Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Miracle17 είπε:

κοριτσια εγω τελικα δενξεκιναω ακομα ?εχω μια κυστη , και παμε για τον έπομενο μηνα , το εχει παθει καμια σας; Ειναι ο δευτερος μηνας και δεν εφυγε .. ξεκινησα αντισυλλιπτικα παλι ..

@Miracle17 εγώ είχα μια κυστούλα πριν ξεκινήσω την διέγερση αλλά ευτυχώς έφυγε με την περίοδο. Θα φύγει και η δική σου μην ανησυχείς. Καταλαβαίνω όμως ότι σε στεναχωρεί τώρα όλη η καθυστέρηση της διαδικασίας. Όλα θα πάνε καλά όμως, λίγη υπομονή ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

Κοριτσακι μου καθε εμποδιο για καλο ετσι δε λενε  να το σκεφτεσε ετσι!!!! Εγω ειχα παθει ετσι πηγα για να ξεκινησω και τσουπ απο τη μια μερα στην αλλη κυστη αλλα εφυγε αμεσως δηλαδη στον επομενο κυκλο ηταν οκ! Καλη επυτυχια!!

Ευχαριστω πολυ , μακαρι να φυγει να ξεκινησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Miracle17 εγώ είχα μια κυστούλα πριν ξεκινήσω την διέγερση αλλά ευτυχώς έφυγε με την περίοδο. Θα φύγει και η δική σου μην ανησυχείς. Καταλαβαίνω όμως ότι σε στεναχωρεί τώρα όλη η καθυστέρηση της διαδικασίας. Όλα θα πάνε καλά όμως, λίγη υπομονή ακόμη.

Ειχα παρει ενα μηνα ηδη αντισυλλιπτικα αλλα δεν εφυγε ρε γαμωτο ?και τωρα ξεκινησα παλι ..μακαρι να φυγει , πολυ σπασιμο ολο αυτο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!ναι πέρασα εύκολα και ξεκιναω αυτή τη βδομάδα.

@Mairh32 καλη επιτυχια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Miracle17 είπε:

@Mairh32 καλη επιτυχια!!! ❤️

Ευχαριστώ πολύ? εύχομαι και σε σένα να φύγει ή παλιοκυστη και να ξεκινήσεις.καλα κι εγώ δε ξέρω πως θα αντίδρασω τελικά είναι μεγάλο κ το ταξίδι της εξωσωματικής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Mairh32 περασες ε! Αντε καλη αρχη καλη επυτυχια!!!! Ευκολα δεν ηταν στην επιτροπη?δεν σου ειπανε κατι!

Χα χα αμεε άμα σου πω ότι εκεί πέρα ήμουν ή πιο άνετη απ όλες δε θα το πιστεύεις! Ποιος εγώ ο πιο αγχωδης άνθρωπος.δεν μου είπαν τίποτα μόνο πόσο χρονών είμαι κ από που είμαι μπήκα βγηκα που λένε.τωρα όμως έχω άλλο άγχος έκανα πολύ καλή προσπάθεια φυσικά και θα ξεκινησω μακρύ πρωτόκολλο αυτή τη βδομάδα όμως φοβάμαι μην έχει γίνει φυσική σύλληψη και το επηρεάσουν οι ενεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Χα χα αμεε άμα σου πω ότι εκεί πέρα ήμουν ή πιο άνετη απ όλες δε θα το πιστεύεις! Ποιος εγώ ο πιο αγχωδης άνθρωπος.δεν μου είπαν τίποτα μόνο πόσο χρονών είμαι κ από που είμαι μπήκα βγηκα που λένε.τωρα όμως έχω άλλο άγχος έκανα πολύ καλή προσπάθεια φυσικά και θα ξεκινησω μακρύ πρωτόκολλο αυτή τη βδομάδα όμως φοβάμαι μην έχει γίνει φυσική σύλληψη και το επηρεάσουν οι ενεσεις.

Δεν εκανες και χωριακη αν ησουν δεν θα εδειχνε?αλλα καταρχας θα σου κανει υπερηχο ο γιατρος να σε δει αν ειναι καλος ο κυκλος να δει ενδομυτριο τα παντα και ετσι θα ξερεις συγουρα! Ειδες που τεληκα δεν ηταν τιποτα που περασες επιτροπη?συγνωμη μπορει να το ειπες αλλα ξεχασα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Δεν εκανες και χωριακη αν ησουν δεν θα εδειχνε?αλλα καταρχας θα σου κανει υπερηχο ο γιατρος να σε δει αν ειναι καλος ο κυκλος να δει ενδομυτριο τα παντα και ετσι θα ξερεις συγουρα! Ειδες που τεληκα δεν ηταν τιποτα που περασες επιτροπη?συγνωμη μπορει να το ειπες αλλα ξεχασα ?

Όταν έκανα χοριακη ήμουν σε γόνιμες μέρες τώρα τέλειωσαν και θα ξεκινησω την 20η μέρα ενεσεις οπότε δε θα μπορεί να δει ακόμα ούτε ή χοριακη θα δείξει.μου είπε ότι δεν επηρεάζουν οι ενεσεις καταστολής αλλά εγώ φοβάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εφοσον το ρωτησες στο γιατρο μην ανχονεσε εξετασεις οιστραδιολη και υπερηχο ποτε σου ειπε θα κανετε?

Ααχ τίποτα δε ξέρω θα πάω να αγοράσω όλα τα φάρμακα αύριο και θα πάω να μου πούνε τις λεπτομέρειες.παλι υπέρηχο τη δευτέρα έκανα πω πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τα φαρμακα απο το εοπυυ ποτε τα περνεις?θα τα παρεις την ιδια μερα η θα πρεπει να σου τα φερουνε?

στις πριν 40 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Τα φαρμακα απο το εοπυυ ποτε τα περνεις?θα τα παρεις την ιδια μερα η θα πρεπει να σου τα φερουνε?

Τα παρήγγειλαν κ θα τα έχουν αύριο πιστεύω,εγω βασικά daronda θα κάνω τώρα.ολες τις λεπτομέρειες θα τις μάθω αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Ευχαριστώ πολύ? εύχομαι και σε σένα να φύγει ή παλιοκυστη και να ξεκινήσεις.καλα κι εγώ δε ξέρω πως θα αντίδρασω τελικά είναι μεγάλο κ το ταξίδι της εξωσωματικής.

@Mairh32Ειναι η πρωτη σου κοριτσι μου; Να σκευτεσαι οτι ειναι ενα ομορφο ταξιδι για να συναντησεις το μωρακι σου ...❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Miracle17 είπε:

@Mairh32Ειναι η πρωτη σου κοριτσι μου; Να σκευτεσαι οτι ειναι ενα ομορφο ταξιδι για να συναντησεις το μωρακι σου ...❤️

Ναι ή πρώτη είναι,είμαι πολύ αγχωμενη φοβάμαι πολύ ή αλήθεια είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 εσύ τι κάνεις;; Σε τι φάση είσαι τώρα;;

Εγώ ακόμη περιμένω να αδιαθετήσω. Έκανα την arvecap για καταστολή στις 20 του ιανουαρίου και ακόμη δεν αδιαθετησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Miracle17 εγώ είχα μια κυστούλα πριν ξεκινήσω την διέγερση αλλά ευτυχώς έφυγε με την περίοδο. Θα φύγει και η δική σου μην ανησυχείς. Καταλαβαίνω όμως ότι σε στεναχωρεί τώρα όλη η καθυστέρηση της διαδικασίας. Όλα θα πάνε καλά όμως, λίγη υπομονή ακόμη.

αγχωθηκα πολυ σημερα...κανα ενα υπερηχο για να δουμε που βρισκομαστε , για να ξερω περιπου αφου θα πρεπει αμεσα να ταξιδεψω για αθηνα κ εκει που ημουν αποφασισμενη για ολα μου ειπε ο γιατρος μου (εστειλα με email τον υπερηχο) οτι βλεπει κατι , ισως κυστουλα οποτε θα κανω υπερηχο την 1η ημερα περιοδου κ εαν δεν εχει φυγει αναβαλλονται ολα!!!!!! δεν αντεχω αλλο αυτες τις αναβολες......ειμαι στην 22η μερα , μου εκανε τεστ που ηταν αρνητικο........βεβαια εγω ειχα ελευθερες επαφες.......ειμαι σε απογνωση...γιατι ολα να πηγαινουν πισω???? εσυ τι ακριβως ειχες? πως σου εφυγε η κυστη? υπαρχει περιπτωση για εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@love30 εσύ τι κάνεις;; Σε τι φάση είσαι τώρα;;

Εγώ ακόμη περιμένω να αδιαθετήσω. Έκανα την arvecap για καταστολή στις 20 του ιανουαρίου και ακόμη δεν αδιαθετησα.

Εγω αδιαθετησα τελειωσανε εχθες και οι γονιμες μερες την Δευτερα παω για σχρατσιν και καλειεργεια κολπικου υγρου αναμονη μετα για την περιοδο και παμε για εμβριομεταφορα!!!! Λογικα θα ερθει και νωριτερα λογο της εξετασης ετσι ειχα παθει και την προηγουμενη φορα θα δουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εγω αδιαθετησα τελειωσανε εχθες και οι γονιμες μερες την Δευτερα παω για σχρατσιν και καλειεργεια κολπικου υγρου αναμονη μετα για την περιοδο και παμε για εμβριομεταφορα!!!! Λογικα θα ερθει και νωριτερα λογο της εξετασης ετσι ειχα παθει και την προηγουμενη φορα θα δουμε!!!!

Κι εγω έκανα σκράτσινγκ μετα τις γόνιμες μέρες και είναι να αδιαθετήσω την Κυριακή για να ξεκινήσω και νιώθω οτι θα μου έρθει νωρίτερα. Εν τω μεταξυ τα νεύρα κρόσια , αχ αυτά τα ορμονικα και όταν σκέφτομαι το μετά να δούμε . Εσύ οταν έκανες σκράτσινγκ την προηγουμένη φορά πόσες μέρες πριν το αναμενόμενο σου ήρθε η περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/2/2018 at 4:31 ΜΜ, ο/η antzy9 είπε:

αγχωθηκα πολυ σημερα...κανα ενα υπερηχο για να δουμε που βρισκομαστε , για να ξερω περιπου αφου θα πρεπει αμεσα να ταξιδεψω για αθηνα κ εκει που ημουν αποφασισμενη για ολα μου ειπε ο γιατρος μου (εστειλα με email τον υπερηχο) οτι βλεπει κατι , ισως κυστουλα οποτε θα κανω υπερηχο την 1η ημερα περιοδου κ εαν δεν εχει φυγει αναβαλλονται ολα!!!!!! δεν αντεχω αλλο αυτες τις αναβολες......ειμαι στην 22η μερα , μου εκανε τεστ που ηταν αρνητικο........βεβαια εγω ειχα ελευθερες επαφες.......ειμαι σε απογνωση...γιατι ολα να πηγαινουν πισω???? εσυ τι ακριβως ειχες? πως σου εφυγε η κυστη? υπαρχει περιπτωση για εγκυμοσυνη?

@antzy9το ιδιο επαθα ακριβως!!!! Εγω ξεκινησα αντισυλλιπτικα κ παω για τον αλλο μηνα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

αγχωθηκα πολυ σημερα...κανα ενα υπερηχο για να δουμε που βρισκομαστε , για να ξερω περιπου αφου θα πρεπει αμεσα να ταξιδεψω για αθηνα κ εκει που ημουν αποφασισμενη για ολα μου ειπε ο γιατρος μου (εστειλα με email τον υπερηχο) οτι βλεπει κατι , ισως κυστουλα οποτε θα κανω υπερηχο την 1η ημερα περιοδου κ εαν δεν εχει φυγει αναβαλλονται ολα!!!!!! δεν αντεχω αλλο αυτες τις αναβολες......ειμαι στην 22η μερα , μου εκανε τεστ που ηταν αρνητικο........βεβαια εγω ειχα ελευθερες επαφες.......ειμαι σε απογνωση...γιατι ολα να πηγαινουν πισω???? εσυ τι ακριβως ειχες? πως σου εφυγε η κυστη? υπαρχει περιπτωση για εγκυμοσυνη?

antzy9 σε καταλαβαίνω που αισθάνεσαι έτσι. Δυστυχώς όμως είναι και αυτά μέσα στο προγραμμα να συμβούν.Εμε΄να η κύστη έφυγε με την περίοδο. Ηταν ενα κυστικό ωοθηλάκιο, δεν ηταν μεγαλο σε μέγεθος. Περίπου 28χιλιοστά αν θυμαμαι καλά. 

Θα φυγει κι η δική σου και θα συνεχίσετε μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η love30 είπε:

Εγω αδιαθετησα τελειωσανε εχθες και οι γονιμες μερες την Δευτερα παω για σχρατσιν και καλειεργεια κολπικου υγρου αναμονη μετα για την περιοδο και παμε για εμβριομεταφορα!!!! Λογικα θα ερθει και νωριτερα λογο της εξετασης ετσι ειχα παθει και την προηγουμενη φορα θα δουμε!!!!

Αντε καλή επιτυχία love μου.

Τελικά κι εγώ αδιαθέτησα χτ=θεσ το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...