Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλημεα κορίτσια ! @Starrrκαλά κανεις και ξεκουράζεσαι  να ηρεμίσει το μυαλό και μετά δυναμικά  εκτός από @lactaki κ εμένα ποια άλλη δεν περιμένει τέλος Οκτωβρίου ; 
    • Καλημέρα κορίτσια!!θέλω να πω και για άλλες που μας διαβάζουν,οτι κάνουμε κ λίγη πλάκα γιατί θελουμε τα κορίτσια μας που είτε βρίσκονται στην αναμονή κ έχουν αγωνία να ξεχνιούνται κ να κυλάνε αυτές οι μέρες διασκεδαστικά αλλά κ εμείς που ξεκινάμε τώρα να ξεκινήσουμε με εναν χαρούμενο τρόπο κ να καταλάβουμε ότι στη ζωή όλα είναι μία πλάκα γιατί ο πιο μεγάλος πλακατζης είναι ο θεός.το έζησα,ξεκινησα με κλάματα με κρισεις πανικού έχασα τον εαυτό μου.πιστευω ότι όταν μία γυναίκα θέλει κ κάνει τα πάντα να γίνει μητέρα ή ζωή θα την ανταμείβει,ποτε ο θεός δεν αφήνει καμιά γυναίκα που το προσπαθεί με όλη της τη δύναμη.με τον ενα ή τον άλλο τρόπο στο τέλος θα τα καταφερουμε.καλη εβδομάδα με γεμισμένες κοιλιτσες!!!
    • Καλά έκανες και ξεκουράστηκες, να ξεκινήσεις τον νέο κύκλο δυναμικά! 
    • Μακάρι ρε Ελενακι να σε δικαιωσουμε! Έχω μεγάλη αγωνία για την @Zeta. τώρα. Φαίνεσαι πολύ δυνατή γυναίκα. Θα καταφέρεις να σηκωθείς και πάλι. Σου είπε μήπως τίποτα ο γιατρός σου? Κάνατε κάποια συζήτηση?
    • Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Σας έχασα για λίγες ημέρες.... Ξεκούραστη για λίγες ημέρες... Διανυω την 5η ημέρα του κύκλου... Αυτά από μένα... 
  • Νέες συζητήσεις