Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μυριζει ωραια η κρεμα της αγνοτης?? Κι εγω εκανα μπανιο σημερα με το σαμπουαν!! Εκτος απ τελεια μυρωδια κ αφρο, δε λαδωνουν κ τοσο ευκολα τα μαλλια της μικρης μου..! Αντιηλιακο βαζετε?? Εγω ξεχασα να ρωτησω τις προαλλες την γιατρο αλλα το θεωρω πολυ μικρο το μωρο ακομα.
    • Πωπω, πως θα την αποχωριστω οταν γυρισω δουλεια?? Ενοειται οτι εινα δυσκολο να κανεις αποκλειστικο θηλασμο οταν δουλευεις.. Εγω τωρα που θα χρειαστει να λειψω 2-3 ωρες απο το σπιτι για λιγες μερες θα βγαζω καθε μερα μια μεριδα με το θηλαστρο για να μπορουν να μου την ταισουν. Δεν την εχω αφησει ποτε μονη της κ ηδη αγχωνομαι... Diwni πως ενιωσες αληθεια οταν ηξερες πως ειναι η τελευταια φορα που τη θηλαζεις.. Μου φαινεται λιγο δυσκολη στιγμη..Να κοιτας απο ψηλα αυτη τη φατσουλα που θηλαζει κ να ξερεις οτι δεν θα ξαναβρεθειτε σε αυτην την στιγμη..
    • Ναι όλα κανονικά! Σαν να μην είχε συμβεί τίποτα! 
    • @Kat-Cat,αρχικά ευχαριστω πάρα πολύ για την υποστήριξη..😊😊😊 Αυτό το άγχος θα μας φάει!!Τι να κάνω όμως που δεν μπορώ να το ελέγξω;? Σίγουρα κι εγω πολλές φορές νιώθω αχάριστη που κάθομαι και στεναχώριεμαι και αγχώνομαι για πράγματα που δεν αξίζουν...Αντι να ευχαριστούμε που έχουμε την υγεία μας,στεναχωριομαστε και αγχωνομαστε για ασήμαντες καταστάσεις...Ετσι ομως είναι η φυση του άνθρωπου.. Τεσπα..Τερμα η φιλοσοφία για σήμερα!! Καληνύχτα σε όλες!!
    • @Lini Κορίτσι μ εφόσον γυρισες στη δουλειά το πιο πιθανό είναι να πίνει τ μωρο και ξένο. Πως είναι τώρα π δουλευεις; να ρωτήσω κάτι π δ καταλαβα. Τι εννοείς με τις γυναίκες π θηλάζουν αποκλειστικά ότι είναι μακρυα από μαμάδες κ πεθερές; Κοριτσια ο θηλασμός είναι μεγάλη ευκολία από την άποψη τ έτοιμου γάλακτος. Τώρα π αποθηλασα αν κ μέσα στη νύχτα βαριέμαι να ετοιμάζω τ γάλα της από την άλλη νιώθω πιο απελευθερωμένη.
  • Νέες συζητήσεις