Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι παααρα πολύ. Είναι πάνω από όλα άνθρωπος αλλά και εξαιρετικός επιστήμονας. Δεν έχω εξοικειωθεί με το site εάν θέλεις στείλε μου inbox να σου πω στοιχεία του. Εγώ είχα πάει σε όλους κυριολεκτικά προν ξεκινήσω ήταν ο μόνος που εμπιστεύτηκα και τελικά δικάιωθηκα. 

Έχεις μήνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@papou να το χαρείτε κορίτσι μου :) δεν μου λες όμως σε ποια μέρα άρχισαν τα συμπτώματα ;;;; εγώ αρχίσει και απογοητεύομαι δεν νιώθω τίποτα :(( 

τελικά νομίμω ότι τα συμπτώματα είναι πολύ υποκειμενικό φαινόμενο...τα περισσότερα τα προκαλούν τα φάρμακα...και τα υπόλοιπα η φαντασία μας!!!!χιχι!!!υπάρχουν άπειρα παραδείγματα γυναικών χωρίς συμπτώματα, που όμως είχαν απόλυτα φυσιολογικές εγκυμοσύνες!!!Το μόνο σίγουρο ,πως όσες περνάμε από τη διαδικασία εξωσωματικής, έχουμε ανάγκη να στηριχθούμε από κάτι, ένα σημάδι,έστω και μικρό,που να μας επιβεβαιώνει ότι οι κόποι μας είχαν αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αυτό ηταν ....αυριο θα ξερω Επιτέλους....τα συναισθήματα παράξενα....ειμαι η δεν Είμαι??  Θα είναι καλή η μέρα Αύριο??  Η χάλια..??!!!! Φφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η mayra_d είπε:

Έχεις μήνυμα

Προσπαθώ από το πρωί να σου στείλω @mayra_d και δεν με αφήνει μου λέει ότι έχω ξεπεράσει το όριο δημοσιεύσεων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια αυτό ηταν ....αυριο θα ξερω Επιτέλους....τα συναισθήματα παράξενα....ειμαι η δεν Είμαι??  Θα είναι καλή η μέρα Αύριο??  Η χάλια..??!!!! Φφφφ

Καλή επιτυχία αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια αυτό ηταν ....αυριο θα ξερω Επιτέλους....τα συναισθήματα παράξενα....ειμαι η δεν Είμαι??  Θα είναι καλή η μέρα Αύριο??  Η χάλια..??!!!! Φφφφ

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Κοριτσια αυτό ηταν ....αυριο θα ξερω Επιτέλους....τα συναισθήματα παράξενα....ειμαι η δεν Είμαι??  Θα είναι καλή η μέρα Αύριο??  Η χάλια..??!!!! Φφφφ

@Gina 955 καλή επιτυχία αναμένουμε τα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η papou είπε:

τελικά νομίμω ότι τα συμπτώματα είναι πολύ υποκειμενικό φαινόμενο...τα περισσότερα τα προκαλούν τα φάρμακα...και τα υπόλοιπα η φαντασία μας!!!!χιχι!!!υπάρχουν άπειρα παραδείγματα γυναικών χωρίς συμπτώματα, που όμως είχαν απόλυτα φυσιολογικές εγκυμοσύνες!!!Το μόνο σίγουρο ,πως όσες περνάμε από τη διαδικασία εξωσωματικής, έχουμε ανάγκη να στηριχθούμε από κάτι, ένα σημάδι,έστω και μικρό,που να μας επιβεβαιώνει ότι οι κόποι μας είχαν αποτέλεσμα!!!

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο :) ότι θελουμε από κάπου να πιαστούμε.εγω είχα λίγα πονάκια σήμερα το απογευμα. Εγώ Παρασκευή θα την κάνω τελικά την χοριακη έχω ακόμα πολλές μέρες μπροστά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

6η μέρα τα δέκατα...και 10η μερα οι πόνοι περιοδου ...στηθος μου είναι πρισμενο και ποναει από την αρχή που άρχισα τα φαρμακα ...αλλα πιστεύω ότι ολα αυτά είναι από τα φάρμακα ..  Είναι νωρίς για συμπτώματα πιστεύω...ακομα και να είμαι!!! 

10 μέρα εμβρυομεταφορας ξεκίνησαν τα πονάκια δηλαδή ;;; εγώ πάντως καλά τα ακούω όλα.το στήθος σίγουρα με τόσες ορμονες που παίρνουμε θα πρηζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

10 μέρα εμβρυομεταφορας ξεκίνησαν τα πονάκια δηλαδή ;;; εγώ πάντως καλά τα ακούω όλα.το στήθος σίγουρα με τόσες ορμονες που παίρνουμε θα πρηζεται

Εγώ πιστεύω ότι οοοολα είναι από τα φάρμακα!!!! Μόνο η χωριακη θα μας δώσει την απάντηση Δυστυχώς !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gina 955 είπε:

Εγώ πιστεύω ότι οοοολα είναι από τα φάρμακα!!!! Μόνο η χωριακη θα μας δώσει την απάντηση Δυστυχώς !!!

Καλα αποτελεσματα αυριο κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μόλις έδωσα αίμα θα αργήσουν τα αποτελέσματα...κατα τις 1:30 Θα βγουν Ευχαριστώ ολες για τις ευχές σας. Μακάρι να πιάσουν...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλησπέρα. 

Εύχομαι σε όλες σας Καλή επιτυχία. 

Είμαι καινούρια κ μπήκα για να πάρω θάρρος η να δω success stories.

Εγώ είμαι 34 και έχω χαμηλή ΑΜΗ 0.3

Ο γιατρός σύστησε βραχύ πρωτόκολλ με gonalf

Ήταν να ξεκινήσουμε πριν 15 μερες αλλά αναβαλαμέ λόγω κύστεων και μου σύστησαν ένα μήνα αντισυλληπτικα. 

Έχει καμία παρόμοιο πρόβλημα? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!!Η χοριακή διπλασιάστηκε και πάλι!!!δεν είναι πολύ μεγάλη , αλλά τουλάχιστον αυξάνεται!!!Καλή σας ημέρα!!!! Με όμορφα και αισιόδοξα νέα για τα σποράκια μας!!!Συγκρατημένη αισιοδοξία μέχρι την Τετάρτη!!!Φιλάκια σε όλες!!!σμμμμματς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η papou είπε:

Κορίτσια μου!!!Η χοριακή διπλασιάστηκε και πάλι!!!δεν είναι πολύ μεγάλη , αλλά τουλάχιστον αυξάνεται!!!Καλή σας ημέρα!!!! Με όμορφα και αισιόδοξα νέα για τα σποράκια μας!!!Συγκρατημένη αισιοδοξία μέχρι την Τετάρτη!!!Φιλάκια σε όλες!!!σμμμμματς!!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου! Θα ξανακανεις την Τετάρτη? Εύχομαι να εχεις και παλι 2πλασιασμό τουλάχιστον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η papou είπε:

Κορίτσια μου!!!Η χοριακή διπλασιάστηκε και πάλι!!!δεν είναι πολύ μεγάλη , αλλά τουλάχιστον αυξάνεται!!!Καλή σας ημέρα!!!! Με όμορφα και αισιόδοξα νέα για τα σποράκια μας!!!Συγκρατημένη αισιοδοξία μέχρι την Τετάρτη!!!Φιλάκια σε όλες!!!σμμμμματς!!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου ..χαιρομαι πολύ για σενα ....εσενα στα έβγαλαν νωριςνωρίς εμάς εδώ είναι καθυστερημένοι.....???? πως να περιμένω  μέχρι τις 1:30...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Chochola12 είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα. 

Εύχομαι σε όλες σας Καλή επιτυχία. 

Είμαι καινούρια κ μπήκα για να πάρω θάρρος η να δω success stories.

Εγώ είμαι 34 και έχω χαμηλή ΑΜΗ 0.3

Ο γιατρός σύστησε βραχύ πρωτόκολλ με gonalf

Ήταν να ξεκινήσουμε πριν 15 μερες αλλά αναβαλαμέ λόγω κύστεων και μου σύστησαν ένα μήνα αντισυλληπτικα. 

Έχει καμία παρόμοιο πρόβλημα? 

 

Καλημέρα και καλώς ήρθες! Έχει τύχει να έχω και εγώ κυστικό και όντως αφήσαμε την προσπάθεια για τον επόμενο κύκλο. Μπορείς να πάρεις αντισυλληπτικά ισχύει αυτό αλλά μπορεί να το απορροφήσει και ο οργανισμός σου και να μην υπάρχει στον επόμενο κύκλο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ..χαιρομαι πολύ για σενα ....εσενα στα έβγαλαν νωριςνωρίς εμάς εδώ είναι καθυστερημένοι.....???? πως να περιμένω  μέχρι τις 1:30...

Το καλό πράγμα αργεί ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Θα ξανακανεις την Τετάρτη? Εύχομαι να εχεις και παλι 2πλασιασμό τουλάχιστον!

Ναι!!!Ξανά την Τετάρτη...τη αγωνία είναι αυτή;;;;;Χαλάλι τους!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...