Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν εχω αλλη διεξοδο


Guest

Recommended Posts

δεν λεω πως εχετε αδικο απλα στα λογια ευκολα ειναι ολα. Εγω αποκλειω το να με ξεχασε.. δεν θελει δλδ να πληρωθει; και ειμαι ρεαλιστης οσο σκληρος και αν γινομαι με τα χαλια μου, ειναι δυνατον να ξεχασει κατι τετοιο εννοω δεν θα ειναι σιγουρα κανονικο σπερμα δεν θα του εμειναν στο μυαλο τα χαλια μου:; και τριτον γτ ειπε θα με παρει αυτος και οχι εγω;  

πηρα μια φορα και μου κοπηκαν τα ποδια πραγματικα οταν μιλουσα να δω τι γινεται τωρα δεν μπορω να το ξανακανω δεν το αντεχω ακομα αλλωστε δυο μερες δεν θα  σωζουν τα μαυρα μου τα χαλια. αυτο προσπαθω να το αποδεχτω καθε μερα ολο και πιο πολυ ωστε να μην παθω χειροτερο σοκ μετα τα αποτελεσματα.

 

η γυναικα μου το καλο ειναι πως αρχιζει και βρισκει αλλες διεξοδους και την βλεπω να χαμογελα εστω και εφημερα. πχ βγαινει πλεον με κανα δυο φιλες της ειτε γ καφε ειτε γ ποτο και ξεσκαει και γυρναει πιο χαρουμενη σπιτι ξεφευγει απο ολο αυτο. επισης αρχισε να καλει κοσμο σπιτι για να εχουμε παρεα και να ξεφευγουμε ε και καπως βοηθαει στα κεφια της. για εξωσωματικη οταν της κανω κουβεντα μου λεει ας δουμε τι θα βγει και βλεπουμε ειναι γενικολογη δεν μου λεει κατι συγκεκριμενο , οποτε το αφηνω μερα με την μερα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 298
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 23/1/2018 at 4:42 ΜΜ, ο/η MARIA1958 είπε:

Εμάς σ το σπερματοδιαγραμμα ήταν όλα μηδενικά σε όλα ούτε κινητικότητα ούτε τιποτα 

Μαρακι καλησπερα σου..ευχομαι κοριτσακι μου οτι καλυτερο αληθειααα ....γραφεις οτι ειχε 0 σε ολα θελεις να μου εξηγησεις τι ακριβως?επισης ο γιατρος δεν ειχε αναφερθει σε βιοψια?τι βιταμινες σου συνεστησε?θα ηθελα να παω και εγω στην εκλησσια αυτη που βρισκεται?στο ευχελαιο που καναμε υπαρχει ειδικη ευχη για αποκτηση παιδιου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα  ναι η εξέταση δεν είχε νούμερα γιατί δεν υπηρχαν. Η εκκλησία είναι η Αγία Ειρήνη χρυσόβαλαντου, Λυκόβρυση Αττικής. Στο ευχέλαιο υπάρχει ειδική ευχή που μου διάβασε με α για παιδί. Όσο για την βιταμίνη την έχω γράψει χθες, αν δε το βρει ςθα το γράψω αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

   Ελεγα να μην απαντησω αλλα διαβασα τοσες φορες την φραση "δε με παιρνει τηλ μαλλον γιατι ειναι χαλια τα αποτελεσματα" που ΕΛΕΟΣ!! Κ χαλια να ειναι.....γιατι να μην σε παρει...? Δηλ καποιος που εχει καρκινο, παει στον γιατρο κ ο γιατρος του δεν τον παιρνει τηλ επειδη φοβαται να του πει οτι εχει καρκινο?? Μα τι αποψεις ειναι αυτες..? Γιατρος ειναι... καθε μερα συνανταει τετοιες περιπτωσεις... Κ να στο πω κ πιο κυνικα.....σκασιλα του κιολας....θα κοιμαται μια χαρα τα βραδια οποιο κ αν ειναι το προβλημα σου γιατι εισαι απλα ενας πελατης του. Η' δε θα βγηκαν ακομα ή σε ξεχασε.. Απλα παρε τηλ κ ρωτα. Κ επιτελους δειξε μια δυναμικοτητα. Συγγνωμη για το υφος αλλα φερσου λιγο σαν αντρας γιατι αυτη την στιγμη κανεις σαν ενα παιδι που θελει η μαμα κ ο μπαμπας να του λυσουν τα θεματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η fwths είπε:

δεν λεω πως εχετε αδικο απλα στα λογια ευκολα ειναι ολα. Εγω αποκλειω το να με ξεχασε.. δεν θελει δλδ να πληρωθει; και ειμαι ρεαλιστης οσο σκληρος και αν γινομαι με τα χαλια μου, ειναι δυνατον να ξεχασει κατι τετοιο εννοω δεν θα ειναι σιγουρα κανονικο σπερμα δεν θα του εμειναν στο μυαλο τα χαλια μου:; και τριτον γτ ειπε θα με παρει αυτος και οχι εγω;  

πηρα μια φορα και μου κοπηκαν τα ποδια πραγματικα οταν μιλουσα να δω τι γινεται τωρα δεν μπορω να το ξανακανω δεν το αντεχω ακομα αλλωστε δυο μερες δεν θα  σωζουν τα μαυρα μου τα χαλια. αυτο προσπαθω να το αποδεχτω καθε μερα ολο και πιο πολυ ωστε να μην παθω χειροτερο σοκ μετα τα αποτελεσματα.

 

η γυναικα μου το καλο ειναι πως αρχιζει και βρισκει αλλες διεξοδους και την βλεπω να χαμογελα εστω και εφημερα. πχ βγαινει πλεον με κανα δυο φιλες της ειτε γ καφε ειτε γ ποτο και ξεσκαει και γυρναει πιο χαρουμενη σπιτι ξεφευγει απο ολο αυτο. επισης αρχισε να καλει κοσμο σπιτι για να εχουμε παρεα και να ξεφευγουμε ε και καπως βοηθαει στα κεφια της. για εξωσωματικη οταν της κανω κουβεντα μου λεει ας δουμε τι θα βγει και βλεπουμε ειναι γενικολογη δεν μου λεει κατι συγκεκριμενο , οποτε το αφηνω μερα με την μερα.

 

Φώτη μπράβο που η γυναικά σου νιώθει καλύτερα!!!!Αυτό με τις εξετάσεις μου έχει συμβεί και μένα!!!!Μου λεει θα σε πάρω τηλ για τα αποτελέσματα και δεν πήρε ποτέ!!Οταν πήγα από το ιατρείο να α παραλάβω μου είπε συγγνώμη είχα πολλή δουλειά και ξεχάστηκα!!!Να ξέρεις αν πήγες σε άνθρωπο με πολύ κόσμο είναι λογικό!!!!Δεν είναι ότι δεν θέλει τα χρήματα αλλά πραγματικά ξεχάστηκε!!!Αν δεν σε πάρει και αύριο πάρε εσύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

   Ελεγα να μην απαντησω αλλα διαβασα τοσες φορες την φραση "δε με παιρνει τηλ μαλλον γιατι ειναι χαλια τα αποτελεσματα" που ΕΛΕΟΣ!! Κ χαλια να ειναι.....γιατι να μην σε παρει...? Δηλ καποιος που εχει καρκινο, παει στον γιατρο κ ο γιατρος του δεν τον παιρνει τηλ επειδη φοβαται να του πει οτι εχει καρκινο?? Μα τι αποψεις ειναι αυτες..? Γιατρος ειναι... καθε μερα συνανταει τετοιες περιπτωσεις... Κ να στο πω κ πιο κυνικα.....σκασιλα του κιολας....θα κοιμαται μια χαρα τα βραδια οποιο κ αν ειναι το προβλημα σου γιατι εισαι απλα ενας πελατης του. Η' δε θα βγηκαν ακομα ή σε ξεχασε.. Απλα παρε τηλ κ ρωτα. Κ επιτελους δειξε μια δυναμικοτητα. Συγγνωμη για το υφος αλλα φερσου λιγο σαν αντρας γιατι αυτη την στιγμη κανεις σαν ενα παιδι που θελει η μαμα κ ο μπαμπας να του λυσουν τα θεματα...

Ν'αγιάσει το στόμα σου! Αμάν πια! Είπαμε δεν ηρθε και το τελος του κόσμου! Υπάρχουν άλλα κι άλλα και πάλι τα ξεπερνάμε και σκεφτόμαστε αισιόδοξα! Νομίζω ότι τό τόσο το κάνετε τόσο Φώτη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.. είπα κ εγω να μην απαντήσω αλλα ειλικρινα θέλω πολυ να σου πω καποια πράγματα...

Βλέπω έναν άνθρωπο που αφηνεται μερα με τη μερα (λες οτι δεν εχεις όρεξη για τίποτα, βρισκες μονο ευχαρίστηση στο φαι) και μαζι με τον εαυτο σου αφηνεις και τη σχέση σου...

Σε αυτη τη δύσκολη στιγμή θα πρεπει να ειστε ΕΝΑ. Παρε τη γυναικα σου, βγειτε μια βόλτα, συζητειστε ΜΑΖΙ, πείτε ο ενας στον αλλον "ναι θα τα καταφερουμε!!!!". 

Νομιζεις οτι η γυναικα σου ευχαριστιέται να σε βλεπει να βυθιζεσαι στη θλίψη σου????!!! Νομιζεις κ εκεινη δε θελει ενα στηριγμα.? Και μαλιστα το δικό σου στηριγμα!???!!! Καλες και οι φιλες αλλα ο σύντροφος και η δική του υποστήριξη και η δύναμη, για μενα ειναι το παν σε τετοιες καταστάσεις.

Σήκω, πάλεψε και ξεκινα απο το πιο απλο! Παρε τηλ το γιατρο, χτες! Σε αφορα αμεσα κ οφειλεις να το ψαξεις και να το κυβηγησεις κ οχι να περιμενεις απο τον γιατρο να σε πάρει εκείνος...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fwths οι περισσοτερες κοπελες που ειμαστε εδω και σου λεμε τη γνωμη μας, δεν λεμε ευκολα λογια οπως λες, γιατι ειτε περασαμε ειτε περναμε τα ιδια και δυστυχως μερικες απο εμας και χειροτερα. 

εχεις ενα θεμα που σε σπασχολει και δυστυχως οσο και να κρυφτεις ή να το μεταθέσεις για αργοτερα, το προβλημα θα υπαρχει. οπως σου εγραψαν και τα κοριτσια, για τους γιατρους ειμαστε απλα ενα ακομη περιστατικο. λυπαμαι που στο λεω, αλλα με τη σταση που κραταε θα χαλασεις κ τη σχεση με τη γυναικα σου. υπαρχει θεμα και ο μονος τροπος να λυθει ειναι να επικοινωνησεις με γιατρους. παρε λοιπον τηλεφωνο και ασε τα αν. εχεις σοβαρο θεμα που σε απασχολει και καθεσαι και εναποθετεις τις ελπιδες σου στο αν ο γιατρος καποτε θα θελει να πληρωθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@fwths οι περισσοτερες κοπελες που ειμαστε εδω και σου λεμε τη γνωμη μας, δεν λεμε ευκολα λογια οπως λες, γιατι ειτε περασαμε ειτε περναμε τα ιδια και δυστυχως μερικες απο εμας και χειροτερα. 

 

 Ακριβως αυτο... Εγω εχω αποβαλει 3 φορες (αφου πιστευα οτι οποτε μενω εγκυος θα αποβαλω). Κ δεν ειμαι η πιο δυσκολη περιπτωση. Εδω μεσα υπαρχουν γυναικες που εχου κανει 5 εξωσωματικες κ ακομη δεν τα εχουν καταφερει.. Υπαρχουν γυναικες που ο γιατρος τους εχει αποκλεισει το να κανουν δικο τους παιδι κ δανειζονται ωαρια. Υπαρχουν γυναικες που οι αντρες τους δε μπορουν ουτε εξωσωματικη να κανουν κ παν με δανικο σπερμα... Υπαρχουν ζευγαρια που περιμενουν χρονια για υιοθεσια... Γονεις, που χασαν το παιδακι τους...

 Δε λεω πρεπει να κοιταμε παντα τα χειροτερα...Αλλα εσυ πλεον, γκρινιαζεις κ παθαινεις πανικο με το παραμικρο. Ακομα κ επειδη δε σε πηρε τηλ ο γιατρος.. Σκεψου με τι ματια θα σε βλεπει η γυναικα σου η οποια στην αρχη δεν ειχε κ την καλυτερη σταση κ ομως ορθοστατησε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fwthsπρεπει να μαθεις τα αποτελεσματα οποια και αν ειναι αυτα!!!!!!

Και δειτε το προβλημα μην λες αν και αμα και και.....βλεπω πως λες για τη γυναικα σου βγαινει και ξεχνιετε εσυ? Τι κανεις η τι κανετε? Κατσε και βρυτε λυση σε οποιο προβλημα και αν υπαρχει φοβοσαστε να πειτε μεχρι και την λεξη ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ οπως πολυ σωστα ειπανε τα κοριτσια υπαρχουν και περιπτωσεις που ακομα παλευουν θα μπορουσα να σου γραψω ενα σωρο ονοματα......

10 εξωσωματικες και πλεον δανεικα ωαρια...... βιοψια στον αντρα για να παρουν σπερμμα......αποβολες....παλυνδρομες....εξωμυτρια παλινδρομη και 4εξωσωματικες .....

Και εσυ δεν κοιτας το προβλημα η μαλλον κοιτας αποστασιοποιημενος και διλιαζοντας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fwths θα συμφωνήσω με όλα τα κορίτσια για αυτό που σου λένε.. Κάνε κάτι εγώ όπως το βλέπω να μην πέρνεις τηλ και να τα ρίχνεις στον γιατρό που δεν σε έχει πάρει μου κάνει ότι δεν θες να πάρεις τα αποτελέσματα εσύ. Εγώ δεν θα είχα πάρει μια φορά ια είχα πάρει 10 για α ξέρω μετά τη θα γινόταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα τηλ πριν λιγο που ειχα διαλλειμα απο την δουλεια.

 

δεν απαντησε στο εργαστηριο . Μ ολις σχολασω στις 5 θα ξαναπαρω .

 

δεν μπορει κανεις να μπει στη θεση μου να δει πως ειναι ολο αυτο που περναω σαν μαρτυριο της σταγονας ειναι.  δεν ξερω να το διαχειριστω . θα δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foti kai egw parakolouthw toso kairo tin sizitisi kai eipa na grapsw...Prepei na iremiseis ola tha pane kala kai emeis exoume provlima kai polla zevgaria exoun provlima kai ksereis to kalo einai oti kseroume ti exoume kai to diorthonoume kseroume ti exoume kai kseroume oti kapoia stigmi tha ta kataferoume....Gia skepsou na itan teleionto sperma sou teleies oi eksetaseis tis gunaikas sou kai na min mporousate me tpt na kanete paidi pisetevw oti auto einai asximo oti ekei trelenesai kai les giati afou ola einai teleia...An isoun se auti tin fasi tha elega po po nai afou ola einai kala gt den pianei?Kai tha itan logiko na apelpizesai....Malisse i glwssa mas na sou leme oti ola tha pane kala iremise...poses kopeles sou exoun pei oti ta exoun kataferei me sperma akrivws san to diko sou kai xeirotero????Fwti exe pisti kai min apelpizesai na les dwksa to theo pou kserw ti exw toulaxiston!!!Auta apo emena..makari na min upirxan tetoia themata alla na pou uparxoun prepei na perasoume ola ta empodia!!!!Egw eimai 26  kai exw mpei se autin tin diadikasia pou oso na nai den einai eukolo gia emena oi files mou pane gia kafe kai skeftode ti tha foresoun to vradu!!!!Eisai se mia ilikia pou prepei na skeftesai logika!!!Su euxomai kala apotelesmata !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fwths κοίτα δεν είσαι μόνος στον πλανήτη αυτό που έχει αυτό το θέμα είναι πολύ να λες πάλι καλά που έχεις την υγεία σου και θα λυθούν όλα για αυτό βγες από το καβούκι σου και δες το Αλλιός αν θες τόσο πολύ ένα παιδάκι ήδη θα είχες κάνει κάτι και δεν θα καθίσουν να γκρινιάζεις....!! Δες το Αλλιός το θέμα και κυνηγησετο... Όχι μόνος σου με την γυναίκα σου..!!!! Τα χρόνια περνάνε και όλος το πας εσύ θα χάσεις μόνο χρόνο για το τίποτα μόνο να γκρινιάζεις και να μην κάνεις τίποτα.. Βρείτε έναν γιατρό που να ξέρει για την αντρική υπογονιμότητα και όχι έναν απλό ανδρολογο.. Και αν ρωτήσεις που θα βρεις ειπαρχει στο Google αν πληκτρολογήσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η fwths είπε:

πηρα τηλ πριν λιγο που ειχα διαλλειμα απο την δουλεια.

 

δεν απαντησε στο εργαστηριο . Μ ολις σχολασω στις 5 θα ξαναπαρω .

 

δεν μπορει κανεις να μπει στη θεση μου να δει πως ειναι ολο αυτο που περναω σαν μαρτυριο της σταγονας ειναι.  δεν ξερω να το διαχειριστω . θα δειξει.

Noμίζω Φώτη όλες μας έχουμε μπει σε δύσκολη θεση και  για αυτο σε συμβουλεύουμε.Λόγω εμπειρίας.Ο καθένας σηκώνει τον δικό του σταυρό.Θα πέσεις και θα σηκωθείς και όχι μια άλλα πολλές φορές.Αυτή είναι η ζωή.Οτι φάρμακα να πάρεις και  θεράπεια να υπάρχει πάνω απ όλα πρέπει να το παλέψετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φώτη όταν σχολάσεις πάρε τηλ και πες τους γιατί καθυστέρησαν κ ότι λογικά θα έχουν βγει τόσες μέρες... Επίσης ερώτηση.... Έχεις βρει ανδρολόγο που θα τις δείξεις μετά η σε συγκεκριμένο γιατρό να σε οδηγήσει τι και πως? Θα σου πω Κ εγώ στη θέση μου αν μου έλεγαν ότι πχ τα ωαρια  Μ δεν ήταν καλά. Η δεν έκανα ωορρηξία να το πάρουμε απτή γυναικεία πλευρά... Θα έκλαιγα θα περνούσα τη φάση Μ και θα λεγα σήκω τώρα Κ. Κάνε ότι χρειάζεται για να έχεις καλά ωαρια ότι χρειαστεί... Έτσι κάνε το πιάσε τη ζωή από τα μαλλιά είσαι 40 χρονών είσαι νέος αλλά δεν. Είσαι παιδάκι να μη ξέρει τι του γίνεται... Έχεις δει πράγματα στη ζωή σου πάρε παράδειγμα από τους δυνατούς της ζωής Κ άσε τους αδύναμους Κ αυτούς που τα παρατάνε.... Σταμάτα το. Πολύ φαΐ το ξέρω σε ευχαριστεί αλλά αυτό.λςγεται συναισθηματική υπερφαγια  τρως για να μη σκέφτεσαι για να χαίρεσαι παρωδικα. Τα 4 κιλά μη γίνουν 14 ....παρε τηλ με θάρρος...θα δεις που τώρα ξεκινάς σωστά από την αρχή....ολα θα πάνε καλά..πιστεψε το.!!! Και εμείς οι γυναίκες έχουμε ανάγκη όχι από άντρες με το καλύτερο σπέρμα αλλά. Από άντρες δυνατούς που να πιστεύουν σε εμας  Κ στ εαυτούς τους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena28 είπε:

Φώτη όταν σχολάσεις πάρε τηλ και πες τους γιατί καθυστέρησαν κ ότι λογικά θα έχουν βγει τόσες μέρες... Επίσης ερώτηση.... Έχεις βρει ανδρολόγο που θα τις δείξεις μετά η σε συγκεκριμένο γιατρό να σε οδηγήσει τι και πως? Θα σου πω Κ εγώ στη θέση μου αν μου έλεγαν ότι πχ τα ωαρια  Μ δεν ήταν καλά. Η δεν έκανα ωορρηξία να το πάρουμε απτή γυναικεία πλευρά... Θα έκλαιγα θα περνούσα τη φάση Μ και θα λεγα σήκω τώρα Κ. Κάνε ότι χρειάζεται για να έχεις καλά ωαρια ότι χρειαστεί... Έτσι κάνε το πιάσε τη ζωή από τα μαλλιά είσαι 40 χρονών είσαι νέος αλλά δεν. Είσαι παιδάκι να μη ξέρει τι του γίνεται... Έχεις δει πράγματα στη ζωή σου πάρε παράδειγμα από τους δυνατούς της ζωής Κ άσε τους αδύναμους Κ αυτούς που τα παρατάνε.... Σταμάτα το. Πολύ φαΐ το ξέρω σε ευχαριστεί αλλά αυτό.λςγεται συναισθηματική υπερφαγια  τρως για να μη σκέφτεσαι για να χαίρεσαι παρωδικα. Τα 4 κιλά μη γίνουν 14 ....παρε τηλ με θάρρος...θα δεις που τώρα ξεκινάς σωστά από την αρχή....ολα θα πάνε καλά..πιστεψε το.!!! Και εμείς οι γυναίκες έχουμε ανάγκη όχι από άντρες με το καλύτερο σπέρμα αλλά. Από άντρες δυνατούς που να πιστεύουν σε εμας  Κ στ εαυτούς τους.. 

Πόσο συμφωνώ!!!!Αυτό σκεφτόμουν και γω!!Γιατί ποιά γυναίκα που μπορεί να είχε θέμα με τα ωάρια δεν σκέφτηκε προς στιγμήν ότι δεν μπορεί να προσφέρει εύκολα ένα παιδάκι στον άντρα της?Δεν είναι μόνο οι άνδρες ότι πληγώνονται σε προβλημα τους αλλά και οι γυναίκες!!Σημασία δεν έχει ποιός έχει το θέμα αλλά μαζί να προχωράμε!!!Και όπως είπε μια φίλη μας και το τέρας της ανεξηγήτης υπογονιμότητας είναι βάσανο μεγάλο!!!Και όπως λες πρέπει να πιάνουμε τη ζωή από τα μαλλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον, πηρα τηλεφωνο ξανα και αυτη την φορα απαντησε. Μου ειπε πως τα αποτελεσματα εχουν βγει απο την τριτη και πως απλα δεν με βρηκε δυο φορες που με πηρε και οπως του ειπα δεν ειχα καμια κληση απο εσας και δεν καταλαβαμε τελοςπαντων τι εγινε. Του ειπα να περασουμε με τη γυναικα σημερα και μου ειπε πως δεν μπορει και με εκλεισε για αυριο μια η ωρα το μεσημερι ραντεβου να μας μιλησει. Πηρα τηλ στη δουλεια πως πρεπει να λειπω μετα τις 12 το μεσημερι .

 

ΔΕΝ μου ειπε τιποτα αλλο απο το τηλ ουτε και ρωτησα κατι αλλο.

 

δεν πιστευω επι της ουσιασ για να προσευχηθω. αυριο τετοια ωρα το πολυ θα εχουν τελειωσει ολα ... δεν ξερω που να παρακαλεσω να ακουσω κατι θετικο αφου δεν πιστευω. πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που εχω τοση αναγκη να το κανω αυτο το βαρος δεν μοιραζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η fwths είπε:

πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που εχω τοση αναγκη να το κανω αυτο το βαρος δεν μοιραζεται...

Μην προδικαζεις τιποτα Φωτη. Εύχομαι να σας τα πει καλύτερα απότι φαντάζεσαι και να τα δεις πιο αισιόδοξα τα πράγματα. Καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αποτελεσματα!!!

Παντως αν το προβλημα εντοπιζετε στον αντρα ειναι ποιο ευκολο να αντιμετοπηστει!!!! Αν και ειπαμε το προβλημα ειναι κοινο παντα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η fwths είπε:

λοιπον, πηρα τηλεφωνο ξανα και αυτη την φορα απαντησε. Μου ειπε πως τα αποτελεσματα εχουν βγει απο την τριτη και πως απλα δεν με βρηκε δυο φορες που με πηρε και οπως του ειπα δεν ειχα καμια κληση απο εσας και δεν καταλαβαμε τελοςπαντων τι εγινε. Του ειπα να περασουμε με τη γυναικα σημερα και μου ειπε πως δεν μπορει και με εκλεισε για αυριο μια η ωρα το μεσημερι ραντεβου να μας μιλησει. Πηρα τηλ στη δουλεια πως πρεπει να λειπω μετα τις 12 το μεσημερι .

 

ΔΕΝ μου ειπε τιποτα αλλο απο το τηλ ουτε και ρωτησα κατι αλλο.

 

δεν πιστευω επι της ουσιασ για να προσευχηθω. αυριο τετοια ωρα το πολυ θα εχουν τελειωσει ολα ... δεν ξερω που να παρακαλεσω να ακουσω κατι θετικο αφου δεν πιστευω. πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που εχω τοση αναγκη να το κανω αυτο το βαρος δεν μοιραζεται...

Eυχόμαι καλά αποτελέσματα!!!Ποτέ δεν είναι αργά να πιστέψεις!!Μια προσευχούλα από τη καρδιά σου όλα να πάνε καλά!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αλήθεια πιστεύω πως θα είναι πιο ενθαρρυντικά τα πράγματα από την πρώτη φορά. Δε σου λέω ότι θα σου πει ολα τέλεια φέυγεις και τέλος, αλλά αλήθεια πιστεύω για κάποιο λόγο ότι θα είναι καλύτερα τα νέα, θα σου πει να επισκεφτείς έναν ανδρολόγο και μετά θα μπεις σε μια θεραπεία από αυτόν είτε θα χαράξετε πορεία αντιμετώπισης. Μόνο του σπανού τα γένια δε γίνονται που λέει και ο λαός! Άντε έκανες ένα βημα! Θα χες ξεμπερδεψει απτην Τρίτη αν ακουγες τα κορίτσια και ήδη θα σουν στον ανδρολόγο και θα χες ηρεμήσει αφού θα χες μπει σε μια πορεία, αλλά τέλοσπαντων. Κάλλιο αργά παρά ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω για τη δυναμη που προσπαθειτε να με δωσετε. katcat θα ηθελα πολυ να εχεισ δικιο ομως ποσο καλυτερο και τι να μεσολαβησε γ να γινει καλυτερο απο τα μαυρα χαλια. ας εχεισ αληθινο προαισθημα ευχομαι.θα δειξει. Ανδρολογο λεω να ξαναπαω σε αυτον που ειχα παει και μεσετιελε για δευτερο σπερματοδιαγραμμα δεν ξερω αν κανει να τον αναφερω δημοσια, θα ηθελα για να ακουγα γνωμες απλα αυτος υποτιθεται πως ειναι πιο ειδικος ειναι ανδρολογος ουρολογος και σχετικα γνωστος . αυτος μας εστειλε σε αυτον που εκανα τωρα το σπερματοδιαγραμμα. Εγω λεω να ρωτησω και αυριο στο εργαστηριο αν με προτεινει αυτος καποιον πιο ειδικο η αν ξερει που πρεπει να παω γ αυτη την περιπτωση λογικα κατι θα εχει να προτεινει υποθετω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...