Μετάβαση σε περιεχόμενο
marzou

Ολιγοσπερμια

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Crystaleniaa και γω δ πίστευα σε φυσική σύλληψη. Έλεγα ότι αυτά είναι από τα πράγματα π ακούς κ συμβαίνουν σε άλλους. Απλά λέγαμε να κάνει ότι μπορεί για να πάμε σε εξωσωματική με όσο τ δυνατόν καλύτερο σπέρμα γίνεται. Δ έκανε συγκεκριμένη θεραπεία. Έπαιρνε βιταμίνη c, έβαζε μέσα στο μέλι πρόπολη, διάφορες πολύβιταμινες κ ανά διαστήματα δοκίμασε τις προφερτιλ. Η ποσότητα ήταν η ίδια άλλα είδαμε μεγάλη διαφορά στην κινητικότητα κ πιστεύω πως τ μεγαλύτερο καλό τ έκανε π έκοψε τ τσιγάρο. Σας εύχομαι καλή επιτυχία!!! Σύντομα ένα κ δύο μωράκια μη σ πω!

Αχ απ'το στόμα σου και στου θεού τ'αυτι !! Εμείς αρχίσαμε προφερτιλ κ με καλή διατροφή μεσα σε ένα διάστημα 1 μήνα απο 56.000 και 10% κινητικότητα πήγαμε στις 500.000 και 20% τωρα με την αντιβίωση και τις βιταμίνες ελπίζω να γινει ακομα λιγο καλύτερο.. αυτο ακριβώς λεω κ εγω να το κανουμε όσο καλύτερο γίνεται πριν την εξωσωματικη !!!  Ας γινει οτι θελει ο θεός !!! Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου κ να κάνετε μια μεγααλη ευτιχισμενη οικογένεια!!!! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Crystaleniaa ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Πιστεύω θα φτιάξει κ άλλο. Κ τ σπέρμα επηρεάζεται επίσης πολυ από τ άγχος.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή Κυριακή!!! Εγώ εδώ στην αναμονή!!! Δεν το σκέφτομαι κ εύχομαι να μην την δω αυτό τον μήνα την κόκκινη κυρία!!! Προσπαθούμε τόσο καιρό με άγχος κλάματα εξετάσεις είπα αυτή την φορά να μην ασχοληθώ μαζί της! Ούτως ή άλλως ήρθαμε μόνο 3 μερες σε επαφή!!! Δεν περιμενω πολλά!!! Εύχομαι όμως να έχω καλά αποτελέσματα!!! @louloudakiμου μην αποχωρεις αν δεν δεις αίμα κανονικό!!! @lactakiπεριμενουμε@lactakiπεριμένουμε νέο τεστ!!!!! 
    • Καλημέρα κορίτσια.. 22η ημέρα σήμερα για μένα, άλλες 10 ημέρες για περίοδο κ ξύπνησα από τον πόνο στο στήθος... Θερμοκρασία δεν έχει ανέβει, 36,2 είναι (με θερμοκρασία ωορρηξία 35,7)....
    • Όχι ότι είναι καλό να το φοράς οπότε θες εννοείται απλά αυτή μου είπαν ότι είναι η βασική χρήση της 
    • Εγώ πήγα πριν 2 μήνες περίπου την ζώνη μου την είχαν δώσει από αλλού αλλά η μοναχή μου είπε ότι είναι για περιπτώσεις που έχουν θέμα για γονιμότητα είναι το μήλο ! Δεν μπερδεύτηκα καπου ότι μου είπαν στο μοναστήρι μεταφέρω 
    • Εμένα μου την έδωσαν εκεί Χωρίς να είμαι εγκυος
  • Νέες συζητήσεις