Μετάβαση σε περιεχόμενο
Mairh32

Εξωσωματική στη πατρα

Recommended Posts

Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια καλησπέρα μετά από μεγάλη μελέτη και αγωνια αποφάσισα αύριο να πάω για χοριακη θα είμαι 12 ημέρα από την εμβρυομεταφορα ε δεν παίζει κάτι θα δείξει Όχι και τίποτα αλλά να επιστρέψω στην δουλειά μου αν είναι αρνητικό η να πιο με όρεξη της καραμέλες αν είναι θετικό 😊😋😋. Ας ελπίζουμε ο θεούλης να είναι μαζί μου και η Παναγίτσα να κάνει το θαύμα της για όλες μας 
    • @Scooby! Ναι αύριο γυρνάμε
    • στην πρωτη καναμε καρυοτυπο...φυσιολογικος!! στην δευτερη καναμε ιστολογικη..μας ειπαν χρωμοσωμιακες στην τριτη αποφασισα να παρω χαπι κ οχι αποξεση....οποτε δεν υπηρχε υλικο για εξεταση ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ,,,,,,,ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ!!!!!!!!!Κ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ......ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
    • Ε Θα τελειώσει π θα πάει... Χαχαχ! Είσαι διακοπουλες? 
    • Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα... Αν και θα σου πω τι έκανα... Και εμένα ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 18 μηνών αύριο ακριβώς....εδω και 2 μήνες ζωγραφίζει... Δηλ μουτζουρωνει για την ακρίβεια... Πήραμε τους μαρκαδόρους που είναι για μωρά δηλ ξεπλενονται  εύκολα.... Από ρούχα και στ 30 βγαίνουν από Τ σώμα χέρια πρόσωπο.... Με αφρόλουτρο από έπιπλα.... Εδώ κλαίμε.... Στον καναπέ Τ παιδικου έκανα ολόκληρη επιχείρηση να βγει δυσκολεύτηκα αλλα γενικά φεύγουν.... Ο παιδίατρος Μ λέει είναι ότι καλύτερο για την ανάπτυξη Τ παιδιού η ζωγραφική  Κ ας σου ζωγραφίσει Κ Τ ταβάνι.... Ε μόνο εκεί δεν έφτασε.... Γενικά επειδή έχουμε  ασχοληθεί πολύ μαζί της σαν πρώτο παιδί στην οικογένεια είναι πολύ ανεπτυγμένη σωματικά(παρολο που δε είμαστε 2 μέτρα νορμάλ υψος) και πνευματικά.... Μιλάει Κ κάνει μικρές μικρές προτασουλες τώρα τελευταια... Αλλά χαλάλι μπροστά στην ανάπτυξη Τ. Παιδιού τα έπιπλα... Θα βρούμε  λύση... Αυτά σκέφτομαι και δεν κάνουμε σαν τρελοί που θα κάναμε πριν τ παιδί αν πάθαιναμε κάτι τέτοιο.... (πρώην υποχόνδριοι) Χαχαχαχ 🤣🤣🤣🤣
  • Νέες συζητήσεις