Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κυστική Ινώδη / καρυοτυπος


Μπεμπελουκα

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια τις εξετάσεις καρυοτυπου και κυστικής ινώσης τις καλύπτει ο εοππυ και συγκεκριμένα για Αθήνα γίνονται Αλεξάνδρας Ευαγγελισμό και παράρτημα λαϊκού.ολα αυτά προς ενημέρωση σας γιατί κοστίζουν  ακριβά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ Κυστική ινωση έκανα στο Ρέα με το εοππυ. Και δεν πλήρωσα. Μόνο συμμετοχή.

Καλημέρα nini niki ποσο κοστισε κ ποσο ποσοστο σου καλυψε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που την έκανα σε ιδιωτικό προγνωστικό κέντρο χωρίς εοππυ δεν πληρωσα πολύ,με την αυχενική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα nini niki ποσο κοστισε κ ποσο ποσοστο σου καλυψε?

Δεν είμαι 100% σίγουρη νομίζω δεν έδωσα τίποτα την κάλυψε 100 της 100 αλλά δεν ειμαι σίγουρη.. μαζί έκανα και άλλες εξετάσεις και στο σύνολο έδωσα μαζί με άλλες ένα 20€ να ενημερώσω έγκυος δεν ειμαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοστίζουν αλλά ψάξε βρες πολλά αξιόπιστα κέντρα κάνουν προσφορές κοίτα γυναίκας υγείας. Εγώ δεν θυμάμαι κάνα 100 ν9μιζω δεν ξέρω αλλά γράφονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν είμαι 100% σίγουρη νομίζω δεν έδωσα τίποτα την κάλυψε 100 της 100 αλλά δεν ειμαι σίγουρη.. μαζί έκανα και άλλες εξετάσεις και στο σύνολο έδωσα μαζί με άλλες ένα 20€ να ενημερώσω έγκυος δεν ειμαι.. 

Συνήθως το ποσοστό που καλύπτει ο εοππυ είναι 45% μορφη μετάλλαξης και εμείς θέλουμε να δούμε πάνω από 75% διότι πρόκειται για εξωσωματική.αν θυμηθείς πόσο ποσοστό σου κάλυψε στείλε μου φιλια ευχαριστωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Κυστική ινώδη γύρω στο 10 πλήρωσα σορρυ τώρα θυμήθηκα και αργεί να βγει 

Σε ποιο νοσοκομείο karen; kαι τι ποσοστό μεταλλαξεων σου κάλυψε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Σε ποιο νοσοκομείο karen; kαι τι ποσοστό μεταλλαξεων σου κάλυψε?

Το πλήρες έλεγχο με όλες τις μεταλλάξεις γυναίκας υγείας.καλημερα ψάξε βρες τηλ και κάνε μια ερώτηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η karen είπε:

Το πλήρες έλεγχο με όλες τις μεταλλάξεις γυναίκας υγείας.καλημερα ψάξε βρες τηλ και κάνε μια ερώτηση 

Thank you Kareem mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2018 at 2:24 ΠΜ, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ Κυστική ινωση έκανα στο Ρέα με το εοππυ. Και δεν πλήρωσα. Μόνο συμμετοχή.

Καλημέρα στο Ρέα μου είπαν ότι δε γίνεται η εξεταση μεσω εοππυ παρα μονο ιδιωτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το δημοσιο δεν καλυπτει ολες τις μεταλλαξεις..προσωπικα εκανα το 99%(η 95% δε θυμαμαι...αυτο που ειναι το ανωτερο...)οποτε καλο ειναι να κοιταμε και τι ψαχνει η καθε εξεταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα στο Ρέα μου είπαν ότι δε γίνεται η εξεταση μεσω εοππυ παρα μονο ιδιωτικα.

γιατι θελουν το 99% και ορθα πραττουν 

στις πριν 19 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Συνήθως το ποσοστό που καλύπτει ο εοππυ είναι 45% μορφη μετάλλαξης και εμείς θέλουμε να δούμε πάνω από 75% διότι πρόκειται για εξωσωματική.αν θυμηθείς πόσο ποσοστό σου κάλυψε στείλε μου φιλια ευχαριστωω

εμεις θελουμε το μεγιστο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Finally είπε:

το δημοσιο δεν καλυπτει ολες τις μεταλλαξεις..προσωπικα εκανα το 99%(η 95% δε θυμαμαι...αυτο που ειναι το ανωτερο...)οποτε καλο ειναι να κοιταμε και τι ψαχνει η καθε εξεταση..

Γι'αυτό έκλεισα στο λαικο με το ποσοστό 90% και δωρεάν η εξέταση απλά ε χει Μάρτιο ραντεβου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στο λαϊκό την είχα κάνει αλλά την έκανα το Σεπτέμβριο του 2016 και είχα πληρώσει 130€, τότε δε γραφόταν στον ΕΟΠΥΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια σε προηγούμενες συζητήσεις είχαμε μείνει στο που γινεται εξέταση θρομβοφιλιας.Για την Αθήνα γινεται στο λαϊκό με παραπεμπτικό εοππυ δε πληρώνεις τπτ και κλείνεις το ραντεβού μέσω 1535 η αιμοληψία ξεκινά από 11:45 το πρωί και διαθέσιμο ραντεβού έχουν μέσα Φεβρουαριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2018 at 6:24 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Συνήθως το ποσοστό που καλύπτει ο εοππυ είναι 45% μορφη μετάλλαξης και εμείς θέλουμε να δούμε πάνω από 75% διότι πρόκειται για εξωσωματική.αν θυμηθείς πόσο ποσοστό σου κάλυψε στείλε μου φιλια ευχαριστωω

εγω τον απριλιο στο 99% στο χωρεμειο πληρωσα 350€.αλλα ειμαι σιγουρη για το αποτελεσμα.το θεωρω πολυ αξιοπιστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ πήγα σήμερα στο χωρέσει.πληρωσαμε 60 ευρώ ο καθένας μας για καρυωτυπο κ 300 για Κωστάκη ινωση όλες τις μετάλλαξη. Μου έγραψε ο γιατρός μια μετάλλαξη μόνο κ πλήρωσα για το υπόλοιπο πακέτο. Δεν ξέρω αν γράφονται από εοππυ. Δε νομίζω. Θρομβοφιλια θα πάω λαϊκό...αλλά είχα αποτυχία στην 1η εξωσωματική ανεμβρυικοι σάκοι. Ο γιατρός το λέει τυχαίο γεγονός..δε ξέρω μπορεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakipap είπε:

Κ εγώ πήγα σήμερα στο χωρέσει.πληρωσαμε 60 ευρώ ο καθένας μας για καρυωτυπο κ 300 για Κωστάκη ινωση όλες τις μετάλλαξη. Μου έγραψε ο γιατρός μια μετάλλαξη μόνο κ πλήρωσα για το υπόλοιπο πακέτο. Δεν ξέρω αν γράφονται από εοππυ. Δε νομίζω. Θρομβοφιλια θα πάω λαϊκό...αλλά είχα αποτυχία στην 1η εξωσωματική ανεμβρυικοι σάκοι. Ο γιατρός το λέει τυχαίο γεγονός..δε ξέρω μπορεί 

καλησπέρα κορίτσι μου καταρχήν καλή επιτυχία.στο λαϊκό η Κυστική ινώδη είναι δωρεάν και σου καλύπτει το 90%.Ωστοσο και η θρομβοφιλιας είναι δωρεάν..καρυοτυπος στο Αλεξάνδρας δωρεάν.απλα καθυστερούν τα ραντεβού.σε ποιο κέντρο έκανες προσπάθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marakipap είπε:

Στο ρεα δε ξέρω εκεί θέλω να ξανακάνω λόγω γιατρού. Σκέφτομαι όμως να πάω κ αλλού αλλά πού.; 

ΚΟΊΤΑ ΜΑΡΆΚΙ ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΚΑΙ ΕΜΈΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΌΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΣΤΟ ΛΑΪΚΌ ΑΛΛΆ ΟΙ ΕΞΕΤΆΣΕΙΣ ΑΥΤΈΣ ΕΊΝΑΙ ΠΑΝΆΚΡΙΒΕΣ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΌ ΕΠΊΣΗΣ ΕΠΕΙΔΉ ΥΠΑΡΖΕΙ ΕΙΔΙΚΌ ΤΜΉΜΑ ΔΕ ΝΟΜΊΖΩ ΝΑ ΈΧΟΥΝ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marakipap είπε:

Στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα αν θες το όνομα του γιατρού σου

καλησπέρα κορίτσι μου ο γιατρος μου είναι ιδιωτικός θέλεις να στο στείλω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...