Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Miracle17 είπε:

@Mairh32ολα θα πανε καλα!! Να εισαι αισιοδοξη και να μην φοβασαι γλυκεια μου !! 

Σ ευχαριστώ πολύ εύχομαι κάθε επιτυχία και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια,αντε μπας και κάνουμε ανάσταση γιατί χριστούγεννα μαύρα έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@love30 Πόσες μέρες πριν το αναμενόμενο αδιαθέτησες όταν έκανες το σκράτσινγκ? Εγω νιωθω εδω και λιγες μέρες οτι θα έρθει νωρίτερα η άτιμη αλλά δεν έρχεται. Με βλέπω για αύριο ή την Κυριακή για να ξεκινήσω.

@Miracle17 Το σκράτσινγκ είναι ξύσιμο του ενδομητρίου στο δεύτερο μισο του κύκλο που βοηθάει το ενδομήτριο να ανανεωθεί όταν χτίζεται. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η love30 είπε:

Εγω αδιαθετησα τελειωσανε εχθες και οι γονιμες μερες την Δευτερα παω για σχρατσιν και καλειεργεια κολπικου υγρου αναμονη μετα για την περιοδο και παμε για εμβριομεταφορα!!!! Λογικα θα ερθει και νωριτερα λογο της εξετασης ετσι ειχα παθει και την προηγουμενη φορα θα δουμε!!!!

Μπράβο @love30 μου θα τρεξω να σε προλαβω να είμαστε μαζί στην αναμονή,καλη επιτυχία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε και η σειρά μου.. αδιαθέτησα το βράδυ και αύριο ξεκινώ τις ενέσεις! Έχω ραντεβού να με δούνε στο κέντρο εξωσωματικής αύριο το πρωί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η loralora είπε:

Κι εγω έκανα σκράτσινγκ μετα τις γόνιμες μέρες και είναι να αδιαθετήσω την Κυριακή για να ξεκινήσω και νιώθω οτι θα μου έρθει νωρίτερα. Εν τω μεταξυ τα νεύρα κρόσια , αχ αυτά τα ορμονικα και όταν σκέφτομαι το μετά να δούμε . Εσύ οταν έκανες σκράτσινγκ την προηγουμένη φορά πόσες μέρες πριν το αναμενόμενο σου ήρθε η περίοδος. 

4 μερες αν θυμαμαι καλα !!!!αντε αντε λιγες μερες θα εχουμε διαφορα καλη επυτυχια....ωολυψια ποτε εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

Αντε καλή επιτυχία love μου.

Τελικά κι εγώ αδιαθέτησα χτ=θεσ το βράδυ.

Τελεια οτι θα περιμεναμε να ερθει χαχαχχα!!!!!!!!καλη επυτιχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Ήρθε και η σειρά μου.. αδιαθέτησα το βράδυ και αύριο ξεκινώ τις ενέσεις! Έχω ραντεβού να με δούνε στο κέντρο εξωσωματικής αύριο το πρωί.

Καλή επυτυχια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα ο γιατρος μου ειπε πως οτανξεκινησουμε θα ειναι η 3η μερα για ενεσεις.....εσεις γιατι ξεκινατε 2η?? κ μαλιστα 1η μερα θεωρειται εως 4 το μεσημερι......μετα θεωρειται 1η  η  επομενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 Είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο και τίποτα ακόμα. Οι πόνοι πόνοι όμως και να μην έρχεται η άτιμη. Ξεκινάω διέγερση οπότε θα ακολουθήσει ωολήψια κλπ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η loralora είπε:

@love30 Είμαι 2 μέρες πριν την περίοδο και τίποτα ακόμα. Οι πόνοι πόνοι όμως και να μην έρχεται η άτιμη. Ξεκινάω διέγερση οπότε θα ακολουθήσει ωολήψια κλπ. 

Καλη αρχη να εχεις και καλα αποτελεσματ !!!θα πας με κατεψυγμενα? 3ης μερας η βλαστοκυστες? Πωπω σε εσκασα με τοσα που ρωταω χαχα!!!! Οταν εχουμε ανχος καθυστερει και η περιοδος!!!! Οταν δε θελουμε να ερθει ερχεται και οταν θελουμε αφαντη η αχωνευτη!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλή επυτυχια??

Ευχαριστωωωωώ πολυυυύ!!! Τελικά με είδε σήμερα ο γιατρός μου έδωσε φυλλικό και σαλοσπίρ. Όλα έτοιμα για αύριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

κοριτσια εμενα ο γιατρος μου ειπε πως οτανξεκινησουμε θα ειναι η 3η μερα για ενεσεις.....εσεις γιατι ξεκινατε 2η?? κ μαλιστα 1η μερα θεωρειται εως 4 το μεσημερι......μετα θεωρειται 1η  η  επομενη

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

κοριτσια εμενα ο γιατρος μου ειπε πως οτανξεκινησουμε θα ειναι η 3η μερα για ενεσεις.....εσεις γιατι ξεκινατε 2η?? κ μαλιστα 1η μερα θεωρειται εως 4 το μεσημερι......μετα θεωρειται 1η  η  επομενη

Ή τη δεύτερη ή την τρίτη μέρα μου είπε ο γιατρός μου οτι θα ξεκινούσα. Μόλις μου έκανε τον υπέρηχο αποφάσισε τη δεύτερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δώστε μου λίγο τα φώτα σας γιατί ανησυχω αν γνωρίζει κάποια οι ενεσεις καταστολής επηρεάζουν μία πιθανή σύλληψη;;ξέρω ότι αναστέλλουν τις ορμόνες των ωοθηκων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Κορίτσια μου δώστε μου λίγο τα φώτα σας γιατί ανησυχω αν γνωρίζει κάποια οι ενεσεις καταστολής επηρεάζουν μία πιθανή σύλληψη;;ξέρω ότι αναστέλλουν τις ορμόνες των ωοθηκων.

@Mairh32κοριτσι μου απ οσο ξερω δεν επηρεαζουν τη συλληψη αν εχει γινει.. αυτο γνωριζω , εχεις συμπτωματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Miracle17 είπε:

@Mairh32κοριτσι μου απ οσο ξερω δεν επηρεαζουν τη συλληψη αν εχει γινει.. αυτο γνωριζω , εχεις συμπτωματα;

Όχι είμαι στη 16η μέρα και θα ξεκινησω την τρίτη είχα ωορρηξία πριν τρεις μέρες.ομως επειδή είχαμε παρά πολλές επαφές και έχω μία ελπίδα μήπως έγινε κάτι φοβάμαι μήπως το επηρεάσουν οι ενεσεις.γιατι δεν θα μπορώ να ξέρω 7 μέρες νωρίτερα αν έγινε κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Όχι είμαι στη 16η μέρα και θα ξεκινησω την τρίτη είχα ωορρηξία πριν τρεις μέρες.ομως επειδή είχαμε παρά πολλές επαφές και έχω μία ελπίδα μήπως έγινε κάτι φοβάμαι μήπως το επηρεάσουν οι ενεσεις.γιατι δεν θα μπορώ να ξέρω 7 μέρες νωρίτερα αν έγινε κάτι.

@Mairh32καταλαβα!! Ειχα κανει κι εγω θεραπεια για ενδομητριωση με αβερκάπ και οταν ειχα ρωτησει το γιατρο μου αν επηρεζει μου ειχε πει οχι .. ευχομαι να εχει γινει η συλληψη !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η loralora είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Αδιαθετησα σημερα το πρωι και ξεκιναω αύριο ενέσεις.Αντε να δουμε αυτή τη φορά .

@loraloraκαλη επιτυχια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Miracle17 είπε:

@Mairh32καταλαβα!! Ειχα κανει κι εγω θεραπεια για ενδομητριωση με αβερκάπ και οταν ειχα ρωτησει το γιατρο μου αν επηρεζει μου ειχε πει οχι .. ευχομαι να εχει γινει η συλληψη !!! 

Ωραία και μένα έτσι μου είχε πει αλλά ποτέ δε ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η loralora είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Αδιαθετησα σημερα το πρωι και ξεκιναω αύριο ενέσεις.Αντε να δουμε αυτή τη φορά .

Καλημέρα καλή επιτυχία!!!κι εγώ ξεκινησω τη τρίτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω χρησιμοποιεισει αυτά τα φαρμακα.Δεν πιστευω οτι υπαρχουν παρενεργειες ,εγω δεν ειχα απο τα φαρμακα μονο ενα φουσκωμα που ειναι φυσιολογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...