Μετάβαση σε περιεχόμενο

Pregnyl


Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαρίζω 3 κουτιά pregnyl περιοχή Αθήνα.

Μπράβο σας για την κίνηση σας. Να πάνε όπου υπάρχει πραγματική ανάγκη και να ναι τυχερές οι ενεσουλες σου. Εύχομαι ο λόγος που τις χαρίζεις να ναι ότι τα χεις καταφέρει.Ημερομηνια λήξεως ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η karen είπε:

Μπράβο σας για την κίνηση σας. Να πάνε όπου υπάρχει πραγματική ανάγκη και να ναι τυχερές οι ενεσουλες σου. Εύχομαι ο λόγος που τις χαρίζεις να ναι ότι τα χεις καταφέρει.Ημερομηνια λήξεως ??

Καλησπέρα Karen απλά δε καταφέραμε λόγω οικονομικού να ξεκινήσουμε την προσπαθεια και για αυτό το λόγο τις χαρίσω τα 2 κουτιά 9 του 2018 και το 1 6ο του 2018

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα Karen απλά δε καταφέραμε λόγω οικονομικού να ξεκινήσουμε την προσπαθεια και για αυτό το λόγο τις χαρίσω τα 2 κουτιά 9 του 2018 και το 1 6ο του 2018

να σε ρωτησω ποσο τις αγορασες?

γιατι ψαχνω κι εγω αλλα ειμαι απο κρητη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα Karen απλά δε καταφέραμε λόγω οικονομικού να ξεκινήσουμε την προσπαθεια και για αυτό το λόγο τις χαρίσω τα 2 κουτιά 9 του 2018 και το 1 6ο του 2018

Πόσο με θλίβει το γεγονος να μην καταφέρνουν να ξεκινησουν λόγου οικονομικού. Λυπάμαι γλυκιά μου ελπίζω σύντομα. Έχεις περάσει επιτροπή  τι θέμα αντιμετώπιζεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η karen είπε:

Πόσο με θλίβει το γεγονος να μην καταφέρνουν να ξεκινησουν λόγου οικονομικού. Λυπάμαι γλυκιά μου ελπίζω σύντομα. Έχεις περάσει επιτροπή  τι θέμα αντιμετώπιζεται?

Δυστυχώς το οικονομικό που ζητάνε τα ιδιωτικά ειναι τεράστιο.το θέμα μας είναι η αζωοσπερμια ΔΎΣΚΟΛΟ περιστατικό.εσυ? Έχεις ξεκινήσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

να σε ρωτησω ποσο τις αγορασες?

γιατι ψαχνω κι εγω αλλα ειμαι απο κρητη!!

Καλησπέρα Γωγώ γύρω στα 11_ € κοστίζουν θα σου τις έστελνα αλλά θέλουν μόνιμο ψυγειο φαντάσου από το φαρμακείο μέχρι το σπίτι τις μετέφερα με παγοκυστη αν έχεις κάποια ιδέα μπορώ να στις στείλω η να έρθει να τις πάρει κάποιος δικος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δυστυχώς το οικονομικό που ζητάνε τα ιδιωτικά ειναι τεράστιο.το θέμα μας είναι η αζωοσπερμια ΔΎΣΚΟΛΟ περιστατικό.εσυ? Έχεις ξεκινήσει?

Επιτροπή δεν έχουμε περάσει ακόμη δε πρέπει να ναι κοντινές οι ημερομηνίες? Με τη διαδικασία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δυστυχώς το οικονομικό που ζητάνε τα ιδιωτικά ειναι τεράστιο.το θέμα μας είναι η αζωοσπερμια ΔΎΣΚΟΛΟ περιστατικό.εσυ? Έχεις ξεκινήσει?

Ότι θέλουν ζητάν άστα. Γιατι δεν κοιτάτε κάποιο δημόσιο? Εγώ έιμαι στην ένατη μου προσπαθεία και αυτή με δανεικά ωάρια. Έχετε κάνει κάποια θεραπεία? Νομίζω ότι δικαιούσαι τρεις το χρόνο από επιτροπή δεν νομίζω να θέλει να ναι κοντά μόνο για τα φάρμακά να μην λήξουν δεν τα θυμάμαι πάντα υπάρχει σχετική συζήτηση στο φόρουμ για όλα όσον αφορά επιτροπή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για την κίνησή σου.

Εύχομαι να βρείτε τη λύση σύντομα και να τα καταφέρετε να συνεχίσετε τις προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ότι θέλουν ζητάν άστα. Γιατι δεν κοιτάτε κάποιο δημόσιο? Εγώ έιμαι στην ένατη μου προσπαθεία και αυτή με δανεικά ωάρια. Έχετε κάνει κάποια θεραπεία? Νομίζω ότι δικαιούσαι τρεις το χρόνο από επιτροπή δεν νομίζω να θέλει να ναι κοντά μόνο για τα φάρμακά να μην λήξουν δεν τα θυμάμαι πάντα υπάρχει σχετική συζήτηση στο φόρουμ για όλα όσον αφορά επιτροπή 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ..θεραπεια δεν υπάρχει μόνο βιοψία Ορφέως κ αν δε βρουν θα πάμε και εμείς σε δοτη επειδή περνάω αυτή τη φάση θα θελα να γίνω και εγώ δοτρια ωαρίων να βοηθήσω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ..θεραπεια δεν υπάρχει μόνο βιοψία Ορφέως κ αν δε βρουν θα πάμε και εμείς σε δοτη επειδή περνάω αυτή τη φάση θα θελα να γίνω και εγώ δοτρια ωαρίων να βοηθήσω ..

Αχ ναι σορρυ τώρα κατάλαβα. Έλα μην σκέφτεσαι δότη όλα καλά θα πάνε. Να ρωτήσω τι ηλικίες έχετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η karen είπε:

Αχ ναι σορρυ τώρα κατάλαβα. Έλα μην σκέφτεσαι δότη όλα καλά θα πάνε. Να ρωτήσω τι ηλικίες έχετε. 

36 ο άντρας μου 28 εγώ.μου είπες πριν για δημόσιο νοσοκομείο εσύ συνεργάζεται με κάποιο? Η ιδιωτικό ? Εσείς τι ηλικίες έχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

36 ο άντρας μου 28 εγώ.μου είπες πριν για δημόσιο νοσοκομείο εσύ συνεργάζεται με κάποιο? Η ιδιωτικό ? Εσείς τι ηλικίες έχετε?

Εγώ έχω καταλήξει στο Ρέα λόγου  το ότι συνεργάζεται ο γυναικόλογος μου εκεί έχω επισκεφθεί κ κάνει και άλλα κέντρα στο παρελθόν. Στο Έλενας ειχα πάει αλλά τεράστια η άναμονη και δεν συνέχισα. 29-44

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα Γωγώ γύρω στα 11_ € κοστίζουν θα σου τις έστελνα αλλά θέλουν μόνιμο ψυγειο φαντάσου από το φαρμακείο μέχρι το σπίτι τις μετέφερα με παγοκυστη αν έχεις κάποια ιδέα μπορώ να στις στείλω η να έρθει να τις πάρει κάποιος δικος σου

σευχαριστω.

εμεις θελουμε να την κανουμε σε φυσικο κυκλο και ηθελα να ξερω πανω κατω ποσο κανουν.

γραμμενες κανουν τοσο?

κ σε οποιαδηποτε φαρμακειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

σευχαριστω.

εμεις θελουμε να την κανουμε σε φυσικο κυκλο και ηθελα να ξερω πανω κατω ποσο κανουν.

γραμμενες κανουν τοσο?

κ σε οποιαδηποτε φαρμακειο?

Kαλησπερα  κορίτσι μου με εοππυ κοστίζει 11€ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Εγώ έχω καταλήξει στο Ρέα λόγου  το ότι συνεργάζεται ο γυναικόλογος μου εκεί έχω επισκεφθεί κ κάνει και άλλα κέντρα στο παρελθόν. Στο Έλενας ειχα πάει αλλά τεράστια η άναμονη και δεν συνέχισα. 29-44

Τι πρόβλημα Υπάρχει αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τι πρόβλημα Υπάρχει αν επιτρέπεται?

Πρόωρη γήρανση ωοθηκών. Κακής ποιότητας ωάρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η karen είπε:

Πρόωρη γήρανση ωοθηκών. Κακής ποιότητας ωάρια. 

Καλή επιτυχιαKaren εύχομαι ότι καλυτερο**

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και μπραβο για την κινηση σου. Ευχομαι η καινουρια χρονια να ειναι πιο εφορη για ολους που προσπαθουμε να γινουμε γονεις...αν ισχυει η προσφορα σου ενδιαφερομαι γιατι δεν δικαιουμαι να παρω τα φαρμακα απο εοπυυ...θα ηθελα να επικοινωνησουμε γιατι ειμαι νεα στο φορουμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή επιτυχιαKaren εύχομαι ότι καλυτερο**

Σ ευχαριστώ πολύ και εσύ εύχομαι να ξεκινήσεις σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η nathes είπε:

Καλησπερα και μπραβο για την κινηση σου. Ευχομαι η καινουρια χρονια να ειναι πιο εφορη για ολους που προσπαθουμε να γινουμε γονεις...αν ισχυει η προσφορα σου ενδιαφερομαι γιατι δεν δικαιουμαι να παρω τα φαρμακα απο εοπυυ...θα ηθελα να επικοινωνησουμε γιατι ειμαι νεα στο φορουμ...

Kαλημερα nathesφυσικά και ισχύει περιμένω μνμ σου προσωπικό για να κανονίσουμε τα παιρετερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/1/2018 at 11:12 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα nathesφυσικά και ισχύει περιμένω μνμ σου προσωπικό για να κανονίσουμε τα παιρετερω

 

στις On 8/1/2018 at 11:12 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλημερα nathesφυσικά και ισχύει περιμένω μνμ σου προσωπικό για να κανονίσουμε τα παιρετερω

Συγνωμη αλλά δεν γνωρίζω πωςνα  στειλω προσωπικο μνμ και δεν γνωρίζω  αν μπορώ να γραψω τηλεφωνο εδω.αν μπορείς να μμε κατέυθυνεις

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2018 at 2:45 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Επιτροπή δεν έχουμε περάσει ακόμη δε πρέπει να ναι κοντινές οι ημερομηνίες? Με τη διαδικασία?

Οι ημερομηνιες πρεπει να ειναι κοντινες στις εξετασεις και απο τη στιγμη που θα περασεις μεσα σε εξι μηνες γινεται η πρωτη προσπαθεια αρα σε ενα χρονο δυο προσπαθειες !!!! Ειχα περασει και εγω μια φορα επιτροπη αλλα δεν την εκανα οποτε ουτε τα φαρμακα πηρα τιποτα χαθηκε η προπσαθεια! Σου ευχομαι καλη επυτυχια και γρυγορα ενα μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2018 at 3:34 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Συγχαρητήρια για την κίνησή σου.

Εύχομαι να βρείτε τη λύση σύντομα και να τα καταφέρετε να συνεχίσετε τις προσπάθειες.

Ευχαριστώ nikona kαι σε εσάς εύχομαι τα καλύτερα! Σε τι στάδιο είστε εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...