Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eksosomatikiiii


Castrop rauxel

Recommended Posts

Koritsia geia sas eimai 26 xronwn kai exw ena koritsaki 4 xronwn me ton prwin mou..me ton opoio xwrisame otan to koritsaki mou itan 9 minwn edw kai 3 xronia eimai me ton adra tis zwis mou alla den mporw na meinw fusiologika egkuos gt ekana laparoskopoiisi kai oi 2 mou salpigges einai kleistes.Auton ton mina arxizw me ta framaka g tin eksosomatiki einai prwti mou fora kai i giatros mou eipe oti exw kales pithanotites logo tou oti eimai nea kai epeidi exw idi ena paidi....exei tuxi se kamia manula to idio me emena???isxiei oti epeidi exw ena paidi exw pithanotites???eimai polu anxwmeni fovamai kai ektos apo auto niwthw oti to pernaw moni mou kaneis den katalavenei poso simadiko einai auto pou tha kanw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia geia sas eimai 26 xronwn kai exw ena koritsaki 4 xronwn me ton prwin mou..me ton opoio xwrisame otan to koritsaki mou itan 9 minwn edw kai 3 xronia eimai me ton adra tis zwis mou alla den mporw na meinw fusiologika egkuos gt ekana laparoskopoiisi kai oi 2 mou salpigges einai kleistes.Auton ton mina arxizw me ta framaka g tin eksosomatiki einai prwti mou fora kai i giatros mou eipe oti exw kales pithanotites logo tou oti eimai nea kai epeidi exw idi ena paidi....exei tuxi se kamia manula to idio me emena???isxiei oti epeidi exw ena paidi exw pithanotites???eimai polu anxwmeni fovamai kai ektos apo auto niwthw oti to pernaw moni mou kaneis den katalavenei poso simadiko einai auto pou tha kanw....

Καλημέρα πάνω κάτω όλες εμείς που μπαίνουμε στην διαδικασία της εξωσωματικής είτε έχουμε είτε δεν έχουμε παιδί το ίδιο αγχώδης και τρομακτική διαδικασία είναι και όπως πάντα αν δεν έχεις περάσει κάτι δεν μπορείς να καταλάβεις τον άλλον δυστυχώς . Στην εξωσωματική αγάπη δεν μας ενδιαφέρουν οι σάλπιγγες έτσι και αλλιώς η εξωσωματική γι'αυτό το λόγο εφευρέθηκε θα σου πω τι μου είχε πει ένας από τους κορυφαίους γιατρούς εδώ "θέλουμε ποιοτικά ωαρια μια καλή μήτρα και κάτι σπερματοζωάρια τα άλλα είναι απλά περιττά " οπότε μην αγχώνεσαι αυτό μονο κακο κάνει στο να μπλοκάρει τον οργανισμό σου .

Καλή επυτυχια σου εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα νέα σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia geia sas eimai 26 xronwn kai exw ena koritsaki 4 xronwn me ton prwin mou..me ton opoio xwrisame otan to koritsaki mou itan 9 minwn edw kai 3 xronia eimai me ton adra tis zwis mou alla den mporw na meinw fusiologika egkuos gt ekana laparoskopoiisi kai oi 2 mou salpigges einai kleistes.Auton ton mina arxizw me ta framaka g tin eksosomatiki einai prwti mou fora kai i giatros mou eipe oti exw kales pithanotites logo tou oti eimai nea kai epeidi exw idi ena paidi....exei tuxi se kamia manula to idio me emena???isxiei oti epeidi exw ena paidi exw pithanotites???eimai polu anxwmeni fovamai kai ektos apo auto niwthw oti to pernaw moni mou kaneis den katalavenei poso simadiko einai auto pou tha kanw....

Καλημέρα, κι εγώ ετοιμαζομαι για εξωσωματική περιμένω να περάσω από επιτροπή, ή εξωσωματική σαν διαδικασία δεν είναι κάτι απλά πρέπει να αισθάνεσαι ασφάλεια με το κέντρο που θα τη κανείς κι εγώ δυστυχώς δεν αισθάνομαι τόση.εγω καταλαβαίνω πόσο αγχωμενη είσαι πέρασα όλες μου τις γιορτές μέσα στα κλάματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw gia tin apadisei sou...Nai alla exw diavasei oti se polles periptwseis ola einai teleia alla pali apovalei mia gunaika...Exw katalavei oti einai polu periergavta pragmata stin eksosomatiki kai den niwthw katholou kala me auto pou kanw gt kata ena periergo tropo skeftomai arnitika oti den tha petuxei kai oti kati tha pathw makari na kanw lathos....elpizw na exw kala nea..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Καλημέρα, κι εγώ ετοιμαζομαι για εξωσωματική περιμένω να περάσω από επιτροπή, ή εξωσωματική σαν διαδικασία δεν είναι κάτι απλά πρέπει να αισθάνεσαι ασφάλεια με το κέντρο που θα τη κανείς κι εγώ δυστυχώς δεν αισθάνομαι τόση.εγω καταλαβαίνω πόσο αγχωμενη είσαι πέρασα όλες μου τις γιορτές μέσα στα κλάματα.

Dustixos den niwthw katholou kala otan paw stin kliniki niwthw oti eimai se ena meros pou me pnigei kai idika otan exei kosmo kai perimenoume niwthw apesiaaaa oxi oti drepomai apla den kserw tremw....sin oti zw stin germania kai sunenooume agglika...den kserw exw toses erwtiseis sto kefali mou....Kai esu klamata apo ekei kai egw klamata apo edw pffff twra pleon skeftomai na perasei o kairos grigora na mathw ti tha ginei kai na iremisei g ligo to kefali mou....Kai esu logo salpiggas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Dustixos den niwthw katholou kala otan paw stin kliniki niwthw oti eimai se ena meros pou me pnigei kai idika otan exei kosmo kai perimenoume niwthw apesiaaaa oxi oti drepomai apla den kserw tremw....sin oti zw stin germania kai sunenooume agglika...den kserw exw toses erwtiseis sto kefali mou....Kai esu klamata apo ekei kai egw klamata apo edw pffff twra pleon skeftomai na perasei o kairos grigora na mathw ti tha ginei kai na iremisei g ligo to kefali mou....Kai esu logo salpiggas?

Να μη σκέφτεσαι κανέναν μόνο το αποτέλεσμα.εισαι μικρή και έχεις ήδη ένα παιδάκι οπότε οι πιθανότητες είναι όλες με το μέρος σου.εμεις έχουμε χαμηλή κινητικότητα στο σπέρμα.οσο για τις αποβολές ρώτησε εκεί που θα κάνεις αν κάνουν προεμφυτευτικο έλεγχο του εμβρύου ελέγχουν κατά πόσο είναι υγιές το έμβρυο από πριν.καλη επιτυχία εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Euxaristw gia tin apadisei sou...Nai alla exw diavasei oti se polles periptwseis ola einai teleia alla pali apovalei mia gunaika...Exw katalavei oti einai polu periergavta pragmata stin eksosomatiki kai den niwthw katholou kala me auto pou kanw gt kata ena periergo tropo skeftomai arnitika oti den tha petuxei kai oti kati tha pathw makari na kanw lathos....elpizw na exw kala nea..

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου γερό και ευτυχισμένο να ναι. Αγχος προσπάθησε να το αποβάλεις έχεις  δύο υπέρ σου και ηλικία και ένα παιδί. Γερμανία, είχαμε κοπέλες που ζουν εκεί και κάνανε προσπάθειες εκεί αλλά πολύ διαφορετικα σε σύγκριση με εμάς μια χοριακη και δεν μπορούσε να την κάνει έχουνε αλλά συστήματα. Μη φοβάσαι καμία μας δεν έπαθε τίποτε εκτός από υπερδιεγερση ωοθηκων σε ελάχιστες γυναίκες και αυτό ευθυνη γιατρού. Αν σκέφτεσαι την αποτυχία και την έχεις δεδομένη μην ξεκινάς καθόλου αν δεν φτιαξεις ψυχολογία. Σκεφτεσαι έτσι στην πρωτη σου που ελπίζω να μην υπάρξει δεύτερη. Δεν μπορεί να εγγυηθεί κανένας επιτυχία με την πρώτη η οποία θα ναι αλλά δεν σκέφτομαστε αρνητικά Όλα καλά να σου πάνε εύχομαι και το κοριτσάκι σου ν αποκτήσει Σύντομα αδερφάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η karen είπε:

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου γερό και ευτυχισμένο να ναι. Αγχος προσπάθησε να το αποβάλεις έχεις  δύο υπέρ σου και ηλικία και ένα παιδί. Γερμανία, είχαμε κοπέλες που ζουν εκεί και κάνανε προσπάθειες εκεί αλλά πολύ διαφορετικα σε σύγκριση με εμάς μια χοριακη και δεν μπορούσε να την κάνει έχουνε αλλά συστήματα. Μη φοβάσαι καμία μας δεν έπαθε τίποτε εκτός από υπερδιεγερση ωοθηκων σε ελάχιστες γυναίκες και αυτό ευθυνη γιατρού. Αν σκέφτεσαι την αποτυχία και την έχεις δεδομένη μην ξεκινάς καθόλου αν δεν φτιαξεις ψυχολογία. Σκεφτεσαι έτσι στην πρωτη σου που ελπίζω να μην υπάρξει δεύτερη. Δεν μπορεί να εγγυηθεί κανένας επιτυχία με την πρώτη η οποία θα ναι αλλά δεν σκέφτομαστε αρνητικά Όλα καλά να σου πάνε εύχομαι και το κοριτσάκι σου ν αποκτήσει Σύντομα αδερφάκι. 

Euxaristw polu...nai odws exeis dikio prepei na stamatisw na skeftomai etsi kai i alitheia einai oti skeftomai mono arnitika alla telos tha to kopsw gt den mou kanei kai kalo....Kai telika i gnwsti sou den itan euxaristimeni me to apotelesma???exw diavasei oti stin Ellada oi klinikes einai kaluteres kai oti polu ksenou erxode ekei gia eksosomatiki...Poly tha ithela na tin kanw Ellada alla den exw asfaleia pleon ekei....oxi oti edw einai fthinotera se sxesi me tin ellada px ta farmaka ta plirwneis to 50% edw enw stin ellada nomizw tpt...an ksereis na mou peis kapoia pragmata me tin empiria tis gnwstis soy polu tha me voithages gt eimai k kainourgia edw kai mou einai disko ligo se mia xwra pou den ksereis kala kala tin glwssa....se euxaristw polu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Να μη σκέφτεσαι κανέναν μόνο το αποτέλεσμα.εισαι μικρή και έχεις ήδη ένα παιδάκι οπότε οι πιθανότητες είναι όλες με το μέρος σου.εμεις έχουμε χαμηλή κινητικότητα στο σπέρμα.οσο για τις αποβολές ρώτησε εκεί που θα κάνεις αν κάνουν προεμφυτευτικο έλεγχο του εμβρύου ελέγχουν κατά πόσο είναι υγιές το έμβρυο από πριν.καλη επιτυχία εύχομαι!

Se euxaristw g tin sibarastasi....nomizw den kanoun proemfiteutiko edw einai alliws ta pragmata....sin oti mono 2emvria mporoun na mou metaferoun logo tis ilikias apagoreuete parapano ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaaa kai kati allo pou skeftomai kai den kserw akoma exw diavasei edw mesa oti an exw idrosalpigges i eksosomatiki den pianei alla emena den mou exoyn pei an einai i den einai rwtisa tin gunaikologo mou kai mou eipe oti ta apotelesmata pou tis piga apo tin laparospokisi pou tin ekana se nosokomeio den leei an einai udrosalpigges....piga stin kliniki gia ena chek up rwtisa ekei tin giatro kai mou eipe den vlepw na einai udrosalpiges kai skeftomai finete na dei apo enan uperixo oti den einai udrosalpigges????vasika uperixo apo katw oxi stin kilia 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Aaaaa kai kati allo pou skeftomai kai den kserw akoma exw diavasei edw mesa oti an exw idrosalpigges i eksosomatiki den pianei alla emena den mou exoyn pei an einai i den einai rwtisa tin gunaikologo mou kai mou eipe oti ta apotelesmata pou tis piga apo tin laparospokisi pou tin ekana se nosokomeio den leei an einai udrosalpigges....piga stin kliniki gia ena chek up rwtisa ekei tin giatro kai mou eipe den vlepw na einai udrosalpiges kai skeftomai finete na dei apo enan uperixo oti den einai udrosalpigges????vasika uperixo apo katw oxi stin kilia 

Δυστυχώς με τον υπέρηχο δεν μπορεί να δει σάλπιγγες μόνο ωοθήκες κ μήτρα,η γυναικολόγος μέσα από τις ακτινογραφίες της σασαλπιγγογραφια μπορεί να δει τα πάντα.αν υπάρχουν υδροσαλπιγγες νομίζω γίνεται επέμβαση πρώτα.κ αι σε μένα δύο μου είπαν είναι τώρα ο νομος,μην ανησυχίες θα τα καταφέρουμε και γιατί όχι και με διδυμακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα δεν θυμάμαι κορίτσι από εδώ μέσα ήταν γυναίκες που συζητάγαμε πρέπει να βρω παλιές συζητήσεις η να μας θυμισουν τα κορίτσια  .Μη κάθεσαι και ψάχνεσαι με το διαδίκτυο και βαραινεις το κεφάλι σου αν ήταν υδροσαλπγγες θα στο Χαν πει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia piga simera peira to cd apo to nosokomeio kai rwtisa tin giatro ekei mpike sta arxeia kai mou eipe oti den einai udrosalpigges mou edwse kai ena xarti....narwtisw kai kati allo kapou diavasa oti ta farmaka ta kaneis to prwi emena mou eipan oti molis mou erthei i periodos na ksekinisw apo tis 6 mexri tis 10 mm prepei na to kanw...eneseis puregon tha arxisw 150 tin imera...kai pali euxaristw..Karen exeis mwraki???gt edw mperdeutei ligo telika petuxe i eksosomatiki ton iounio?an den kanw lathos...gt kapou zitages kalo paidiatro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Δυστυχώς με τον υπέρηχο δεν μπορεί να δει σάλπιγγες μόνο ωοθήκες κ μήτρα,η γυναικολόγος μέσα από τις ακτινογραφίες της σασαλπιγγογραφια μπορεί να δει τα πάντα.αν υπάρχουν υδροσαλπιγγες νομίζω γίνεται επέμβαση πρώτα.κ αι σε μένα δύο μου είπαν είναι τώρα ο νομος,μην ανησυχίες θα τα καταφέρουμε και γιατί όχι και με διδυμακια.

Makariii na ta kataferoume!!!kai didima kai tridima ???Kai egw apo Patra eimai!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel μόλις τώρα είδα αυτό το θέμα και να σου πω οτι περνάμε πολύ παρόμοια γεγονότα!! Καταρχάς να σου πω οτι εγώ στα 23 μου σε έναν απλό γυναικολογικό κολπικο υπέρηχο ανακάλυψα οτι έχω μια υδροσαλπιγγα (ήταν αρκετά διογκωμένη γι'αυτο και φάνηκε στον υπέρηχο), μετά απο σαλπιγγογραφια το επιβεβαιώσαμε και είδαμε οτι και η άλλη ήταν αδιαβατη!! Ο γιατρός μου πρότεινε να κάνουμε λαπαροσκοπηση στην οποία αφαιρέσαμε και τις δυο σάλπιγγες επομένως η εξωσωματική για μένα ήταν μονόδρομος!! Τώρα 2 χρόνια μετά είμαι έγκυος στην 7η εβδομάδα σε διδυμάκια!! Λένε οτι οι περιπτώσεις όπου υπάρχει σαλπιγγικος παράγοντας είναι οι πιο εύκολες στην εξωσωματική, εφόσον όπως είπε και η @Sunshine 88 στην εξωσωματική μας ενδιαφέρει μόνο να υπάρχει μια καλή και δεκτική μήτρα και ποιοτικά εμβρυα!! Όλα φαίνονται να είναι με το μέρος σου, και εγώ τις ενεσεις απόγευμα τις έκανα όπως σου έχουν πει και σένα!!! Πιστεύω πως όλα θα πανε καλα, προσπάθησε να μην αγχώνεσαι πολύ!!! Όσον αφορά τις σάλπιγγες σου σίγουρα αν ηταν υδροσαλπιγγες θα το ειχαν δει στην λαπαροσκοπηση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

@Castrop rauxel μόλις τώρα είδα αυτό το θέμα και να σου πω οτι περνάμε πολύ παρόμοια γεγονότα!! Καταρχάς να σου πω οτι εγώ στα 23 μου σε έναν απλό γυναικολογικό κολπικο υπέρηχο ανακάλυψα οτι έχω μια υδροσαλπιγγα (ήταν αρκετά διογκωμένη γι'αυτο και φάνηκε στον υπέρηχο), μετά απο σαλπιγγογραφια το επιβεβαιώσαμε και είδαμε οτι και η άλλη ήταν αδιαβατη!! Ο γιατρός μου πρότεινε να κάνουμε λαπαροσκοπηση στην οποία αφαιρέσαμε και τις δυο σάλπιγγες επομένως η εξωσωματική για μένα ήταν μονόδρομος!! Τώρα 2 χρόνια μετά είμαι έγκυος στην 7η εβδομάδα σε διδυμάκια!! Λένε οτι οι περιπτώσεις όπου υπάρχει σαλπιγγικος παράγοντας είναι οι πιο εύκολες στην εξωσωματική, εφόσον όπως είπε και η @Sunshine 88 στην εξωσωματική μας ενδιαφέρει μόνο να υπάρχει μια καλή και δεκτική μήτρα και ποιοτικά εμβρυα!! Όλα φαίνονται να είναι με το μέρος σου, και εγώ τις ενεσεις απόγευμα τις έκανα όπως σου έχουν πει και σένα!!! Πιστεύω πως όλα θα πανε καλα, προσπάθησε να μην αγχώνεσαι πολύ!!! Όσον αφορά τις σάλπιγγες σου σίγουρα αν ηταν υδροσαλπιγγες θα το ειχαν δει στην λαπαροσκοπηση!!! 

Me to kalo ta didimakia souuuu...ti kalaaaa didimaaa ???meta apo 2 xronia petuxe i eksosomatiki???twra eisai 25???ax makari na einai etsi opws ta les...egw padws ena exw na pw oti prin tin laparoskopisi den iksera oti iparxoun tosa provlimata gunaikologika pou se kanoun upogonimi twra exw arxisei kai diavazw kai mathenw....euxomai oles na apoktisoun paidaki...kai na sou pw kai kati kai to lew mesa apo tin kardia mou me dakria sta matia as dwsei o theos mwro sta koritsia pou den exoun apoktisei oute ena kai se mena as min dwsei....prepei oles na geutoun tin mitrotita prepei oles na ginoun manules ??????Stin teliki g auto zoume g na petuxoume stin zwi kai na ftiaksoume oikogeneia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2018 at 11:52 ΜΜ, ο/η Castrop rauxel είπε:

Κορίτσια ξέρετε πόσο καιρό κάνουν να σου κλείσουν ραντεβού για επιτροπή;έχω κάνει αίτηση κ περιμένω να με καλέσουν.

Δυστυχώς με τον υπέρηχο δεν μπορεί να δει σάλπιγγες μόνο ωοθήκες κ μήτρα,η γυναικολόγος μέσα από τις ακτινογραφίες της σασαλπιγγογραφια μπορεί να δει τα πάντα.αν υπάρχουν υδροσαλπιγγες νομίζω γίνεται επέμβαση πρώτα.κ αι σε μένα δύο μου είπαν είναι τώρα ο νομος,μην ανησυχίες θα τα καταφέρουμε και γιατί όχι και με διδυμακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρετε πόσο καιρό κάνουν να σου κλείσουν ραντεβού για επιτροπή;έχω κάνει αίτηση κ περιμένω να με καλέσουν. @castrop rauxel γνωριζεις τπτ από κέντρα εξωσωματικής στη πατρα κ γιατρούς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Castrop rauxel σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι τώρα είμαι 25 & την 1η μου εξωσωματική την έκανα τον Σεπτέμβριο του 2016, ουσιαστικά 1 χρόνο μου πήρε αλλά είχα και μια παλινδρομη απο την πρώτη μου προσπάθεια!! 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

as dwsei o theos mwro sta koritsia pou den exoun apoktisei oute ena kai se mena as min dwsei....prepei oles na geutoun tin mitrotita prepei oles na ginoun manules ??????

Μην το λες αυτό κοπέλα μου, όλες οι γυναίκες αξίζουν να γίνουν και να ξαναγίνουν μανούλες εφόσον το θέλουν!! Δεν σημαίνει οτι οι γυναίκες που έχουν παιδια δεν νιώθουν την ίδια λαχτάρα και αγωνία με εμάς που δεν έχουμε ακόμα!! 

Ολες οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου, σημασία έχει να βρεις έναν καλό επιστήμονα & να τον εμπιστεύεσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mairh32 είπε:

Κορίτσια ξέρετε πόσο καιρό κάνουν να σου κλείσουν ραντεβού για επιτροπή;έχω κάνει αίτηση κ περιμένω να με καλέσουν. @castrop rauxel γνωριζεις τπτ από κέντρα εξωσωματικής στη πατρα κ γιατρούς;

Mairh den kserw tipota apo klinikes eksosomatikis stin patra alla exw ton gunaikologo mou ekei ton opoio den ton allazw me kanenan kai germania pou eimai gia kathe kinisi mou rwtaw auton...exei vgei se sidaksi alla kanei akoma eksetaseis se kapoies kales tou pelatises sto idiotiko maieutirio patrwn...an thes mporw na ton rwtisw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχία κι από μενα! Οσο μπορείς θετική σκέψη! Οι ενεσεις της διέγερσης απ΄οτι ξερω απόγευματακι-βραδακι γίνονται και αργότερα αν χρειαζεται προσθετουν και κατι άλλες πρωινες.

@Mariloux μου είμαι πολυ χαρουμενη για σενα!!!!!! Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Mairh den kserw tipota apo klinikes eksosomatikis stin patra alla exw ton gunaikologo mou ekei ton opoio den ton allazw me kanenan kai germania pou eimai gia kathe kinisi mou rwtaw auton...exei vgei se sidaksi alla kanei akoma eksetaseis se kapoies kales tou pelatises sto idiotiko maieutirio patrwn...an thes mporw na ton rwtisw

Αν έχεις τέτοια  οικειότητα με το γιατρό σου θα με βοηθούσες γιατί είμαι σε ένα κέντρο και φοβάμαι.να είσαι χαρούμενη που ξεκινησες εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να παίρνουμε σειρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2018 at 12:04 ΠΜ, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia geia sas eimai 26 xronwn kai exw ena koritsaki 4 xronwn me ton prwin mou..me ton opoio xwrisame otan to koritsaki mou itan 9 minwn edw kai 3 xronia eimai me ton adra tis zwis mou alla den mporw na meinw fusiologika egkuos gt ekana laparoskopoiisi kai oi 2 mou salpigges einai kleistes.Auton ton mina arxizw me ta framaka g tin eksosomatiki einai prwti mou fora kai i giatros mou eipe oti exw kales pithanotites logo tou oti eimai nea kai epeidi exw idi ena paidi....exei tuxi se kamia manula to idio me emena???isxiei oti epeidi exw ena paidi exw pithanotites???eimai polu anxwmeni fovamai kai ektos apo auto niwthw oti to pernaw moni mou kaneis den katalavenei poso simadiko einai auto pou tha kanw....

Καλησπέρα κορίτσι και χρόνια πολλά.. Και εγώ ετοιμάζομαι να πάω για σαλπιγγογραφία και φοβάμαι λίγο για το αποτέλεσμα... Δεν ξέρω να σου απαντήσω στην ερώτηση σου αλλά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία... Ήθελα να σε ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου από τι σου είναι κλειστές οι σάλπιγγες ενώ έχεις ένα παιδάκι??? Από τι μπορεί να συμβεί αυτό σε μια γυναίκα?? Φοβάμαι πολύ! :/ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mairh32 είπε:

Αν έχεις τέτοια  οικειότητα με το γιατρό σου θα με βοηθούσες γιατί είμαι σε ένα κέντρο και φοβάμαι.να είσαι χαρούμενη που ξεκινησες εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να παίρνουμε σειρά.

Nai exw gnwrizomaste apo tote pou imoun 6 xronwn??tha ton parw kai tha se enimerwsw makari na imoun kai egw patra???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Voulitsa94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι και χρόνια πολλά.. Και εγώ ετοιμάζομαι να πάω για σαλπιγγογραφία και φοβάμαι λίγο για το αποτέλεσμα... Δεν ξέρω να σου απαντήσω στην ερώτηση σου αλλά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία... Ήθελα να σε ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου από τι σου είναι κλειστές οι σάλπιγγες ενώ έχεις ένα παιδάκι??? Από τι μπορεί να συμβεί αυτό σε μια γυναίκα?? Φοβάμαι πολύ! :/ 

Euxaristw para poluuu!!!emena mou eipan epeidi kapoia stigmi epatha mia loimoksi stin mitra kai den to eixa katalavei mallon i pio swata to eixa katalavei alla pisteva oti tha perasei (to katalava epeidi eixa edona ugra ta opoia otan arxisan na mirizoun ligo asxima apofasisa na paw ston gunaikologo)otan piga ston gunaikologo mou edwse farmaka kai mou perase alla itan arga gt i limoksi eixe ftasei stis salpigges kai ekei opws ksereis den mporoun na doun oi giatroi...to teleutaio 1.5 xrono prospathousa g paidaki alla den ta kataferna kai etsi apofasisa na kanw laparoskopisi....mou eipan oti prospathisan na mou tis kseblokaroun me ena idiko mple ugro alla den ta kataferan gt auto exei simvei prin 3 xronia peripou....elpizw na pane ola kala kai na min exeis kanena thema i an exeis na linete....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...