Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΤΟΠΛΕΡ-ΥΠΕΡΥΧΟΣ Γ' ΤΡΙΜΗΝΟΥ


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα σας...για πειτε τις εμπειριες απο τ ντοπλερ.... μερικες φιλες περα απο τα ιατρικα θεματα...μου ειπανε πως αυτο τ μωρακι π θ δω εκεινη τν μερα ειναι και εκεινο περιπου θα γεννησω... ανυπομονω πολυ..σημερα 32 εβδομαδες ακριβως.. στις 17/1 θα παω για αυτη τν εξεταση....  

για να μην παρεξηγηθω εννοειται πως πανω απο ολα ανυπομονω να μαθω πως ολα ειναι τελεια κ η μπεμπα μ υγιεστατη..!!

με το καλο σ ολες μας τα μωρακια μας..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 ααα και κατι ακομη ποσο εβδομαδων το κανατε..εχω ακουσει πως γινεται τν 32η ....εγω ομως θα την κανω 33+1..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

 ααα και κατι ακομη ποσο εβδομαδων το κανατε..εχω ακουσει πως γινεται τν 32η ....εγω ομως θα την κανω 33+1..

 

32 εβδομάδων την έκανα. Πέρα απο τα ιατρικά λοιπόν η κόρη μου είχε σηκωμένο το χεράκι της και ανοιγόκλεινε την παλάμη της σα να με χαιρετούσε. Φυσικά απο τα 3D στιγμιότυπα που φαίνονταν τα μουτράκια της πήγα σε φωτογράφοι και το έκανα φωτογραφία η τρελή!! Ακομα εχω μια τις άλλες τις είχα μοιράσει!!! Χαχα τελεια εμπειρία! Αλλα είχε χαλάσει η καταγραφή του dvd της και το τράβηξα όλο με το κινητο!! Άντε με το καλο να την κανείς και αυτήν την εξέταση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυυ..!!!!!     ειχα πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη,κ ακομη δλδ εχω κ περιμενω αυτες τς στιγμες απλα γ ν παιρνω λιγο παραπανω κουραγιο κ χαρα...     η μπεμπουλα μεχρι κ τωρα ευτυχως ειναι υγιεστατη... ν σ ζησει τ παιδακι σ...!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ. Συγνώμη για τις καθυστερημένες απαντήσεις αλλα ειμαι δοκιμαστικό μέλος και εχω περιορισμούς. Θα δεις ολα καλα θα πανε και η στιγμή που θα γεννήσεις και θα την πάρεις αγκαλίτσα και θα την βάλεις στο στήθος (αν το επιθυμείς φυσικά) θα ειναι ανεκτίμητες. Πάντως εμενα η δικιά μου όπως ηταν στην φωτογραφία της ντοπλερ έτσι ακριβώς γεννήθηκε εμφανισιακά εννοω! Ιδια ο μπαμπάς εγω φιλική συμμετοχή είχα αλλα λένε τα κορίτσια μοιάζουν στον μπαμπά και τα αγόρια στην μαμά οπότε τωρα που ειμαι έγκυος θα φανεί, ακομα ειναι πολυ νωρίς για φύλλο, ας ειναι γερά ολα τα μωράκια και όλες οι μανούλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

 ααα και κατι ακομη ποσο εβδομαδων το κανατε..εχω ακουσει πως γινεται τν 32η ....εγω ομως θα την κανω 33+1..

 

    Κατερινακι κι εσγω 32η την εκανα.. Για την ακριβεια 31+3!! Ευχομαι καλα αποτελεσματα!! Να ειναι ολα τελεια!! Αν σου κανει 3d, οντως θα δεις ενα αλλο μωρο!! Καμια σχεση αποτο μωρο της β επιπεδου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραιααα...!!!  @Mama2015 με το καλο ν σ ερθει...!!!  ναι ναι εννοειται πως θελω ν τν παρω αμεσως αγκαλιτσα...μαλλον θ γεννησω μ καισαρικη κ εχω πριξει τν γιατρο μ πως δν θελω οτι κ ν γινει ν μ κανει ολικη ναρκωση....θελω ν τν παρω αμεσως αγκαλιτσα....

ανυπομονω... @Rosemary   εγω στις 17 θ ειμαι 33+1..   στην β επιπεδου κ στην αυχενικη μας ειχε κανει κ 3d..φανταζομαι κ τωρα θ μας κανει... 

εννοειται ν ειναι γερα ολα πανω απο ολα αυτα...αλλα σαν χαζομαμαδες ας δουμε κ τ υπολοιπα....

ομως ρε κοριτσια,εμεις τ κουβαλαμε 9 μηνες κ κατα μεγαλο ποσοστο γ ολη τς τν ζωη παντα ενα μαμα θ λενε κ ομως ανε κ γινονται ιδια ο μπαμπας τς..?!?!   χαχαχα... ε εστω ν παιρνουν κ απο εμας κτ.... χαχαχα 

θελω ν παρει οπωσδηποτε τα ματια τ αντρα μ..εσεις τι θα θελατε να παρει απο εσας κ τι απο τν μπαμπα..?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειναι ιδια ο μπαμπάς, απο εμενα πήρε μια ελιά στο μάγουλο και ενα σημάδι στο πλευρό. Οοοολα τα αλλα ειναι φωτοτυπία. Ματια, μαλλιά, πρόσωπο, σωματότυπο, χαρακτήρας ολα, μεχρι και μια μεγάλη ελιά στη μέση εχει που την πήρε απο την πεθερά μου να φανταστείς!!!! Αλλα απο μένα εαν μέρη πήρε το ποιο σημαντικό, το φύλλο της!!!! Έτσι να το σκεφτόμαστε οι κοριτσομανες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχααχ......αντε ν δουμε εμεις θα παρει τπτ οπως δειχνουν μεχρι τωρα οι υπερηχοι... ?!?  αυτο ακριβως απο εμας πηρε τ πιο σημαντικο..τ φυλο τς..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα και εγώ εδώ μια κοριτσομαμα που έχω φωτοτυπία του άντρα μου πέρα από τα χαρακτηριστικα...πηρε βέβαια τα μάτια μ είναι μεγάλα αλλα.χρωματα όλα μςλαχροινα μαυρα του μπαμπά της κ ό ο πατέρας μ βασικά ήταν μελανουρι...ακομα κ εκφράσεις κ ολα...του λέω κ να σου πω ότι τ έκανα με άλλον δε θα με πιστέψεις μιλάμε για τοσο.....καλα να'ναι κ ας μη μας μοιάζουν ..ομως λέει συνέχεια μαμά κ μ.εχει αδυναμία ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα...

λετε ν  μ πεφτει εξω ο υπερηχος κ ν βρω μια κοπελαρα ιδια μ τν αντρα μ.??χαχαχα

εμ η μαμα ειναι παντα μαμα...

η γιαγια μ ελεγε,μανα ειναι μονο μια,πατεραδες πολλοι...χαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σ' ευχαριστώ για το γλυκό σου μήνυμα!!!😍
    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...