Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες. Που τα έχεις Ελλάδα να τα πάρω αν γίνεται Αθήνα είμαι αλλιώς μου τα στέλνεις κ να πληρώσω την μεταφορά. Σε παρακαλώ δες κ πότε ληγουν

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 24/1/2018 at 11:59 ΜΜ, ο/η MARIA1958 είπε:

Σε ευχαριστώ που μου απάντησες. Που τα έχεις Ελλάδα να τα πάρω αν γίνεται Αθήνα είμαι αλλιώς μου τα στέλνεις κ να πληρώσω την μεταφορά. Σε παρακαλώ δες κ πότε ληγουν

Εχω και εγω αν θελεις 2 να σου τα στειλω!!!

στις On 12/2/2018 at 4:45 ΜΜ, ο/η love30 είπε:

Εχω και εγω αν θελεις 2 να σου τα στειλω!!!

Καλησπερα είπες έχεις δύο κουτιά; που είσαι Αθήνα; 

• Like 1

στις On 24/1/2018 at 10:59 ΜΜ, ο/η MARIA1958 είπε:

Ma na eimai toso gaidoura!!!1000 sugnwmi twra to eida den kserw giati xathika etsi!!!an ta creiazesai akoma exw duo koutia pou ligoun ton Augousto tou 2019!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ναι κάναμε 15 μέρες vibramycin αν κ όταν ξεκιναω διέγερση τους λένε πάλι προληπτικα στους άντρες να ξεκινήσουν κ αυτοί αντιβιωση προληπτικα.τωρα περιμένω να αδιαθετησω για να ξεκινησω.οι γιατροί μου είπαν ότι δεν πιστεύουν ότι εφταιγε το μικροβιο για την προηγούμενη αποτυχια απλα καλό θα ήταν να φύγει.πες μου κ εσύ τη γνώμη της δικιάς σου γιατί με ενδιαφέρει.
    • Έτσι φαντάζομαι κι εγώ! Για να δούμε ρε κορίτσια..! Μακαριιιιιι! Εμένα μάλλον μου είπε να ξανά κάνω επειδή η πρώτη ήταν αρνητική οπότε δεν ξέρουμε ακριβώς την πρόοδο της! 
    • Μακαρι!!! Ξερω οως υπαρχουν χειροτερες περιπτωσεις σε προχωρημενες εγκυμοσυνες να χασεις το μωρο. Εγω απλα ειδα σακο αδειο εναν μαυρο κυκλο αλλα απο την μερα που ειχα μαθει οτι εμεινα εγκυος καθομουν και ονειρευομουν τοοσα πραγματα τα βραδια χαζευα ρουχαλακια στο ιντερνετ κρεβατακια και ολα τα σχετικα για ενα μωρο και με στεναχωρησε πολυ που δεν πηγε καλα. την μερα που εμαθα απο υην γιατρο οτι δεν προχωρησε η εγκυμοσυνη δρν ξερω γιατι δεν μου βγηκε κλαμα καθολου απλα το σκεφτομουν λαι στεναχωριομουν και την ημερα που ειχα παει στο μητερα και με ετοιμαζανε για να κανω την αποξεση εκει μου βγηκε και εκλαψα.η γυναικολογος με ξανακοιταξε στον υπερηχο πριν ξεκινησουν την αναισθησια και ειδα για τελευταια φορα το αδειο σακο...και μεχρι τωρα σκεφτομαι γιατι να μου ετυχε αυτο...τωρα θα ημουν 4.5 μηνων περιπου και θα μαθαινα και το φυλο του μωρου..
    • Κι εμένα το ίδιο, θα τα βάλω την ίδια μέρα β επιπέδου και καρδιογράφημα να τελειώνουμε 😂 ρώτησα στο Ωνασειο, δεν δικαιολογείται από ταμείο μου είπε και κοστίζει 100ε.
    • Ναι, λένε ότι πρέπει να διπλασιάζεται κάθε δυο ημέρες. Λίγο πάνω, λίγο πάνω δεν παίζει ρόλο (δηλαδή αν δεν είναι ακριβής ο διπλασιασμός και θέλει λίγες μονάδες για να ειναι ακριβής). Σε κάθε γυναίκα η χοριακή ανεβαίνει διαφορετικά. Εγω π.χ. είχα σχετικά μεγάλες χοριακές στις εγκυμοσύνες μου. Παρόλα αυτά, ο γιατρός μου ποτέ δεν με έβαλε να την κανω δευτερη φορά για να δει διπλασιασμό. Οπότε αν είχες 79 την Δευτέρα λογικά την Παρασκευή δεν θα πρέπει να δείξει πάνω απο 300?
  • Νέες συζητήσεις