Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έμβρυομεταφορά και πόνοι περιόδου...


Recommended Posts

@Mariloux καλημέρα και απο μένα.  Δεν ξέρετε πόσο με συγκινεί το ενδιαφέρον σας και η υποστήριξη σας. 

Ξυπνάω που λες και έχω κανονίσει με την κουμπάρα μου να πάμε μαζί ώστε να πάμε μαζί για καφέ και να ξεχαστώ όσπου να βγουν τα αποτελέσματα πεποισμένη ότι άδικα πάω μιας και είχα αρκετά συμπτώματα περιόδου (το γνωστό μούδιασμα, κράμπες, λίγα καφέ και ελάχιστο ροζ) σήμερα. και το αποτέλεσμα είναι θετικό μεν αλλά πολύ χαμηλό 12,72 οπότε δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει ακριβώς (μάλλον έχω διαβάσει τι θα μπορούσε να είναι). Περιμένω τηλέφωνο απο την γιατρό μου μέσα στην ημέρα να το συζητήσουμε.  θα δείξει . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@D_nδεν την λές μεγάλη αλλά την λες νάνο την χοριακή μου. 12,72 είναι και από ότι κατάλαβα και από την μαία της γιατρού που με πήρε για τις πρώτες οδηγίες να μην ελπίζω και για πολλά . σε ευχαριστώ πολύ για την θετική σκέψη και τις ευχές. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dora77 είπε:

@D_nδεν την λές μεγάλη αλλά την λες νάνο την χοριακή μου. 12,72 είναι και από ότι κατάλαβα και από την μαία της γιατρού που με πήρε για τις πρώτες οδηγίες να μην ελπίζω και για πολλά . σε ευχαριστώ πολύ για την θετική σκέψη και τις ευχές. :)

Καλησπέρα Δώρα μου μην χάνεις της ελπίδες σου μπορεί να άργησε τα γίνει η εμφύτευση οπότε περίμενε.

Να σε ρωτήσω φρέσκα έβαλες αυτό το κύκλο έγινε η ωοληψια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sunshine 88 και η ωοληψια έγινε στις 29/12 και βάλαμε  2 εμβρυακια 4 ημερών στις 2/1. Οποτε φρεσκα φρεσκα. Οπότε Επειδή δεν ξέρω πολλά ακόμη  σε αυτές τις περιπτώσεις δεν είναι λίγο συγκεκριμένο το χρονοδιάγραμμα και άρα η εμφύτευση? Επίσης επειδή έχω πονακια και κάποιες εκκρίσεις που και που δεν ξέρω τι θα γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dora77 είπε:

@D_nδεν την λές μεγάλη αλλά την λες νάνο την χοριακή μου. 12,72 είναι και από ότι κατάλαβα και από την μαία της γιατρού που με πήρε για τις πρώτες οδηγίες να μην ελπίζω και για πολλά . σε ευχαριστώ πολύ για την θετική σκέψη και τις ευχές. :)

Κορίτσι μου..είναι χαμηλή ναι κάνε ότι ακριβώς σου λέει ο γιατρός σου και μην απελπιζεσαι και εμένα η πρώτη ήταν 37.1 σου εύχομαι ότι καλύτερο μέσα από την καρδια μου.❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dora77 εύχομαι όλα να πάνε καλα & η χοριακή σου να πάρει γρήγορα μπρος!! 

@D_n εσύ πως πήγες; Εκανες επαναληπτική χοριακή χθες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

@Dora77 εύχομαι όλα να πάνε καλα & η χοριακή σου να πάρει γρήγορα μπρος!! 

@D_n εσύ πως πήγες; Εκανες επαναληπτική χοριακή χθες; 

@Dora77 όπως θα βλέπεις γι'αυτό άνοιξα και το θέμα ήμουνα σίγουρη ότι θα μου έρθει περίοδος φορούσα σερβίρεται αφού εκεί που ήμουν ξαπλωμένη και δεν έκανα τίποτα λέω αφού θα μου έρθει δεν κάνω καμιά δουλειά...δεν μου ήρθε όμως μπορεί και εμένα η Χοριακη μου να ήταν χαμηλή πολύ στην αρχή αλλά διπλασιάστηκε και τριπλασιάστηκε χτες που εκανα.ομως κάθε περίπτωση είναι διαφορετική απλά καλό είναι εδώ μέσα που όλες είμαστε στην ίδια φάση να τα λέμε.ευχομαι και ελπίζω όλα όχι απλά καλά Υπέροχα να πάνε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

@Dora77 εύχομαι όλα να πάνε καλα & η χοριακή σου να πάρει γρήγορα μπρος!! 

@D_n εσύ πως πήγες; Εκανες επαναληπτική χοριακή χθες; 

@Mariloux πήγα και χτες και τριπλασιάστηκε...από το κέντρο που έκανα την εξωσωματική μου είπαν να μην ξανακάνω Χοριακη και να πάω μετά τις 22 του μήνα στον γιατρό μου για υπέρηχο έχω πολύ αγωνία και πάλι αλλά νιώθω και λίγο αισιοδοξη ξέρεις πως είναι φαντάζομαι..εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@D_n μπράβο κοπέλα μου, αυτά είναι υπέροχα νέα!!!! ?? Νομίζω πως όλες σκεφτομαστε πως αφού δούμε μια θετικη χοριακή, όλα τα άγχη μας θα τελειώσουν αλλά η αλήθεια είναι οτι όλα ξεκινάνε απο εκει!! Έχω και εγώ ακόμα αγωνιες, αλλά όπως και εσύ είμαι αισιοδοξη!! Νιώθω ναυτίες και ζαλάδες & παρόλο που είναι βάσανο σκέφτομαι πως αυτά υποδηλώνουν πως όλα πάνε καλα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου @Mariloux @D_nμε το καλο! @Dora77μην απογοητευεσε ολα θα γινουν ....?  @Sunshine 88 τι κανεις? Δεν εχουν διαφορα αν ειναι φρεσκα η απο κρυοσηντυρηση το ειχα ρωτησει και εγω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κοριτσακια μου @Mariloux @D_nμε το καλο! @Dora77μην απογοητευεσε ολα θα γινουν ....?  @Sunshine 88 τι κανεις? Δεν εχουν διαφορα αν ειναι φρεσκα η απο κρυοσηντυρηση το ειχα ρωτησει και εγω !

Καλησπέρα κορίτσι εγώ κλωσαω τέταρτη μέρα μετά από την εμβρυομεταφορα μου βάλανε δυο έμβρυα 4 κυττάρων αγκαλιά με βιβλία μουσική ταινίες ξεκουράζομαι γενικά και ντελιβερι ότι μου τραβάει η όρεξή ωραία περνάω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσι εγώ κλωσαω τέταρτη μέρα μετά από την εμβρυομεταφορα μου βάλανε δυο έμβρυα 4 κυττάρων αγκαλιά με βιβλία μουσική ταινίες ξεκουράζομαι γενικά και ντελιβερι ότι μου τραβάει η όρεξή ωραία περνάω ???

Καλα αποτελεσματα κοπελα μου να πανε ολα καλα!!!!ετσι ξεκουραση !!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

@love30 τι κανεις κοπέλα μου; Σε χάσαμε ένα διάστημα!!! 

Χανω καπια πραγματα υπαρχουν πολλες συζητησεις και χανω αρκετα μπορω να πω!!!!εγω τα ιδια περιμενω να αδιαθετησω να κανω το σχρατσιν και παμε για τον επομενο κυκλο αν ειναι ολα καλα!εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Σήμερα βγήκα λίγο από το σπίτι και περπάτησα λίγο και τώρα που επέστρεψα είδα λίγο καφέ έχω τρομάξει πάρα πολύ κορίτσια μου ?? ο γιατρός μου είπε ξεκούραση  έχω και πόνους από το Σάββατο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Σήμερα βγήκα λίγο από το σπίτι και περπάτησα λίγο και τώρα που επέστρεψα είδα λίγο καφέ έχω τρομάξει πάρα πολύ κορίτσια μου ?? ο γιατρός μου είπε ξεκούραση  έχω και πόνους από το Σάββατο 

Γλυκιά μου μπορεί να είναι εμφύτευσης!!Βγαίνουν σαν μέρες!!!Ξεκούραση όπως είπε ο γιατρός και όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Σήμερα βγήκα λίγο από το σπίτι και περπάτησα λίγο και τώρα που επέστρεψα είδα λίγο καφέ έχω τρομάξει πάρα πολύ κορίτσια μου ?? ο γιατρός μου είπε ξεκούραση  έχω και πόνους από το Σάββατο 

Αχχχχχχ..κοπελα μου..τετοια να μας λες να χαιρομαστε!!τα πονακια ειναι καλα!!!και το καφε οσο και να σε τρόμαξε μην το βαζεις μεσα σου ως κακό..μπορει να ναι η αιμορραγια εμφύτευσης που λενε!!!Ξεκουρασου και να σκέφτεσαι θετικά!!!ποσες μερες μείνανε ως την χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχχχχχχ..κοπελα μου..τετοια να μας λες να χαιρομαστε!!τα πονακια ειναι καλα!!!και το καφε οσο και να σε τρόμαξε μην το βαζεις μεσα σου ως κακό..μπορει να ναι η αιμορραγια εμφύτευσης που λενε!!!Ξεκουρασου και να σκέφτεσαι θετικά!!!ποσες μερες μείνανε ως την χοριακη?

Ευχαριστώ Κατερίνα μου αν όλα πάνε καλά Δευτέρα 22 του μήνα θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ευχαριστώ Κατερίνα μου αν όλα πάνε καλά Δευτέρα 22 του μήνα θα παω

Κοριτσακι μου..ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!Μην βαζεις κακό στην ψυχή και στο μυαλό σου!!εσυ θα σκέφτεσαι ΜΟΝΟ τα εμβρυακια που χεις στην κοιλιτσα σου..Θετική σκέψη κορίτσι μου..και με το καλο μια τεράστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ευχαριστώ Κατερίνα μου αν όλα πάνε καλά Δευτέρα 22 του μήνα θα παω

Οοοολα να πανε καλα κοπελα μου!Θετικη σκεψη και ηρεμια!Οπως εκανες μεχρι τωρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2018 at 11:16 ΠΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ευχαριστώ Κατερίνα μου αν όλα πάνε καλά Δευτέρα 22 του μήνα θα παω

Με το καλό οποία περιμένει για αποτελέσματα.εγω πάλι αύριο θα κάνω β χοριακη.μετα από 6 μέρες θα πρέπει να είναι 4ψηφια...αχ τι ανχος είναι αυτό βρε κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η D_n είπε:

Με το καλό οποία περιμένει για αποτελέσματα.εγω πάλι αύριο θα κάνω β χοριακη.μετα από 6 μέρες θα πρέπει να είναι 4ψηφια...αχ τι ανχος είναι αυτό βρε κορίτσια!!!!

Το πιο δύσκολο κομμάτι νομίζω ότι είναι τώρα η αναμονή Εγώ πρώτα ο θεος Δευτέρα θα πάω οι πόνοι και τα καφε συνεχίζονται ??.

Καλή επυτυχια αύριο περιμένω νέα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Το πιο δύσκολο κομμάτι νομίζω ότι είναι τώρα η αναμονή Εγώ πρώτα ο θεος Δευτέρα θα πάω οι πόνοι και τα καφε συνεχίζονται ??.

Καλή επυτυχια αύριο περιμένω νέα ??

❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Το πιο δύσκολο κομμάτι νομίζω ότι είναι τώρα η αναμονή Εγώ πρώτα ο θεος Δευτέρα θα πάω οι πόνοι και τα καφε συνεχίζονται ??.

Καλή επυτυχια αύριο περιμένω νέα ??

Πως είσαι γλυκιά μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...