Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματεχυση


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα.αυριο παω για χωριακη.ειναι η εκτη προσπαθεια σπερματ. Μετα απο μια παλλινδρομη κυησητον μαρτιο.ειμαι σιγουρη οτι ειναι αρνητικη αφου ποναω πολυ σαν να εχω περιοδο.ειμαι τελειως απογοητευμενη πια..να σημειωσω οτι το προβλημα ειναι του συζυγου ολιγοαθτερατοσπερμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μ γτ μπήκες στη διαδικασία να κάνεις τόσες σπερματεγχυσεις; Ειδικά σε περιπτώσεις με θέμα στο σπερμα είναι άσκοπο. Δεν έχεις παραπανω πιθανοτητες από ότι φυσιολογικά. Στο λέω γτ κ μεις τ ίδιο θέμα είχαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι μου!!καλα αποτελέσματα ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου!!!Αληθεια γιατι τόσες πολλές σπερματέγχυσεις..εχω ακούσει οτι μετα τις τρεις τέσσερις οι γιατροί σε καθοδηγούν στην εξωσωματικη..Αν θες φυσικά να μοιραστείς μαζι μας την ιστορία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.γιατι με την πρωτη σπερματ που εκανα εμεινα εγκυος..αλλα δυστυχως δεν προχωρησε απεβαλλα στην ενατη εβδομαδα.ετσι θεωρησε ο γιατρος να εξαντλησουμε τις πιθανοτητες πριν την εξωσωματικη.αλλα οπως με βλεπω θα παμε κατευθειαν αυτη τη φορα...εγω ειμαι οκ το προβλημα ειναι το σπερμα,οχι μεγαλο αλλα ειναι ασθενες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elinel είπε:

Καλημερα κοριτσια.γιατι με την πρωτη σπερματ που εκανα εμεινα εγκυος..αλλα δυστυχως δεν προχωρησε απεβαλλα στην ενατη εβδομαδα.ετσι θεωρησε ο γιατρος να εξαντλησουμε τις πιθανοτητες πριν την εξωσωματικη.αλλα οπως με βλεπω θα παμε κατευθειαν αυτη τη φορα...εγω ειμαι οκ το προβλημα ειναι το σπερμα,οχι μεγαλο αλλα ειναι ασθενες...

Καλά αποτελέσματα εύχομαι κορίτσι μου! Υπομονή και δύναμη κι όλα θα γίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elinel είπε:

Καλημερα κοριτσια.γιατι με την πρωτη σπερματ που εκανα εμεινα εγκυος..αλλα δυστυχως δεν προχωρησε απεβαλλα στην ενατη εβδομαδα.ετσι θεωρησε ο γιατρος να εξαντλησουμε τις πιθανοτητες πριν την εξωσωματικη.αλλα οπως με βλεπω θα παμε κατευθειαν αυτη τη φορα...εγω ειμαι οκ το προβλημα ειναι το σπερμα,οχι μεγαλο αλλα ειναι ασθενες...

Καλημερα κορίτσι μου!!ευχομαι συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου..ανεξαρτήτως τρόπου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορια γιατι με θεμα στο σπερμα πας σεσπερματεγχυσεις; Η σπερματεγχυση εχειιγο πιο υψηλα ποσοστα απο φυσιμη συλλυψη εφοσων ολαειναι πολυ καλα κ κυριως το σπερμα.Το ποσοστο μαλιστα μειονεται μετα απο καποιο αριθμο σπερματεγχυσεων.ευχομαι να μη χρειαστει κ να τελειωσει εδω η ταλαιπωρια σου..Ωστοσο αν οχι θα σου ελεγα πηγαινε για εξωσωματικη χωρις δευτερη κουβεντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2018 at 6:55 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσι μ γτ μπήκες στη διαδικασία να κάνεις τόσες σπερματεγχυσεις; Ειδικά σε περιπτώσεις με θέμα στο σπερμα είναι άσκοπο. Δεν έχεις παραπανω πιθανοτητες από ότι φυσιολογικά. Στο λέω γτ κ μεις τ ίδιο θέμα είχαμε.

Ακριβως οπως τα λες..το ψυχολογικο κοστος ειναι πολυ μεγαλο κ το χρηματικο ισο με εξωσωματιμη ανγινονται ιδιωτικα..οσο για τα φαρμακα υπαρχει κ ο φυσικος κυκλος αφου ολα στην κοπελα ειναι καλα..μηπως ναδεις αλλο γιατρο; Εστ τι εξετασεις εκανες; Στην αποβολη σου ειπαν γιατι; Εστειλες το εμβριο για καρυωτυπο; Εκανες αιματολογικες αβοσολογικες εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...