Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια εχθές κάναμε τον πρώτο μας υπερηχουλι βάση ημερομηνίας είμαι 5 εβδομάδων βάση υπερήχου 5 κ 1 ημέρας είδαμε ενδομήτριο σάκο μου είπε όλα καλά μου έγραψε εξετάσεις κ ξανά υπερηχογράφημα σε 15 μέρες δν είναι πολύ το διάστημα τι θα κάνω μέχρι τότε

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Θα κάνεις υπομονούλα και θετικές σκέψεις! Στο ενδιάμεσο θα κάνεις και τις εξετάσεις σου και θα δείς που θα καθησυχαστείς και με αυτες!! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη εύχομαι! Τέτοια να ακουω. Ελπίζω να ειναι κολλητική!

Συγχαρητήρια και με το καλό!!!

Αχ αυτό το πρώτο διάστημα...!!! Χαλάρωσε, ηρέμησε, χάιδευε την κολιτσα σου και κάνε όμορφες σκέψεις! Απόλαυσε την κάθε στιγμή!

Γενικά όλη η εγκυμοσύνη θα είναι μια σειρά από τέτοιες γλυκές αναμονές! Πρώτα να ακούσεις την καρδούλα, μετά να δεις το εμβρυακι που έχει σχηματιστεί, να κανείς την αυχενική, να το νοιώσεις πρώτη φορά...

Θα σου πω αυτό που μου λέει ακόμα και σήμερα ο γιατρός μου: μην είσαι ανυπόμονη! 😘

Guest
στις πριν 6 ώρες, ο/η popi2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές κάναμε τον πρώτο μας υπερηχουλι βάση ημερομηνίας είμαι 5 εβδομάδων βάση υπερήχου 5 κ 1 ημέρας είδαμε ενδομήτριο σάκο μου είπε όλα καλά μου έγραψε εξετάσεις κ ξανά υπερηχογράφημα σε 15 μέρες δν είναι πολύ το διάστημα τι θα κάνω μέχρι τότε

Συγχαρητήρια! Μια υπέροχη εγκυμοσύνη να εχεις!

Guest
στις πριν 40 λεπτά, ο/η The Baby To Be είπε:

Συγχαρητήρια και με το καλό!!!

Αχ αυτό το πρώτο διάστημα...!!! Χαλάρωσε, ηρέμησε, χάιδευε την κολιτσα σου και κάνε όμορφες σκέψεις! Απόλαυσε την κάθε στιγμή!

Γενικά όλη η εγκυμοσύνη θα είναι μια σειρά από τέτοιες γλυκές αναμονές! Πρώτα να ακούσεις την καρδούλα, μετά να δεις το εμβρυακι που έχει σχηματιστεί, να κανείς την αυχενική, να το νοιώσεις πρώτη φορά...

Θα σου πω αυτό που μου λέει ακόμα και σήμερα ο γιατρός μου: μην είσαι ανυπόμονη! 😘

Τι καλα!!!😊

Ειναι είναι σου φεύγει λίγο το ανχος κ την άλλη μέρα ξανά προς την δόξα τραβά κ ανακατεύομαι ποιο λίγο κ ψάξε από δω ψάξε από εκεί χαχα

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ρεεεεεε Διωνηηηη!!! Είσαι έγκυος???  Ρε μπράβοοο!! Δεν το ήξερα-χάρηκα πάρα πολύ!! Είδες ρε συ?? Όλα καλά κύλησαν εν τέλη..! Έχεις ενα υπέροχο πλασματακι κ τώρα θα διπλασιαστεί η χαρά!! Με το καλό φίλη μου..! Να παν όλα υπέροχα! Ρε αλήθεια χάρηκα!! Δεν μπορώ να σου το εξηγήσω... Νιώθω ότι κάποιες εδώ, σας ξέρω..!  Κωνσταντια, κάθε φορά που μιλάς για τον γιο σου, ο, τι λες, το κάνω εικόνα!! Αγχώνομαι για το μέλλον μας μάνα μου!!  Η μικρή μου είναι ένα σπίρτο (σαν την μάνα της - γιατί τα υπόλοιπα είναι του πατέρα)! Καθόμαστε πολύ καιρό τώρα στα πατώματα, σέρνεται με την όπισθεν κ είναι έτοιμη να βγάλει λόγο! Λέει πάρα πολλες συλλαβές-  να, μπα, ντα, νε και... Τώρα τελευταία λέει κ με διαφορετικά φωνήεντα! Τι-τα, μπιουου!! Έχουμε κ δοντάκια! Είναι τέλειο που χαιρόμαστε τόσο με τόσο απλά πράγματα!! Πλέον αναγνωρίζει κ το φως κ τον μπαμπάς της κ όταν της λέω "που είναι" κοιτάει προς τα εκεί!! 
    • Τη παρασκευή αλλά δε θέλω φοβάμαι μήπως έχει συμβεί κατι,θα μου πει αν μπορώ ή όχι.
    • Εύχομαι το ένα το καλό... Αυτή την εξέταση για τον τράχηλο πότε θα την κάνεις;    
    • Περιμένω ή το ένα ή το άλλο ή και τίποτα😄 πάντως ξεπατωθηκα αυτές τις μέρες δε πάει άλλο.θα δεις αύριο θα σου πει όλα καλά ο γιατρός αλήθεια!
    • ´Οχι βρε κοριτσάκι μου!!! Όλα καλά θα πάνε! Εγώ έφαγα τα μούτρα μου με την ανυπομονησία μου... μα ποτέ δεν μπορώ να κρατηθώ για τίποτα... απέφυγα λίγο το κινητό μου γιατί έχω googlarei τα πάντα!!! Έχω στο σκούπισμα μόνο, ελάχιστα καφέ. Αν με βλέπατε από μία μεριά πως κατεβάζω το εσώρουχο κάθε φορά...😳. Λέω να κάνω αύριο βραδάκι ένα ακόμα τεστ... μήπως κ ... θα πάω βέβαια την Πέμπτη μετά τη δουλειά κ για την επίσημη χοριακή μου... εσύ να σκέφτεσαι θετικά... θα σου πρότεινα κ εγώ να ψάξεις να κάνεις χοριακή... μετά τις 9 μέρες θα δείξει, διαφορετικά με τεστ να είναι οπωσδήποτε από αυτά που δείχνουν 5 μέρες πριν την περίοδο.
  • Νέες συζητήσεις