Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν εχω αλλη διεξοδο


Guest

Recommended Posts

Επαφές δ έχεις με τ σύντροφο σ μόνο για παιδί η μόνο για ικανοποίηση. Είναι ο πιο δυνατός τρόπος να δεθεί τ ζευγάρι. Το σεξ με τ άνθρωπο π αγαπάς δ είναι μόνο καλοπέραση. Είναι καταφύγιο, Αγάπη,Είναι το Εμείς οι δύο σαν ένα. Βιοψία κάνουν οι άντρες π έχουν 0 σπερματοζωάρια. Εσύ αν καταλάβαμε Καλά έχεις 100.000 ανά μλ. Πώς δ γίνεται κατακερματισμός; μια χαρά γίνεται. Σε τέτοιες ποσότητες τ κάνουν και όχι σε ένα φυσιολογικο σπέρμα. Εκτός αν δ κάτι λάθος καταλάβαμε Εμείς. Πώς μιλάει για αζωοασπερμια εφόσον στο δείγμα π έδωσες υπάρχουν 100.000 σπερματοζωαρια; ξέρεις τι σημαίνει αζωοαπερμια;;; 0! Ούτε 1 Όχι 100.000. Η Εμείς είμαστε χαζές κ κάτι δ καταλάβαμε Καλά η εσύ μας δουλεύεις κανονικα φέρνοντας  το ένα πρόβλημα μετά τ αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 298
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Μπεμπελουκα πες τα βρε κορίτσι μ γτ νιώθω ότι κπ παίζει με τη νοημοσύνη μας εδώ μέσα. Γτ μάλλον γι αυτό πρόκειται. Δ είναι η πρώτη φορά π γίνεται άλλωστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Μπεμπελουκα πες τα βρε κορίτσι μ γτ νιώθω ότι κπ παίζει με τη νοημοσύνη μας εδώ μέσα. Γτ μάλλον γι αυτό πρόκειται. Δ είναι η πρώτη φορά π γίνεται άλλωστε.

Γεια σου  @Diwni μάλλον αυτό συμβαίνει...αλλα αν συνεχιστεί πραγματικά αποχωρώ από τη συζήτηση αυτά που ακούω είναι τρελά.γιατι έχω νιώσει στο πετσί μου την αζωοσπερμια και τι ακριβώς ισχύει.Αρα η ο @fotis μας δουλεύει η ο γιατρος του θέλει να τα αρπάξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα ξέρω την περίπτωση σας κορίτσι μ τόσα χρόνια. Κ γω διαβάζω διαβάζω τόσο καιρό κ δ συμμετέχω Αφού σε κάθε μήνυμα μας κάτι έχει να μας απαντήσει ο κύριος fwths λέγοντας μας πως δ είμαστε στη θέση τ για να καταλάβουμε. Μάλλον αυτός δ εχει μπει στη δική μας κ σε ένα σωρό άλλων προβλημάτων π οι περισσότερες αντιμετωπίσαμε κ αντιμετωπίζουμε ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fwths δεν εχουμε καποιο θεμα, εκανε ενα σπερμοδιαγραμμα επειδη εγω ειμαι αγχωδης αλλα βγηκε φυσιολογικο. Παντως πηγαινε στο κεντρο που λες και θα σου πουν αυτοι και για τον κατακερματισμο και για ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fwths τα κοριτσια εχουν δικιο. ολο λες και ξαναλες οτι δεν μπορουμε να μπουμε στη θεση σου. θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι δεν εχεις ιδεα της δικης μας θεσης. εγω γεννησα ενα νεκρο μωρο στον 7ο και κανεις δεν μπορει να μου πει αν την επομενη φορα θα τα καταφερω. και το αλλο ζευγαρι δεν εχει ΚΑΘΟΛΟΥ σπερμα.και η αλλη κοπελα εχει προβλημα με τα ωαρια της και ψαχνει δοτρια.και η αλλη εχει κανει 10 εξωσωματικες. και χιλιες αλλες ιστοριες. ειναι αχαριστια ο τροποσ που γραφεις. συγκεντρωσου στο στοχο σου και ασε τους αρνητισμους. αν μας πηγαιναν ολα καλα δεν θα ημαστε εδω να μιλαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Μπεμπελουκα πες τα βρε κορίτσι μ γτ νιώθω ότι κπ παίζει με τη νοημοσύνη μας εδώ μέσα. Γτ μάλλον γι αυτό πρόκειται. Δ είναι η πρώτη φορά π γίνεται άλλωστε.

ΈΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ. ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεινα λιγο βλακας με την επιθεση. οκ  ισως εγω φταιω που εκανα το λαθος να προσπαθω να βρω μια ακρη εστω και απο εδω παραλληλα με γιατρους. ισως παλι ειμαι τοσο βλακας που το ωαχνω τοσο αναλυτικα μπας και βγαλω ακρη.δεν χρειαζεται παιδια κανεις να αποχωρησει διαφραφω το προφιλ μου τωρα, αν εσεις νιωθετε συγχηση και εγω το ιδιο αισθανομαι.

 

καλη επιτυχια να εχετε ολες.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η fwths είπε:

εμεινα λιγο βλακας με την επιθεση. οκ  ισως εγω φταιω που εκανα το λαθος να προσπαθω να βρω μια ακρη εστω και απο εδω παραλληλα με γιατρους. ισως παλι ειμαι τοσο βλακας που το ωαχνω τοσο αναλυτικα μπας και βγαλω ακρη.δεν χρειαζεται παιδια κανεις να αποχωρησει διαφραφω το προφιλ μου τωρα, αν εσεις νιωθετε συγχηση και εγω το ιδιο αισθανομαι.

 

καλη επιτυχια να εχετε ολες.

 

 

Φώτη δεν σε έδιωξε κανεις ουτε και σου επιτέθηκε. Εχεις ενα παθητικο-ενεργητικό στιλακι το οποιο δεν βοηθαει ουτε εσενα ουτε και τα κοριτσια που προσπαθουν να σε βοηθήσουν. Μιλας σαν να περνάς κατι που δεν εχει περάσει κανείς και με αυτην την αρνητικότητα ουτε εσενα με τοτον προβλημα σου βοηθας ουτε και την ολη συζήτηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια ειναι λυπηρο να μαλωνουμε σε τετοια φορουμς που ο καθενας ψαχνει μια ψυχολογικη εστω στηριξη. Καταλαβαινω οτι ο τροπος του Φωτη μπορει καποιες να τις νευριαζει γιατι εχει εναν αρνητισμο, και συνεχως μπορει να λεει δε με καταλαβαινετε, δε με νιωθετε δεν ξερετε, ενω οι περισσοτερες απο δω μεσα εχουν περασει τρεις φορες χειροτερα απο αυτον, πολυ πιο επιπονα και πολυ πιο σοβαρα περιστατικα, όμως ας μην ξεχνάμε οτι και αυτος βρίσκεται σε συγχυση και γενικά ξεσπάει τις σκέψεις του και τα αγχη του, ενδεχομενως με λαθος τρόπο. Ο σωστος τροπος, και αν θες μας ακους, ειναι να βρεις ενα αξιοπιστο κεντρο υποβοηθουμενης αναπαραγωγης, εναν εμπιστο ουρολογο ειδικο σε θεματα γονιμοτητας και να ακους τις οδηγιες του και τις συμβουλες του και να προσπαθησεις να αποβαλλεις τον αρνητισμο που εχεις. Να ακους πρεπει και οχι να υψωνεις αμυνες και τειχη. Σε σχεση με το πώς ξεκινησες το τοπικ τουλαχιστον σε βλεπω πιο δραστηριο, αλλα πραγματικα δε νομιζω να ειναι λύση τα "εσεις δε με καταλαβαινετε". αν νιωθεις οτι δε σε βοηθαει καποιος τοτε σταματας να του μιλας. Αν του μιλας τοτε τον ακους τουλάχιστον. Ολα τα αλλα ειναι περιττα οπως περιττές ειναι οι επιθέσεις. Δε νομιζω οτι τρολαρει ο Φωτης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω καποιιος να μου στειλει αμεσως πως γινεται διαγγραφη προφιλ!!!

δεν μπορω να το κανω ουτε απο το προφιλ αλλα ουτρε απο ρυθμισεος λογαρισμαου!!!!!! τι πρεπει να κανω΄΄΄΄΄΄;;;;;;;; apaitv kapoιος να με ενημερωψσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κορίτσι μ δ μας ενοχλεί Ούτε ο αρνητισμός Ούτε τπτ. Απλά βλέπουμε πως σε ότι προτείνουμε έχει έναν αντιλογο. Σαν άνθρωποι π αντιμετωπίσαμε παρόμοιο θέμα κ κάποιες ακόμη χειρότερο όπως η μπεμπελουκα λέμε πως απλά κπ πράγματα δ στέκουν. Δεν απαντάει στις οποίες απορίες μας ώστε να μπορέσουμε να προτείνουμε κπ βοηθεια άλλα λέει π γιατρός πχ γέλασε! Μετά τ λες εσύ είναι απαράδεκτο αυτό από γιατρό λέει δ γέλασε. Ειδικά όσον αφορά τ θέμα σπέρμα κάποιες το χουμε ψάξει παααρα πολύ. Αλλά ότι κ να λέμε μας απορρίπτει. Και φυσικά δ μαλώνουμε. Τη γνώμη μας λεμε. Ούτε αρνητικά σχόλια υπήρξαν ούτε τπτ. Όπως είπα Ίσως να μη μας τα εξήγησε Καλά κ εμείς να μην καταλάβαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως άρχισα το θέμα έτσι το κλείνω οπότε παρακαλώ ασ σταματήσετε να μιλάτε για εμένα χωρίς εμένα. Από προφίλ και ρυθμίσεις δεν γίνεται διαγραφή και αφού κάνεις δεν μου λέει πως να διαγράφω έστειλα μαιλ στην σελίδα για να γίνει διαγραφή μου τελειώνει εδώ!!!!! Σεβάστηκε λίγο την κατάσταση! Περιμένω διαγραφή προφίλ θα ξαναμπώ μέσα για να δω αν έγινε η αν μου στείλουν οδηγίες να το κάνω εγώ. Σταματήστε την παραφιλολογια  Τ Ε Λ Ο Σ καλή τύχη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η fwths είπε:

Όπως άρχισα το θέμα έτσι το κλείνω οπότε παρακαλώ ασ σταματήσετε να μιλάτε για εμένα χωρίς εμένα. Από προφίλ και ρυθμίσεις δεν γίνεται διαγραφή και αφού κάνεις δεν μου λέει πως να διαγράφω έστειλα μαιλ στην σελίδα για να γίνει διαγραφή μου τελειώνει εδώ!!!!! Σεβάστηκε λίγο την κατάσταση! Περιμένω διαγραφή προφίλ θα ξαναμπώ μέσα για να δω αν έγινε η αν μου στείλουν οδηγίες να το κάνω εγώ. Σταματήστε την παραφιλολογια  Τ Ε Λ Ο Σ καλή τύχη! 

Αγαπητε Φώτη το υφος σου ειναι αδικαιολόγητο . Οσο για το αν μιλαμε χωρις εσένα, εχεις καθε δυνατότητα να απαντήσεις. Καμια παραφιλολογία απλα για αλλη μια φορα απ το ενα αυτι σου μπαίνει και απ το αλλο σου βγαίνει ο,τι σου λεμε. Καλη τύχη σε εσενα γατι πραγματικά με αυτην την σταση ζωης, θα την χρειαστείς. Στο καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Γεια σου @fwths !!! Θα σε περιμενουμε συντομα με καποιο άλλο προφίλ και καποιο άλλο πρόβλημα!

εγω το έλεγα πως ήταν fake από την αρχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ νομίζω ήταν αληθινό!!!Απλά είναι αναστατωμένος και κάπου χάνετε!!!!Πάντως κοπέλα να ήταν δεν μου κάνει!!!Φαίνεται από το γράψιμο ότι πρόκειται για άνδρα!!!Οτι και να είναι λογικά το συγκεκριμένο θέμα έληξε!!!Φώτη αν υπάρχεις καλή τύχη αλλιώς μόνο οίκτος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεε!!! Τι εχασα παλι??????????

Ελατε να συγκεντρωσουμε στοιχεια!

Υπαρχουν 3 περιπτωσεις:

1ον: Κλασικη μυθοπλασια γυναικας που οι πιο παλιες την εχουμε συναντησει πολλες φορες εδω μεσα.

2ον: Αντρας που ψαχνει διαφορα κ θελει να ερθει σε επαφη με γυναικες (ας μας πει καμια αν στειλανε προσωπικα μηνυματα)!

3ον: Ο ανθρωπος εχει οντως θεμα με το σπερμα του απλα ....μεχρι εκει φτανει....

Θα ειναι απο τους ανθρωπους που δεν μπορουν να διαχειριστουν καταστασεις κ δεν ειναι ανεξαρτητοι. Ή απο αυτους τους ανθρωπους που μονιμα κλαιγονται κ δεν ακουν τιποτα-αφηστε που ειναι κ το κεντρο του κοσμου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Καλεεεε!!! Τι εχασα παλι??????????

Ελατε να συγκεντρωσουμε στοιχεια!

Υπαρχουν 3 περιπτωσεις:

1ον: Κλασικη μυθοπλασια γυναικας που οι πιο παλιες την εχουμε συναντησει πολλες φορες εδω μεσα.

2ον: Αντρας που ψαχνει διαφορα κ θελει να ερθει σε επαφη με γυναικες (ας μας πει καμια αν στειλανε προσωπικα μηνυματα)!

3ον: Ο ανθρωπος εχει οντως θεμα με το σπερμα του απλα ....μεχρι εκει φτανει....

Θα ειναι απο τους ανθρωπους που δεν μπορουν να διαχειριστουν καταστασεις κ δεν ειναι ανεξαρτητοι. Ή απο αυτους τους ανθρωπους που μονιμα κλαιγονται κ δεν ακουν τιποτα-αφηστε που ειναι κ το κεντρο του κοσμου!!

@Rosemary στο τελός ειδικά δε μ'αρέσει η συμπεριφορά του και προστακτική χρησιμοποίησε (αμέσως Στείλτε μου πως να το διαγράφω)Και άντρας ναναι η δεν γνωρίζει τι του συμβαίνει πραγματικά η πέρα βρέχει.απο την άλλη ναναι κοπελα περίεργο τι ΘΈΛΕΙ να εκμαιεύσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή εσάς ο άντρας σας αν είχε παρόμοιο θέμα θα έμπαινε σε αντίστοιχο φορουμ; κ άντε πες μπαίνει να ζητήσει συμβουλές οκ δεκτο κ μπράβο του. Αλλά πώς γίνεται ότι κ να προτείνουμε να έχει αντιλογο κ τ πρόβλημα τ όλο κ να επιδεινώνεται. Πχ λέει με έβαλε ο γιατρός να κάνω εξετάσεις για αζωοασπερμια. Μα αυτό φαίνεται από τ σπςρμοδιαγραμμα κ μπορούν να τ επιβεβαιώσουν κοπέλες π τ βιώνουν. Επίσης φράσεις εσύ που λες... η δ μπορείτε να με καταλάβετε. Εδώ έχουμε κοπέλες π έχουν περάσει πολύ χειρότερα. Όπως κ να έχει εμας μας γεννηθηκε η απορία από τις ανακρίβειες π τ είπε ο γιατρός.  Σε περίπτωση π όντως τ έβαλε να κάνει τέτοιες εξετάσεις ας τα βάλει μαζί τ γτ τ εκμεταλλεύεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

ΈΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΙΩΘΩ ΧΑΖΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ. ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΝΑΦΟΡΑ.

@OLY10 κορίτσι μου μην νιώθεις χαζή και εμείς του απαντήσαμε αλλά έλεγε πραγματα τα οποία δεν ισχύουν.. Σχετικά με αζωοσπερμια που γνωρίζω από πρώτο χέρι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Δηλαδή εσάς ο άντρας σας αν είχε παρόμοιο θέμα θα έμπαινε σε αντίστοιχο φορουμ; κ άντε πες μπαίνει να ζητήσει συμβουλές οκ δεκτο κ μπράβο του. Αλλά πώς γίνεται ότι κ να προτείνουμε να έχει αντιλογο κ τ πρόβλημα τ όλο κ να επιδεινώνεται. Πχ λέει με έβαλε ο γιατρός να κάνω εξετάσεις για αζωοασπερμια. Μα αυτό φαίνεται από τ σπςρμοδιαγραμμα κ μπορούν να τ επιβεβαιώσουν κοπέλες π τ βιώνουν. Επίσης φράσεις εσύ που λες... η δ μπορείτε να με καταλάβετε. Εδώ έχουμε κοπέλες π έχουν περάσει πολύ χειρότερα. Όπως κ να έχει εμας μας γεννηθηκε η απορία από τις ανακρίβειες π τ είπε ο γιατρός.  Σε περίπτωση π όντως τ έβαλε να κάνει τέτοιες εξετάσεις ας τα βάλει μαζί τ γτ τ εκμεταλλεύεται. 

@Diwni  είσαι Θεά...τα λες τελεια.. Και συμφωνώ.. εγώ πιστευω ότι κάτι άλλο συμβαίνει με αυτό το προφίλ!Επίσης δε μου άρεσε καθόλου στο τέλος Η "ΔΙΑΤΑΓΗ" ΠΟΥ ΕΊΠΕ ΠΕΊΤΕ ΜΟΥ ΑΜΈΣΩΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΆΨΩ.. ΚΑΙ ΤΈΛΟΣ Η ΣΥΝΟΜΙΛΊΑ. μου θυμίζουν "γυναικείες "κουβέντες .πάντως εμένα αν λέω αν ο άντρας μου έμπαινε σε φόρουμ δε θα τα έγραφε τόσο αναλυτικά κ μπερδεμένα συνήθως οι άντρες λακωνιζουν στη γραφή τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που λεμε για ψευτικα προφιλ... εχετε παρατηρησει οτι καποιες αναρτησεις απο ατομα που δεν εχουν κανει αλλη αναρτηση κ συνηθως ανοιγουν θεμα "λετε να ειμαι εγκυος" κλπ, γραφουν παντα αυτες τις 2 φρασεις: "λοιπον, για να μην πολυλογω, θα μπω κατευθειαν στο θεμα" και....... "ευχαριστω κ συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο"

Ε μα δεν μπορωωω... Ειναι copy-paste...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια εγώ νομίζω ήταν αληθινό!!!Απλά είναι αναστατωμένος και κάπου χάνετε!!!!Πάντως κοπέλα να ήταν δεν μου κάνει!!!Φαίνεται από το γράψιμο ότι πρόκειται για άνδρα!!!Οτι και να είναι λογικά το συγκεκριμένο θέμα έληξε!!!Φώτη αν υπάρχεις καλή τύχη αλλιώς μόνο οίκτος!!!

Marilliaκι μου γεια σου... Συγγνώμη μου πεταγομαι σαν τη σφήνα αλλά θέλω να σε διαβεβαιωσω ότι αυτό το προφίλ δεν ειναι ούτε 1 1.000.000 ανδρικό...Το κατάλαβα από την πρώτη ανάγνωση εδώ κ μερες αλλά δε μπήκα στη διαδικασία να το πω γιατι είμαι σε ιδιαιτερη φάση και δεν είχα καμία όρεξη να διαπληκτιστω με κανέναν "Φωτη" που στην πραγματικότητα είναι μυθομανης Φωτουλα που ικανοποιείται να τρολαρει τόσο κοσμο..  Αφου ομως αποκαλύφθηκε το θέμα έρχομαι κ εγώ να συμφωνήσω κ να σου πω πως τα κορίτσια έχουν δίκιο.. Απορώ πως λες ότι σου φαίνεται ανδρικός τρόπος που γραφει. Οι κουταμάρες μου εμπεριεχονται στα συγκεκριμένα  ποστ είναι άπειρες με αποκορύφωμα το "προχθες ειχα απελπιστει τοσο που εκλαιγα στην αγκαλιά της μαμάς μου μια ωρα". Χριστός κ Παναγία....!!!!!Μόνο αυτό έχω να σχολιάσω για τα κείμενα αυτού του ατόμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...