Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποσες ξεκιναμε προσπαθεια ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ;;;


stellena

Recommended Posts

@love30 ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 

@peacock ο χρόνος κυλάει σαν το νερό.. 

Ανυπομονω να ακούσω απο όλες σας υπεροχα νέα και είμαι σίγουρη οτι αυτό θα γίνει πολύ σύντομα!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 591
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariloux είπε:

@love30 ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 

@peacock ο χρόνος κυλάει σαν το νερό.. 

Ανυπομονω να ακούσω απο όλες σας υπεροχα νέα και είμαι σίγουρη οτι αυτό θα γίνει πολύ σύντομα!! ????

Αχ μακαρι απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εγω θα φοβηθώ για σοβαρα πράγματα οχι για χαζομαρες! Χαχαχαχα τα εχουμε ξανα πει, μη τα ξανα λεμε! Χαχαχαχαχα

Σ αγαπάμε κ ετσι ομως..

Θα κανω μέλος στο φόρουμ τον έρμο τον αντρα σου να απαντησει εκείνος καλύτερα...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Θα κανω μέλος στο φόρουμ τον έρμο τον αντρα σου να απαντησει εκείνος καλύτερα...χαχαχαχα

Εντάξει, σταματώ! Δε με συμφερει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαφνηκα σταματαμε σταματαμε!!!! Δε μας συμφερει!!!!!! Αρα και αλλος φοβιτσουλας εεεεεε!!!!! @Petalouditsa28!!!!!!!!!!δε μας συμφερει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Ξαφνηκα σταματαμε σταματαμε!!!! Δε μας συμφερει!!!!!! Αρα και αλλος φοβιτσουλας εεεεεε!!!!! @Petalouditsa28!!!!!!!!!!δε μας συμφερει?

Το βλεπεις κοριτσακι μου κι εσυ ετσι???  δε τη συμφερει τη κυρα πεταλουδίτσα να μιλήσει τωρα... καταπιε τη γλωσσίτσα της... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ξαφνηκα σταματαμε σταματαμε!!!! Δε μας συμφερει!!!!!! Αρα και αλλος φοβιτσουλας εεεεεε!!!!! @Petalouditsa28!!!!!!!!!!δε μας συμφερει?

Χαχαχαχα.. εεεε ενταξει...σε καποια πράγματα κ εγω ειμαι λιγο χεστρου αλλα επιμενω οτι η σουσουραδα η αλλη έχει σπασει κάθε ρεκορ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Χαχαχαχα.. εεεε ενταξει...σε καποια πράγματα κ εγω ειμαι λιγο χεστρου αλλα επιμενω οτι η σουσουραδα η αλλη έχει σπασει κάθε ρεκορ!!! 

Και καπου εδω κολλάει το υφος του γατιού μου @love30.. :D

Ενός λεπτού σιγή για το "θάρρος" της @Petalouditsa28 χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η peacock είπε:

 

Ενός λεπτού σιγή για το "θάρρος" της @Petalouditsa28 χαχαχαχα

Αι μαρή..... θυμισε μου οταν σε δω απο κοντά να σου θυμισω πως εκανες καθε φορα που απλα σου περναν αιμα!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια μου για να ελαφρύνω λίγο το κλίμα θα σας πω ότι η χοριακή μου πήρε τα πάνω της!!!έφτασε 40,50 περίπου...είμαστε συγκρατημένα αισιόδοξοι κ την επαναλαμβάνουμε... @Finally πολύ καλά τα λες..θέλει καλό ψάξιμο πριν από κάθε προσπάθεια..δεν υπάρχει λόγος να περνάμε πολλές αποτυχίες για να ψαχνόμαστε..κ εγώ στη Λευκού πάω..κορυφαία επιστήμονας!!κ επίσης περάσαμε κ τα ίδια απ ότι βλέπω!!

Και γενικά κορίτσια να ρωτάτε πράγματα κ να κατευθύνετε έμμεσα τον γιατρό,δεν είναι κακό..κ εμένα αν δεν προχωρήσει τελικά αυτο θα τα κάνω όλα φύλλο κ φτερό πάλι..δε γίνεται να υποφέρουμε συνέχεια κ να ξοδεύουμε κ τόσα χρήματα..κ εμείς ειδικά έχουμε ξοδέψει ήδη πολλά κ ας λέω πως είναι το τελευταίο που με νοιάζει..

Θύμισε μου την ιστορία σου;

Είχες κι άλλες αποβολές; Τα στείλεις καρυωτυπο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux καλή επιτυχία αύριο!!!΄Ολα να πάνε καλά!!!

Εγώ έκανα χθες υστεροσκόπηση κορίτσια. Τελικά καλώς ακυρώσαμε την εμβρυομεταφορά γιατί όντωσ είχα ένα μικρό πολυποδάκι πάλι και το αφαιρέσαμε. Τώρα εχω ξκινήσει αγωγή και στον επόμενο κύκλο αν είναι ολα οκ θα κανουμε την μεταφορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

@love30 χωρίς μεθη έκανες το scraching? επίσης η βιοψία ήταν μεθη? αν όχι πόνεσε? (πόσο χεστρού είμαι Θεε μου χαχαχα)

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Castrop rauxelνα τα περνεις εγωτην πατησα επεσε και μετα που τα ξαναπηρα αν δεν ανεβενε θα πηγενε για τον αλλο κυκλο η εμβρυομεταφορα!!!!! Ποια περνεις?

 

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία @nikona! Όχι μόνο σου πήραν το διαβολάκι (έτσι το έλεγα το δικό μου πολυποδάκι!) αλλά τσέκαραν κι όλας ότι είναι καθαρό και έτοιμο το σπιτάκι των μωρών σου! Εύκολη διαδικασία, ε; Σου κάναν και ελαφριά απόξεση που κάνουν συνήθως;

D3  Tabletten βλέπω! Μια την ημέρα ή δύο; Η αλήθεια είναι ότι είχα κάνει το Μάϊο εξέταση για D, ήταν χαμηλή αλλά μου είπε η γιατρός να μην πάρω γιατί θα έμπαινε το καλοκαίρι και να καθόμουν στον ήλιο. Βλακεία μου όμως που δεν ξανάκανα πριν την εξωσωματική. Μπαίνει πάραυτα στo to do list!

@Mariloux καλη επιτυχία στην πιο κρίσιμη εξέταση της εγκυμοσύνης σου! Μετά από αυτή όλα θα κυλάνε πολύ εύκολα. Άντε όπου να ναι θα σου φύγουν και οι ανακατωσούρες του πρώτου τριμήνου και θα είσαι σούπερ! Δεν χαίρεσαι που θα δεις τα μωρά σου; Λες να δείτε και φύλο;;; Αλήθεια, έχεις φουσκώσει ήδη;

Νομίζω έχουμε και μια ακόμη φίλη, τη @MinaX που ήταν σε αναμονή χοριακής και την αφήσαμε κλαμένη :( τι έγινε κοριτσάκι μου; Έσκασε το χειλάκι σου;

Οι υπόλοιπες σε τι φάση είστε; Ανέβηκαν καθόλου τα κέφια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope ναι μου το πήραν το διαβολάκι. Μου έκαναν και διάνοιξη τραχήλου και σκρτατσινγκ. Η διαδικα΄σια μια χαρά. Αυτά δεν τα φοβάμαι καθόλου.

 

Ναι η @MinaX δεν μας έγραψε τι έγινε. Ήταν να κάνει χοριακή στις 9/2. Μακάρι να πήγε καλά το κορίτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αntelope είπε:

@Mariloux καλη επιτυχία στην πιο κρίσιμη εξέταση της εγκυμοσύνης σου! Μετά από αυτή όλα θα κυλάνε πολύ εύκολα. Άντε όπου να ναι θα σου φύγουν και οι ανακατωσούρες του πρώτου τριμήνου και θα είσαι σούπερ! Δεν χαίρεσαι που θα δεις τα μωρά σου; Λες να δείτε και φύλο;;; Αλήθεια, έχεις φουσκώσει ήδη;

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εννοείται οτι χαίρομαι που θα δω τα μωράκια μου και μάλιστα ανυπομονώ!!! Θα μου άρεσε πολύ να δούμε το φύλο αλλά και να μην το δούμε δεν πειραζει σημασία εχει να είναι υγιή!!! Η κοιλιτσα μου έχει αρχίσει και παίρνει σχήμα ειδικά μετά το φαγητό φουσκώνει για τα καλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Finally είπε:

Θύμισε μου την ιστορία σου;

Είχες κι άλλες αποβολές; Τα στείλεις καρυωτυπο;

καλημέρα @Finally..η δική μου ιστορία έχει από όλα τα καλά..Λοιπόν είχα μια βιχημική σε πολύ αρχικό στάδιο μετά από την 1η μου σπερματέγχυση. Μετά μια παλλίνδρομη στην 10η εβδομάδα με φυσιολογική σύλληψη.Το μωρό είχε παθολογικό καρυότυπο αλλά εμείς φυσιολογικό. Τότε μου είπαν όμως, ότι αυτό που είχε το μωρό ήταν καθαρά τυχαίο γεγονός και δεν μας απασχολεί. Εγώ ξεσκονίστηκα από εξετάσεις και δε μου βρήκαν τπτ, όμως πήρα πολύ βαριά την απώλεια και έκανα 1 χρόνο να συνέλθω! Ακολούθησαν 3 σπερματεγχύσεις και η πρώτη εμβευομεταφορά χωρίς αποτέλεσμα. Έκανα ξανά σαλπιγγογραφία, μου βρήκαν κάτι στη σάλπιγγα που δεν μπορούσε όμως να προσδιοριστεί..Μπήκα για λαπαροσκόπηση και τελικά είχα κάποιες εξωτερικές συμφύσεις, οι οποίες ευτυχώς λύθηκαν χωρίς να επηρρεάσουν τη σάλπιγγα και είναι όλα στη θέση τους! Τώρα κάναμε τη 2η εμβρυομεταφορά και περιμένω την εξέλιξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εννοείται οτι χαίρομαι που θα δω τα μωράκια μου και μάλιστα ανυπομονώ!!! Θα μου άρεσε πολύ να δούμε το φύλο αλλά και να μην το δούμε δεν πειραζει σημασία εχει να είναι υγιή!!! Η κοιλιτσα μου έχει αρχίσει και παίρνει σχήμα ειδικά μετά το φαγητό φουσκώνει για τα καλα!! 

@Mariloux με το καλό να δεις τα μωράκια σου..γερά και τυχερά να είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Όλα καλα, είδαμε τα μωράκια μας και η αυχενική βγήκε καλή, μάλλον έχουμε ένα κοριτσάκι & ένα αγοράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariloux είπε:

@nikona μου ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Όλα καλα, είδαμε τα μωράκια μας και η αυχενική βγήκε καλή, μάλλον έχουμε ένα κοριτσάκι & ένα αγοράκι!!! 

Μπράβο κοπέλα μου! Μια χαρά! Χαίρομαι πολύ πολύ για τα διδυμάκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariloux είπε:

@nikona μου ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Όλα καλα, είδαμε τα μωράκια μας και η αυχενική βγήκε καλή, μάλλον έχουμε ένα κοριτσάκι & ένα αγοράκι!!! 

Χαίρομαι παρα πολυ για σενα κοριτσακι μου! ολα καλα να πανε και να τα κρατησεις στην αγκαλίτσα σου υγιή!

Στείλε μας θετική σκέψη και διδυμο-μπεμπεδόσκονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας στέλνω μέσα απο την καρδιά μου παααρα πολύ διδυμο-μπεμπεδοσκονη..... ?? Άντε να έχουμε και άλλες μέλλουσες διδυμομανουλες να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας!!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...