Μετάβαση σε περιεχόμενο

Puregon pou akrivws?


Castrop rauxel

Recommended Posts

Καλημερααααα και στις δυο foto ειναι σωστα το θεμα ειναι να γινουν γυρω γυρω απο τον αφαλο σου εγω παντως τις ποιο πολες φορες τις εκανα εναλλαξ δεξια αριστερα!μονη σου θα τις κανεις? Εγω φαντασου εχω κανει 4 εξωσωματικες και δεν τις κανω μονη μου τραγικο ε χαχχαχαχ η η αδερφη μου η ο αντρουλης μου και καθε φορα που τις κανει απο μεσα του κλαιει και βριζει χαχαχαχαχχα ναι ναι κοροιδεψτε με οσο θελετε ειμαι μια φοβητσιαρα μια ενεση εκανα ολες και ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή αρχή κορίτσι!!!

Συμφωνώ με την love30 είναι και οι δύο φωτό σωστές. Απλά να μην τις κάνεις πολύ κοντά στον αφαλό, άφηνε τουλάχιστον 2-3 δάχτυλα απόσταση. Εγώ τις έκανα κυρίως σαν την πρώτη φωτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μην αγχώνεσαι σωστές και οι δυο φώτο γύρω γύρω και εναλλαξ μια αριστερά μια δεξιά για να μην σε ε παιδέψει τσίτα γίνεται η κοιλιά μετά από ς2.  3 και δεν τρυπάει εύκολα να μπει η βελόνα. Εύχομαι ότι καλύτερο και ώρα σταθερή. @love30 εγώ και του πόπου μόνη της έκανα στον καθρέφτη  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου ειπα και εγω να τις κανω εκανα μια και ο αντρας μου δεν ηθελε καθολου γιατι στεναχοριετε! Πωπω ντροπη μου τι αχρηστο πλασμα που ειμαι χαχαχαα !!εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@karen μου ειπα και εγω να τις κανω εκανα μια και ο αντρας μου δεν ηθελε καθολου γιατι στεναχοριετε! Πωπω ντροπη μου τι αχρηστο πλασμα που ειμαι χαχαχαα !!εσυ πως εισαι?

Εγώ τυχαία να μουν συνεχώς μόνη και βράδυ ο σύζυγος  για Δουλειά και αναγκαστικά και μη καθρέφτη καθρεφτάκι μου πιο Χαλια δεν γίνεται  κάθε μέρα και χειρότερη ειδικά τα βραδιά  μου εφιαλτικά και Αξημέρωτα. Τι σου ναι και η ψυχή, Τώρα το καταλαβαίνω. Κα τα άλλα καλΑ. Η δότρια  καθυστέρηση λες να ναι έγκυος  ???ήταν 10 Ν αδιαθετηση τίποτα. Εγώ ακόμη καταστολή μας μουρλαναν τα φάρμακα και οι αναμονές εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστές είναι και εγώ γύρο από τον ομφαλό γιατί η αλήθεια είναι μετά από 15 ενέσεις έψαχνα χώρο γύρο γύρο ευτυχώς που είναι λίγο χοντρούλα και εχω μπόλικη κοιλίτσα ?? μην αγχώνεσαι για μένα δεν ήταν τίποτα τα έκανα πανεύκολα ?? και είμαι φοβιτσιαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εγώ τυχαία να μουν συνεχώς μόνη και βράδυ ο σύζυγος  για Δουλειά και αναγκαστικά και μη καθρέφτη καθρεφτάκι μου πιο Χαλια δεν γίνεται  κάθε μέρα και χειρότερη ειδικά τα βραδιά  μου εφιαλτικά και Αξημέρωτα. Τι σου ναι και η ψυχή, Τώρα το καταλαβαίνω. Κα τα άλλα καλΑ. Η δότρια  καθυστέρηση λες να ναι έγκυος  ???ήταν 10 Ν αδιαθετηση τίποτα. Εγώ ακόμη καταστολή μας μουρλαναν τα φάρμακα και οι αναμονές εσύ? 

Ωχ αυτη η αναμονη και φουλ φαρμακα τωρα βρηκε και αυτη να μην αδιαθετει!!!! Καλα τα βραδυα αχ τα βραδυα παιχνιδια του μυαλου ενα σωρο!!!!!!! Ευχομαι να ερθει γρυγορα στην κοπελα να χαλαρωσεις και εσυ σε ενα κομματι γιατι τελειωνει μια αναμονη και μπαινουμε στην αλλη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλημερααααα και στις δυο foto ειναι σωστα το θεμα ειναι να γινουν γυρω γυρω απο τον αφαλο σου εγω παντως τις ποιο πολες φορες τις εκανα εναλλαξ δεξια αριστερα!μονη σου θα τις κανεις? Εγω φαντασου εχω κανει 4 εξωσωματικες και δεν τις κανω μονη μου τραγικο ε χαχχαχαχ η η αδερφη μου η ο αντρουλης μου και καθε φορα που τις κανει απο μεσα του κλαιει και βριζει χαχαχαχαχχα ναι ναι κοροιδεψτε με οσο θελετε ειμαι μια φοβητσιαρα μια ενεση εκανα ολες και ολες!!!!

Euxaristw wraia tote....na sou pw tin alitheia tin prwti fora tremw ligo....meta den nomizw na exw thema....an afeisw ton adra mou tha lipothimisei molis dei tin velona opote mou ftanei to anxws mou den thelw na trexw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

@karen μου ειπα και εγω να τις κανω εκανα μια και ο αντρας μου δεν ηθελε καθολου γιατι στεναχοριετε! Πωπω ντροπη μου τι αχρηστο πλασμα που ειμαι χαχαχαα !!εσυ πως εισαι?

Κοριτσι μου!Κι εγω αχρηστο ειμαι!Ο αντρουλης μου τι εκανε κι εγω περα βρεχει!Τι πειραζει;;;Ας κανουν κατι κ αυτοι!Χαχαχχαχαχ! Αληθεια ,εσυ love30 σε ποια φαση βρισκεσαι τωρα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλημερααααα και στις δυο foto ειναι σωστα το θεμα ειναι να γινουν γυρω γυρω απο τον αφαλο σου εγω παντως τις ποιο πολες φορες τις εκανα εναλλαξ δεξια αριστερα!μονη σου θα τις κανεις? Εγω φαντασου εχω κανει 4 εξωσωματικες και δεν τις κανω μονη μου τραγικο ε χαχχαχαχ η η αδερφη μου η ο αντρουλης μου και καθε φορα που τις κανει απο μεσα του κλαιει και βριζει χαχαχαχαχχα ναι ναι κοροιδεψτε με οσο θελετε ειμαι μια φοβητσιαρα μια ενεση εκανα ολες και ολες!!!!

4 eksosomatikes e???kamia den eixe epituxia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Σωστές είναι και εγώ γύρο από τον ομφαλό γιατί η αλήθεια είναι μετά από 15 ενέσεις έψαχνα χώρο γύρο γύρο ευτυχώς που είναι λίγο χοντρούλα και εχω μπόλικη κοιλίτσα ?? μην αγχώνεσαι για μένα δεν ήταν τίποτα τα έκανα πανεύκολα ?? και είμαι φοβιτσιαρα

Euxaristw polu gia tin apadisi sou ?egw pali eimai adunati alla koilitsa exw mpoliki ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

4 eksosomatikes e???kamia den eixe epituxia?

Μια γνωστη μου εκανε 11 και στη 12η ηρθαν τα διδυμακια της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα μην αγχώνεσαι σωστές και οι δυο φώτο γύρω γύρω και εναλλαξ μια αριστερά μια δεξιά για να μην σε ε παιδέψει τσίτα γίνεται η κοιλιά μετά από ς2.  3 και δεν τρυπάει εύκολα να μπει η βελόνα. Εύχομαι ότι καλύτερο και ώρα σταθερή. @love30 εγώ και του πόπου μόνη της έκανα στον καθρέφτη  ??

Euxaristw karen.....giati ginete tsita kai den trupaei i velona????i wra statheri diladi???emena mou eipan apo tis 6 mexri tis 10 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

καλή αρχή κορίτσι!!!

Συμφωνώ με την love30 είναι και οι δύο φωτό σωστές. Απλά να μην τις κάνεις πολύ κοντά στον αφαλό, άφηνε τουλάχιστον 2-3 δάχτυλα απόσταση. Εγώ τις έκανα κυρίως σαν την πρώτη φωτό.

Οπως τα περιγραφει η nikona τις εκανα κ εγω και παντα την ιδια ωρα της ημερας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxelτην ιδια ωρα καθε μερα τωρα υπαρχει και αποκλησμος μιας ωρας περιπου πες οτι εισαι καπου και αργυσες οποτε μια ωρα πριν η μια ωρα μετα αλλα! Ειχα ενα εξωμυτριο ετσι μου ειχανε πει την πρωτη φορα και την τεταρτη με αλλο γιατρο θετικη αλλα παλυνδρομησε! @Athena D.παω για 5η εξωσωματικη περιμενω να αδιαθετησω να κανω το σχρατσιν και στον επομενο κυκλο παμε για εμβρυομεταφορα ευτυχως μοναδικη φορα εχουμε στην καταψυξη !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

@Castrop rauxelτην ιδια ωρα καθε μερα τωρα υπαρχει και αποκλησμος μιας ωρας περιπου πες οτι εισαι καπου και αργυσες οποτε μια ωρα πριν η μια ωρα μετα αλλα! Ειχα ενα εξωμυτριο ετσι μου ειχανε πει την πρωτη φορα και την τεταρτη με αλλο γιατρο θετικη αλλα παλυνδρομησε! @Athena D.παω για 5η εξωσωματικη περιμενω να αδιαθετησω να κανω το σχρατσιν και στον επομενο κυκλο παμε για εμβρυομεταφορα ευτυχως μοναδικη φορα εχουμε στην καταψυξη !!!!

Τα Χεις τελέψει τα σκρατσιν  ???Εύχομαι τυχερά τα κατεψυγμένα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Castrop rauxelτην ιδια ωρα καθε μερα τωρα υπαρχει και αποκλησμος μιας ωρας περιπου πες οτι εισαι καπου και αργυσες οποτε μια ωρα πριν η μια ωρα μετα αλλα! Ειχα ενα εξωμυτριο ετσι μου ειχανε πει την πρωτη φορα και την τεταρτη με αλλο γιατρο θετικη αλλα παλυνδρομησε! @Athena D.παω για 5η εξωσωματικη περιμενω να αδιαθετησω να κανω το σχρατσιν και στον επομενο κυκλο παμε για εμβρυομεταφορα ευτυχως μοναδικη φορα εχουμε στην καταψυξη !!!!

Μπραβο κοπελα μου! Σε χαιρομαι πολυ γιατι εισαι ψυχραιμη και δεν μοιρολατρεις. Απλα μαχεσαι!Και θα ανταμειχθεις ειμαι σιγουρη γιατι εχεις πεισμα και επιμονη.Μπραβο και παλι κοριτσι μου!Αυτη τη φορα να ειναι η τυχερη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Μια γνωστη μου εκανε 11 και στη 12η ηρθαν τα διδυμακια της!

Ax ti kalaaaa toulaxiston telos kala ola kalaaaa!!!!sou euxomai kai esena suntoma me ena sporaki?poso xronwn eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Ax ti kalaaaa toulaxiston telos kala ola kalaaaa!!!!sou euxomai kai esena suntoma me ena sporaki?poso xronwn eisai?

Χαχαχαχα! !!45 γλυκια μου!!

Γνωρισα τον άντρα μου πριν 2.5 Χρόνια κ απο τοτε προσπαθουμε..Αργησαμε αλλα ελπίζουμε στο θαυμα μας!Σ ευχαριστώ πολυ για τις ευχές!!!Σε ολες μας που παλεύουμε ενα σπορακι συντομα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Χαχαχαχα! !!45 γλυκια μου!!

Γνωρισα τον άντρα μου πριν 2.5 Χρόνια κ απο τοτε προσπαθουμε..Αργησαμε αλλα ελπίζουμε στο θαυμα μας!Σ ευχαριστώ πολυ για τις ευχές!!!Σε ολες μας που παλεύουμε ενα σπορακι συντομα!?

Sto euxomai mesa apo tin kardia mou kai eimai sigouri tha ta katafereis ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Castrop rauxel ρώτησε και τον γιατρό σου αλλά κι εμένα μου είπαν την ίδια ώρα κάθε μέρα.

Όπως είπε και η love30 αν τύχει να έχεις και μια μικρή απόκλιση δεν πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μπραβο κοπελα μου! Σε χαιρομαι πολυ γιατι εισαι ψυχραιμη και δεν μοιρολατρεις. Απλα μαχεσαι!Και θα ανταμειχθεις ειμαι σιγουρη γιατι εχεις πεισμα και επιμονη.Μπραβο και παλι κοριτσι μου!Αυτη τη φορα να ειναι η τυχερη!!!!!!!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ αυτο που μου λενε στον περιγυρο μου ειναι οως εχει δυναμη και παντα κοιταω τους αλους να ειναι οι αλοι καλα !!!θα ερθει που θα παει ηταν λιγο μακρυα αλλα τι στο καλο χαχα με περνει απο κατω δε λκεω αλλα δεν το δειχνω ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2018 at 5:44 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Τα Χεις τελέψει τα σκρατσιν  ???Εύχομαι τυχερά τα κατεψυγμένα σου 

Αχ τι να κανω εφοσον ετσι πρεπει και αν με ρωτας δεν θελω καθολοουουουουου γιατι με ποναειειειειειει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...