Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Κορίτσια δυστυχώς ήταν αρνητική ή χοριακη,συγγνωμη που δεν μπήκα νωρίτερα αλλά πέρασα μαύρη μέρα τώρα κατάφερα να ηρεμησω λιγο,σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρον καθώς δεν έχω κάποιον άλλο δίπλα μου γιατί κανείς δεν γνωρίζει τι περναω.μακαρι οι υπόλοιπες που περιμένετε να είναι θετικές μη χρειαστει να ζήσει καμιά αυτό που έζησα σήμερα.

Σε καταλαβαινω απολυτα πως εισαι κ πως νιωθεις και εγω τη παρασκευη εμαθα για την αρνητικη χοριακη μου....κ ειμαι χαλια.... Κανε υπομονη κ κουραγιο.... ξεσπασε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η casperoula είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα πως εισαι κ πως νιωθεις και εγω τη παρασκευη εμαθα για την αρνητικη χοριακη μου....κ ειμαι χαλια.... Κανε υπομονη κ κουραγιο.... ξεσπασε.... 

Το ξέρω @casperoula μου δυστυχώς ήμασταν αρκετές με αρνητική,καποιος μας γκαντεμιασε δε μπορεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Εσένα σκέφτηκα μόλις ηρεμησα θυμήθηκα πριν λίγες μέρες τι περνούσες.ειχα στενοχωρηθεί τότε κ μου λέει ο άντρας μου στεναχωριεσαι για κάποια που δε ξέρεις;τη ξέρω λέω μέσα μου καλύτερα κι από τις φιλες όλες βλέπουμε τον εαυτό μας μέσα από τις άλλες.

Να'σαι καλά κορίτσι μου.. δεν περίμενα ποτέ οτι θα ήταν τόσο δύσκολο να δεχτείς μία αρνητική χοριακή μέχρι που το έζησα... και τώρα ξανά με σένα.. στο περιβάλλον μου δεν έχει κάνει κάποιος εξωσωματική, όλα τα ζευγάρια αμέσως και φυσιολογικά... μόνο εδώ άκουσα περιπτώσεις σαν τη δική μου.

Σε καληνυχτώ και σου συνιστώ ψυχραιμία.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Να'σαι καλά κορίτσι μου.. δεν περίμενα ποτέ οτι θα ήταν τόσο δύσκολο να δεχτείς μία αρνητική χοριακή μέχρι που το έζησα... και τώρα ξανά με σένα.. στο περιβάλλον μου δεν έχει κάνει κάποιος εξωσωματική, όλα τα ζευγάρια αμέσως και φυσιολογικά... μόνο εδώ άκουσα περιπτώσεις σαν τη δική μου.

Σε καληνυχτώ και σου συνιστώ ψυχραιμία.. ?

Ακριβώς τα ίδια όλες γύρω μου έγκυες με τη μία πόσο σε νιώθω...πρέπει να παρέχουμε μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς,φιλακια πολλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bellaki @Mairh32 ευτυχώς και οι δικες μου φίλες και γνωστές τις εχουν τις εγκυμοσύνες για καραμέλες. Και λεω ευτυχώς για εκείνες. Εδω που τα λεμε Μακαρι καμια γυναικα να μην δυσκολεύονταν. Ουτε εχω καποιο δικό μου άτομο να τραβαει τον ιδιο γολγοθά, ουτε το εχω πει σε αρκετα ατομα. 

Οταν ακουγα απο τις φίλες μου τα «δεν πειραζει, μην στενοχωριεσαι»κλπ ομολογώ πως μεσα μου εκνευριζομουν και ελεγα «ναι πειραζει,εννοειται θα στενοχωριεμαι» 

εδω γνωρισα γυναικες που με καταλαβαίνουν πραγματικα επειδη δυστυχως μοιραζόμαστε την ιδια αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

@Bellaki @Mairh32 ευτυχώς και οι δικες μου φίλες και γνωστές τις εχουν τις εγκυμοσύνες για καραμέλες. Και λεω ευτυχώς για εκείνες. Εδω που τα λεμε Μακαρι καμια γυναικα να μην δυσκολεύονταν. Ουτε εχω καποιο δικό μου άτομο να τραβαει τον ιδιο γολγοθά, ουτε το εχω πει σε αρκετα ατομα. 

Οταν ακουγα απο τις φίλες μου τα «δεν πειραζει, μην στενοχωριεσαι»κλπ ομολογώ πως μεσα μου εκνευριζομουν και ελεγα «ναι πειραζει,εννοειται θα στενοχωριεμαι» 

εδω γνωρισα γυναικες που με καταλαβαίνουν πραγματικα επειδη δυστυχως μοιραζόμαστε την ιδια αγωνία...

Εσένα κυρία @Cat! δεν θα σε κάνουμε παρέα πια γιατί μας την έκανες (ευχάριστα)είσαι μία έγκυος πια?χαχαχα (πλάκα κάνω εε;)στεναχώρια αλλά κ το χιούμορ χιούμορ έτσι μη τα ισοπεδώνουν όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Εσένα κυρία @Cat! δεν θα σε κάνουμε παρέα πια γιατί μας την έκανες (ευχάριστα)είσαι μία έγκυος πια?χαχαχα (πλάκα κάνω εε;)στεναχώρια αλλά κ το χιούμορ χιούμορ έτσι μη τα ισοπεδώνουν όλα.

Η καημένη 3 χρονια σχεδον παιδεύομαι... Μακαρι να παω καλα και να εχω αίσιο τελος γιατι ειναι πολυ νωρις ακομη. Παντως σαν εξωσωματικη ηταν πετυχημένη. ;)

αντε και σε λιγο καιρο να ανταλλάσουμε αλλες πληροφορίες! Να εισαι στην αρχη της εγκυμοσύνης σου και να σου λύνω αλλες αποριες! Να μας πανε ολα καλα σε ολες μας! Αξίζουμε ολες να γινουμε μανούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cat! είπε:

Η καημένη 3 χρονια σχεδον παιδεύομαι... Μακαρι να παω καλα και να εχω αίσιο τελος γιατι ειναι πολυ νωρις ακομη. Παντως σαν εξωσωματικη ηταν πετυχημένη. ;)

αντε και σε λιγο καιρο να ανταλλάσουμε αλλες πληροφορίες! Να εισαι στην αρχη της εγκυμοσύνης σου και να σου λύνω αλλες αποριες! Να μας πανε ολα καλα σε ολες μας! Αξίζουμε ολες να γινουμε μανούλες...

Άντε εντάξει σε συγχωρώ,μια χαρά θα τα πας.μακαρι θα είσαι ο μέντορας μας!εγώ πάντως τώρα που θα ξανά προσπαθήσω άμα ξαναπαω τουαλετα σφυριξτε μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mairh32 ειλικρινά λυπάμαι πολύ κ σε καταλαβαίνω ακόμη περισσότερο γιατί όπως είπαν κ τα άλλα κορίτσια, έχω περάσει αρκετές φορές απο αυτή τη φάση..και όποτε ακούω για κάποια άλλη κοπέλα περνάω πάλι την ίδια αγωνία κ την ίδια στεναχώρια!!πάρε το χρόνο σου κ θα προσπαθήσεις ξανά..όλες θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

@Mairh32 ειλικρινά λυπάμαι πολύ κ σε καταλαβαίνω ακόμη περισσότερο γιατί όπως είπαν κ τα άλλα κορίτσια, έχω περάσει αρκετές φορές απο αυτή τη φάση..και όποτε ακούω για κάποια άλλη κοπέλα περνάω πάλι την ίδια αγωνία κ την ίδια στεναχώρια!!πάρε το χρόνο σου κ θα προσπαθήσεις ξανά..όλες θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή!!??

Ευχαριστώ κοπέλα μου τώρα ξέσπασα και ηρεμησα κάπως,δε περιγράφεται ή αγωνία της αναμονής ήταν ή πρώτη μου φορά κ δεν ήθελα να το πιστέψω.ελπιζω να βγούμε δυνατές στο τέλος;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, πως είστε σήμερα? Ξεκίνησαν τα συμπτώματα της περιόδου, πρησμενη κοιλιά κ νεύρα στο Θεό... Δεν ξέρω αν θα το αντέξω και τρίτη φορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Θα μιλήσουμε αύριο γιατί σήμερα σκότωνα ανθρωπο,δ εν ξέρω αν μπορώ να κάνω αμέσως τη δεύτερη προσπάθεια.

Πάρε το χρόνο σου κοπέλα μου δεν υπάρχει λόγος να ξεκινήσεις αμέσως! Όποτε νιώσεις έτοιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mairh32Καταρχήν λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα. το έχω περάσει κι εγω αρκετές φορές και είναι σοκαριστικό, ιδίως την πρώτη φορά. πάρε το χρόνο σου μίλα με τον γιατρό σου για το πως θα κινηθείτε και το κάνεις όταν είσαι έτοιμη. 

Λογικά έχεις κατεψυγμένα από την προσπάθεια σου. Η προετοιμασία ενδομητρίου για μεταφορά κατεψυγμένων είναι πολύ πιο εύκολη θα δεις. Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Άντε εντάξει σε συγχωρώ,μια χαρά θα τα πας.μακαρι θα είσαι ο μέντορας μας!εγώ πάντως τώρα που θα ξανά προσπαθήσω άμα ξαναπαω τουαλετα σφυριξτε μου??

Καλημέρα Μαίρη μου!!! Έχω γελάσει τόσο πολύ με την τουαλέτα..!!! Εγώ την πρώτη μέρα, πήρα το γιατρό και τον ενημέρωσα οτι και να είμαι έγκυος πρέπει να το έχασα στην τουαλέτα... φυσικά γέλαγε.. αλλά ήταν σοκαριστική εμπειρία!!!! Θα πάρω τα μέτρα μου την επόμενη!!!!! Μόλις έκοψα τα φάρμακα μου κράτησε για μία εβδομάδα ακόμη.. τώρα με την περίοδο μεγάλη ευχαρίστηση..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Cat! είπε:

Η καημένη 3 χρονια σχεδον παιδεύομαι... Μακαρι να παω καλα και να εχω αίσιο τελος γιατι ειναι πολυ νωρις ακομη. Παντως σαν εξωσωματικη ηταν πετυχημένη. ;)

αντε και σε λιγο καιρο να ανταλλάσουμε αλλες πληροφορίες! Να εισαι στην αρχη της εγκυμοσύνης σου και να σου λύνω αλλες αποριες! Να μας πανε ολα καλα σε ολες μας! Αξίζουμε ολες να γινουμε μανούλες...

Σε έφαγα κορίτσι....  χαχα .. 7 χρόνια προσπαθούμε!!!! ???αλλά τώρα καταφέραμε να κάνουμε εξωσωματική! Να φανταστείς εμείς χαρήκαμε που ακούσαμε οτι ήρθαν για πρώτη φορά σε επαφή ένα ωάριό μου με ένα σπερματοζωάριο του άντρα μου!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια!

Λυπαμαι πολυ για τις αρνητικές χοριακες...σας νιωθω απόλυτα..

Ευχομαι συντομα να βρουμε όλες μας την ψυχική και οικονομική δύναμη για την επόμενη προσπάθεια! :)

Όσο μπορουμε να χαμογελάμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Πάρε το χρόνο σου κοπέλα μου δεν υπάρχει λόγος να ξεκινήσεις αμέσως! Όποτε νιώσεις έτοιμη

Τώρα μόνο εμβρυομεταφορα θα κάνω αλλά θέλω να κάνω εξετάσεις πρώτα για κάποιο λόγο πιστεύω ότι δε δέχεται ή μήτρα τα εμβρυα,θα δούμε σήμερα τι έχουν να μας πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η loralora είπε:

@Mairh32Καταρχήν λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα. το έχω περάσει κι εγω αρκετές φορές και είναι σοκαριστικό, ιδίως την πρώτη φορά. πάρε το χρόνο σου μίλα με τον γιατρό σου για το πως θα κινηθείτε και το κάνεις όταν είσαι έτοιμη. 

Λογικά έχεις κατεψυγμένα από την προσπάθεια σου. Η προετοιμασία ενδομητρίου για μεταφορά κατεψυγμένων είναι πολύ πιο εύκολη θα δεις. Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου. 

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου το ξέρω κ για σένα πόσο προσπαθείς,ναι έχω μία βλαστοκυστη άριστη αλλά πιστεύω κάτι άλλο είναι γιατί όλα έδειχναν άριστα κ δεν μπορούμε να καταλάβουμε γιατί δεν πέτυχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Καλημέρα Μαίρη μου!!! Έχω γελάσει τόσο πολύ με την τουαλέτα..!!! Εγώ την πρώτη μέρα, πήρα το γιατρό και τον ενημέρωσα οτι και να είμαι έγκυος πρέπει να το έχασα στην τουαλέτα... φυσικά γέλαγε.. αλλά ήταν σοκαριστική εμπειρία!!!! Θα πάρω τα μέτρα μου την επόμενη!!!!! Μόλις έκοψα τα φάρμακα μου κράτησε για μία εβδομάδα ακόμη.. τώρα με την περίοδο μεγάλη ευχαρίστηση..???

Καλημέρα!!!χαχαχα εγώ κατάλαβα πια ότι δεν είμαι έγκυος δύο μέρες πριν τη χοριακη γιατί πήγα άνετα τουαλετα κ λέω εντάξει θα έρθει περίοδος.εσενα για ποιο λόγο σου είπαν δεν πετυχαίνει;έχεις κάνει έξτρα εξετάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλημέρα...σημερα ξύπνησα πολύ απαισιόδοξα..δεν ξέρω γιατί σε 5 μέρες είναι να κάνω την χωριακη αλλά με έχει πιάσει το παράπονο...εχω τίποτα μέσα μου???!!! Η Όχι.  ???!!!! Δεν αισθάνομαι τίποτα απολύτως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mayra_d είπε:

Καλημέρα, πως είστε σήμερα? Ξεκίνησαν τα συμπτώματα της περιόδου, πρησμενη κοιλιά κ νεύρα στο Θεό... Δεν ξέρω αν θα το αντέξω και τρίτη φορά

Καλημέρα!εγώ πρησμένη κοιλιά δεν είχα καθόλου κ είδες τα αποτελέσματα;πόσο σου έμεινε ακόμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα...σημερα ξύπνησα πολύ απαισιόδοξα..δεν ξέρω γιατί σε 5 μέρες είναι να κάνω την χωριακη αλλά με έχει πιάσει το παράπονο...εχω τίποτα μέσα μου???!!! Η Όχι.  ???!!!! Δεν αισθάνομαι τίποτα απολύτως...

Καλημερα?ξυπνήσες απαισιοδοξία γιατί επηρεάστηκες από μας,θα δεις όλα καλά θα πάνε θα περάσουν οι μέρες κ όσες έχετε ξανά προσπαθήσει έχετε πιο πολλές πιθανότητες απ ότι τη πρώτη φορά.εμενα μου είπαν 80% θα μείνεις αμέσως γι αυτό είμαι έτσι.σου στελνω μία μεγάαααλη ευχή να έχεις κάτι μέσα στη κοιλιτσα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα...σημερα ξύπνησα πολύ απαισιόδοξα..δεν ξέρω γιατί σε 5 μέρες είναι να κάνω την χωριακη αλλά με έχει πιάσει το παράπονο...εχω τίποτα μέσα μου???!!! Η Όχι.  ???!!!! Δεν αισθάνομαι τίποτα απολύτως...

Καλημέρα! Πόσο σε νοιώθω αυτή τη στιγμή... Εύχομαι να είναι απλά ο φόβος μας και όχι το αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Καλημερα?ξυπνήσες απαισιοδοξία γιατί επηρεάστηκες από μας,θα δεις όλα καλά θα πάνε θα περάσουν οι μέρες κ όσες έχετε ξανά προσπαθήσει έχετε πιο πολλές πιθανότητες απ ότι τη πρώτη φορά.εμενα μου είπαν 80% θα μείνεις αμέσως γι αυτό είμαι έτσι.σου στελνω μία μεγάαααλη ευχή να έχεις κάτι μέσα στη κοιλιτσα σου?

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου ..σας συμμερίζομαι ολες σας γι αυτο ειμαι μάλλον Έτσι..χθες στεναχωρηθηκα πολύ για σενα και το είπα και στον άντρα μου..του λεω τα νέα σας και στεναχωρβγήκε Και αυτός για ολες μας έχουμε τον ιδιο πονο ..απλα περιμένω από το σώμα μου να μπθ δώσει ένα σημάδι και το μόνο που μου δίνει είναι αυτά τα δέκατα 37.4 όλη μέρα και τίποτα άλλο..και εχω τρελαθεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mayra_d είπε:

Καλημέρα! Πόσο σε νοιώθω αυτή τη στιγμή... Εύχομαι να είναι απλά ο φόβος μας και όχι το αποτέλεσμα!

Πολύ άσχημο συναίσθημα..εσυ σε ποια μέρα είσαι?? Έχεις κανένα σημάδι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...