Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.. Έχω ένα θέματα κι τον τελευταίο καιρό.. Έχω ένα μωράκι 2,5μηνων και τον τελευταίο μήνα όχι πάντα αλλά αρκετές φορές εκεί που την παίρνει ο ύπνος τρανταζεται σαν να φοβάται η όταν είναι στο ριλαξ και ακούει έναν θόρυβο πάλι το κάνει... Η παιδίατρος μου είπε ότι είναι φυσιολογικό Γτ αρχίζει και καταλαβαίνει και θέλει να προστατέψει το εαυτό της... Σας έτυχε ποτέ στα παιδάκια σας;; 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω να ειναι κατι, αφού σου το επιβεβαίωσε και η Παιδιατρος σας. Το τι κάνουν τα μωρά και μας ανησυχούν αστο ακομα δεν είδες τίποτα. Να το παίρνεις αγκαλίτσα και θα ηρεμεί. Θα σταματήσει κάποια στιγμή. Αυτη την στιγμή αρχίζει να συνηδιτοποιει τον κόσμο γύρω του. Μήπως το μάθατε να κοιμάται με απόλυτη ησυχία???

Νομίζω ότι είναι αντανακλαστικό. Απλά αναπτύσσει τις αισθήσεις του και αντιδράει στους εξωτερικούς ήχους.

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @stergiou συγχαρητήρια!😘😘😘 Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλο το μωράκι σου!😆❤❤ χάρηκα παρα πολυ!!!! Ολα να σου πάνε τέλεια!! ❤ Σχεδόν 9 μηνών εμείς...Πώς μεγάλωσαν τοσο γρηγορα;; θηλαζουμε ακόμα κ δειλα δειλα ειμαστε ετοιμες να μπουσουλησουμε!!!
    • Πραγματικά δε θ μπορούσα να αντέξω το σύστημα Αγγλία... με τίποτα!!!!! Δυστυχώς είχαμε θέματα με το internet κ το τηλ.. Γενικά καλα είμαι αλλά πάνω που μου περνάνε τα ψυχολογικά μου έρχεται η κάθε μια γειτονισσα (κ οχι μόνο)κ με τρελενει... δε νομίζω να μου έχει κάνει dobbler.. μόνο black and white υπέρηχους κάνω..  Κάθε πότε έχετε εσείς ραντεβού τώρα;; εγω κάθε 2 βδομάδες
    • Τώρα περιμένουμε το Σάββατο την χοριακη της @bebe2. Όσο για την φάση της καθεμιας.. Χαμός. Από όλα έχει ο μπαξές.. 
    • @bebe2 τι έχεις καλό μου? Μην πέφτεις.. Λίγες μέρες ακόμα έμειναν. Δώσε μας λίγο ελπίδα♥♥ @Πιου-πιου να είναι όλα καλά αύριο! @satya καλή επιτυχία με την ωοληψια! @Bloublou85 με την λαπαροσκόπηση θα δει όλα τα όργανα. Όμως εάν δεν είναι απαραίτητο θα το απέφευγα..   
    • @Πιου-πιου σας παρακολουθω αλλα δεν συμμετέχω γιατι δεν είμαι και πολυ στα καλά μου 
  • Νέες συζητήσεις