Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ετσι bravo αισιοδοξια και ολα θα γινουν ας αργυσουν λιιιιιιιιγο αλλα οταν θα ερθουν να ερθουν για να μεινουν και να ειναι ολανκαλα!!!😘😘😘💓💜

Να ερθουν κ να μεινουν.Και να ειναι υγιη κ τυχερά,!

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Γιατι αυτο που εχει σημασια ,ειναι η αγαπη και ο σεβασμος αναμεσα στο ζευγαρι...Για να γεννηθει ενα μωρακι μεσα στην αγαπη και την ευτυχια!

• Like 2

Καλημέρα! Συμφωνώ απόλυτα! Όλα καλά θα μας πάνε είμαι σίγουρη! Το λέω εγώ που μόλις αδιαθέτησα! αχχαχαχαχαχαχαχα Αγάπη και το ζευγάρι ενωμένο όλα μπορεί να τα καταφέρει!

• Like 2

στις πριν 7 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Συμφωνώ απόλυτα! Όλα καλά θα μας πάνε είμαι σίγουρη! Το λέω εγώ που μόλις αδιαθέτησα! αχχαχαχαχαχαχαχα Αγάπη και το ζευγάρι ενωμένο όλα μπορεί να τα καταφέρει!

Αυτο ακριβως!!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια πραγματικά σας θαυμάζω όλες για τη δύναμη και το κουράγιο σας. Ένας λόγος που δεν εχω ξεκινήσει τις εξωσωματικές προσπάθειες ειναι τα τρυπηματα. Εχω τόσο τρυπήθει απο τις χοριακες της παλινδρομης που παρόλα τα τέσσερα χρονια προσπάθειας οι ενέσεις ειναι ανασταλτικός παράγοντας για μένα... 😔
    • Σίγουρα θα μπορούσε να ειναι. Άλλωστε γιατι να μην ειναι;;! 
    • Εγω γινει ειδικη!! Δε προλαβαινω να σου απαντησω τωρα, αλλα θα σου στειλω ή αυριο ή τη δευτερα!! Παντως μην αγχωνεσαι για συσπασεις!!
    •    Κατερινακι, να ελεγξεις αν αυτο που περιγραφεις κραταει λιγη (εως ενα λεπτο) ή πολυ ωρα... Αν κραταει λιγο, ειναι πολυ πιθανο να ειναι μικροσυσπασουλες. Αν κραταει πολυ ειναι πολυ πιθανο να ειναι ειτε απο κουραση (ορθοστασια, περπατημα κ.α) ειτε απο το εντερο (τυμπανισμος ή δυσκοιλιοτητα).    Παρατηρησε τον χρονο, αλλα κ ποσο συχνα γινεται μεσα στην ημερα κ μετεφερε το στο γιατρο σου...    Ειχα κι εγω παρομοια πραγματα (σε φιαφορετικες φασεις της κυησης) εξαιτιας κ των 3 παραπανω περιπτωσεων!!    Υ.Γ. Εμενα ο γιατρος μου μου εχει πει οτι μπορω να αγγιζω την κοιλια μου κ να την χαιδευω αλλα σε καμια περιπτωση να μην της κανω μασαζ, καθως οδηγει σε συσπασεις...   Τι πονο νιωθεις? Ψηλα? χαμηλα? μοιαζει με περιοδο?
  • Νέες συζητήσεις