Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λίγη βοήθεια με το τεστ ωορρηξίας


Μπλε

Recommended Posts

@Μπλε έχεις δίκιο! Κι εγώ αυτό σκεφτόμουν, χαζομάρα να χάσουμε μια μέρα, να το ξεκουράσει από Τρίτη ?

Άσε που ασχέτα με το τεστ δεν είναι κ άσχημα να περάσουμε ένα ρομαντικό σκ!

Θα πάω τη Δευτέρα στη δουλειά κ θα λάμπω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Καλε ναι!!! Και την Δευτέρα και μετα με το σπορακι να δεις πως θα λάμπεις χαχαχα. Καλη επιτυχία!!!

Μακάρι! Και ευχαριστώ πολύ! Πάω να ετοιμάσω την κατάσταση πριν έρθει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω καταμπερδευτεί με αυτές τις άτιμες ταινίες κ μου έχουν σπάσει και τα νεύρα!

Έκανα το τεστ πριν καμιά ώρα και ιδού τα αποτελεσμάτα. Ακόμα και η γραμμή ελέγχου μου φαίνεται αχνή!

A779F091-2F1A-4334-9544-E89E43366600.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Το εβρεξες πολυ παραπάνω ! Μέχρι τη μαύρη γραμμουλα πρέπει να το βυθίσεις μεσα σε ουτοσυλεκτη ή σε κάποιο ποτηράκι που έχεις ουρήσει μεσα. Αυτο βράχηκε παρα πολυ και χάλασε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε @Xoris Έκανα κ άλλο μετά κ δεν εμφανίστηκε καθόλου η γραμμούλα οπότε υποθέτω ήταν στο Σάββατο η ωορρηξία! Έκανα ένα κ σήμερα για να είμαι σίγουρη και βγήκε κ αυτό αρνητικό. 

@Kat-Cat ο γλυκούλης μου είπε ότι η περίοδος που προσπαθούμε για μωράκι είναι η αγαπημένη του ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια και με φουλ επαφες που ειδα σε αλλο ποστ σου εχεις παρα πολυ καλες πιθανοτητες!!! Περιμενουμε νεα λοιπον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου ολα καλα θα πανε. Κι εγω περιμένω τη περιοδο μου πια. Οι γόνιμες πέρασαν. Περιμένω τι να κάνω. Χρονια τωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια παντως για οποια κανει τεστ ωορρηξιας και θελει να αγορασει, να παρει τα One step cassette. Εχουν ειδικο ματσουκακι για να παιρνεις ακριβως την ποσοτητα των ουρων χωρις να λερωνεσαι/το βρεχεις/καταστρεφεις κλπ και ειναι παμφτηνα! Εγώ τα παραγγελνω από το mother2be

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Xoris ανεβα!!!!! μην πεφτεις καλη μου. πες μας οτι σε απασχολει. γι αυτο ειμαστε εδω. οταν παμε να πεσουμε να μας στηριζουν. μην σε παιρνει απο κατω. ειναι δυσκολο για καποιες γυναικες αλλα δεν εγκαταλειπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε ευχαριστώ πολύ!

 

@Xoris ελπιζω να μη τη δεις για τους επιμενους 9 μηνες!!

@Kat-Cat ελπίζω να μη τα χρειαστώ αλλά στην περίπτωση που θα τα δοκιμάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...