Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναμονή!


Elli37

Recommended Posts

Δεν μου λέτε περα από τον σύζυγο που το ξέρει αν και τον πήρα τηλέφωνο και δεν καταλάβαινε τι του έλεγα,το ανακοινώνω στους υπόλοιπους η όχι ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli37 συγχαρητήριά όλα καλά να πάνε και θα πάνε.. Καλό ειναι να μην πεις ακόμη τίποτα. Να το σιγουρέψεις πρώτα και μετά. Φυσικά την γνώμη μου λέω εσύ ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν διαβάστε και γελάστε!Πηρα τον γυναικολόγο και του είπα την νέα χωριακη και από το αφήστε το καλύτερα που μου είπε την Παρασκευή,τώρα είπε όλα καλά μπράβο ,ελάτε να σας δω στη 29/1,πάρτε felicine(σωστά τα λέω?)συνεχίστε τα utrogestan και μην ανησυχείς όλα πάνε πολύ καλά,τώρα τι να πω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli37 είπε:

Λοιπόν διαβάστε και γελάστε!Πηρα τον γυναικολόγο και του είπα την νέα χωριακη και από το αφήστε το καλύτερα που μου είπε την Παρασκευή,τώρα είπε όλα καλά μπράβο ,ελάτε να σας δω στη 29/1,πάρτε felicine(σωστά τα λέω?)συνεχίστε τα utrogestan και μην ανησυχείς όλα πάνε πολύ καλά,τώρα τι να πω?

Kαμιά φορά και αυτοί ότι θέλουν λένε και μας αναστατώτουν άδικα!!!Σύνεχισε με τα χαπακια που σου είπε και με το καλό ο πρώτος υπέρηχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elli37 είπε:

Λοιπόν διαβάστε και γελάστε!Πηρα τον γυναικολόγο και του είπα την νέα χωριακη και από το αφήστε το καλύτερα που μου είπε την Παρασκευή,τώρα είπε όλα καλά μπράβο ,ελάτε να σας δω στη 29/1,πάρτε felicine(σωστά τα λέω?)συνεχίστε τα utrogestan και μην ανησυχείς όλα πάνε πολύ καλά,τώρα τι να πω?

???Α! Τον......... Α. Ναι σωστά τα λες fulicine. Μπράβο ευχάριστα νέα να χεις μια καλή ήρεμη δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη! Από εξωσωματική? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @Elli37 με το καλό η εγκυμοσύνη σου! Εύχομαι όλα να πάνε καλά! 

Εμείς εκτός από τους γονείς μας και τη δουλειά μου που έπρεπε, δεν το έχουμε πει ακόμα σε κανέναν. Είμαι 8 εβδομάδων και 1 ημέρας. Ο γιατρός μου λέει να συμπληρώσω το 1ο τρίμηνο καλύτερα πριν αρχίσω να το λέω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι κανονικά,βλέπεις  μου είχαν πει 37 χρόνων με θυροειδη και  μια κύστη είναι λίγο δύσκολο,όποτε λέω άντε δεν θα γίνει κάτι.Μπερδεψα και αυτό το προγράμμα στο κινητό που υπολογίζεις τον κύκλο σου,και να μια τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μόνο στην μαμά μου το είπα σήμερα και δεν χάρηκε ιδιαίτερα όποτε άστο έχω εσάς να μοιραζόμαστε την χαρά την λύπη τον προβληματισμό.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli37 είπε:

Εγώ μόνο στην μαμά μου το είπα σήμερα και δεν χάρηκε ιδιαίτερα όποτε άστο έχω εσάς να μοιραζόμαστε την χαρά την λύπη τον προβληματισμό.?

Γιατί δε χάρηκε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί το μεγάλο μου είναι 10 χρόνων η μικρή 4 χρόνων,είναι και τα οικονομικά όπως όλος ο κόσμος,δεν θέλει να μου κρατήσει και ταπαιδία (γιατί εκείνη τα κατάφερε μόνη της) έτσι λέει συνέχεια όποτε δεν είναι και το καλύτερο της,εμένα πάλι δεν με πειράζει όλα γίνονται αν θες,απλά δεν είναι άνθρωπος να σε στήριξη με αυτά που λέει αλλά πάντα έτσι ήταν και να πεις ότι είναι μεγάλη 57 χρόνων είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli37 είπε:

Γιατί το μεγάλο μου είναι 10 χρόνων η μικρή 4 χρόνων,είναι και τα οικονομικά όπως όλος ο κόσμος,δεν θέλει να μου κρατήσει και ταπαιδία (γιατί εκείνη τα κατάφερε μόνη της) έτσι λέει συνέχεια όποτε δεν είναι και το καλύτερο της,εμένα πάλι δεν με πειράζει όλα γίνονται αν θες,απλά δεν είναι άνθρωπος να σε στήριξη με αυτά που λέει αλλά πάντα έτσι ήταν και να πεις ότι είναι μεγάλη 57 χρόνων είναι.

Πω πω νεότατη, όπως εμένα η δική μου είναι 48, νεότατη, αλλά εμένα έχει τρελαθεί από τη χαρά της, ίσως βέβαια επειδή είναι και το πρώτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι βρε!!!εμενα εδώ τώρα γίνεται χαμός η μικρή τσιρίζει  ο μεγάλος ρωτάει συνέχεια γιατί κάτι έχει καταλάβει και η μάνα μου προσπαθεί να δει τηλεόραση,άρα καταλαβαίνεις!Α! Ξέχασα έχουμε και το σκύλο που γαβγίζει συνέχεια.Οποτε κάτσε ηρέμησε τώρα γιατί μετά!!Ειναι μεγάλη χαρά το πρώτο παιδάκι.Απο κιλά πως πας κρατιέσαι ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elli37 είπε:

Γιατί το μεγάλο μου είναι 10 χρόνων η μικρή 4 χρόνων,είναι και τα οικονομικά όπως όλος ο κόσμος,δεν θέλει να μου κρατήσει και ταπαιδία (γιατί εκείνη τα κατάφερε μόνη της) έτσι λέει συνέχεια όποτε δεν είναι και το καλύτερο της,εμένα πάλι δεν με πειράζει όλα γίνονται αν θες,απλά δεν είναι άνθρωπος να σε στήριξη με αυτά που λέει αλλά πάντα έτσι ήταν και να πεις ότι είναι μεγάλη 57 χρόνων είναι.

Xaxaxa poso exw gelasei oi giagiades theloun allo thema olo diko tous ?????Mou thimises tin mana mou ekana 2 vdomades na paw kai arxise gt den ferneis to paidi.... tis paw to paidi savvato vradu kuriaki apo tis 8 to prwi tilefona ela pare to paidiiiii exeis aidi i den exeis??? ??????I manulitsa mou ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι τέτοια λέει κ μένα και μετά αχ το κοριτσάκι μου για την κόρη μου που έχει το όνομα της ποσό μου μοιάζει????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2018 at 8:26 ΜΜ, ο/η Elli37 είπε:

Ε ναι βρε!!!εμενα εδώ τώρα γίνεται χαμός η μικρή τσιρίζει  ο μεγάλος ρωτάει συνέχεια γιατί κάτι έχει καταλάβει και η μάνα μου προσπαθεί να δει τηλεόραση,άρα καταλαβαίνεις!Α! Ξέχασα έχουμε και το σκύλο που γαβγίζει συνέχεια.Οποτε κάτσε ηρέμησε τώρα γιατί μετά!!Ειναι μεγάλη χαρά το πρώτο παιδάκι.Απο κιλά πως πας κρατιέσαι ακόμα?

Έχω χάσει 1μιση κιλό για την ώρα. Έχω συνέχεια αναγούλες και τρομερή ανορεξία, και δε μπορώ να φάω με τίποτα γλυκά και κρέατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι έχω γίνει σαν μπαλόνι από το έντερο (τυμπανισμος) ότι και αν φάω με ενοχλεί αμέσως φουσκώνω, έχετε κάποια συμβουλή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Elli37 είπε:

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι έχω γίνει σαν μπαλόνι από το έντερο (τυμπανισμος) ότι και αν φάω με ενοχλεί αμέσως φουσκώνω, έχετε κάποια συμβουλή? 

Καλημέρα!!!!!!Μπορείς να απόφυγεις για λίγες μέρες όσπρια και να τρώς φυτικές ίνες!!!Οπως μαύρο ψωμί και δημητριακά!!!Αν συνεχίσει να ρωτήσεις τον γυναικολόγο υπάρχουν φακελάκια να πίνεις που επιτρέπονται σε εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...