Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υστεροσκοπηση για αφαιρεση πολυποδα


Recommended Posts

Καλησπερα,κ καλη χρονια!!!ευχομαι μεσα απ την καρδια μου συντομα να εχουμε στην κοιλιτσα μας μωρακι.λοιπον,να συστηθω κ γω.ειμαι 30 χρονων κ ο αντρας μου 40.προσπαθουμε 3 χρονια για μωρακι,αλλα εχει εναν χρονο που ξεκινησαμε το ψαξιμο.σπερμα τελειο,ωοθηκες πολυ καλες με πολλα αποθεματα,ορμονικες εξετασεις μια χαρα,σαλπιγγογραφια πολυ καλη με εξαιρεση ενα πολυποδακι στην μητρα.ο γιατρος μου λεει οτι πρεπει να βγει,γιατι εμποδιζει.μου προτεινε την υστεροσκοπηση.για πειτε,εχει κανει καποια κατι παρομοιο?μετα υπηρξε εγκυμοσυνη?σας ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η alexa87 είπε:

Καλησπερα,κ καλη χρονια!!!ευχομαι μεσα απ την καρδια μου συντομα να εχουμε στην κοιλιτσα μας μωρακι.λοιπον,να συστηθω κ γω.ειμαι 30 χρονων κ ο αντρας μου 40.προσπαθουμε 3 χρονια για μωρακι,αλλα εχει εναν χρονο που ξεκινησαμε το ψαξιμο.σπερμα τελειο,ωοθηκες πολυ καλες με πολλα αποθεματα,ορμονικες εξετασεις μια χαρα,σαλπιγγογραφια πολυ καλη με εξαιρεση ενα πολυποδακι στην μητρα.ο γιατρος μου λεει οτι πρεπει να βγει,γιατι εμποδιζει.μου προτεινε την υστεροσκοπηση.για πειτε,εχει κανει καποια κατι παρομοιο?μετα υπηρξε εγκυμοσυνη?σας ευχαριστω

Καλημέρα κορίτσι από γνωστές και φίλες ξέρω ότι αν εμποδίζει πρέπει να βγει σχεδόν όλες που έχανε αυτό το θέμα τα καταφέρανε μετά οπότε δεν βλέπω για ποιον λόγο δεν το κάνεις σαν διαδικασία δεν είναι τίποτα Εγώ είχα κάνει διαγνωστική μαζί με λαπαροσκόπηση πριν δύο χρόνια στο Ιασώ και δεν κατάλαβα τίποτα σαν διαδικασία ??.

Σου ευχομαι καλή επυτυχια και σύντομα με ενα μωράκι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλή χρονιά. Υστεροσκοπηση να κάνεις και για αφαίρεση του πολύποδα σχεδόν όλες μας έχουμε κάνει άλλα και για να χει μια καλύτερη εικόνα ο γιατρός για το μέσα. Τίποτε δεν είναι ανώδυνη μικρό κόστος και μικρή διάρκεια. Εύχομαι ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να την κάνεις δεν είναι τίποτα... θα δει ο γιατρός και καλύτερα την μήτρα σου.. υπάρχουνκοπέλες που τα κατάφεραν μετά από αφαίρεση πολυποδα.. σου εύχομαι τα καλύτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με όλα τα κορίτσια. Να μην φοβάσαι. Είναι πολύ ασφαλής μέθοδος, η καλύτερη που υπάρχει σήμερα, και ανώδυνη. Θα αφαιρεθεί ο πολύποδας και ο γιατρός θα δει και όλο το εσωτερικό της μήτρας σου σε περιπτωση που υπάρχει οτιδηποτε άλλο. Και μετά θα πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι από γνωστές και φίλες ξέρω ότι αν εμποδίζει πρέπει να βγει σχεδόν όλες που έχανε αυτό το θέμα τα καταφέρανε μετά οπότε δεν βλέπω για ποιον λόγο δεν το κάνεις σαν διαδικασία δεν είναι τίποτα Εγώ είχα κάνει διαγνωστική μαζί με λαπαροσκόπηση πριν δύο χρόνια στο Ιασώ και δεν κατάλαβα τίποτα σαν διαδικασία ??.

Σου ευχομαι καλή επυτυχια και σύντομα με ενα μωράκι ?

Ναι,τελικα θα την κανω στον επομενο κυκλο.πρεπει να συγκεντρωσω κ τα χρηματα.σε ευχαριστω πολυ,κ σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα καλή χρονιά. Υστεροσκοπηση να κάνεις και για αφαίρεση του πολύποδα σχεδόν όλες μας έχουμε κάνει άλλα και για να χει μια καλύτερη εικόνα ο γιατρός για το μέσα. Τίποτε δεν είναι ανώδυνη μικρό κόστος και μικρή διάρκεια. Εύχομαι ότι καλύτερο 

Ναι,αυτο μου ειπε κ ο γιατρος οτι θελει να χει πληρη εικονα της μητρας.θα την κανω,κ μακαρι να ειναι το τελευταιο μας εμποδιο.σε ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Να την κάνεις δεν είναι τίποτα... θα δει ο γιατρός και καλύτερα την μήτρα σου.. υπάρχουνκοπέλες που τα κατάφεραν μετά από αφαίρεση πολυποδα.. σου εύχομαι τα καλύτερα..

Μακαρι να τα καταφερω κ γω.σε ευχαριστω ποολυ,κ σε σενα ο,τι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Συμφωνώ με όλα τα κορίτσια. Να μην φοβάσαι. Είναι πολύ ασφαλής μέθοδος, η καλύτερη που υπάρχει σήμερα, και ανώδυνη. Θα αφαιρεθεί ο πολύποδας και ο γιατρός θα δει και όλο το εσωτερικό της μήτρας σου σε περιπτωση που υπάρχει οτιδηποτε άλλο. Και μετά θα πάνε όλα καλά.

Σε ευχαριστω τοσο πολυ,μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2018 at 5:44 ΜΜ, ο/η alexa87 είπε:

Καλησπερα,κ καλη χρονια!!!ευχομαι μεσα απ την καρδια μου συντομα να εχουμε στην κοιλιτσα μας μωρακι.λοιπον,να συστηθω κ γω.ειμαι 30 χρονων κ ο αντρας μου 40.προσπαθουμε 3 χρονια για μωρακι,αλλα εχει εναν χρονο που ξεκινησαμε το ψαξιμο.σπερμα τελειο,ωοθηκες πολυ καλες με πολλα αποθεματα,ορμονικες εξετασεις μια χαρα,σαλπιγγογραφια πολυ καλη με εξαιρεση ενα πολυποδακι στην μητρα.ο γιατρος μου λεει οτι πρεπει να βγει,γιατι εμποδιζει.μου προτεινε την υστεροσκοπηση.για πειτε,εχει κανει καποια κατι παρομοιο?μετα υπηρξε εγκυμοσυνη?σας ευχαριστω

Εγω εδω! Υστεροσκόπηση 3/10, έναρξη προσπαθειών 8/11, ανακάλυψη εγκυμοσύνης 13/12. Ο γιατρός μου έλεγε "τι δουλειά έκανα ο παίχτης ρε!"

Μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2018 at 7:35 ΜΜ, ο/η babybaby είπε:

Εγω εδω! Υστεροσκόπηση 3/10, έναρξη προσπαθειών 8/11, ανακάλυψη εγκυμοσύνης 13/12. Ο γιατρός μου έλεγε "τι δουλειά έκανα ο παίχτης ρε!"

Μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα! Καλή επιτυχία!

Τετοια λεγε μου να παιρνω θαρρος!!μπραβο,συγχαρητηρια!!μακαρι να συμβει και με μενα.σε ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...