Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ετσι bravo αισιοδοξια και ολα θα γινουν ας αργυσουν λιιιιιιιιγο αλλα οταν θα ερθουν να ερθουν για να μεινουν και να ειναι ολανκαλα!!!😘😘😘💓💜

Να ερθουν κ να μεινουν.Και να ειναι υγιη κ τυχερά,!

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Γιατι αυτο που εχει σημασια ,ειναι η αγαπη και ο σεβασμος αναμεσα στο ζευγαρι...Για να γεννηθει ενα μωρακι μεσα στην αγαπη και την ευτυχια!

• Like 2

Καλημέρα! Συμφωνώ απόλυτα! Όλα καλά θα μας πάνε είμαι σίγουρη! Το λέω εγώ που μόλις αδιαθέτησα! αχχαχαχαχαχαχαχα Αγάπη και το ζευγάρι ενωμένο όλα μπορεί να τα καταφέρει!

• Like 2

στις πριν 7 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Συμφωνώ απόλυτα! Όλα καλά θα μας πάνε είμαι σίγουρη! Το λέω εγώ που μόλις αδιαθέτησα! αχχαχαχαχαχαχαχα Αγάπη και το ζευγάρι ενωμένο όλα μπορεί να τα καταφέρει!

Αυτο ακριβως!!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια μου καλησπέρα κι απο μένα. Ειναι πολυ σημαντικο να ξέρεις οτι την ιδια στιγμη μοιράζεσαι τον «πονο» σου με γυναικες που νιώθουν το ίδιο. Σας ευχαριστω εκ των πρωτερον. Εγω την Πέμπτη ξεκιναω τα τεστ ωορηξιας που προμηθεύτηκα απο το διαδίκτυο. Προτίμησα κλιαρ μπλου με φατσουλα γιατι με τις κόκκινες γραμμες μπερδεύτηκα λίγο. Δεν εχω μπει (ακομα) σε διαδικασια εξωσωματικής μιας και πριν τρεις μήνες ειχα μια παλινδρομη μετα απο πρόκληση ωορηξιας με κλομιφαινη και τέσσερα χρονια προσπαθειών. Καμία που ξεκινάει μαζι μου ωορηξια;;
    • Του έχω στείλει τις εξετάσεις από χθες αλλά δε μου έχει απαντήσει (λογικό γιατί τις έστειλα στο mail του ιατρείου του οπότε θα τις δει τώρα το απόγευμα λογικά). Αν δε μου απαντήσει και σήμερα αύριο θα τον πάρω ένα τηλ να το ρωτήσω.
    • @Rena28 και @Mama2015 σας ευχαριστώ πολύ και τις 2 για τις απαντήσεις σας. Κι εμένα πιο πολύ τα ηωσινόφιλα μου κάνουν εντύπωση γιατί δε βρήκα πουθενά συσχέτιση με την εγκυμοσύνη κι έχω θορυβηθεί. Θα δούμε, ο γιατρός ακόμα τίποτα, δε μου έχει απαντήσει. Επίσης ρε κορίτσια παρατήρησα ότι στη γενική ούρων στο λεύκωμα λέει: ίχνη (+/-). Ούτε αυτό το είχα πριν την εγκυμοσύνη και κάπου διάβασα ότι μπορεί να σχετίζεται με την προεκλαμψία κι έπαθα σοκ... Το είχε καμία; @Rena28 άσε κι εγώ επειδή έχω στίγμα έχω ξεκινήσει με αιματοκρίτη 29...
    • Έχω κάποιες μονάδες μενοπουρ άμα τις χρειαστείς  καλή επιτυχία! 
  • Νέες συζητήσεις