Μετάβαση σε περιεχόμενο

Pregnyl


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Καλημεραααααα!!!!!! καλα αποτελεσματα στον υπερηχο και ναι θα ειναι υπεροχος @Athena D.

Ευχαριστώ πολύ! !?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Έχεις κάνει πολλές προσπάθειες?που αν επιτρέπεται?

Με εξωσωματική αυτη θα είναι η 2η μου... στο embryo art παω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλημεραααααα!!!!!! καλα αποτελεσματα στον υπερηχο και ναι θα ειναι υπεροχος @Athena D.

Επέστρεψα.Το 1 ωαριο χαθηκε...Που πηγε;Ωεο;Εμεινε το ενα 17χιλ.Σε κανα δυο μερες λεει ωορηξια...Θελει να με δει ο γιατρός κ αυριο.Να το παρακολουμε στενα.Εεε τωρα αχωθηκα νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Επέστρεψα.Το 1 ωαριο χαθηκε...Που πηγε;Ωεο;Εμεινε το ενα 17χιλ.Σε κανα δυο μερες λεει ωορηξια...Θελει να με δει ο γιατρός κ αυριο.Να το παρακολουμε στενα.Εεε τωρα αχωθηκα νομιζω...

Δεν ηταν καλο και χαθηκε λογικα το ενδομυτριο το ειδατε?ποσο ειναι? Τι σου ειπε ο γιατρος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Δεν ηταν καλο και χαθηκε λογικα το ενδομυτριο το ειδατε?ποσο ειναι? Τι σου ειπε ο γιατρος σου?

Δεν μ είπε για το ενδομήτριο.Απλα οτι παραγουμε πολλα ωαρια κ ειδικα σε μικρες ηλικιες κ  για να αναπτυχθεί ενα εξουδετερωνει τ αλλα.Τα μισα ρωταω ειδες;Μα ποσο ασχετη ειμαι πια.Εχεις ακουσει για προκλήση ωορρηξίας με ενεση;;Αυτο μου πρότεινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Καλημέρα!! Πως παει κοπέλα μου;

Καλημέρα κορίτσια μουυυ όλα θα πάνε σουπερ αυτή η χρονιά θα μας φέρει αυτό που ζητάμε χθες μίλησα με το γιατρό και μου είπε ότι καλό είναι να μην καταψυξουμε ωαρια .ειμαι λιγο μπερδεμενηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η peacock είπε:

Με εξωσωματική αυτη θα είναι η 2η μου... στο embryo art παω.

με το καλο..koritsi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Δεν μ είπε για το ενδομήτριο.Απλα οτι παραγουμε πολλα ωαρια κ ειδικα σε μικρες ηλικιες κ  για να αναπτυχθεί ενα εξουδετερωνει τ αλλα.Τα μισα ρωταω ειδες;Μα ποσο ασχετη ειμαι πια.Εχεις ακουσει για προκλήση ωορρηξίας με ενεση;;Αυτο μου πρότεινε.

Ναι το εχω ακουσει αλλα δεν ξερω και πολα μονο τα βασηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ όλα θα πάνε σουπερ αυτή η χρονιά θα μας φέρει αυτό που ζητάμε χθες μίλησα με το γιατρό και μου είπε ότι καλό είναι να μην καταψυξουμε ωαρια .ειμαι λιγο μπερδεμενηη

Καλη επυτυχια να εχεις δεν εχει θεμα αν ειναι απο κρυοσυντηρηση η οχι  ετσι μου ειπε εμενα ο γιατρος γιατι τρομαξα που θα ειχα στην κρυοσυντηρηση  μηνες! Του ειπες του γιατρου τι φοβασε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. πρόκληση ωορρηξίας με ένεση εννοείς η διέγερση να γίνει με παρακολούθηση και μετα να κανεις pregnyl ή ovitrelle?

@Μπεμπελουκα κι εγω ξερω πως δεν εχει σημασία αν είναι κρυοσυντηρημενα τα ωάρια, ίσα ίσα που  είναι καλύτερα ετσι γιατί δε μπαίνει στη διαδικασία η γυναίκα να ξαναπερναει όλο αυτό το κομματι των ενεσεων ξανα και ξανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Athena D. πρόκληση ωορρηξίας με ένεση εννοείς η διέγερση να γίνει με παρακολούθηση και μετα να κανεις pregnyl ή ovitrelle?

@Μπεμπελουκα κι εγω ξερω πως δεν εχει σημασία αν είναι κρυοσυντηρημενα τα ωάρια, ίσα ίσα που  είναι καλύτερα ετσι γιατί δε μπαίνει στη διαδικασία η γυναίκα να ξαναπερναει όλο αυτό το κομματι των ενεσεων ξανα και ξανα.

σκεφτόμουν σε φυσικό κύκλο  τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

σκεφτόμουν σε φυσικό κύκλο  τι λέτε?

Για ποιο λόγο εχεις καταλήξει στην εξωσωματική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Για ποιο λόγο εχεις καταλήξει στην εξωσωματική?

:-(Ο άντρας μου εχει αζωοσπερμια και θα χρειαστεί να γινει βιοψία Ορχέως .ο Γιατρος μου ειπε οτι καλο ειναι να γινουν ολα μαζι κ τη μερα της βιοψιας να εχω κανει κ εγω διεγερση κ οτι βρεθει απο σπερματοζωαρια προχωρά η εξωσωματικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα σε φυσικό κυκλο που σκέφτεσαι θα εχεις ενα αντε δυο στη καλύτερη ωάρια ενω με τη διέγερση με ενεσεις θα κανεις πολλά ωαριακια και θα βάλετε και στην καταψυξη ετσι ωστε αν ξαναχρειαστεί θα εχετε ετοιμα χωρίς να ταλαιπωρείσαι παλι με διεγερσεις. Εύχομαι να βρείτε αρκετα "μάχημα" σπερματοζωάρια και όοοολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Μπεμπελουκα σε φυσικό κυκλο που σκέφτεσαι θα εχεις ενα αντε δυο στη καλύτερη ωάρια ενω με τη διέγερση με ενεσεις θα κανεις πολλά ωαριακια και θα βάλετε και στην καταψυξη ετσι ωστε αν ξαναχρειαστεί θα εχετε ετοιμα χωρίς να ταλαιπωρείσαι παλι με διεγερσεις. Εύχομαι να βρείτε αρκετα "μάχημα" σπερματοζωάρια και όοοολα να πανε καλα!

ευχαριστουμε κοριτσάκι μου κ σε εσας**ότι καλύτερο άρα μου λες με διέγερση?είχα σκεφτεί να ξεκινήσω να δίνω ωάρια μέχρι να γίνει η βιοψια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

άρα μου λες με διέγερση?

Ετσι όπως το σκεφτομαι νομίζω ότι είναι καλύτερη επιλογή. Με φυσικό κύκλο θα πρεπει να πηγαίνεις καθε μηνα για παρακολουθηση και καθε μηνα να καθεσαι στο χειρουργειο για ωοληψία... το σκεφτομαι και ήδη κουραζομαι... :) Ενω με τη διέγερση είναι "μπαμ και κατω" ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως οπως τα ειπε @peacock και με κατεψυγμενα θα ξεκουραστει και ο οργανισμος σου @Μπεμπελουκα!!!οτι και αν αποφασησεις καλη επυτυχια να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ετσι ακριβως οπως τα ειπε @peacock και με κατεψυγμενα θα ξεκουραστει και ο οργανισμος σου @Μπεμπελουκα!!!οτι και αν αποφασησεις καλη επυτυχια να εχεις!

Ευχαριστώ πολυυυ κορίτσια και σε εσάς..καλη επιτυχία θα θελα να λέμε τα νέα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ κορίτσια και σε εσάς..καλη επιτυχία θα θελα να λέμε τα νέα μας

Καλη επιτυχια Μπεμπελουκα ,οποιο δρομο και αν διαλεξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Καλη επιτυχια Μπεμπελουκα ,οποιο δρομο και αν διαλεξεις!

κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ..και σε εσάς..ευχομαι ότι καλυτερο***

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...