Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αισιοδοξία!Και Αποχαιρετισμος!


Guest

Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα!Δεν εχω θεμα ,μονο μια αίσθηση αισιοδοξίας που θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας!Και θα γίνει!!!Γιατί έχουμε τη δύναμη να προσπαθούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σου ευχομαι ο,τι καλύτερο! Σε σενα και σε όλα τα κορίτσια που παλεύουν τοσο καιρό!

Ναι!!!!!Μακαρι ,μακαρι!!Ο οργανισμος μου δουλευει και παλι ρολοι και μπορω να ελπιζω και να αισιοδοξω!Το ιδιο ευχομαι για ολα τα κοριτσια μας με ολη τη δυναμη της ψυχης μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Πολύ σωστό..!! Σου εύχομαι τα καλύτερα όπως και σε όλα τα κορίτσια..!

Και σε σενα γλυκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2018 at 5:25 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Και σε σενα γλυκια μου!!!

 

στις On 1/7/2018 at 10:39 ΠΜ, ο/η Athena D. είπε:

Καλημέρα στην παρέα!Δεν εχω θεμα ,μονο μια αίσθηση αισιοδοξίας που θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας!Και θα γίνει!!!Γιατί έχουμε τη δύναμη να προσπαθούμε !

πολυ σωστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Προσπαθουμε 2 χρονια!Εσεις;;;

Εμείς τέσσερα. Πριν απο τέσσερις μήνες εκανα ενα κυκλο με κλομιφαινη.  Και ήρθε η παλινδρομη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Xoris είπε:

Εμείς τέσσερα. Πριν απο τέσσερις μήνες εκανα ενα κυκλο με κλομιφαινη.  Και ήρθε η παλινδρομη. 

Εύχομαι να ειναι η χρονιά σου το 2018 και να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυσκολευομαι πολύ να πιστεψω οτι μπήκε το 2018 κι ακόμα εδώ στη προσπάθεια να συζηταμε για τη 2η εξωσωματική μας.

Το Δεκέμβριο του 2014 μου εκανε πρόταση γαμου ο αντρουλης μου και από τότε ξεκινησαμε να προσπαθουμε για μωρακι...Δεκέμβριο του 2015 παντρευτηκαμε...2018 κι ακόμα τιποτα... αναρωτιέμαι που μπορω να βρω λίγη αισιοδοξία; νομίζω τα αποθέματα λιγοστευουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Δυσκολευομαι πολύ να πιστεψω οτι μπήκε το 2018 κι ακόμα εδώ στη προσπάθεια να συζηταμε για τη 2η εξωσωματική μας.

Το Δεκέμβριο του 2014 μου εκανε πρόταση γαμου ο αντρουλης μου και από τότε ξεκινησαμε να προσπαθουμε για μωρακι...Δεκέμβριο του 2015 παντρευτηκαμε...2018 κι ακόμα τιποτα... αναρωτιέμαι που μπορω να βρω λίγη αισιοδοξία; νομίζω τα αποθέματα λιγοστευουν...

Τώρα εδώ μας χρειάζεται το περίφημο γιατί σου  έλα ξέρω γελάς τώρα οπως και εγώ  ??Αχ θα σε μαλώσω αισιοδοξία που να βρεις? Εδώ από εμας και τις ιστορίες μας και τα μωρά όλα του μαμμυλαντ. Πτώση ψυχολογίας βλέπω όλες μας πιάνει που και που και ένα σωρό αναπάντητα ερωτήματα  και άσχημα συναισθήματα πονου θυμού οργης.Παρε μια τεράστια  πελώρια αγκαλιά  ???και όλη μου την αισιοδοξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2018 at 10:39 ΠΜ, ο/η Athena D. είπε:

Καλημέρα στην παρέα!Δεν εχω θεμα ,μονο μια αίσθηση αισιοδοξίας που θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας!Και θα γίνει!!!Γιατί έχουμε τη δύναμη να προσπαθούμε !

Γεια σου Αθήνα πολύ σε χαιρόμαστε  ευχομαι να μας έρθει σύντομα όλων μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Δυσκολευομαι πολύ να πιστεψω οτι μπήκε το 2018 κι ακόμα εδώ στη προσπάθεια να συζηταμε για τη 2η εξωσωματική μας.

Το Δεκέμβριο του 2014 μου εκανε πρόταση γαμου ο αντρουλης μου και από τότε ξεκινησαμε να προσπαθουμε για μωρακι...Δεκέμβριο του 2015 παντρευτηκαμε...2018 κι ακόμα τιποτα... αναρωτιέμαι που μπορω να βρω λίγη αισιοδοξία; νομίζω τα αποθέματα λιγοστευουν...

Κοριτσακι μου!Οπως σ γραφει και η karen !Αισιοδοξια μεσα απο τις ιστοριες ολων εμας και κουραγιο απο τις προσπαθειες  μας!Εχουμε διαβαστει απιστευτες ιστοριες εδω μεσα και υπεροχα θαυματα!Θα γινει και το δικο σου .Μην κολλας πουθενα!Ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις!

Αντε με κανατε και γελασα με το απιστευτο γατι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Γεια σου Αθήνα πολύ σε χαιρόμαστε  ευχομαι να μας έρθει σύντομα όλων μας

Γεια σου Karen ,θηριο!!!!!Εσυ κι αν εισαι η προσωποποιηση της αισιοδοξιας και επιμονης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Εύχομαι να ειναι η χρονιά σου το 2018 και να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά!

Για κάποιο λογο νομίζω ποτε δε θα ειναι η χρονια μου. Δε καταλαβαίνω το γιατι ;; Τι λαθος κανουμε πια;! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Xoris είπε:

Για κάποιο λογο νομίζω ποτε δε θα ειναι η χρονια μου. Δε καταλαβαίνω το γιατι ;; Τι λαθος κανουμε πια;! 

Δεν ξέρω τι κάνουμε λάθος. Το σίγουρο ειναι οτι οταν ειναι η κατάλληλη στιγμη θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο αισιοδοξια και ολα θα γινουν παρτε θαρρος απο τα πολα χρονια που προσπαθουμε καποιες απο εμας!!!! ποτε δεν θα το βαλουμε κατω ολες μας ποτεεεε και θα ερθουν και τα μωρακια και εκει να μας δω ξενυχτια χαχαχ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η love30 είπε:

Μονο αισιοδοξια και ολα θα γινουν παρτε θαρρος απο τα πολα χρονια που προσπαθουμε καποιες απο εμας!!!! ποτε δεν θα το βαλουμε κατω ολες μας ποτεεεε και θα ερθουν και τα μωρακια και εκει να μας δω ξενυχτια χαχαχ??

Κι εγώ μαζί σου![smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι bravo αισιοδοξια και ολα θα γινουν ας αργυσουν λιιιιιιιιγο αλλα οταν θα ερθουν να ερθουν για να μεινουν και να ειναι ολανκαλα!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Πολύ χαίρομαι Αθηνά που είσαι αισιόδοξη!!! Μάκαρι όλες να μην το χάσουμε ποτέ αυτό το συναίσθημα.

Το ευχομαι για ολα τα κορίτσια!Εχουμε ακουσει για τοσα ωραια θαύματα!Μπορεί να γινει ενα και για καθεμια μας.Αρκει να υπάρχει πιστη,προσπάθεια κ υπομονή!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...