Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.Πολλές φορές απαντώντας σε ένα θέμα η κουβέντα πάει αλλού λέγοντας η κάθε μια τη δική της ιστορία με αποτέλεσμα να ξεφεύγουμε λίγο! Εδώ μπορούμε να λέμε ελεύθερα ότι μας απασχολεί και μας προβληματίζει από δυσκολίες που μπορεί να αντιμετωπίσαμε από τους γύρω-γύρω με το γάμο η με την απόφαση για ένα παιδί μέχρι.....ότι να'ναι !??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσένα που γελάς σε βλέπω χαχαχαχαχα @Dim83 ο τίτλος εμπνευσμένος από την κουβέντα σου!?? Ε λόγω ζωδίου η τρέλα και η ταχύτητα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως ανοιξες ενα θεμα που σε ξεαγχωνει!!!! Τα χαμε ρημαξει ολα τα υπολοιπα!! Μπράβο ρε κορίτσια να χουμε αυτό να μιλάμε γιατι δε θα τολμούσε ανθρωπος να ανοίξει κάτι άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat τι εννοείς τα είχαμε ρημάξει????Υπαινίσσεσαι κάτι?????

Κάπου υπήρχε κι άλλο ένα για διάφορα αλλά εδώ και κάτι μέρες δεν το βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat τι εννοείς τα είχαμε ρημάξει????Υπαινίσσεσαι κάτι?????

Κάπου υπήρχε κι άλλο ένα για διάφορα αλλά εδώ και κάτι μέρες δεν το βλέπω!

οχι καλε! Να δεις εδω μεσα τι θα γινει, θα ανεβαινουν απο τεστ ωορρηξιας, εγκυμοσυνης, μέχρι τι φαγαμε χτες. Χαμος στο ισιωμα! Ελπίζω τουλάχιστον να ειναι θετική η αύρα αυτού του νεογέννητου τόπικ και να φέρει χαρμόσυνα σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

οχι καλε! Να δεις εδω μεσα τι θα γινει, θα ανεβαινουν απο τεστ ωορρηξιας, εγκυμοσυνης, μέχρι τι φαγαμε χτες. Χαμος στο ισιωμα! Ελπίζω τουλάχιστον να ειναι θετική η αύρα αυτού του νεογέννητου τόπικ και να φέρει χαρμόσυνα σε όλες!!

Μακάρι βρε κορίτσι μακάρι.Μόλις μου έστειλε e-mail η εταιρεία....αύριο παραλαμβανω το μαγικό δεματακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko μακάρι να ναι τυχερά! Δεν ξερω αλλα μου βγάζουν κατι τυχερό οταν κοκκινίζουν ειδικα!

@Castrop rauxel ευχομαι να ηρθαν για να μεινουν εκει! Να γαντζωθουν!!! Ποτε θακανεις χοριακη?? Εχεις και άλλο παιδακι??Τι ωραιααααα....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Egw pali thelw na pw oti auti i anamoni mexri tin xoriaki me skotwnei sin oti exw to koritsaki mou pou xaidevei tin koilia mou tin filaei kai leei min fugete mwrakia kathiste stin koilitsa ????

Ψυχούλα μου ❤❤!!!!Πωωωωπω με ελιωσες τώρα.Με το καλό κοπέλα μου και να είναι και τεράστια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

@zoi.ko μακάρι να ναι τυχερά! Δεν ξερω αλλα μου βγάζουν κατι τυχερό οταν κοκκινίζουν ειδικα!

@Castrop rauxel ευχομαι να ηρθαν για να μεινουν εκει! Να γαντζωθουν!!! Ποτε θακανεις χοριακη?? Εχεις και άλλο παιδακι??Τι ωραιααααα....!!!!

Nai makari na meinoune gt den exw kai polla oikonomika perithwria na pw tin alitheia ????Nai exw ena koritsaki 4,5 xronwn emeina fusiologika egkuos....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ψυχούλα μου ❤❤!!!!Πωωωωπω με ελιωσες τώρα.Με το καλό κοπέλα μου και να είναι και τεράστια!!!!

Euxaristwwwww ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat έτσι και γίνει το θαύμα σε αυτόν τον κύκλο...ανδριάντα θα σου φτιάξω!!!??

@Castrop rauxel να σου ζήσει.Κάπου σε είχα διαβάσει αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς.Τι θέμα αντιμετωπίζετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Castrop rauxel είπε:

Nai makari na meinoune gt den exw kai polla oikonomika perithwria na pw tin alitheia ????Nai exw ena koritsaki 4,5 xronwn emeina fusiologika egkuos....

Και στη δευτερη φορά δυσκολεύτηκες?? Καπου ειχα δει οτι εισαι εξωτερικό και εκεί από οσο γνωρίζω ειναι πολυ πιο ακριβη η διαδικασία! Μακάρι α σου κατσει, εχεις και καλο φιντμπακ με την προηγουμενη εγκυμοσυνη οποτε στελνουμε πολλη θετικη ενεργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat έτσι και γίνει το θαύμα σε αυτόν τον κύκλο...ανδριάντα θα σου φτιάξω!!!??

@Castrop rauxel να σου ζήσει.Κάπου σε είχα διαβάσει αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς.Τι θέμα αντιμετωπίζετε?

αχαχαχαχαχ, θα χε πολλη φαση πραγματικα να μεινουμε ολες μαζι, και μετα να ανοιγουμε αλλα τοπικς και να γκρινιαζουμε για τις αναγουλες! Αλλα ειμαι πολυ ρομαντικιΑ ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε παιδια και ειχα τυψεις που καταστρεφουμε τα θεματα με ασχετους τιτλους. Πολυ καλη η ιδεα σου @zoi.ko
Καλη επιτυχια σε ολες! Σας παρακολουθω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat γιατιιιιι?????Ρομαντισμός δεν είναι μόνο ηλιοβασιλέματα,κρασιά,φεγγαρια κλπ.είναι και άλλα πράγματα ίσως όχι οι αναγουλες αλλά.....ας έρθουν και θα τους ανάψουμε εμείς κεράκια!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Μπραβο ρε παιδια και ειχα τυψεις που καταστρεφουμε τα θεματα με ασχετους τιτλους. Πολυ καλη η ιδεα σου @zoi.ko
Καλη επιτυχια σε ολες! Σας παρακολουθω :shock:

Καλησπέρα κορίτσι! Δεν ήταν μόνο δική ιδέα μην παίρνω τα εύσημα τσάμπα χαχαχαχαχα ήταν και της @Kat-Cat @Dim83 @misofeggaro και συγνώμη αν ξεχνάω κάποια κοπέλα! Βεβαίως big brother ? εδώ θα είμαστε να τα λέμε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxiiiii ekana laparoskopisi kai to anakalipsa....Kai an kanw epemvasi na tis anoiksoun i tha kleisoun amesws pali i tha tis katastrepsoun den sinistoune pote na kaneis epemvasi!!!kai esu zoi mikri prepei na sai an thimamai kala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Oxiiiii ekana laparoskopisi kai to anakalipsa....Kai an kanw epemvasi na tis anoiksoun i tha kleisoun amesws pali i tha tis katastrepsoun den sinistoune pote na kaneis epemvasi!!!kai esu zoi mikri prepei na sai an thimamai kala!!!

Τώρα που το είπες θυμήθηκα! Ε οοοοχιιιιι χαχαχα σε ευχαριστώ πολύ δλδ αλλά μικρή δεν είμαι.....38!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel Εχει κολλησει το κεφαλι μου τωρα γιατι η αδερφη μου ειχε κατι παρομοιο(χροοονια πριν) και ομως κατι της κανανε αλλα δεν θυμαμαι!! Θα την ρωτησω και θα επανελθω.

Βρε κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο που μου καρφωθηκε τωρα; Με το ηλεκτρονικο τσιγαρο τι παιζει; Γιατι ο αντρας μου καπνιζει ηλεκτρονικο(με μηδενικη νικοτινη) και λεω , πειραζει αραγε ο καπνος που βγαζει το μωρο; Εχει ρωτησει καμια τον γιατρο της περι ηλεκτρονικου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

@Castrop rauxel Εχει κολλησει το κεφαλι μου τωρα γιατι η αδερφη μου ειχε κατι παρομοιο(χροοονια πριν) και ομως κατι της κανανε αλλα δεν θυμαμαι!! Θα την ρωτησω και θα επανελθω.

Βρε κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο που μου καρφωθηκε τωρα; Με το ηλεκτρονικο τσιγαρο τι παιζει; Γιατι ο αντρας μου καπνιζει ηλεκτρονικο(με μηδενικη νικοτινη) και λεω , πειραζει αραγε ο καπνος που βγαζει το μωρο; Εχει ρωτησει καμια τον γιατρο της περι ηλεκτρονικου;

Ναι εγώ κάνω 5 χρόνια ηλεκτρονικό. Μην ανησυχείτε καθόλου.Το ηλεκτρονικό δεν προκαλεί παθητικό κάπνισμα μια και δεν υπάρχει καύση αλλά βρασμός του υγρού.Κανένα θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε επρεπε να κανουμε ενα νεο δε γινόταν!

@Castrop rauxel ειχες κανα συμπτωμα για αυτο? Γενικα με αγχωνουν οι σαλπιγγες δεν ξερω! Δεν ειχα σκεφτει ποτε οτι θα μπορουσαν να προκαλουν τοσα προβληματα και επειδη δε φαινονται και στους τυπικους υπερηχους που κανουμε με αγχωνουν. Τελοσπαντων θα πανε ολα καλα παντως!

 

@zoi.ko μικρη εισαι, ασε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...