Μετάβαση σε περιεχόμενο

Cyclacur


marzou

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας, θελω να σας ρωτησω μηπως ξερεις καποια κοπελα...πηρα πρωτη φορα τα cyclacur ολο το κουτι και τα 21 χαπια!! Μηπως ξερετε ποτε ερχετε η περιοδος οταν τελιωνουν;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η marzou είπε:

Κοριτσια γεια σας, θελω να σας ρωτησω μηπως ξερεις καποια κοπελα...πηρα πρωτη φορα τα cyclacur ολο το κουτι και τα 21 χαπια!! Μηπως ξερετε ποτε ερχετε η περιοδος οταν τελιωνουν;;;;

εμενα ηρθε την 24η ημερα......πηρα κ εγω ολο το κουτι μετα απο υστεροσκοπηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2018 at 9:07 ΠΜ, ο/η STIRELLA είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ? ΤΙ ΧΑΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ CYCLACUR?

Απο οτι εχω καταλαβει εχει πολλες ιδιοτητες!!αναλογος πως τα περνεις ειναι για ρυθμιση κυκλου ειναι για κυστες ειναι για πολυκυστικες!!εχω τα περνω βεβαια μεζι με καποια αλλα για να ρυθμισω τις γονιμες μερες για να γινει πιο ευκολη η συλληψη!!αλλα αναλογα με το πως λαμβανονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/1/2018 at 2:28 ΜΜ, ο/η antzy9 είπε:

εμενα ηρθε την 24η ημερα......πηρα κ εγω ολο το κουτι μετα απο υστεροσκοπηση

Να σε ρωτησω και κατι αλλο αν γνωριζεις;;αλλαζει με αυτα ο κυκλος σ;;;διοτι εγω εχω περιοδο 6 με 7 ημερες και τωρα μ κρατησε μονο 3 μερες!!και φαντασου την τριτη μερα ηταν σαν να ειμαι στα πολυ τελιωματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτιαχνουν και το ενδομυτριο τα cyclacur οταν παρεις μονο τα ασπρα!! Για τον κυκλο δεν ξερω αν τον αλαζουν εμενα δεν επυρεαστπτηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΑΝ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.

ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ SITE ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΗ ΙΔΙΟΤΗΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα cyclacur παίρνοντας και τα καφε και τα λευκα χαπια που εχει μεσα το κουτακι ρυθμίζουν το κυκλο για όσο γίνεται η χρηση τους χωρίς να εχουν αντισυλληπτική δράση και χωρίς να προκαλέιται απαραίτητα ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marzou είπε:

Να σε ρωτησω και κατι αλλο αν γνωριζεις;;αλλαζει με αυτα ο κυκλος σ;;;διοτι εγω εχω περιοδο 6 με 7 ημερες και τωρα μ κρατησε μονο 3 μερες!!και φαντασου την τριτη μερα ηταν σαν να ειμαι στα πολυ τελιωματα!!

εμενα μικρυναν τον κυκλο....δηλ οταν τα πηρα αδιαθετησα στις 24 ημερες κυκλο και ο επομενος μολις 18 ημερων κυκλος......κ ροη ναι λιγοτερη....3 ημερων απο 5 που ειχα......τωρα αναμενω την επομενη περιοδο...εγω τα πηρα για ενα μηνα μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η STIRELLA είπε:

ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΑΝ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.

ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ SITE ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΗ ΙΔΙΟΤΗΤΑ

Λειτουργουν αν τα παρεις απο την 4η μερα περιοδου και μετα,αν τα παρεις απο την πρωτη ισα ισα σε βοηθανε να μεινεις και πιο ευκολα εγκυος!!στο λεω γτ το ειχα ακουσει κ εγω και μ το ειπε ο γυναικολογος μ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...