Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ακτινογραφία


Μπλε

Recommended Posts

Καλησπερα μανούλες και μέλλουσες μανουλες. Αισθανομαι οτι σας εχω ζαλισει αλλα εχω ΠΑΛΙ μια απορια. Σημερα πηγα στον οδοντιατρο και μου ζητησε πανοραμική . Δεδομένου οτι ακομα και να εχει γινει σύλληψη , ειμαι μολις μια μερα μετα την γόνιμη ειναι ασφαλες να την κάνω σήμερα; Ο οδοντίατρος μου ειπε οτι ειναι οκ. Την γυναικολόγο δεν την εχω βρει ακομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλησπερα μανούλες και μέλλουσες μανουλες. Αισθανομαι οτι σας εχω ζαλισει αλλα εχω ΠΑΛΙ μια απορια. Σημερα πηγα στον οδοντιατρο και μου ζητησε πανοραμική . Δεδομένου οτι ακομα και να εχει γινει σύλληψη , ειμαι μολις μια μερα μετα την γόνιμη ειναι ασφαλες να την κάνω σήμερα; Ο οδοντίατρος μου ειπε οτι ειναι οκ. Την γυναικολόγο δεν την εχω βρει ακομα. 

 

Καλησπέρα κυρία ζαλαδα  πλάκα κάνω  ???Δεν μας ζαλίζεις γ αυτό είμαστε εδώ δεν νομίζω να ενοχλει είναι νωρίς για να βλάψει το έμβρυο. ΚΙ εγώ όταν ήμουν σε αναμονή χοριακης έφτιαχνε δόντια και αναισθησια πήρα τώρα μας αλλά μόνο γιατρο συμβουλευομαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχχα μηπως να αλλαξω όνομα; Όταν βρω την γυναικολογο θα ηρεμήσω αλλα ναι νομιζω οτι είναι εξαιρετικά δύσκολο να κανει κατι κακο σε αυτη τη φαση του κύκλου ακόμα και να υπάρχει σύλληψη. Αλλα λεω κ αν; Η αναισθησία πειράζει; δεν το ηξερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Αχαχχα μηπως να αλλαξω όνομα; Όταν βρω την γυναικολογο θα ηρεμήσω αλλα ναι νομιζω οτι είναι εξαιρετικά δύσκολο να κανει κατι κακο σε αυτη τη φαση του κύκλου ακόμα και να υπάρχει σύλληψη. Αλλα λεω κ αν; Η αναισθησία πειράζει; δεν το ηξερα... 

Κοριτσι μου όπως σου είπε και η κοπέλα το καλύτερο ειναι να περιμένεις έστω να βρεις την γιατρό σου. Εκείνη μόνο ξέρει την περίπτωση σου και αν επιτρέπετε! Σου εύχομαι καλα αποτελέσματα (γυναικολογικά και οδοντιατρικά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσι ευχαριστώ την βρήκα και μου ειπε ειναι καλυτερα να την κανω τωρα κ οτι δεν εχω φόβο. Το γραφω απλα μηπως βοηθησει αλλη κοπελα. Φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...