Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χωριακη


Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας σήμερα πήγα και εκανα χωριακη και βγήκε 467 μας είπαν ότι είναι αρνητικό και να πάω σε γυναικολογο πείτε γνώμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανατολή 467 είναι θετικοτατη όχι απλά θετική.... Το 4,67 είναι αρνητικό οριακά... Στις πόσες μέρες καθυστέρησης την έκανες? Πάρε Τ γυναικολόγο σου θα σου συστήσει επΝαληψη σε 2 μέρες σίγουρα.. Με το καλό να σου ευχηθωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena28 είπε:

Ανατολή 467 είναι θετικοτατη όχι απλά θετική.... Το 4,67 είναι αρνητικό οριακά... Στις πόσες μέρες καθυστέρησης την έκανες? Πάρε Τ γυναικολόγο σου θα σου συστήσει επΝαληψη σε 2 μέρες σίγουρα.. Με το καλό να σου ευχηθωωω

Είχα 19 μέρες καθυστέρηση και έκανα σήμερα χωριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Μια χαρα είναι η χοριακη σου! Ποιος σ είπε ότι είναι αρνητικη; 

Από το νοσοκομείο που την έκανα μας είπε πάνω από 500 είναι θετική και κάτω 500 αρνητικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον κατι καταλαβες λαθος.. Συνηθως στα νοσοκομεια το οριο ειναι 50. (Αυτο τουλαχιστον γραφει το χαρτι). Παρε τα αποτελεσματα καλυτερα για να το δεις με τα ματια σου!! Η' θα σου ηταν πιο κατω κ θα καταλαβες λαθος (που για μενα το 49 δεν ειναι αρνητικο) ή θα μπερφευτικαν αυτοι. Καλυτερα να παρεις τον γιατρο σου ο οποιος θα σου πει φυσικα να κανεις αλλη μια χοριακη σε ενα μικροβιολογικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αγορι μου μίλησε μαζί τους μάλλον θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα μου φαίνεται να τα δω η ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλύτερα να μιλήσεις με τον γυναικολογο σου. Κι εμένα κάποτε ο μικροβιολόγος μου έλεγε να μην ελπίζω και τώρα η κόρη μου είναι 8 χρόνων!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ανατολη αθανασιαδου είπε:

Το αγορι μου μίλησε μαζί τους μάλλον θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα μου φαίνεται να τα δω η ίδια.

Συγγνώμη 0,467 ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Άρα αρνητική δυστυχώς 

Σίγουρα;γτ μια στιγμή λένε τα κορίτσια απο πανω ότι είναι θετική και εγω ανχωθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ναι γτ αλλο το 467 αλλο τ 0.467. Δε έχω καταλάβει αν ηθρλρε η όχι εγκυμοσύνη βέβαια.

Δεν ήθελα γτ είμαι 21 χρονων και σπουδάζω δεν είναι στα άμεσα σχέδια μου ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κανεις άλλα πρόσεχε λίγο παραπάνω εφόσον δ είναι στα σχέδια σου. Από ότι είδα είναι άλλες 3 η 4 φορές π φοβοσουν μην είσαι έγκυος τους τελευταίους μήνες. Δε γίνεται να είσαι συνέχεια μ αυτό τ άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δίκιο έχεις θα προσέχω θα πάω και σε γυναικολογο για να συγουρευτω ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνατολή και γω θυμάμαι να έχεις ξαναμπεί και να φοβάσαι για ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη!!!Να παίρνεις προφυλάξεις!!Λογικά είσαι πάνω από 18!!Αν προκύψει και αποφασίσεις να τερματίσεις την εγκυμοσύνη δεν είναι παιχνιδάκι υπόθεση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ανατολη αθανασιαδου είπε:

Σίγουρα;γτ μια στιγμή λένε τα κορίτσια απο πανω ότι είναι θετική και εγω ανχωθηκα

 Βρε κοπελα μου τα βασικα δεν τα εχουμε μαθει? Εισαι 21 χρονων κ εχεις παει φανταζομαι σχολειο. Δε γινεται να μην ξερεις την προφυλαξη κ δεν γινεται να μην ξερεις πως αλλο 467 κ αλλο 0,467. Σου ειπε κανενα κοριτσι οτι ειναι θετικο το 0,467?? Καλο θα ειναι να απαιτεις απο τους συντροφους σου να βαζουν παντα προφυλακτικο κ μαθε ποτε ειναι οι γονιμες μερες σου για να προσεχεις περισσοτερο τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθανασία άλλο το 467 άλλο το 0.467 αυτό δεν ειναι ούτε ένα στα μαθηματικα... Άρα είναι αρνητική.. Χαίρομαι που δεν είσαι αφού δε το Θέλεις αλλά  όντως πρόσεχε γιατί είναι πολυ άσχημο να βρεθείς σε θέση διλημματος τόσο σοβαρού... Δόξα το θεό υπάρχουν πολλές μέθοδοι αντισύλληψης Κ. Αν ο κύκλος σ είναι ασταθής δηλ κάνεις μεγάλες καθυστερήσεις δς ξέρεις γόνιμες πρόσεχε πιο πολυ..εχεις πολλά χρόνια μπροστά σου να γίνεις μανούλα Κ μη πειραματίζεσαι  αν μπορεις να μείνεις ή όχι πολλές Τ βλέπουν Μ με περιέργεια γιατί ένα παιδί υπάρχει  για όλη σου τη ζωη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου να δεις γυναικολόγο..αυτός θα ναι ο φύλακας σουσε θέματα υγείας..καλός ο έρωτας κ να τον χαρείς χωρίς άγχος.. προφύλαξε όμως τον εαυτό σου..δεν είναι μόνο η εγκυμοσύνη αλλά κ πολλά άλλα..είναι κρίμα να αγχώνεσαι για κάτι που μπορείς να φυλαχτεί..βρέθηκα δύο φορές στο χειρουργείο για απόκριση νεκρών εμβριων μετά από εξωσωματικές..όσο κι αν ήθελε ο άντρας μου να καταλάβει δεν μπορούσε..κανένας άντρας δεν μπορεί 100%..προστάτεψε τον εαυτό σου κι όταν με το καλό θελήσεις να ρθεις ένα μωρό που θα το θέλεις κ θα το περιμένεις!!

Φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...