Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια Φεβρουάριο


loralora

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

Κορίτσια απογοητευτηκα πολύ. ..ειδε 7 στη μια αλλά η αλλη 5 μικρα....Βέβαια ο γιατρός μου είπε καλύτερα από το μεσο ορο της ηλικιας μου ότι είμαι αλλά νιωθω οτι επεσε το βουνό και με πλακωσε.....το βλέπω αδύνατον για βλαστοκυστη που θέλει ο γιατρός. ....ακουω εμπειρίες σας

Θα σου πω τη δικιά μου ..στην πρώτη μου εξωσωματική είχα 22 ωαρια ..ο γιατρός με έλεγε κλοσα...χαρα εγώ σιγουριά    ...ελα ομως που δεν ηταν Καλά ποιοτικά...τι να τα κάνεις τα πολλά εαν δεν είναι καλά???!!!!! Μην αγχώνεστε..λιγα και Καλά..αυτο έχει σημασία...κοριτσια σήμερα ξεκινάω την δεύτερη προσπάθεια..τα συναισθήματα είναι ανάμικτα..απο την μια χαρά και από την άλλη άγχος γιατί φοβάμαι μην ξανα  <<ΤΎΧΕΙ>> αυτό που έγινε στην προηγούμενη...φφφφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 41 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Gina 955 καλη αρχη και καλα αποτελεσματ να εχεις καλη επυτυχια!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

Κορίτσια απογοητευτηκα πολύ. ..ειδε 7 στη μια αλλά η αλλη 5 μικρα....Βέβαια ο γιατρός μου είπε καλύτερα από το μεσο ορο της ηλικιας μου ότι είμαι αλλά νιωθω οτι επεσε το βουνό και με πλακωσε.....το βλέπω αδύνατον για βλαστοκυστη που θέλει ο γιατρός. ....ακουω εμπειρίες σας

@antzy9 γιατί απογοητεύτηκες;;;μια χαρά πας. Σε ποια μέρα της διέγερσης είσαι;;

Σημασία έχει όχι η ποσότητα αλλά η ποιότητα. Γιατί να μην γίνουν βλαστοκύστες;;;Δεν μπορείς να το ξέρεις αυτό ακόμη. Ολά θα πάνε καλάαα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Κοριτσακι μου :) μην απογοητευεσαι καθόλου! Εχεις 12 ωοθηλάκια δηλαδη... σε ποια μερα της διέγερσης είσαι? Οι ωοθηκες μεχρι τελευταια στιγμη θα βλεπεις να ξεπετανε κι άλλα.. Θα δεις και πόσα ωαριακια θα σου παρουν στο τελος και πόσα θα γονιμοποιηθουν και μετα οι εμβρυολογοι θα σου πουν πως προχωρανε και θα αποφασίσετε αν θα γίνουν βλαστοκύστες ή όχι. Μην αγχωνεσαι από τωρα γι αυτα! Βήμα-βήμα...

Σου στελνω όοοολη μου τη θετική σκέψη..!

 

 

 @nikona @peacock

  se ευχαριστω..εχω πολυ αγχος ως ανθρωπος κ τα χανω ευκολα..ειναι κ η πρωτη μου προσπαθεια..κ ειμαι κ μονη μου στην αθηνα,,,ο συζυγος θα ΕΡΘΕΙ παρασκευη βραδυ.ειμαι στην 8η μερα.....φαρμακα θα παρω μεχρι κ τη 10η...γιατι τοτε τελειωνουν κ μου ειπε οτι μας φτανουν οι 3600 ως ποσοτητα....πηρα στο κεντρο κ εχω Ε2 3000.  Δεν θα τα βαλω την 3η ημερα....θελουμε οπωσδηποτε βλαστοκυστες λογω ιστορικου παλλινδρομων.......εγκυος μενω , υγιη ωαρια θελω μας λεει ο γιατρος...αυτα.....

@Gina 955 καλη αρχη κ χρυση σου επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Σε ποια μέρα είσαι τώρα;κάνουν και το σαββατοκύριακο ωοληψία;

σημερα 8η.....απο οτι καταλαβα σημερα ακομα κ κυριακη κανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@antzy9 γιατί απογοητεύτηκες;;;μια χαρά πας. Σε ποια μέρα της διέγερσης είσαι;;

Σημασία έχει όχι η ποσότητα αλλά η ποιότητα. Γιατί να μην γίνουν βλαστοκύστες;;;Δεν μπορείς να το ξέρεις αυτό ακόμη. Ολά θα πάνε καλάαα.

τι θαρρος μου δινεις!!!!! σε ευχαριστω αΠΟ την καρδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gina 955 είπε:

Θα σου πω τη δικιά μου ..στην πρώτη μου εξωσωματική είχα 22 ωαρια ..ο γιατρός με έλεγε κλοσα...χαρα εγώ σιγουριά    ...ελα ομως που δεν ηταν Καλά ποιοτικά...τι να τα κάνεις τα πολλά εαν δεν είναι καλά???!!!!! Μην αγχώνεστε..λιγα και Καλά..αυτο έχει σημασία...κοριτσια σήμερα ξεκινάω την δεύτερη προσπάθεια..τα συναισθήματα είναι ανάμικτα..απο την μια χαρά και από την άλλη άγχος γιατί φοβάμαι μην ξανα  <<ΤΎΧΕΙ>> αυτό που έγινε στην προηγούμενη...φφφφ...

καλη επιτυχια κ σε σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καταγχωθηκα τώρα με αυτά,εμενα δεν μου είπαν τίποτα αλλά απ ότι ακουγα πρέπει να ήταν 6 ωοθηλακια,ειμαι στη πέμπτη μέρα κ μου αύξησαν τη δόση, δεν θα κάνω κι άλλα μέχρι την ωοληψία;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η jazz είπε:

@Mairh32 κι εγω χθες εκανα την 4η ενεση. μακρυ πρωτοκολλο αυρη τη φορα! αυριο θα δουμε πως παει με εξετασεις αιματος κ υπερηχο. στο μακρυ δεν βαζεις ανταγωνιστη γιατι κανουμε την καταστολη. καλη επιτυχία με πολλα και κυρίως καλά αυγουλάκια να έχουμε!!!!!

Είμαστε ακριβώς τις ίδιες μέρες, κι εγώ μακρύ κάνω,εκανες καθόλου οιστραδιολη πόσο ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Έγινε η εμβρυομεταφορά μου σήμερα το πρωί! Μου είπαν οτι ήταν μια πολύ καλή μεταφορά με μία άριστη βλαστοκύστη ΑΑ! Μου έφυγε το πρώτο άγχος... την άλλη Παρασκευή χοριακή! Είχατε δίκιο που μου είπατε να μην αγχώνομαι..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Έγινε η εμβρυομεταφορά μου σήμερα το πρωί! Μου είπαν οτι ήταν μια πολύ καλή μεταφορά με μία άριστη βλαστοκύστη ΑΑ! Μου έφυγε το πρώτο άγχος... την άλλη Παρασκευή χοριακή! Είχατε δίκιο που μου είπατε να μην αγχώνομαι..?

Μπράβο κοριτσάκι! Καλά αποτελέσματα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Έγινε η εμβρυομεταφορά μου σήμερα το πρωί! Μου είπαν οτι ήταν μια πολύ καλή μεταφορά με μία άριστη βλαστοκύστη ΑΑ! Μου έφυγε το πρώτο άγχος... την άλλη Παρασκευή χοριακή! Είχατε δίκιο που μου είπατε να μην αγχώνομαι..?

Τι ωραία? καλή επιτυχία με πολύ πολύ μεγάλη χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Έγινε η εμβρυομεταφορά μου σήμερα το πρωί! Μου είπαν οτι ήταν μια πολύ καλή μεταφορά με μία άριστη βλαστοκύστη ΑΑ! Μου έφυγε το πρώτο άγχος... την άλλη Παρασκευή χοριακή! Είχατε δίκιο που μου είπατε να μην αγχώνομαι..?

τελεια!!!! μπραβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Έγινε η εμβρυομεταφορά μου σήμερα το πρωί! Μου είπαν οτι ήταν μια πολύ καλή μεταφορά με μία άριστη βλαστοκύστη ΑΑ! Μου έφυγε το πρώτο άγχος... την άλλη Παρασκευή χοριακή! Είχατε δίκιο που μου είπατε να μην αγχώνομαι..?

Μπράβο κορίτσι μου..κοίταξε να ηρεμήσεις κ να το απολαύσεις τώρα!!!σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Έγινε η εμβρυομεταφορά μου σήμερα το πρωί! Μου είπαν οτι ήταν μια πολύ καλή μεταφορά με μία άριστη βλαστοκύστη ΑΑ! Μου έφυγε το πρώτο άγχος... την άλλη Παρασκευή χοριακή! Είχατε δίκιο που μου είπατε να μην αγχώνομαι..?

Kαλή επιτυχία εύχομαι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου..κοίταξε να ηρεμήσεις κ να το απολαύσεις τώρα!!!σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!!??

Ευχατιστώ  smurf!!!!!ήδη απολαμβάνω τρυφερότητα απο τον άντρα μου ακόμα και από το γιατρό μου που μόλις έβαλε το έμβρυο με φίλησε στο μέτωπο  και έκανε το σταυρό του να πάνε όλα καλά κρατώντας μου το χέρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

εσεις κοριτσια τι εχετε για νεωτερα??? 

@loralora

@Mairh32

@Bellaki

@casperoula   

Εγώ πήγα σημερα για υπέρηχο και Ε2 όλα καλά, μεγαλώσαν τα ωοθυλάκια, έβγαλα και άλλα,  το ενδομήτριο πιστεύω καλό 11mm είναι και την Παρασκευή θα κάνω ωοληψία.  :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Ευχατιστώ  smurf!!!!!ήδη απολαμβάνω τρυφερότητα απο τον άντρα μου ακόμα και από το γιατρό μου που μόλις έβαλε το έμβρυο με φίλησε στο μέτωπο  και έκανε το σταυρό του να πάνε όλα καλά κρατώντας μου το χέρι....

Καλη επιτυχία και σου εύχομαι μια τεραστια χοριακη ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Gina 955 είπε:

Καλη επιτυχία και σου εύχομαι μια τεραστια χοριακη ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Ευχαριστώ πολύ πολύ (συνονόματη)!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...