Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματέγχυση


Guest

Recommended Posts

στις On 1/2/2018 at 5:08 ΜΜ, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Κι εγω 37 ειμαι μην αγχωνεσαι.Τα καλυτερα μας ευχομαι. Εγω 5η μερα σπερματεγχυσης...ποτε να περιμενω κατι; μια ενδειξη;!;!;

Κατερινάκι/only love τι κανεις; 

Γεια σου κορίτσι μου καλα ειμαι!!εδω..τα ίδια!!πως νιώθεις εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Γεια σου κορίτσι μου καλα ειμαι!!εδω..τα ίδια!!πως νιώθεις εσυ?

Καλα αγαπημενη μου! Εδω στην αναμονη αλλα και με μια αισιδοξια οτι ολα θα πανε καλα, κι αν δεν πανε τωρα,καποια στιγμη θα πανε. 

Εσυ πως εισαι; τι κανεις με το θεμα που καιει ολες μας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου..η Ε2 που σου χει γράψει στην παρούσα φάση που σου χει πει ο γιατρός να κανεις εξυπηρετεί μια "πρόωρη πρόβλεψη" για την ποιότητα της ωορρηξιας που θα κανεις..αυτο θελει να δει ο γιατρός..καλα αποτελέσματα και με το καλο η σπερματέγχυση!!

Σε ευχαριστω @Κατερινάκι/only love, Και εςενα να σου έρθουν όπως τα θέλεις!     @ZOIRITA37 Εσυ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Σε ευχαριστω @Κατερινάκι/only love, Και εςενα να σου έρθουν όπως τα θέλεις!     @ZOIRITA37 Εσυ πως είσαι?

Καλησπερα Ελενα... εγω σημερα Κυριακη στις 12 το μεσημερι κλεινω αισιως μια εβδομαδα μετα την σπερματεγχυση...Επειδη εχω αναλογη εμπειρια με τα σερπαφαρ και ωορηξια με ovitrelle ,η περιοδος μου ερχοταν 12 με 13 μερες μετα την ωορηξια οποτε σιγουρα μεχρι την αλλη Κυριακη θα ξερω αν πετυχε ή οχι...περασε η μια εβδομαδα,να δω πως θα περασει η επομενη . 

Εσυ κοριτσι μου πως εισαι; αναμενεις την περιοδο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Καλησπερα Ελενα... εγω σημερα Κυριακη στις 12 το μεσημερι κλεινω αισιως μια εβδομαδα μετα την σπερματεγχυση...Επειδη εχω αναλογη εμπειρια με τα σερπαφαρ και ωορηξια με ovitrelle ,η περιοδος μου ερχοταν 12 με 13 μερες μετα την ωορηξια οποτε σιγουρα μεχρι την αλλη Κυριακη θα ξερω αν πετυχε ή οχι...περασε η μια εβδομαδα,να δω πως θα περασει η επομενη . 

Εσυ κοριτσι μου πως εισαι; αναμενεις την περιοδο ε;

Εύχομαι να τα εχεις καταφέρει μέσα απο την καρδιά μου, ναι, την περιμένω 6-7/2 αλλά ηδη έχω πονάκια απο την Πέμπτη το βράδυ! Όποτε μπορεί να έρθει και πιο νωρίς! Ειμαι καλυτερα απο θέμα άγχους, και με έχει πιάσει μια αισιοδοξία περίεργη, (ώρες -ώρες πιστεύω οτι μου σάλεψε το μυαλό απο το άγχος και μου το γύρισε στην αισιοδοξία!! Χαχαχα) Ακόμα και οι ενέσεις δε μου φαίνονται πια τόσο τρομακτικές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυυυυ! Η αληθεια ειναι ουι μαλλον πασχουμε απο την ιδια αρρωστια...κι εγω ειμαι χαλαρη ! Αν δεν ειναι τωρα θα ειναι την επομενη φορα! Κατι τετοια λεω και με κοιτανε ολοι απορρημενοι! Χαχαχα θα το πετυχουμε κοριτσι μου, αλλωστε δεν θελουμε κατι κακο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@ZOIRITA37 καλη επυτυχια ολανα πανε καλα!!!!???

Σε ευχαριστω πολυυ! Πρεπει να μεινουμε αισιοδοξες και που θα παει; θα ερθει το πολυποθητο και για εμας :)

Εσυ; τα νεα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Εύχομαι να τα εχεις καταφέρει μέσα απο την καρδιά μου, ναι, την περιμένω 6-7/2 αλλά ηδη έχω πονάκια απο την Πέμπτη το βράδυ! Όποτε μπορεί να έρθει και πιο νωρίς! Ειμαι καλυτερα απο θέμα άγχους, και με έχει πιάσει μια αισιοδοξία περίεργη, (ώρες -ώρες πιστεύω οτι μου σάλεψε το μυαλό απο το άγχος και μου το γύρισε στην αισιοδοξία!! Χαχαχα) Ακόμα και οι ενέσεις δε μου φαίνονται πια τόσο τρομακτικές! 

Σε ευχαριστω πολυυυυ! Η αληθεια ειναι ουι μαλλον πασχουμε απο την ιδια αρρωστια...κι εγω ειμαι χαλαρη ! Αν δεν ειναι τωρα θα ειναι την επομενη φορα! Κατι τετοια λεω και με κοιτανε ολοι απορρημενοι! Χαχαχα θα το πετυχουμε κοριτσι μου, αλλωστε δεν θελουμε κατι κακο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Σε ευχαριστω πολυυ! Πρεπει να μεινουμε αισιοδοξες και που θα παει; θα ερθει το πολυποθητο και για εμας :)

Εσυ; τα νεα σου;

Αναμονη οπως παντα αυριο παω για σχρατσιν και καλεργεια κολπικου υγρου και αν ολα ειναι καλα στον κυκλο του Φεβρουαριου παμε για την 5η εξωσωματικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η love30 είπε:

Αναμονη οπως παντα αυριο παω για σχρατσιν και καλεργεια κολπικου υγρου και αν ολα ειναι καλα στον κυκλο του Φεβρουαριου παμε για την 5η εξωσωματικη!

@love30 ουαου ήρωας είσαι! Εύχομαι να ειναι επιτυχημένη αυτή τη φορά και να σου έρθει μια τεράστια χοριακή, που θα αποζημιώσει την υπομονή σου! Καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η love30 είπε:

Αναμονη οπως παντα αυριο παω για σχρατσιν και καλεργεια κολπικου υγρου και αν ολα ειναι καλα στον κυκλο του Φεβρουαριου παμε για την 5η εξωσωματικη!

Πεμπτη ε; αντε με το καλο κοριτσι μου! Ευχομαι μια τεραστια χοριακη αυτον τον μηνα!!!! Ολα θα πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μολις πηρα την απαντηση της προγεστερονης και ειναι 0.4 ..... μου ειπε ο γιατρος αν εμεινα εγκυος ειναι θαυμα.... οποτε θα παρω τωρα utrogestan μηπως και εχει γινει το θαυμα,αλλιως απο τον αλλον μηνα θα ξεκινησω αμεσως με την σπερματεγχυση!

Κοριτσια πικραθηκα λιγακι και θα με κερασω πιτσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Εγω μολις πηρα την απαντηση της προγεστερονης και ειναι 0.4 ..... μου ειπε ο γιατρος αν εμεινα εγκυος ειναι θαυμα.... οποτε θα παρω τωρα utrogestan μηπως και εχει γινει το θαυμα,αλλιως απο τον αλλον μηνα θα ξεκινησω αμεσως με την σπερματεγχυση!

Κοριτσια πικραθηκα λιγακι και θα με κερασω πιτσα! 

Ποτε μη λες ποτε... Μακάρι να έχει γίνει! Πάντως με έκανες και γέλασα! Νόμιζα οτι μόνο εγώ κερνάω τον εαυτό μου!!! Χαχα! ? Θα σου κάνει κ άλλη αμέσως μετα απο αυτή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Ποτε μη λες ποτε... Μακάρι να έχει γίνει! Πάντως με έκανες και γέλασα! Νόμιζα οτι μόνο εγώ κερνάω τον εαυτό μου!!! Χαχα! ? Θα σου κάνει κ άλλη αμέσως μετα απο αυτή?

Οχι οχι κι εγω με καλοπιανω!

Τι εννοεις να μου κανει κι αλλη; μου ειπε την κυριακη δευτερα αν δεν μου εχει ερθει η περιοδος να κανω χοριακη. Αν ειναι αρνητικο σταματαω τα utrogestan και νου ερχεται η περιοδος και ξεκιναω σερπαφαρ κτλ κτλ . Αν ειναι θετικο ,τα συνεχιζω και μιλαω μαζι του 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/2/2018 at 10:33 ΠΜ, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Καλα αγαπημενη μου! Εδω στην αναμονη αλλα και με μια αισιδοξια οτι ολα θα πανε καλα, κι αν δεν πανε τωρα,καποια στιγμη θα πανε. 

Εσυ πως εισαι; τι κανεις με το θεμα που καιει ολες μας; 

Με το καλο γλυκια μου..ευχομαι ολόψυχα να ναι η στιγμή του τωρα!!!

εγω δεν κανω ΤΙΠΟΤΑ..υστερα απο το νεο σπερμοδιαγραμμα που ηταν χάλια..επισκέφθηκαμε τον ουρολόγο ο οποιος συνεστησε εκ νέου αγωγή με αντιβίωση και βιταμινες..και βλέπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Με το καλο γλυκια μου..ευχομαι ολόψυχα να ναι η στιγμή του τωρα!!!

εγω δεν κανω ΤΙΠΟΤΑ..υστερα απο το νεο σπερμοδιαγραμμα που ηταν χάλια..επισκέφθηκαμε τον ουρολόγο ο οποιος συνεστησε εκ νέου αγωγή με αντιβίωση και βιταμινες..και βλέπουμε!!

Εύχομαι να δείτε βελτίωση με  την αγωγή κοριτσι μου και αμέσως τσουπ να ερθει το μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Οχι οχι κι εγω με καλοπιανω!

Τι εννοεις να μου κανει κι αλλη; μου ειπε την κυριακη δευτερα αν δεν μου εχει ερθει η περιοδος να κανω χοριακη. Αν ειναι αρνητικο σταματαω τα utrogestan και νου ερχεται η περιοδος και ξεκιναω σερπαφαρ κτλ κτλ . Αν ειναι θετικο ,τα συνεχιζω και μιλαω μαζι του 

 

Δεύτερο μήνα συνεχόμενα Σπερματέγχυση? Έχω την εντύπωση οτι πρέπει να υπάρχει ένας μήνας κενός... Βέβαια δεν ειμαι και σίγουρη γ αυτο που λέω αλλα έχω την εντύπωση οτι ετσι μου είπε ο δικός μου, σαν και εγώ κάνω με ενέσεις και μπορεί γ αυτο να μου το πε. Εύχομαι να μη σου χρειαστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ZOIRITA37 τι κανείς? εγώ ξεκίνησα τις ενέσεις προχθές. Με όχι και τόσο καλές προοπτικές, λόγω του σπερμοδιαγραμμματος του άντρα μου. Με λίγα λόγια μάλλον τζάμπα τρυπιέμαι... Αλλα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elena o είπε:

@ZOIRITA37 τι κανείς? εγώ ξεκίνησα τις ενέσεις προχθές. Με όχι και τόσο καλές προοπτικές, λόγω του σπερμοδιαγραμμματος του άντρα μου. Με λίγα λόγια μάλλον τζάμπα τρυπιέμαι... Αλλα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία... 

Καλημερα Έλενα!σημερα ειναι η 14η μερα απο την σπερματεγχυση αλλα δεν θα κανω τεστ. 

Αφου ο γιατρος ειπε οτι θα ειναι θαυμα αν εχω μεινει εγκυος με τοσο χαμηλη προγεστερονη, γιατι να φαω το αρνητικο μου Κυριακατικα; εντωμεταξυ η προγεστερονη μου δημιουργησε πολλες ζαλαδες και πιθανον μια καθυστερηση . 

Εσυ γιατι κανεις ενεσεις; δεν σε εχω ρωτησει.αφου δεν εχεις εσυ το θεματακι αλλα ο αντρας σου.

Καλη επιτυχια σου ευχομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενέσεις μου είπε δε μου διευκρίνησε το γιατί. Δεν είχε θέμα κάποιος απο τους δυο μας μέχρι πριν. Το πρώτο σπερμοδιαγραμμμα που είχε κάνει ο άντρας μου ήταν καλό, 55% τον ρωτήσαμε να το επαναλάβουμε γιατί είχαν περάσει 7 μήνες και μας είπε όχι, εμένα όμως με έτρωγε... Πήγαμε λοιπόν κάναμε ξανά και το αποτέλεσμα? κινητικότητα 0 και ένα μικρόβιο δώρο! Ο γιατρός μας έβαλε να το επαναλάβουμε σε άλλο εργαστήριο αύριο, λέει οτι πιθανόν ειναι λάθος. Πραγμα που μου φαίνεται δύσκολο.. Πάντως να σου πω την αληθεια μου αρέσει να πιστεύω στα θαύματα, όποτε θα πιστέψω και στο δικό μου και στο δικό σου και οτι γίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Ενέσεις μου είπε δε μου διευκρίνησε το γιατί. Δεν είχε θέμα κάποιος απο τους δυο μας μέχρι πριν. Το πρώτο σπερμοδιαγραμμμα που είχε κάνει ο άντρας μου ήταν καλό, 55% τον ρωτήσαμε να το επαναλάβουμε γιατί είχαν περάσει 7 μήνες και μας είπε όχι, εμένα όμως με έτρωγε... Πήγαμε λοιπόν κάναμε ξανά και το αποτέλεσμα? κινητικότητα 0 και ένα μικρόβιο δώρο! Ο γιατρός μας έβαλε να το επαναλάβουμε σε άλλο εργαστήριο αύριο, λέει οτι πιθανόν ειναι λάθος. Πραγμα που μου φαίνεται δύσκολο.. Πάντως να σου πω την αληθεια μου αρέσει να πιστεύω στα θαύματα, όποτε θα πιστέψω και στο δικό μου και στο δικό σου και οτι γίνει! 

Καλημερα κοριτσι(α) μου και καλη εβδομαδα.

Σημερα ειπα να κανω το τεστ ωστε να επιβεβαιωσω οτι δεν υπαρχει εγκυμοσυνη και να σταματησω την προγεστερονη. Και καπου εκει βλεπω την γραμμουλα του θετικου να παιρνει ενα αχνο χρωμα ωσπου εγινε μια πολυυυυυυυυυυυ αχνη γραμμη ..... περιμενα περιμενα ,βγηκε η γραμμη της επαληθευσης αρα το τεστ λειτουργει μια χαρα, η γραμμη ομως του θετικου αρχισε να χανεται ωσπου εξαφανιστηκε. Τωρα; τι κανουμε; το τεστ ελεγε μετα απο 5 λεπτα να μην διαβαζουμε το αποτελεσμα αλλα δεν ξερω ποση ωρα περασε απο οταν το θετικο εγινε αρνητικο..... παντως την γραμμουλα την ειδα, δεν ειμαι τρελη ... εχετε ξανακουσει κατι τετοιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Καλημερα κοριτσι(α) μου και καλη εβδομαδα.

Σημερα ειπα να κανω το τεστ ωστε να επιβεβαιωσω οτι δεν υπαρχει εγκυμοσυνη και να σταματησω την προγεστερονη. Και καπου εκει βλεπω την γραμμουλα του θετικου να παιρνει ενα αχνο χρωμα ωσπου εγινε μια πολυυυυυυυυυυυ αχνη γραμμη ..... περιμενα περιμενα ,βγηκε η γραμμη της επαληθευσης αρα το τεστ λειτουργει μια χαρα, η γραμμη ομως του θετικου αρχισε να χανεται ωσπου εξαφανιστηκε. Τωρα; τι κανουμε; το τεστ ελεγε μετα απο 5 λεπτα να μην διαβαζουμε το αποτελεσμα αλλα δεν ξερω ποση ωρα περασε απο οταν το θετικο εγινε αρνητικο..... παντως την γραμμουλα την ειδα, δεν ειμαι τρελη ... εχετε ξανακουσει κατι τετοιο; 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα και σε εσένα! 
Κάνε ένα ακόμα τεστ ή καμιά χοριακή;;;

Να σου φύγει το άγχος, να σιγουρευτείς για να μη σε περάσει κ ο γιατρός για παλαβή! αχαχαχ! 

Όπως και να έχει σου εύχομαι γρήγορα ή πολύ γρήγορα καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/2/2018 at 1:55 ΜΜ, ο/η ZOIRITA37 είπε:

Καλημερα κοριτσι(α) μου και καλη εβδομαδα.

Σημερα ειπα να κανω το τεστ ωστε να επιβεβαιωσω οτι δεν υπαρχει εγκυμοσυνη και να σταματησω την προγεστερονη. Και καπου εκει βλεπω την γραμμουλα του θετικου να παιρνει ενα αχνο χρωμα ωσπου εγινε μια πολυυυυυυυυυυυ αχνη γραμμη ..... περιμενα περιμενα ,βγηκε η γραμμη της επαληθευσης αρα το τεστ λειτουργει μια χαρα, η γραμμη ομως του θετικου αρχισε να χανεται ωσπου εξαφανιστηκε. Τωρα; τι κανουμε; το τεστ ελεγε μετα απο 5 λεπτα να μην διαβαζουμε το αποτελεσμα αλλα δεν ξερω ποση ωρα περασε απο οταν το θετικο εγινε αρνητικο..... παντως την γραμμουλα την ειδα, δεν ειμαι τρελη ... εχετε ξανακουσει κατι τετοιο; 

Κορίτσι μου χοριακουλα απευθείας!!τρεεεεεχουμε τωραααααα!Καλα αποτελέσματα μεσα απο την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; έχω κι εγώ αρκετό καιρό να γράψω. είχα λίγο τα τρεχάματα μου με ενδοκρινολόγους και λοιπά αλλά προς το παρόν όλα καλά δόξα το θεό! Εμφάνισα και πάλι προδιάθεση για διαβήτη στην εγκυμοσύνη μου (όπως και στην πρώτη) αλλά αυτή τη φορά παρόλο που ακολουθώ δίαιτα για διαβήτη ήταν πιο δύσκολο να το ρυθμίσω (ειδικά το πρωινό της νηστείας). 'Ημουν ένα τσικ πριν μου ξεκινήσουν ινσουλίνη, γιατί το αμνιακό υγρό είναι στα ανώτατα φυσιολογικά και το μωρό έβγαινε μια εβδομάδα μεγαλύτερο! το παλέψαμε όμως λίγο με τη γυναικολόγο μου εφόσον δεν είχα ξεφύγει από τα φυσιολογικά όρια και καταφέραμε κάπως και το ισορροπήσαμε! έστρωσε το πρωινό ζάχαρο, το μωρό έχει πάει στις 2 μέρες μεγαλύτερο και το αμνιακό υγρό μένει σταθερό, δεν αυξάνεται. Επομένως τώρα το πάμε μέτρηση στη μέτρηση κι όσο παραμένω μέσα στα φυσιολογικά όρια με καλές τιμές ζαχάρου, γλιτώνω την ινσουλίνη! (καμπύλη εγώ δεν έκανα μιας και ήδη είχα θέμα και πρόσεχα) Ραντεβού με την γυναικολόγο μου έχω ξανά 30 του Απρίλη για να δούμε και πάλι πως πάμε και στις 20 ΜαΪου έχω το doppler. Τώρα έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι δεν έχω προετοιμάσει τίποτα από το άγχος μου. Ψώνια τίποτα, μόνο ό,τι μου έχουν φέρει ως δωράκι και λέω σιγά σιγά να ξεκινήσω να κάνω ψώνια! Ό,τι χρειάζομαι δηλαδή γιατί τα πολύ βασικά τα έχω από την πρώτη εγκυμοσύνη (κούνιες, καρότσια και λοιπά) να ξεκινήσω να παίρνω φορμάκια, σεντονάκια, πάνες, απορρυπαντικά, σαμπουάν κλπ για να κάνω ένα μίνι στοκ, επίσης νομίζω θα χρειαστώ φωλιά κι ένα καλό μάρσιπο (αν έχετε κάτι να προτείνετε) και τέλος νομίζω ότι πρέπει να ξεκινήσω να φτιάχνω και τη βαλίτσα μου, μόνο που δεν θυμάμαι καθόλου τι είχα βάλει μέσα την πρώτη φορά  για πείτε ρε κορίτσια τι θα βάλετε εσείς να κάνουμε μια λίστα. Για το μωρό δεν θα χρειαστώ τίποτα μιας και μου τα παρέχει όλα το μαιευτήριο (μόνο το ρουχαλάκι που θα φύγουμε). Εσείς έχετε ξεκινήσει;
    • Καλημέρα κορίτσια..καλη επιτυχία σε ολες!! Ήρθα και εγω στο κλαμπ για άλλη μια φορά 
    • Παντα βγαίνει δεύτερη γραμμή γιατί έχουμε αυτή την ορμόνη λίγο πολύ στον οργανισμό μας..για να είναι θετικό πρέπει η γραμμή να είναι έντονη όσο η γραμμή ελέγχου ή και περισσότερο.. σου βάζω δυο εικόνες για παράδειγμα..
    • Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και σε εσενα εύχομαι τα καλύτερα και πολύ συντομα🙏❤️ μου είπε να αποφεύγω όσο μπορώ κρέας, πορτοκάλια φράουλες σταφύλια ξηρούς καρπούς βιταμίνη c και b12,τζίντζερ και μαυρη σοκολάτα!  εσυ ποτέ θα πας να σε δει ο γιατρός;
    • @Mpourmpoulo @Raf123χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα! Εύχομαι και στις δύο ότι επιθυμείτε! Μία ερώτηση σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Αν σε ένα κύκλο δεν γίνει ωορρηξία, το τεστ δείχνει αχνό θετικό ή δεν βγαίνει καν δεύτερη γραμμή;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...