Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Εγώ πήγα σήμερα στο γιατρό δεν πήρα σαφή απάντηση ότι έτυχε στατιστικά κ δεν έμεινα έγκυος,θα περάσει αυτός ο κύκλος κ τον επόμενο θα βάλουμε μία βλαστοκυστη που έμεινε.τ ι να πεις...

Πφφφ, δεν έχουν και τροπο να μιλήσουν στατιστικά;τι ηταν ;εύχομαι η βλαστοκυστη σου να ναι η τυχερή σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 24 λεπτά, ο/η karen είπε:

Πφφφ, δεν έχουν και τροπο να μιλήσουν στατιστικά;τι ηταν ;εύχομαι η βλαστοκυστη σου να ναι η τυχερή σας

Το θέμα είναι ότι δεν χρειάζεται να κάνω καμιά άλλη εξέταση μου είπε αυτό είναι το κακό ότι πρέπει να περιμένω να δω τι θα γίνει κ με τη δεύτερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα μου είπε για χοριακή 10 μέρες απο την εμβρυομεταφορά με 4ης ημέρας..ο καθένας τα δικά του..εμείς πληρώσαμε 2700,χώρια τα φαρμακα κ τώρα με τα κατεψυγμένα 1000 για την εμβρυομεταφορά.. @Cat!  σήμερα έχεις γιατρό;;τελικά έχω μικρή αποκόλληση κ με έχει κρεβάτι-καναπέ-κρεβάτι..

Στέλνω όοοολη τη θετική μου ενέργεια στα κορίτσια που αγωνιούν για τις χορικές..συμπάσχουμε μαζί σας!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Το θέμα είναι ότι δεν χρειάζεται να κάνω καμιά άλλη εξέταση μου είπε αυτό είναι το κακό ότι πρέπει να περιμένω να δω τι θα γίνει κ με τη δεύτερη.

Τα ίδια μου είχαν πει κ εμένα την πρώτη φορά..δυστυχώς όλα είναι τύχη κ στατιστική..αυτό κατάλαβα.το καλό είναι ότι η εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένα είναι πολύ πιο απλή διαδικασία..θα έχεις μόνο την αγωνία της αναμονής αλλά όταν πας να το πιστέψεις αληθινά,πιάνει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Popopo koritsiaa polla lefta 5000 giati?tosa polla?

Εύχομαι να ξεκινήσεις με το καλό αν δεν προκύψει εγκυμοσυνη με φύσ. σύλληψη να χρειαστείς μια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Το θέμα είναι ότι δεν χρειάζεται να κάνω καμιά άλλη εξέταση μου είπε αυτό είναι το κακό ότι πρέπει να περιμένω να δω τι θα γίνει κ με τη δεύτερη.

Δε Συμφωνώ εκτός και αν έχει προηγηθεί όλος απαραίτητος έλεγχος εξετασεων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εύχομαι να ξεκινήσεις με το καλό αν δεν προκύψει εγκυμοσυνη με φύσ. σύλληψη να χρειαστείς μια. 

Euxaristw para poluu!!! Esu eisai eguoyla h perimeneis apotelesmata?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@karen ??? που είσαι εσυ πουλακι μου? Πως παει?

Το ??? σου κοψαν τα φτερά, να περιμένω τη ρημαδα να έρθει δεν ξέρω τι κανω μετα Πάσχα και καλοκαιρινη σεζόν δεν ξαναχαλαω εχουμε και μια ψυχη βρε Ράμπο που πονεί ??ας μπουν στη άκρη οι επιθυμίες τα θελω και οι πρισπαθειες όσο δεν ειναι καλα ο ευατος μου δεν κουναω βήμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Euxaristw para poluu!!! Esu eisai eguoyla h perimeneis apotelesmata?

Ουτε εγκυουλα ουτε αναμονή αποτελεσματων. 9 εξωσωματικες καμία επιτυχία... Σου εύχομαι οτι καλύτερο και σύντομο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Τα ίδια μου είχαν πει κ εμένα την πρώτη φορά..δυστυχώς όλα είναι τύχη κ στατιστική..αυτό κατάλαβα.το καλό είναι ότι η εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένα είναι πολύ πιο απλή διαδικασία..θα έχεις μόνο την αγωνία της αναμονής αλλά όταν πας να το πιστέψεις αληθινά,πιάνει??

Καθιστε κορίτσια μιλάμε για έμβρυο μεταφορές και όχι  πήγαμε για δίπλωμα μας κοψαν δεν το πήραμε. Καλυτερα πιο πισω αργά παρα βιαστικά πράγματα. Η μια επιπλέον αποτυχία πονάει και διαρκεί περισσότερο. Και ας ειναι πιο απλη  η διαδικασία δεν έχει να κανει σωστός έλεγχος  ενημέρωση επανέλεγχος τα κοιτάμε ολα ξανα και ξανα μη έχει διαφύγει κάτι οχι βουρ ποτε θα περάσουν οι μέρες να ερθει περίοδος να κάνουμε ωιρρηξια για να βάλουμε οτι έχει απομείνει κατάψυξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ουτε εγκυουλα ουτε αναμονή αποτελεσματων. 9 εξωσωματικες καμία επιτυχία... Σου εύχομαι οτι καλύτερο και σύντομο ???

Διάβασα για τις 9 προσπάθειες σου και ... Τόση ταλαιπωρία... Πραγματικά να είναι η τελευταία σου η επόμενη!!! Πραγματικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mayra_d είπε:

Διάβασα για τις 9 προσπάθειες σου και ... Τόση ταλαιπωρία... Πραγματικά να είναι η τελευταία σου η επόμενη!!! Πραγματικά.

Υπάρχουν και μεγαλύτερες δυστυχώς.Σ ευχαριστώ δεν ξέρω σε τι φάση βρίσκεσαι αν είσαι έγκυος σε προσπάθεια ενημέρωση έχεις γεννήσει σου εύχομαι ότι καλύτερο και σ εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Υπάρχουν και μεγαλύτερες δυστυχώς.Σ ευχαριστώ δεν ξέρω σε τι φάση βρίσκεσαι αν είσαι έγκυος σε προσπάθεια ενημέρωση έχεις γεννήσει σου εύχομαι ότι καλύτερο και σ εσένα!

Σε 2 μέρες θα ξέρω το αποτέλεσμα. Σε ευχαριστώ πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η karen είπε:

Το ??? σου κοψαν τα φτερά, να περιμένω τη ρημαδα να έρθει δεν ξέρω τι κανω μετα Πάσχα και καλοκαιρινη σεζόν δεν ξαναχαλαω εχουμε και μια ψυχη βρε Ράμπο που πονεί ??ας μπουν στη άκρη οι επιθυμίες τα θελω και οι πρισπαθειες όσο δεν ειναι καλα ο ευατος μου δεν κουναω βήμα. 

Μία @karen την εχουμε!!! Εννοειται πρωτα εσυ να είσαι καλα κοριτσακι μου! κι επειδη σου ελειψε και το ξερω... Cat-Picture-Crazy-Cat-Cats-4.jpg.686ae1c84ac5167e26164c71297ccb9d.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ουτε εγκυουλα ουτε αναμονή αποτελεσματων. 9 εξωσωματικες καμία επιτυχία... Σου εύχομαι οτι καλύτερο και σύντομο ???

Sou euxome oti kalutero...uparxei provlima kapoio provlima kai den petixenei h exosomatikh?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μία @karen την εχουμε!!! Εννοειται πρωτα εσυ να είσαι καλα κοριτσακι μου! κι επειδη σου ελειψε και το ξερω... Cat-Picture-Crazy-Cat-Cats-4.jpg.686ae1c84ac5167e26164c71297ccb9d.jpg

Είσαι απίστευτη το λατρεύω αυτό το γατί και εσάς πάντα με κάνει και γελάω τι έχει δεν ξέρω μάλλον στο χει χαρίσει η μομμυ γιαγιά δύσκολες στιγμές μας  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mayra_d είπε:

Σε 2 μέρες θα ξέρω το αποτέλεσμα. Σε ευχαριστώ πάντως!

Όμορφα, συγγνώμη αλλά γίναμε πολλές δεν θυμάμαι μπερδεύω και ξεχνώ με το καλό τοτεςη τεράστια χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χαρα123 είπε:

Sou euxome oti kalutero...uparxei provlima kapoio provlima kai den petixenei h exosomatikh?

Σ ευχαριστώ πολύ πολυ,κακής ποιότητας ωαρια.Με δανεικά ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Είσαι απίστευτη το λατρεύω αυτό το γατί και εσάς πάντα με κάνει και γελάω τι έχει δεν ξέρω μάλλον στο χει χαρίσει η μομμυ γιαγιά δύσκολες στιγμές μας  

Kάπου είχα βρει τη φωτο στο ιντερνετ και από τοτε εγινε το αγαπημενο μου.. κι εγω το λατρευω, είναι φατσαρα μεγαλη!

Ξερω πως το ψυχολογικό αργεί να φτιάξει.. όμως σου αξίζει καρεν μου να είσαι καλα.. παρε το χρόνο σου... ευχομαι να είσαι η ευχαριστη εκπληξη συντομα όπως ήταν η @Gelie μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Kάπου είχα βρει τη φωτο στο ιντερνετ και από τοτε εγινε το αγαπημενο μου.. κι εγω το λατρευω, είναι φατσαρα μεγαλη!

Ξερω πως το ψυχολογικό αργεί να φτιάξει.. όμως σου αξίζει καρεν μου να είσαι καλα.. παρε το χρόνο σου... ευχομαι να είσαι η ευχαριστη εκπληξη συντομα όπως ήταν η @Gelie μας!

Θα το κατεβασω και εγώ να το έχω πρώτη μου στο  κινητό,Ναι Κούλα Αγγελική μας να θα γεννήσει σε λίγο πω πω πέρασε ο καιρός σα χθες φαίνονται οι συζητήσεις μας  ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karenμου σ γράφω εδώ να μη χαλάσουμε τ θέμα της άλλης κοπέλας. Έχεις περάσει πολλά. Ίσως ένα διάλλειμα σου χρειάζεται. Πάρε τ χρόνο σου κ ξεκινήστε πάλι τις προσπάθειες σας μόνοι σας. Μέχρι τ Σεπτέμβρη πχ. Βάλε ένα όριο. Να ξανά βρείτε την όρεξη σας σαν ζευγάρι.  Και που ξέρεις καμία φορα; θαύματα συμβαίνουν εκεί π δ τ περιμένεις.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης να πω ότι διαβάζω ανελλιπώς τις συζητήσεις σας κ πάντα εύχομαι να διαβάσω για θετικές χοριακες.

Για να είναι ειλικρινής για κάποια κορίτσια π εδώ μέσα ξέρω καιρό @karen, @peacock, @love30 Ανυπομονώ λίγο παραπάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...