Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

Ναι γιατι κάνω βράχυ και ξεκίνησα 2η μέρα περιοδου ...και επειδή μου κόπηκε την 4η μέρα η περιοδος και γενικά δεν είχα πολύ ροη φοβηθήκαμε λίγο αλλά οκ !!!! Άλλη διαταραχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

3 χάπια utrogestan, 3 cyclacur, 1 filicine, 1 prezolon, 1salospir ,1 ένεση innohep και 1 κολπική κρέμα vasclor!  ????

Τα ίδια παίρνουμε πλην της vasclor και ένα cyclacur λιγότερο! Να σκέφτεσαι ότι τα παίρνεις για καλό σκοπό!!!σου το λέω εγώ που ούτε παυσίπονο ήθελα να πάρω όποτε είχα πόνους περιόδου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου;εγώ έχω ωοληψία τη δευτέρα είμαι πολύ αγχωμενη!

Μην αγχωνεσε όλα θα πανε Καλά...ποσα αυγουλακια έχεις??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου;εγώ έχω ωοληψία τη δευτέρα είμαι πολύ αγχωμενη!

@Mairh32 έφτασαν οι μέρες ε;;;; με το καλό!!!

Να μην αγχώνεσαι. Θα δεις ότι δεν είναι δύσκολη και επίπονη διαδικασία. Να χαίρεσαι που πλησιάζετε σιγά σιγά στον στόχο. Λογικά σήμερα το βράδυ σου είπαν να κάνεις μία ενεση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου;εγώ έχω ωοληψία τη δευτέρα είμαι πολύ αγχωμενη!

Καλη επυτυχια καλα απουελεσματα !!! Θα τα αφησετε για βλαστοκυστες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα ωοληψία την Παρασκευή  σήμερα μας πήρε η εμβρυολόγος έχουμε ένα γονιμοποιημένο και την Δευτέρα θα κάνω εμβρυομεταφορά. 

Μου δώσανε ένα κάρο χάπια και ενέσεις κάποια τα ξεκίνησα χθες, και τα υπόλοιπα σήμερα,

νιώθω πολύ εξαντλημένη. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου;εγώ έχω ωοληψία τη δευτέρα είμαι πολύ αγχωμενη!

Με το καλο! Όλα καλά θα πάνε!!!! Πόσες μέρες σύνολο έκανες διεγερση; γιατί αν θυμάμαι καλά είμαστε μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η casperoula είπε:

Εγώ έκανα ωοληψία την Παρασκευή  σήμερα μας πήρε η εμβρυολόγος έχουμε ένα γονιμοποιημένο και την Δευτέρα θα κάνω εμβρυομεταφορά. 

Μου δώσανε ένα κάρο χάπια και ενέσεις κάποια τα ξεκίνησα χθες, και τα υπόλοιπα σήμερα,

νιώθω πολύ εξαντλημένη. :oops:

συγχαρητηρια!!! Με το καλο η εμβρυομεταφορα, καληεπιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η casperoula είπε:

Εγώ έκανα ωοληψία την Παρασκευή  σήμερα μας πήρε η εμβρυολόγος έχουμε ένα γονιμοποιημένο και την Δευτέρα θα κάνω εμβρυομεταφορά. 

Μου δώσανε ένα κάρο χάπια και ενέσεις κάποια τα ξεκίνησα χθες, και τα υπόλοιπα σήμερα,

νιώθω πολύ εξαντλημένη. :oops:

Καλη επυτυχια να εχεις ολα καλα να πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η casperoula είπε:

Εγώ έκανα ωοληψία την Παρασκευή  σήμερα μας πήρε η εμβρυολόγος έχουμε ένα γονιμοποιημένο και την Δευτέρα θα κάνω εμβρυομεταφορά. 

Μου δώσανε ένα κάρο χάπια και ενέσεις κάποια τα ξεκίνησα χθες, και τα υπόλοιπα σήμερα,

νιώθω πολύ εξαντλημένη. :oops:

Καλή σου επιτυχία!!! Είναι πολύ συγκινητική η στιγμή της εμρυομεταφοράς!!❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου;εγώ έχω ωοληψία τη δευτέρα είμαι πολύ αγχωμενη!

Καθόλου να μην είσαι!!!!  Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Μην αγχωνεσε όλα θα πανε Καλά...ποσα αυγουλακια έχεις??? 

Έχω δέκα ωοθηλακια,ειμαι πολύ αγχωμενη για τη διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Mairh32 έφτασαν οι μέρες ε;;;; με το καλό!!!

Να μην αγχώνεσαι. Θα δεις ότι δεν είναι δύσκολη και επίπονη διαδικασία. Να χαίρεσαι που πλησιάζετε σιγά σιγά στον στόχο. Λογικά σήμερα το βράδυ σου είπαν να κάνεις μία ενεση;;;;

Έφτασαν δεν το περιμενα μου ήρθε κάπως,ναι σήμερα τη νύχτα θα κάνω την ένεση,ε ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλη επυτυχια καλα απουελεσματα !!! Θα τα αφησετε για βλαστοκυστες?

Σ ευχαριστώ πολύ,δ εν ξέρω ποια μέρα θα γίνει ή εμβρυομεταφορα λογικά θα μου πουν όταν γονιμοποιηθουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:
στις πριν 2 ώρες, ο/η jazz είπε:

Με το καλο! Όλα καλά θα πάνε!!!! Πόσες μέρες σύνολο έκανες διεγερση; γιατί αν θυμάμαι καλά είμαστε μαζι

Ευχαριστώωω είμαι στην 9η μέρα διεγερσης και 21 σύνολο γιατί έκανα μακρύ,ε σένα ποτέ σου είπαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία. Εγώ είχα ΑΜΗ 0.58 κ μετά από θεραπεία έχω μόνο 2 ωοθηλακια. Δευτέρα θα δούμε αν έχουν αλλάξει. 1 μου φορά κ είμαι πολύ αγχωμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Καθόλου να μην είσαι!!!!  Καλή επιτυχία!!!

Σ ευχαριστώ πολύ όλες να έχουμε θετικά αποτελέσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

 

κι εγω μακρύ κάνω. Σήμερα κι εγω έκανα την ένατη ενεση διεγερσης. Δευτερα παω για υπέρηχο κ βλέπουμε. Ίσως Τεταρτη ωοληψια!!! Η διαδικασία ειναι πολυ απλή. Κοιμάσαι ενα τεταρτακι με ελαφριά νάρκωση κ ξυπνάς με καλή διάθεση τίγκα στους παυσιπονους ορους!!!??? δεν νιώθεις τίποτα απολύτως μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η jazz είπε:

κι εγω μακρύ κάνω. Σήμερα κι εγω έκανα την ένατη ενεση διεγερσης. Δευτερα παω για υπέρηχο κ βλέπουμε. Ίσως Τεταρτη ωοληψια!!! Η διαδικασία ειναι πολυ απλή. Κοιμάσαι ενα τεταρτακι με ελαφριά νάρκωση κ ξυπνάς με καλή διάθεση τίγκα στους παυσιπονους ορους!!!??? δεν νιώθεις τίποτα απολύτως μετά!

Κι εγώ απορησα που θα κάνω ωοληψία αλλά ήταν έτοιμα μου είπε οπότε τι να πω...για τη διαδικασία φοβάμαι κοιμάσαι εντελώς;με μέθη θα κάνω και δεν ξέρω πως είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Κι εγώ απορησα που θα κάνω ωοληψία αλλά ήταν έτοιμα μου είπε οπότε τι να πω...για τη διαδικασία φοβάμαι κοιμάσαι εντελώς;με μέθη θα κάνω και δεν ξέρω πως είναι.

Καλημέρα. Τίποτε δεν είναι ανώδυνη διαδικασία και με ελάχιστο χρόνο αναλόγως ποσά ωάρια έχετε ποτε θα μπεις ποτε θα βγεις δεν θα πάρεις χαμπαρι. Με το καλό γλυκιά Μου μη σε φοβίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Κι εγώ απορησα που θα κάνω ωοληψία αλλά ήταν έτοιμα μου είπε οπότε τι να πω...για τη διαδικασία φοβάμαι κοιμάσαι εντελώς;με μέθη θα κάνω και δεν ξέρω πως είναι.

Μαίρη μου κοιμάσαι και δεν καταλαβαίνεις απολύτως τίποτα! Σε αφήνουν να συνέλθεις από τη νάρκωση για μισή ώρα μετά την ωοληψία ντύνεσαι και αποχωρείς!! Εγώ δεν πόνεσα καθόλου.. όυτε ορούς, ούτε παυσίπονα και η διάθεση τέλεια!!! Όλο γέλια και χαρές με τις υπόλοιπες κοπέλες μέσα στο κέντρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/2/2018 at 2:10 ΜΜ, ο/η Bellaki είπε:

Βρε κορίτσια τόσα χάπια μετά από την εμβρυομεταφορα;;;; 9 σύνολο,        1 ένεση και μία κολπική κρέμα!!! Κι εγώ που νόμιζα μετά τις ενέσεις της διέγερσης οτι θα ηρεμούσα λιγάκι..

Ολοκληρο φαρμακειο, ναι τοσα πολλα. Τα χρειαζεται όμως. Καλη επιτυχία γλυκιά μου με μια τεραστια χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια του Φεβρουάριου? ειμαστε κάμποσες και αυτό τον μήνα. Ευχές για καλής ποιότητας ωάρια και γονιμοποίηση μα. Με το καλό οι ωοληψιες σας, οι έμβρυο μετάφορες και με χοριακες τεράστιες. Σας εύχομαι οτι καλυτερο να είστε ήρεμες χαλαρές αισιοδοξες με δυναμη επιμονή και Πιστη. Σας υπόσχομαι αν τον πετύχω τον πελαργό τον τουφέκισα που μας καθυστερεί ???Τα φιλια μου την αγάπη μου Μοθ και μια πελώρια αγκαλιά να σας χωράει όλες μαζί ❤????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η jazz είπε:

κι εγω μακρύ κάνω. Σήμερα κι εγω έκανα την ένατη ενεση διεγερσης. Δευτερα παω για υπέρηχο κ βλέπουμε. Ίσως Τεταρτη ωοληψια!!! Η διαδικασία ειναι πολυ απλή. Κοιμάσαι ενα τεταρτακι με ελαφριά νάρκωση κ ξυπνάς με καλή διάθεση τίγκα στους παυσιπονους ορους!!!??? δεν νιώθεις τίποτα απολύτως μετά!

Με το  καλο ψυχή μου με ευχάριστα θετικά αποτελεσματα. Ωοληψια ποτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...