Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν εχω αλλη διεξοδο


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gelie είπε:

@Rosemary χίλια δίκια.. Ολα τρολ είναι αυτά... Ίσως πρόκειται και για το ιδιο άτομο το οποιο διατηρεί 10-15 προφίλ.

 

 

Καλα, εσυ εχεις κανει κ διατριβη!!

Παντως ρε γαμω γιατι δεν το καταλαβα?? Συνηθως τα καταλαβαινω...

Ευτυχως ομως απο την αρχη καταλαβα οτι εχουμε μια προβληματικη περιπτωση κ φαινοταν γιατι απαντουσα με εκνευρισμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 298
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Rosemary χαχαχαχα  έλα ρε, σιγα... Δεν εχω κάνει διατριβή απλά λόγω της δουλειάς μου έχω τη συνηθεια να παρατηρώ τον τροπο έκφρασης των ανθρώπων ειδικα στον γραπτό λογο.. Το λες και διαστροφή αυτό.. αλλά τι να κανω..; δε φεύγει!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια στο ιντερνετ παρα πολλες φορες με εχουν περασει με απολυτη σιγουρια για αντρα....Μερικες φορες δεν ειναι τοσο ξεκαθαρο το γραπτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μου δεν εχω ιδεα γιατι λες οτι σε εχουν περασει απο το γραψιμο για αντρα.... Οπως και να εχει.. όταν ένας ανθρωπος αρσενικου γενους μπαινει σε γυναικειο φορουμ ισχυριζομενος ότι έχει σοβαρό πρόβλημα σπέρματος, κάθεται να το συζητήσει έστω κ ανώνυμα με 15-20 γυναικες... το χιλιοαναλυει.. εχει τραβηξει τη συζήτηση από τα μαλλιά.... έχει κανει το θέμα Κυπριακό.....προβάλλει συνεχώς αντίλογο σε οποιαδήποτε απάντηση παίρνει... γράφει ένα σωρό "κουλα" ότι δήθεν του τα είπε ο γιατρός... πράγματα τα οποία είναι ηλίου φαεινότερο ότι δε μπορεί να ισχύουν.... και καταλήγει οτι κλαιει την αγκαλιά της μαμάς του που έχει υπογονιμο σπέρμα.... ναι είναι ξεκάθαρο το γράψιμο! Και ο δικός μου είχε ανάλογο πρόβλημα.... και φυσικά είχε γίνει ράκος τον πρώτο καιρό.. Στηρίξαμε ο ένας τον άλλον σαν ζευγάρι γιατί ειμαστε αγαπημενοι.... αλλά ακόμη και αν δεν είχε συμβεί αυτο... επ ουδενι δε θα είχε μπει στο mammyland να γραψει όλα αυτά..... και κυρίως δε θα πήγαινε να κλάψει μια ωρα στην αγκαλιά της πεθεράς μου...!!! Αυτά είναι κλασικές γυναικείες συμπεριφορές! Οπως κ να το κανουμε κάποια πράγματα ειναι αδιαμφισβήτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Gelie Στο λεω γιατι μου εχει συμβει πολλες φορες, απο μικροτερη σε τσατ μεχρι και μεγαλυτερη σε φορουμς. Οπως και να χει θεωρω πως ο φωτης ναι ειναι προβληματικη καρικατουρα αλλα δεν πιστευω οτι μπορουμε με σιγουρια να πουμε αν ηταν γυναικα η οχι. Απο τις δικες μου εμπειριες πιστευω οτι δεν υπαρχουν παντα "αντρικες" και "γυναικειες" συμπεριφορες . Πχ εχω πολλες τυπικα "αντρικες" συμπεριφορες μεσα στην σχεση μου αλλα αυτο δεν με κανει....αντρα χαχαχα
Οπως επισης εχω γνωρισει χαρακτηρες αντρων που θα ταιριαζαν (δυστυχως) πολυ με τον Φωτη και αυτο το παθητικο-επιθετικο* του.
 

Επεξεργάστηκε από Μπλε
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι ο φωτης ηταν λιγο διαφορετικος απο τους αντρες που γνωριζω.... ναι το καταλαβα. αλλα ανα ειναι ψευτικο το προφιλ????

ημαρτον ποσο παθετικ???? πρεπει να εισαι αρρωστος ψυχικα να μπειε καπου που οι αλλοι πονανε γι! κατι απλα για να σκασεις πλακα? αν ισχυει κατι τετοιο... απλα αυτος/αυτη ειναι για λυπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Τωρα που λεμε για ψευτικα προφιλ... εχετε παρατηρησει οτι καποιες αναρτησεις απο ατομα που δεν εχουν κανει αλλη αναρτηση κ συνηθως ανοιγουν θεμα "λετε να ειμαι εγκυος" κλπ, γραφουν παντα αυτες τις 2 φρασεις: "λοιπον, για να μην πολυλογω, θα μπω κατευθειαν στο θεμα" και....... "ευχαριστω κ συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο"

Ε μα δεν μπορωωω... Ειναι copy-paste...!

Και μετα δεν μας ενημερώνουν τι απεγινε με χοριακη,τεστ κλπ....:mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον ειμαι πολυ νέα εδώ μέσα. Διαβάζω τις αναλύσεις σας και εχω μεινει κάγκελο (προφανώς εχετε δει πολλα κατά καιρούς εδώ μεσα). Ειμαι ρομαντικιΑ ψυχή τελικά και δε μου φαινόταν. Θα συμφωνήσω βεβαια για το αντρας/γυναικα με την Μπλε, γιατί και μενα δε θα με πεις 100% θηλυκη στη συμπεριφορα μου. Ο άντρας μου μερικες φορές με φωνάζει αντράκο μου (πολύ ανώμαλο ακούστηκε αλλά καταλαβαίνετε τι εννοώ). αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Marilliaκι μου γεια σου... Συγγνώμη μου πεταγομαι σαν τη σφήνα αλλά θέλω να σε διαβεβαιωσω ότι αυτό το προφίλ δεν ειναι ούτε 1 1.000.000 ανδρικό...Το κατάλαβα από την πρώτη ανάγνωση εδώ κ μερες αλλά δε μπήκα στη διαδικασία να το πω γιατι είμαι σε ιδιαιτερη φάση και δεν είχα καμία όρεξη να διαπληκτιστω με κανέναν "Φωτη" που στην πραγματικότητα είναι μυθομανης Φωτουλα που ικανοποιείται να τρολαρει τόσο κοσμο..  Αφου ομως αποκαλύφθηκε το θέμα έρχομαι κ εγώ να συμφωνήσω κ να σου πω πως τα κορίτσια έχουν δίκιο.. Απορώ πως λες ότι σου φαίνεται ανδρικός τρόπος που γραφει. Οι κουταμάρες μου εμπεριεχονται στα συγκεκριμένα  ποστ είναι άπειρες με αποκορύφωμα το "προχθες ειχα απελπιστει τοσο που εκλαιγα στην αγκαλιά της μαμάς μου μια ωρα". Χριστός κ Παναγία....!!!!!Μόνο αυτό έχω να σχολιάσω για τα κείμενα αυτού του ατόμου!

Πως είσαι κορίτσι?Μου φάνηκε άντρας γιατί δεν ήξερε τίποτα για την ψυχολογία της γυναίκας,ήταν απότομος,κοφτός και δεν απαντούσε σε όλα τα σχόλια!!!!Σε κάποιο άλλο φόρουμ είχαμε μια κοπέλα με τρολ που απαντούσε έλεγε ότι είναι έγκυος!!!Ηξερε πολλά πάνω σε θέματα κι δεν άφηνε σχόλιο ανεκμετάλλευτο!!!Ισως μου φαίνεται περίεργο το να μπει μια κοπέλα και να κάνει τρολ σε ανδρικό θέμα!!!Και επίσης να σου πω την αλήθεια δεν με καίει αν ήταν άντρας ή γυναίκα σημασία έχει η πράξη!!!Επίσης μπήκα στη διαδικασία να απαντήσω και γιατί θέλω να βοηθήσω σε ψυχολογία και σε διάφορα θέματα γβάση αυτά μου έχουν πει οι γιατροί μου και εννοείτε να διαβάζω και γνώμες άλλων κοριτσιών!!!Πχ στο συγκεκριμένο ποστ έγραψε μια κοπέλα ότι ο γιατρός της της είπε αποχή 5-6 μέρες για σπερμοδιάγραμμα!!Εμενα 3 γιατροί μου είπαν 3-4!!!Και τέλος δεν με απασχολεί αν δεν κατάλαβα αμέσως αν είναι τρόλ ούτε θεωρώ ότι έχασα τον χρόνο μου!!!!Ο καθένας απαντά όπου νομίζει και σίγουρα με ευκαιρία αυτό έμαθα από 1-2 κορίτσια πράγματα που δεν ήξερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Παντως κοριτσια στο ιντερνετ παρα πολλες φορες με εχουν περασει με απολυτη σιγουρια για αντρα....Μερικες φορες δεν ειναι τοσο ξεκαθαρο το γραπτο.

Ελα τωρα, μην κρυβεσαι!! Βαρβατιλαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα εντάξει κλαίω από τα γέλια? λέτε να δούμε καμιά μέρα το φωτη στην αννιτα με θέμα έχω πρόβλημα στο σπέρμα και τα κορίτσια του mammyland με κορόιδευαν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο περίμενα τοσο καιρό..εχω κανει δυο η τρια σχόλια αν θυμάμαι καλα για την "περίπτωση" του Φώτη..και δεν σχολίασε ποτε αυτα που ελεγα..τα οποία θεώρησα απολύτως λογικα βάση των εμπειριών μου και όσων εχω βιώσει απο φιλικά ζευγάρια..Τον ρωτούσα σημαντικές πληροφορίες και δεν απάντησε ποτε!!οποτε απλα δεν ξανασχοληθηκα..δεν ξέρω αν ο τύπος ειναι τρολ η γυναικα..ξέρω πως εχει ανάγκη απο ειδικό γιατι εχει πολλαααααα ψυχολογικά..και επισης να πω πως εισαστε ολες γαιδουρες γιατι σας απαγόρευσε να σχολιάζεται το θέμα του και σεις συνεχίζετε!!ενταξει απλα κλαιωωωωωω ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love Πες τα ρε κορίτσι μου, να μαζευτουμε λιγακι... ειναι μεγάλο το δράμα που ζει ο άνθρωπος και εμείς τον δουλεύουμε...!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αυτο περίμενα τοσο καιρό..εχω κανει δυο η τρια σχόλια αν θυμάμαι καλα για την "περίπτωση" του Φώτη..και δεν σχολίασε ποτε αυτα που ελεγα..τα οποία θεώρησα απολύτως λογικα βάση των εμπειριών μου και όσων εχω βιώσει απο φιλικά ζευγάρια..Τον ρωτούσα σημαντικές πληροφορίες και δεν απάντησε ποτε!!οποτε απλα δεν ξανασχοληθηκα..δεν ξέρω αν ο τύπος ειναι τρολ η γυναικα..ξέρω πως εχει ανάγκη απο ειδικό γιατι εχει πολλαααααα ψυχολογικά..και επισης να πω πως εισαστε ολες γαιδουρες γιατι σας απαγόρευσε να σχολιάζεται το θέμα του και σεις συνεχίζετε!!ενταξει απλα κλαιωωωωωω ??????

Kατερινακι για πες μας ποιες είναι οι γαιδούρες?Και γιατί αφού καταλάβατε πολλές ότι κάτι παίζει δεν προστατέψατε τις διαδυκτιακές σας φίλες και να πείτε κάτι παίζει εδώ?Γιατί κάποιες μπορεί να μην το καταλάβαμε και να συνεχίζαμε να απαντάμε!!!Η ουσία είναι να μπειτε αργά και να σχολιάστε ααα εγώ από την αρχή κατάλαβα αλλά είπα να μην πω τίποτα!!!!!Και γω κλαίω αλλά για άλλο λόγο!!!!Οτι τελικά φαίνεται ότι δεν κοιτάμε να προστατεύσουμε η μια την άλλη αλλά να αποδείξουμε το πόσο έξυπνες είμαστε!!!!!!Και για να πω και στη gelie ενοχλήθηκα πολύ που μετά από καιρό που μου έκανε παράθεση ήταν μόνο και μόνο για να μου πει από που κατάλαβα ότι είναι άντρας και ότι έχει εμπειρία να καταλαβαίνει τι παίζει από την γραφή!!!!!Δηλαδή εγώ δεν μπορώ να έχω αυτή την ικανότητα?Επειδή Κατερινάκι έχουμε μιλήσει και σε προσωπικά μηνύματα περίμενα να στείλεις κάτι τύπου αν θες ασχολήσου αλλά παίζει να λεει βλακείες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kατερινακι για πες μας ποιες είναι οι γαιδούρες?Και γιατί αφού καταλάβατε πολλές ότι κάτι παίζει δεν προστατέψατε τις διαδυκτιακές σας φίλες και να πείτε κάτι παίζει εδώ?Γιατί κάποιες μπορεί να μην το καταλάβαμε και να συνεχίζαμε να απαντάμε!!!Η ουσία είναι να μπειτε αργά και να σχολιάστε ααα εγώ από την αρχή κατάλαβα αλλά είπα να μην πω τίποτα!!!!!Και γω κλαίω αλλά για άλλο λόγο!!!!Οτι τελικά φαίνεται ότι δεν κοιτάμε να προστατεύσουμε η μια την άλλη αλλά να αποδείξουμε το πόσο έξυπνες είμαστε!!!!!!Και για να πω και στη gelie ενοχλήθηκα πολύ που μετά από καιρό που μου έκανε παράθεση ήταν μόνο και μόνο για να μου πει από που κατάλαβα ότι είναι άντρας και ότι έχει εμπειρία να καταλαβαίνει τι παίζει από την γραφή!!!!!Δηλαδή εγώ δεν μπορώ να έχω αυτή την ικανότητα?Επειδή Κατερινάκι έχουμε μιλήσει και σε προσωπικά μηνύματα περίμενα να στείλεις κάτι τύπου αν θες ασχολήσου αλλά παίζει να λεει βλακείες!!!!

Βρε, εκανε πλακα στο προηγουμενο μηνυμα η κατερινα..! Επισης να ξερεις πως εγω πολλες φορες μπορει να υποψιαστω οτι κατι δε παει καλα με μια αναρτηση αλλα να μην ειμαι εξαρχης 100% σιγουρη.. Οποτε θα δωσω ενα περιθωριο πριν την κρινω γιατι μπορει να πεσω κ εξω.

Πχ αν διαβασεις πρσεκτικα την συζητηση θα δεις οτι εγω παντα οταν απαντουσα στον φωτη ελεγα την αποψη μου αλλα εχοντας εναν εκνευρισμο γιατι δεν εδινε καμια σημασια. Στην αρχη δεν του απαντουσα ετσι. Μαλιστα του ειχα στειλει κ π.μ. γιατι ενιωθα οτι ειναι οντως απελπισμενος.

Παντως σε ενα πραγμα συμφωνω 100% με την Κατερινα. Ο,τι κ αντρας να ειναι εχει πολλα ψυχολoγικα που δεν λυνονται σε καμια περιπτωση απο εδω. Κ αν 1 στις 1000 ηταν αληθινη η ιστορια του το προβλημα του προϋπαρχει πολυ πριν ανακαλυψει τα θεματα με το σπερμα. Προβλημα με την σχεση του, με τους γονεις του κ κυριως με τον εαυτο του. Αν υπαρχει εστω κ μια περιπτωση να εχει εστω κ καποια αληθινα στοιχεια η ιστορια αυτη, ο ανθρωπος που την εγραψε πρεπει να παει σε εναν ειδικο γιατρο. Βεβαια,κ αν ειναι 100% ψευτικη η ιστορια, παλι μιλαμε για σοβαρο ψυχολογικο προβλημα.

Οπως κ να' χει αν μας διαβαζει τωρα το ατομο που την εγραψε ας κανει κατι καλο για την ζωη του κ ας ζητησει βοηθεια απο εναν ειδικο-κ δεν το λεω κοροιδευτικα, γιατι θα εχει σιγουρα προβληματικη ζωη στο παρον κ το μελλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Π@marillia βρε κορίτσι μ μην τα παίρνεις προσωπικά. Εγώ τ απάντησα σε αρκετά μηνύματα στην αρχή. Μετά είδα πως δ βγάζω άκρη κ δ ασχολήθηκα. Κπ στιγμή διαβάζοντας ένα σωρό ανακρίβειες δ κρατήθηκα γι αυτό κ μίλησα έτσι κ από μόνο τ το συγκεκριμένο άτομο αποκαλύφθηκε. Δεν μπορούσα να πω με σιγουριά κάτι παραπάνω. Απλά είπα ότι αυτά π λέει βάση δίκης μ εμπειρίας δ στέκουν κ μια άλλη κοπέλα με επιβεβαίωση. Δεν μπορούμε να κατηγορήσουμε κπ ευθέως ότι τρολαρει.

Η @Gelie είπε η κοπέλα ότι είναι φιλόλογος κ μπορεί να καταλάβει τ γραπτό λόγο αλλιώς.  Αν έχει διαβάσει κ αναλύσει χιλιάδες κείμενα λ έχει διορθώσει εκατοντάδες εκθέσεις λογικο μ φαίνεται.

Εγώ δουλεύω κυρίως με άντρες κ πάλι δ τ κατάλαβα.

Η Κατερίνα απλά χιούμορ κάνει με τη λέξη γσιδουρες. Και ναι ανήκω σ αυτές χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άπλα ξέρεις τι γίνεται; όλες Εμείς π μπήκαμε εδώ για να ρωτήσουμε κάτι, να απαντήσουμε σε κάτι αλλο κ μείναμε κ κάνουμε διαδικτυακή παρεούλα μας φαίνεται αδιανόητο γτ να μπει κπ είτε άντρας είτε γυναίκα σ αυτή τη διαδικασία επινοωντας ιστορίες. Θα συμφωνήσω με τη @rosemary ότι όποιος τ κάνει αυτό σίγουρα έχει ψυχολογικά θέματα να λύσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia λυπάμαι πολύ που ενοχλήθηκες μαζί μου αλλά πραγματικά δυσκολεύομαι να καταλάβω το λόγο.......Το πρόβλημα ήταν ότι μπήκα στη διαδικασία να επισημάνω ότι το προφιλ ήταν ψεύτικο με καθυστέρηση.....;;;; Θεωρείς δηλαδή τι; Ότι δεν το είχα καταλάβει από την αρχή και λέω ψέματα; Αν το πας εκεί πραγματικά δε με απασχολεί καθολου..  Αυτη είναι η αποψη σου κ δεν πρόκειται να στην αλλάξω, γιατι δεν εχω να αποδείξω τίποτα σε κανεναν.. Δε δίνω εξετάσεις για κάτι...! Απλά είμαι σε θέση διαβάζοντας ένα κείμενο να καταλάβω αρκετά πράγματα για αυτόν που το γράφει.. Oκ, και;;;  Επίσης τυχαίνει να είμαι μέλος εδώ 2 χρόνια οπότε ένας λόγος παραπάνω να ξεχωρίσω πολυ πιο εύκολα την αλήθεια από το ψέμα.. Ακόμη δε νομιζω ότι  είναι και τόσο περιεργη η παρατηρηση που έκανα πως ενας υπογονιμος αντρας 40+φεύγα δεν κλαίει στην αγκαλιά της μαμας του απελπισμένος. Αυτό δε θα το έκανε ούτε 18χρονος, πόσο μάλλον παντρεμένος άνθρωπος μεσήλικας. Τώρα αν σε πείραξε που δε σας ενημέρωσα νωρίτερα παλι δεν εχω να απολογηθώ για κάτι... Και σε αυτο το θέμα έχω τη συνείδηση μου καθαρή γιατι πολλές φορές εχω στείλει ομαδικά μηνύματα στο παρελθόν σε μέλη και εχω πει "προσέχετε την τάδε... λέει ιστορίες για αγριους" . Επισης τις  ενημερώσεις και τις αναφορές που έχω κάνει στο mammyland εγώ για τα ψεύτικα προφίλ δε νομίζω οτι τις έχει κανει καμιά σας.... Η διαχείριση μια περίοδο είχε βαρεθεί να διαβάζει μηνύματά μου. Έχω μαλιστα διαπληκτιστει και προσωπικα με διάφορες φαντασιοπληκτες και τις εχω αναγκάσει να φύγουν (οπως έχει κανει και το @Κατερινάκι/only love το @Lisaki 80 η @Diwni  η @Petalouditsa28  η @Rosemary η @peacock και πολλές άλλες κοπέλες που είναι τακτικά μέλη). Τα ψεύτικα προφίλ όμως είναι πάρα πολλά... Για την ακρίβεια ειναι ίσως το 1/4 από αυτά που διαβαζεις καθημερινά.. Δε γίνεται λοιπόν εγώ να κανω αλλο πια τον μπάτσο του Φόρουμ!!! Και ειδικά τώρα που είμαι στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης μου...!!! Αυτά... Και όσο για την Κατερίνα *@Κατερινάκι/only love είναι προφανές ότι έκανε πλάκα η κοπέλα και χαρακτήρισε γαϊδούρες όλες εμάς που είμαστε "ακαρδες" και κοροϊδεύουμε τον υποτιθέμενο " Φώτη". Να σου πω και κατι; Και πολυ πολιτισμένα της φερθηκαμε αν λάβεις υπόψη σου τις ηλιθιότητες που έγραφε, και πόσο μας ειχε ζαλίσει με τη φανταστικη αυτη ιστορία. Και παλι δεν κατανοω γιατι αυτο αποτελει προβλημα... Ειναι αναφαίρετο δικαιωμα μας να δουλέψουμε κάποιον που έπαιζε μαζί μας τόσο καιρό..  Δεν εχω κάτι άλλο να προσθέσω.. Οποιος κατάλαβε κατάλαβε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω στην αρχη ειχα στειλει γυρω στα 3 μηνυματα υποστηριξης. Ε στο τελευταιο που του εστειλα του ειπα πως καλο ειναι να δει ψυχολογο. Μετα καταλαβα πως δεν εχε νοημα να συνεχισω να απαντω κ δεν ξανασχοληθηκα. Εγω ξερετε τι πιστευω? Ο,τι μπορει η μιση ιστορια να ειναι αληθινη κ να στελνει η γυναικα του υποτιθεμενου φωτη. Ισως ο αντρας της αντιμετωπιζει αυτο το προβλημα κ προσπαθει να μπει μεσα του. Μπορει να κανω κ λαθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ηρεμήστε δεν χρειάζεται εκνευρισμός μην του -της δίνουμε άλλη αξία Γιατί τώρα θα τα διαβάζει και θα γελάει.ολα Καλά!!**

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/2/2018 at 4:19 ΜΜ, ο/η marillia είπε:

Kατερινακι για πες μας ποιες είναι οι γαιδούρες?Και γιατί αφού καταλάβατε πολλές ότι κάτι παίζει δεν προστατέψατε τις διαδυκτιακές σας φίλες και να πείτε κάτι παίζει εδώ?Γιατί κάποιες μπορεί να μην το καταλάβαμε και να συνεχίζαμε να απαντάμε!!!Η ουσία είναι να μπειτε αργά και να σχολιάστε ααα εγώ από την αρχή κατάλαβα αλλά είπα να μην πω τίποτα!!!!!Και γω κλαίω αλλά για άλλο λόγο!!!!Οτι τελικά φαίνεται ότι δεν κοιτάμε να προστατεύσουμε η μια την άλλη αλλά να αποδείξουμε το πόσο έξυπνες είμαστε!!!!!!Και για να πω και στη gelie ενοχλήθηκα πολύ που μετά από καιρό που μου έκανε παράθεση ήταν μόνο και μόνο για να μου πει από που κατάλαβα ότι είναι άντρας και ότι έχει εμπειρία να καταλαβαίνει τι παίζει από την γραφή!!!!!Δηλαδή εγώ δεν μπορώ να έχω αυτή την ικανότητα?Επειδή Κατερινάκι έχουμε μιλήσει και σε προσωπικά μηνύματα περίμενα να στείλεις κάτι τύπου αν θες ασχολήσου αλλά παίζει να λεει βλακείες!!!!

Κορίτσι μου πραγματικά πέφτω απο τα σύννεφα..Δεν περίμενα τετοια επίθεση..για πολλούς λόγους..ο πρώτος ειναι πως απλα εκανα πλακα με τον χαρακτηρισμό γαιδουρες!!τωρα γιατι δεν έστειλα μνμ να προειδοποιήσω..ειναι ακριβως επειδη δεν ημουν σίγουρη,απλα εκνευριστικά με το άτομο αυτο που ενω απάντησα τρεις φορές σε κείμενα του,τα πέρασε στο ντούκου χωρις να μου απαντήσει ποτε,και συνεχίζοντας την κλάψα!!οποτε σταματησα να ασχολουμε μαζι του..φυσικα και δεν έγραψα υστερα απο τοσο καιρό εδω για να το παίξω έξυπνη..απλα εχω πρόβλημα με το φορουμ και ενω μπορω να διαβασω τα σχόλια δεν μοπορω να απαντήσω..οπως και με τα μνμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love  Είδες τι περίεργα πράγματα συμβαίνουν; Ενημερώνεις για τρολ και βρίσκεις το μπελά σου που δεν ενημερωσες νωρίτερα.... Κανείς λίγο χαβαλέ σε σχέση με τον "Φωτη" ..τον Πινόκιο ή όπως αλλιώς τον/την λένε.... Και πάλι βρίσκεις το μπελά σου που το χιούμορ σου δεν ήταν ευστοχο ή κατάλληλο για την περίσταση... Πας να απαντησεις κατι στην επιθεση που δεχεσαι κ ξαφνικα απαντηση δεν παιρνεις... χαχα Είναι να τρελαίνεσαι... Μην ασχολείσαι ομως.. Δεν αξιζει.. Όταν με κάποιον εισαι απλά σε αλλο μηκος κύματος.... συνεννόηση δεν υπάρχει, ούτε θα υπάρξει.. Όποτε τα προσπερνάς αυτά και επιλέγεις να μην τα σκέφτεσαι καν. ☺☺☺

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα περάσει και αυτό όπως έχουν περάσει και ποσά αλλά.. καινούργιος κύκλος, καινούργια αρχή! Νέες ελπίδες και όνειρα που θα πραγματοποιηθούν όπως και να έχει!ειτε πολύ συντομα είτε λίγο πιο μετά! 
    • Όχι να μη σκέφτεσαι έτσι! Να σκέφτεσαι αισιόδοξα και το πιο σημαντικό ότι κανεις ωορρηξια ! Επίσης μπροστά σου έχεις πλανο ! Αν δεν..αυτόν τον μηνα τον επόμενο θα παρεις τα χάπια διέγερσης και θα πατε πιο στοχευμενα! Έχετε μπει σε μια σειρά και μάλιστα έχει στρωσει και το σπερμα! Όλα είναι με το μέρος σας λοιπόν!  μεσα από αυτό που βιωνω αρχίζω και βλέπω τον δρόμο αυτόν πιο θετικα! Υπάρχουν πόσοι τρόποι για να μας κάνουν μανούλες και θα μας κάνουν! Πρέπει να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας με θετική σκέψη !  και εμένα το άγχος μου τώρα είναι αν θα προλαβουμε να προσπαθησουμε που θα λείπει ο σύντροφος και όμως προσπαθώ να σκέφτομαι θετικα όσο μπορώ! Ναι με πέρνει από κατω κατά την διάρκεια της ημέρας αλλά προσπαθω να σκέφτομαι θετικα! Έχεις τον αντρουλη σου κοντα σου και θα το παλέψετε! Εγώ δεν θα τον έχω για ένα μεγάλο διάστημα και όλο αυτό εν μέρει θα το περνάω μονη μου όπως και αυτός μόνος του! Που θα πάει όμως η φουρτούνα θα περάσει! Κάθε μια από εμας έχει τις δυσκολίες της και τα εμπόδια της όμως είμαστε καλά από υγεια και θα τα ξεπεράσουμε! Είναι δοκιμασίες που πρέπει να περάσουμε ! Θα τις περάσουμε λοιπόν και θα έρθει το θαυματακι μας!
    • Ίσως είμαι επηρεασμένη επειδή πήρα κ αντιβίωση αυτόν τον μήνα και αρρώστησα και ακομα είναι κ περίεργα το στομαχι και γενικά δν έχω πολύ όρεξη για επαφές! Δλδ αυτόν τον μήνα νομίζω θ γίνουν μηχανικές επαφές επειδή θ το πει ο γιατρός! Δν ξέρω 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️  @Παρασκευαιδουζαιρααααα εσυ μ βλέπεις ακόμα στη γυάλα σου γιατί έμενα με κυριεύσε μια απογοήτευση πάλι και ότι δν είμαι κοντά 😩🤷🏻‍♀️  
    • Αυτό σκέφτηκα κ γώ γ αυτό θεωρώ πως δν είναι καλός κύκλος! Δν ξέρω! Τον έχω ξεγράψει αυτόν τον κύκλο! Θα δείξει τις επόμενες μέρες! 
    • Κορίτσι μου έχω πάρει παρόμοια χάπια κλομιφαινη και φεμαρα! Έχω και εγώ ΣΠΩ αλλα εγώ έχω αντίσταση στα χάπια διέγερσης και έκανα 1 αυγουλακι όπως και μονη μου χωρίς τα χάπια ! Την προτελευταία φορά που τα πήρα στον κύκλο αυτό έκανα σπερματεγχυνση και είχα συλληψη άσχετα αν ήταν βιοχημικη ! Όσες φορες τα πήρα έκανα νωρίτερα ωορρηξια (14η-17η μέρα του κύκλου) και συνεπώς είχα μικρότερο κύκλο από ότι συνήθως! Από θέμα ροής στην περίοδο δεν είδα διαφορα ! Εύχομαι να έρθει το πολυπόθητο πολύ συντομα κορίτσι μου και να είσαι τυχερη και από την πρώτη φορά που θα κανεις πρόκληση🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...