Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω τόσο ενα παιδί


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η DianaT είπε:
Κρυφό

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ! Εύχομαι το 2018 να σας κάνει μανούλες ! Είμαι καινούργια εδώ , από Θεσσαλονίκη. 

Εγω την Πέμπτη 11/01 έκανα σπερματέγχυση ( πριν είχαμε κάνει διέγερση ωοθηκών , έχω πολυκυστικες ωοθήκες ) ελπίζω να πάνε όλα καλά! Και σε εσάς εύχομαι! 

 
 
 

Καλώς ήρθες και καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η DianaT είπε:
Κρυφό

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ! Εύχομαι το 2018 να σας κάνει μανούλες ! Είμαι καινούργια εδώ , από Θεσσαλονίκη. 

Εγω την Πέμπτη 11/01 έκανα σπερματέγχυση ( πριν είχαμε κάνει διέγερση ωοθηκών , έχω πολυκυστικες ωοθήκες ) ελπίζω να πάνε όλα καλά! Και σε εσάς εύχομαι! 

 
 
 

Καλή επυτυχια κορίτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η DianaT είπε:
Κρυφό

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ! Εύχομαι το 2018 να σας κάνει μανούλες ! Είμαι καινούργια εδώ , από Θεσσαλονίκη. 

Εγω την Πέμπτη 11/01 έκανα σπερματέγχυση ( πριν είχαμε κάνει διέγερση ωοθηκών , έχω πολυκυστικες ωοθήκες ) ελπίζω να πάνε όλα καλά! Και σε εσάς εύχομαι! 

 
 
 

Καλή επιτυχία  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2018 at 8:44 ΜΜ, ο/η tweeti είπε:

Καλησπέρα σε όλο το Φόρουμ...Σας διαβάζω συχνά μαθαίνω συχνά νέα σας παρακολουθώ την αγωνία σας του φοβους σας και το πόσο βοηθάτε κάποιον όταν εχει κάτι να σας πει....Είμαι 25 χρόνων και ο νεαρός μου 34 είμαστε μαζί 11 χρόνια Ναι από πολύ μικρή εχουμε περάσει πολλα για να είμαστε μαζί όμως ευτιχως αντέξαμε....τα τελευταία 4 χρόνια μενούμε μαζί ο γάμος δεν μας πολύ νοιάζει δεν το σκεφτοματε αλλωστε ο γαμος δεν αλλ;ζει κατι και μετα απο τοσα χρονια μαζι μονο η συμβιωση ειναι σημαντικο κομματι θεωρω..ενα Παιδι όμως το λαχταρανμε πολυ και οι δύο...παντα πίστευα ότι θα κάνω παιδί μαλιστα σε μικρή ηλικία τρελενομαι για τα παιδία δεν υπαρχει παιδί να μην αγαπώ η να μην παίξω μαζί του ακομα και στην δουλειά μου...έλα ομως που εδώ και 2 χρόνια ελεύθερων επαφών δεν έχουμε καταφέρει ακόμα....και καθε μηνα το ίδιο περίοδο καθε μηνα βαρεθηκα οχι μόνο εγώ αλλα και εκείνος που στεναχωρεί πιο πολυ...Τις εξετάσεις μου τις κάνω όλες καλές ο νεαρός μουόμωςόταν ήταν 20 πέρασε μια δύσκολη αρρωστια που έκανε χημοθεραπεις εδεινε σπερμα και ολα καλά....Στην αρχή ελεγα δεν υπολογίζω τις μέρες μετα έμαθα να κατανανοω όλα τα σημάδια του κύκλου και ξεραμε ποτέ να ερθουμε σε επαφή μέχρι που τον τελευταίο μηνα ειπαμε τώρα τέλος ήρθε και όχι μόνο δεν ηρθε αδιαθετησα και 5 μέρες νωρίτερα...το ξέρω θα μου πείτε για σπερματοδιαγραμα Για όλες εκεινες τις εξετάσεις Τ ξερω αυτά....Πιο πολύ γράφω γιατί δεν έχω σε ποιον να τα πω δεν μπορώ να τα πω σε κάποιον πέρα από τον αντρα μου έχω και τους δικούς μου καθε μήνα να περιμενουν και κάθε φορά να μου Λένε η τάδε είναι έγκυος...κουραστηκα κορίτσια πολυ Αληθεοα θα μου πεις τι λες κορίτσι μου τι να πω εγώ που προσπαθω περισσοτερο απόεσένα που εχβ Πάρει ορμονες που έχω κάνει εξωσωματικής οτι και να πειτε έχε δίκιο αλλα γιατί ρε κορίτσι γιατί σε αλλες Ν έρχεται τόσο ευκολα η χωρις καν να το θέλουν και σε εμας όχι γιατί....έχω μια θλίψη στο πρόσωπο μου 2 χρονοα τώρα που γενικα είμαι χαρούμενο άτομο και ειναι αιυια αυτό....έχω ονειρευτεί το παιδι μου πολλά φορες αλλά δυστιχως δεν έρχεται....ας είναι αυτό ο Χρονος ο καλύτερος για όλες εκεινεις που προσπαθούν και για τις εγκυμονούσες ας έχουν υγεία να φέρουν στο κόσμο τα παιδάκια τους ....Σας ευχαριστώ εκ το προτέρων αν με διαβάσατε και συγγνώμη αν σας κουρασα είναι ξεσπασμα πολλες Θ καταλάβουν...

Να στΕ καλά να περνάτε όμορφα και όλα θα γίνουν. Μην αγχώνεσαι βγάλε πόνο θλίψη απογοήτευση και ότι σου χαλάει την χαρά. Όλες  μας παλεύουμε η κάθε μιαε διαφορετικό βαθμό δυσκολίας προβλήματα τα οποία βρίσκονται  αντιμετωπίζουμε και ποσοστά επιτυχίας .Μη στεναχωριέσαι γλυκιά μου ξεκινάτε με ένα γιατρό για ένα απλό ορμονολογικο έλεγχο σπέρμ/μα και συμβουλές. Σύντομα μανούλα .Δεν μας νοιάζει ο περίγυρος και δεν ασχολούμαστε ένα μπαίνει ένα βγαίνει η για προχωρημένες ανοίγουμε στόμα στολίζουμε κανονικά και κάθε κατεργάρης στο πάγκο του. Όλοι Νοιάζονται ξαφνικά και μας αγαπάν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η DianaT είπε:
Κρυφό

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ! Εύχομαι το 2018 να σας κάνει μανούλες ! Είμαι καινούργια εδώ , από Θεσσαλονίκη. 

Εγω την Πέμπτη 11/01 έκανα σπερματέγχυση ( πριν είχαμε κάνει διέγερση ωοθηκών , έχω πολυκυστικες ωοθήκες ) ελπίζω να πάνε όλα καλά! Και σε εσάς εύχομαι! 

 
 
 

Καλως το κοριτσι!Καλη επιτυχια και συντομα εγκυουλα!!Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...