Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου @Cat! μου χαίρομαι πολυυυ για σενα ???? κορίτσια μου εγώ ξυπνησα πολύ ωραία σήμερα με Καλή διάθεση δεν ξέρω γιατί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η mayra_d είπε:

Τι ωραία μέρα για καφέ και βόλτα!

Πραγματικά....αλλα δύσκολο...ο άντρας μου είναι στη δουλειά..με έχει και λίγο σε  καραντινα αυτές τις μέρες όποτε σπιτιιιιιι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Πραγματικά....αλλα δύσκολο...ο άντρας μου είναι στη δουλειά..με έχει και λίγο σε  καραντινα αυτές τις μέρες όποτε σπιτιιιιιι...

Και εγώ στη δουλειά είμαι, βλέπω τον ήλιο έξω και αναρωτιέμαι τι κάνω εδώ

Πως νοιώθεις εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η deppy85 είπε:

@Smurf88 καλημέρα!! Καλά θυμάσαι... σήμερα πρωί πρωί ήμουν στο μικροβιολογικό!!! Μου είπαν ότι τα αποτελέσματα θα είναι έτοιμα στις 12:30. Στείλε μου την θετική σας ενέργεια....

 

Με το καλό κοπέλα μου με το καλό να πάρεις τα πιο όμορφα νέα της ζωής σου❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mayra_d είπε:

Και εγώ στη δουλειά είμαι, βλέπω τον ήλιο έξω και αναρωτιέμαι τι κάνω εδώ

Πως νοιώθεις εσύ?

Ένα απόλυτο κενό...περιμενω να έρθει η Δευτέρα και να πάω για την εξέταση... Αυτή η αναμονή με σκοτώνει...εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Δεν ξέρετε ποσο χαιρομαι που μπηκα και διαβασα τις ευχές σας!!! Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ!!! Εχω αρχισει και ειμαι αισιόδοξη! Που να ακουσω και καρδούλα.... ;)

ενταξει προσέχω λογω αιματος και πόνου αλλα απο χθες το πρωι εχουν μετριαστεί αρκετα! 

@deppy85 «θετικη ενέργεια» «θετικη ενέργεια» «θετικη ενέργεια» :)

ευχομαι μεσα απο τη ψυχη μου σημερα να γινεις πολυ χαρούμενη και να ηρεμήσεις! Σε ολες ευχομαι τα καλυτερα. Μας αξίζουν μωρε... το προσπαθούμε και το θελουμε τοσο πολυ ολες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Καλημερα!!! Δεν ξέρετε ποσο χαιρομαι που μπηκα και διαβασα τις ευχές σας!!! Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ!!! Εχω αρχισει και ειμαι αισιόδοξη! Που να ακουσω και καρδούλα.... ;)

ενταξει προσέχω λογω αιματος και πόνου αλλα απο χθες το πρωι εχουν μετριαστεί αρκετα! 

@deppy85 «θετικη ενέργεια» «θετικη ενέργεια» «θετικη ενέργεια» :)

ευχομαι μεσα απο τη ψυχη μου σημερα να γινεις πολυ χαρούμενη και να ηρεμήσεις! Σε ολες ευχομαι τα καλυτερα. Μας αξίζουν μωρε... το προσπαθούμε και το θελουμε τοσο πολυ ολες.... 

Ακριβώς έτσι....ο δικός σου  Γολγοθάς τελείωσε κοριτσάκι μου..επιτελους θα ΖΉΣΕΙΣ... Γιατί οπως βλέπω εμένα βλέπω και εσένα...τωρα η ζωή σου Επιτέλους θα αλλαξει    ..θα αρχίσεις να χαίρεσε το καθε τι ...γιορτες καλοκαίρια.  .Όλα...εγω μεχρι και σήμερα δε  χαίρομαι τίποτα...μονο όταν τα καταφέρω θα χαρώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η deppy85 είπε:

@Smurf88 καλημέρα!! Καλά θυμάσαι... σήμερα πρωί πρωί ήμουν στο μικροβιολογικό!!! Μου είπαν ότι τα αποτελέσματα θα είναι έτοιμα στις 12:30. Στείλε μου την θετική σας ενέργεια....

 

Σου στέλνουμε όλες όοοολη τη θετική μας ενέργεια ❤❤❤κ μπόλικη μπεμπεδόσκονη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Gina 955 είπε:

@Mairh32 μίλησες εσύ με τον γιατρό σου ???

Ναι μιλήσαμε δεν μου είπε κάτι συγκεκριμένο ότι όλα είναι πιθανότητες κ απλά δεν προχώρησαν το γιατί δεν το γνωρίζουμε,απλα μου είπε τώρα που θα ηρεμήσει το σώμα κ θα βάλουμε τη βλαστοκυστη σε φυσικό κύκλο θα έχω μεγαλύτερες πιθανότητες,εσενα τη πρώτη φορά τι είχε πει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia na pw oti lupamai polu gia ta koritsia me tis arnitikes xoriakes pragmatika stenaxwriemai polu otan diavazw gia tetoia apotelesmata....Na sas pw egw ton ianourio arxisa diergesi kai i eksosomatiki apetuxe...Eixa kanonisei me tin giatro mou oti tha ksana arxiza diergesi twra martio gia tin deuteri mou prospatheia kai eprepe na adiathetisw stis 10 piga kai eidame oti exw kustes kai apo tis 2 othikes 3.2 kai 3,5 lete na dimiourfithikan apo tin proigoumeni prospatheia???to exei oathei kamia???Egw padws den thelw na prospathisw auton ton mina gt fovamai oti den tha paei kala logo twn kustwn!!!

Όταν είχα πάθει κάτι αντίστοιχο μου είχε δώσει αντισυλληπτικά και μεταφέρθηκε για τον επόμενο κύκλο η προσπάθεια. Καλό είναι να μην έχεις κύστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Ναι μιλήσαμε δεν μου είπε κάτι συγκεκριμένο ότι όλα είναι πιθανότητες κ απλά δεν προχώρησαν το γιατί δεν το γνωρίζουμε,απλα μου είπε τώρα που θα ηρεμήσει το σώμα κ θα βάλουμε τη βλαστοκυστη σε φυσικό κύκλο θα έχω μεγαλύτερες πιθανότητες,εσενα τη πρώτη φορά τι είχε πει;

Εγώ την πρώτη φορά δεν έφτασα στην εμβρυομεταφορα...μονο ωοληψια έκανα λογο ανωμαλιας των εμβρυων ...οποτε είναι η πρώτη μου εμβρυομεταφορα...και εγω εαν δεν πετύχω έχω 3 βαλαστοκυστες που με περιμένουν..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gina 955 είπε:

Εγώ την πρώτη φορά δεν έφτασα στην εμβρυομεταφορα...μονο ωοληψια έκανα λογο ανωμαλιας των εμβρυων ...οποτε είναι η πρώτη μου εμβρυομεταφορα...και εγω εαν δεν πετύχω έχω 3 βαλαστοκυστες που με περιμένουν..!!!

Α τυχερουλα έχεις τρία,εγω ή καημενουλα με μία έμεινα πάλι καλά δηλαδή.αν κ εσύ θα είσαι εγκυουλα τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mairh32 είπε:

Α τυχερουλα έχεις τρία,εγω ή καημενουλα με μία έμεινα πάλι καλά δηλαδή.αν κ εσύ θα είσαι εγκυουλα τώρα?

Έχω 3 αλλά όχι τόσο καλά όσο αυτά που βάλαμε...αλλα Μου είπαν ότι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν δίνουν εγκυμοσυνη!!! Και ότι φτασανε σε αυτό το στάδιο είναι πολύ καλό σημάδι....μακαρι να είμαι τι να πω ...θα δείξει..!!! Εχω φάει πολλές "σφαλιάρες" πανω σε αυτο το θεμα .!! Ένα και καλό χρειαζεσε.....το οποίο θα γίνει μπεμπέ....?? Αυτή τη φορά θα οανε όλα καλά θα το δεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είμαι πολύ χαρούμενη. Η θετική σας ενέργεια έπιασε τόπο. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Η τιμή της χοριακης είναι 93.

Εύχομαι σε όλες σας να έχετε θετικές χοριακες κ καλές εγκυμοσύνες. Κ εσείς που δυστυχώς πήρατε αρνητικά αποτελέσματα, μη το βάζετε κάτω. Το πέρασα αρκετές φορές κ έχω να σας πω ότι πρέπει να έχετε πίστη κ δύναμη. Καμία αγκαλιά δεν μένει άδεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Έχω 3 αλλά όχι τόσο καλά όσο αυτά που βάλαμε...αλλα Μου είπαν ότι αυτό δεν σημαίνει ότι δεν δίνουν εγκυμοσυνη!!! Και ότι φτασανε σε αυτό το στάδιο είναι πολύ καλό σημάδι....μακαρι να είμαι τι να πω ...θα δείξει..!!! Εχω φάει πολλές "σφαλιάρες" πανω σε αυτο το θεμα .!! Ένα και καλό χρειαζεσε.....το οποίο θα γίνει μπεμπέ....?? Αυτή τη φορά θα οανε όλα καλά θα το δεις !!!

Εσύ τη πρώτη φορά είχες κάνει καμιά κύστη μετά;γιατί άκουσα παραπάνω για κύστες κ φοβάμαι μήπως μου δημιουργήθηκε καμιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mairh32 είπε:

Εσύ τη πρώτη φορά είχες κάνει καμιά κύστη μετά;γιατί άκουσα παραπάνω για κύστες κ φοβάμαι μήπως μου δημιουργήθηκε καμιά;

Δεν νομίζω    ...αμα είχα κάνει θα μου το είχε πει ο γιατρός μου!!!! Μην ακούς διαφορά και τρελενεσε ..ο καθε οργανισμός είναι διαφορετικός...αλλα άμα θέλεις να σου βγει από το μυαλό μπορείς να πας να σε δει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gina 955 είπε:

Δεν νομίζω    ...αμα είχα κάνει θα μου το είχε πει ο γιατρός μου!!!! Μην ακούς διαφορά και τρελενεσε ..ο καθε οργανισμός είναι διαφορετικός...αλλα άμα θέλεις να σου βγει από το μυαλό μπορείς να πας να σε δει!!!!

Μου είπε να περάσει αυτή ή περίοδος κ μόλις μου έρθει ή επόμενη θα με δει κ θα κάνουμε την εμβρυομεταφορα.δε ξέρω δεν θα πρέπει να κάνω ξανά καταστολή πως να γίνεται μόνο ή μεταφορά δε ξέρεις κ εσυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...