Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλημερα κοριτσια μου..χθες ειχαμε γιατρο.ο τραχηλος ειναι σταθερος στο 2.5 οποτε ολα οκ.απλα μου πε να ξεκουράζομαι..τα νινακια ειναι το ενα σχεδον 2κιλα και το αλλο 2200..οποτε κ σ αυτο το κομματι οκ..αν περάσει κ αυτη η βδομαδα δεν θα χουμε αναγκη ουτε τις ενεσεις ..το επομενο σαββατο εχω ραντεβου  για υπερηχο σ αυτον που μου κανε κ ντοπλερ και μετα λογικα αναχωρουμε για γιαννενα..οι υπολοιπες πως τα πατε;
    • @bebe2 μου λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ  Θα περάσει κι αυτό όμως όπως τόσα άλλα που έχουν περάσει και κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε όλες!
    • Καλημέρα κορίτσια! @KONSTANTIA μου σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή! Περιμένω με αγωνία τα νέα σου, να κάνουμε την αρχή! Φτάσαμε στη μέση του Δεκέμβρη, πρέπει να ξεκινήσουμε τα θετικά νέα! Εγώ τα ίδια, στην αναμονή. Δεν έκανα άλλο τεστ, δεν βρήκα χρόνο. Προς το παρόν, ησυχία.
    • Καλημερα κοριτσια, χτες εγινε η ωοληψια και οπως το περιμενα δεν πηραμε τπτ, δεν ανταποκριθηκα στα φαρμακα! Ειπε ο γιατρος να παμε σε φυσικο τροποιποιημενο, ομς εγω εχω τοση απογοητευση που νομιζω οτι ολα τελειωσαν για μενα. Εχει τυχει σε καμια η περιπτωση μου? Να μην πηρε με διεγερση και να πηρε με φυσικο τροποιποιημενο?
    • Καλημέρα κ απο μενα κορίτσια μου, παει κ αυτή η εβδομάδα! 17η για μένα σήμερα και περιμενω 25-26 του μήνα..κ εγω δεν εχω ελπιδες για αυτο το μηνα γιατι η μονη ¨καλή¨ επαφη μου ήταν 2 μέρες πριν την ωορρηξια μου απο κει κ μετα με ταλαιπωρει μια κυστίτιδα οποτε στις γόνιμες μέρες μου δεν ειχα επαφες λογο πόνου.. μια το ενα μια το αλλο δεν μας πήγε κ πολυ καλα αυτος ο μήνας κοριτσια , όμως δεν εχει τελειωσει ακομα κ μακάρι να ακουσουμε απο κάποια τα ευχάριστα !!
  • Νέες συζητήσεις