Μετάβαση σε περιεχόμενο

SERPAFAR SOS!!


γωγω γωγω

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!

Καλη χρονια και χρονια πολλα!!

με υγεια πανω απο ολα.

Ευχομαι το 2018 να φερει τα Φασολακια στις κοιλιτσες μας!!

 

Ηθελα νά με βοηθησει καποια αν ειχε αποτελεσματα με τα SERPAFAR.Ειναι η τριτη  μερα που τα πινω και στη 10η μερα θα παω για υπερηχο να κανουμε την ενεση.!! τα κανω σε φυσικο κυκλο.

ειχε καποια απο εσας θετικα αποτελεσματα?

 

Επεξεργάστηκε από γωγω γωγω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

καλησπερα κοριτσια!!

Καλη χρονια και χρονια πολλα!!

με υγεια πανω απο ολα.

Ευχομαι το 2018 να φερει τα Φασολακια στις κοιλιτσες μας!!

 

Ηθελα νά με βοηθησει καποια αν ειχε αποτελεσματα με τα SERPAFAR.Ειναι η τριτη  μερα που τα πινω και στη 10η μερα θα παω για υπερηχο να κανουμε την ενεση.!! τα κανω σε φυσικο κυκλο.

ειχε καποια απο εσας θετικα αποτελεσματα?

 

Καλησπερα και χρονια πολλα ! 

Παλιοτερα Ειχα ακολουθησει και γω αγωγη με serpafar χωρις ομως αποτελεσμα. Στη δικη μου περιπτωση λεπτυνε πολυ το ενδομητριό, συνεπως δεν μου ταιριαξε σαν αγωγη. 

Σου ευχομάι καλη επιτυχια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου και καλή χρονιά! Έχω κάνει και γω αγωγή με σερπαφαρ σε φυσικό κύκλο  και έμεινα έγκυος τον πρώτο μήνα!!! Μόλις τελείωσα τα Σερπαφαρ πήρα cyclacur για το ενδομητριο και μετά utrogestan. Δυστυχώς η πρώτη κυηση δεν πήγε καλά από Μικρόβιο που μου έκανε λοίμωξη σοβαρή στην 21η βδομάδα αλλά αυτό δεν έχει σχέση με τα χάπια. 

Τώρα ξαναπαίρνω και ελπίζω να έχω την ίδια επιτυχία με την πρώτη φορά. Ότι χρειαστείς μου στέλνεις.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά με υγεία χαρές όμορφες στιγμές. Τα έχω πάρει και εγώ στο παρελθόν διχως αποτελέσματα.Ευχομαι ότι καλύτερο και με ευχάριστα νεα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Mg25!

το cyclacur τι ειναι?

εγω θα τα παιρνω για 5 μερες τα serpafar.

αλλα μου λενε ολοι για κυστες και εχω αρχισει να φοβαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ τα είχα πάρει το Νοέμβριο άλλα δεν έγινε τίποτα δυστυχώς είναι αλήθεια αυτά που σου έχουν πει άλλα δεν ισχύει πάντα να εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου ξέρει καλύτερα από εμάς σου εύχομαι καλή επιτυχία..! το cyclacur είναι για το ενδομήτριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα κορίτσι μου. Τα cyclacur είναι για το ενδομήτριο επειδή λεπταίνει με το serpafar.Βοηθάει να μεγαλώσει το ενδομήτριο και να μπορέσει να γίνει σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/1/2018 at 4:09 ΜΜ, ο/η γωγω γωγω είπε:

καλησπερα κοριτσια!!

Καλη χρονια και χρονια πολλα!!

με υγεια πανω απο ολα.

Ευχομαι το 2018 να φερει τα Φασολακια στις κοιλιτσες μας!!

 

Ηθελα νά με βοηθησει καποια αν ειχε αποτελεσματα με τα SERPAFAR.Ειναι η τριτη  μερα που τα πινω και στη 10η μερα θα παω για υπερηχο να κανουμε την ενεση.!! τα κανω σε φυσικο κυκλο.

ειχε καποια απο εσας θετικα αποτελεσματα?

 

Γεια σου και καλη χρονια και σε εσενα.. εγω πηρα για 3 μηνες serpafar δεν με  βοηθησαν ομωσ εμεισ τελικα ειχαμε θεμα με το σπερμα... εχω ακουσει ομως κοπελεσ που τισ βοηθησε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω πηρα σερπαφαρ σε συνδυασμο με πρεγκυλ......για 4 μηνες...απετυχα.....δεν θα τα ξαναεκανα ποτε!!!!! ηταν πολυ ψυχοφθορο την ταδε ωρα να κανεις αγαπουλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

κ εγω πηρα σερπαφαρ σε συνδυασμο με πρεγκυλ......για 4 μηνες...απετυχα.....δεν θα τα ξαναεκανα ποτε!!!!! ηταν πολυ ψυχοφθορο την ταδε ωρα να κανεις αγαπουλες.....

Συμφωνω απόλυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκίνησα και εγώ τον προηγούμενο μήνα αλλά εμένα δν μου έκανε κάποια ένεση... Ή αλήθεια είναι ότι με όσα έχω διαβάσει έχω φοβηθεί πολύ ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω η περιοδος σας πως ήταν μετά από το serpafar ; και πόσο σας κρατούσε; 

Εμένα μου μικρηναν τον κύκλο πάντα διαρκούσε 25 με 26 ημέρες όταν τα έπαιρνα και είχα μεγάλη ροή με πηγματα για τρεις με τέσσερις μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω η περιοδος σας πως ήταν μετά από το serpafar ; και πόσο σας κρατούσε; 

Στην περιοδο ειδα και εγω διαφορα δηλαδη δεν ειχε μεγαλη ροη και διαρκουσε 4 μερες απο εκει που το φυσιολογικο μου ειναι 7!!αυτο εγινε διοτι μου μικρενε το ενδομητριο με αυυη την αγωγη!!απο οτι μου ειχε εξηγησει ο γυναικολογος μου ειναι αρκετα περιεργο φαρμακο κ οσο το περνεις κανονικα θελει παρακολουθηση καθε μηνα απο γυναικολο,εγω βεβαια δεν πηγενα και κακως τελικα γιατι θα ειχε δει πιο νωρις οτι ειχα θεμα με το ενδομητριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Εμένα μου μικρηναν τον κύκλο πάντα διαρκούσε 25 με 26 ημέρες όταν τα έπαιρνα και είχα μεγάλη ροή με πηγματα για τρεις με τέσσερις μέρες 

Α διάρκεια περιόδου δλδ πόσες μέρες σου κράαγε; σε ευχαριστώ πολύ που μου απαντήσατε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Εμένα μου μικρηναν τον κύκλο πάντα διαρκούσε 25 με 26 ημέρες όταν τα έπαιρνα και είχα μεγάλη ροή με πηγματα για τρεις με τέσσερις μέρες 

και τι κυκλο ειχε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Α διάρκεια περιόδου δλδ πόσες μέρες σου κράαγε; σε ευχαριστώ πολύ που μου απαντήσατε 

Τρεις με τέσσερις μέρες πάντα αλλά ο κάθε οργανισμός είναι και διαφορετικός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Τρεις με τέσσερις μέρες πάντα αλλά ο κάθε οργανισμός είναι και διαφορετικός 

Μια χαρά όντως είναι ανάλογος όπως είπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πηρα κλομιφαινη που ειναι το ίδιο αν δεν απατώμαι.. είχε αποτελεσμα με τη πρωτη προσπάθεια άσχετα αν δε κατέληξε καλα. Εχε πίστη !!! Θα κανεις ωαριακια πολλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marzou είπε:

Στην περιοδο ειδα και εγω διαφορα δηλαδη δεν ειχε μεγαλη ροη και διαρκουσε 4 μερες απο εκει που το φυσιολογικο μου ειναι 7!!αυτο εγινε διοτι μου μικρενε το ενδομητριο με αυυη την αγωγη!!απο οτι μου ειχε εξηγησει ο γυναικολογος μου ειναι αρκετα περιεργο φαρμακο κ οσο το περνεις κανονικα θελει παρακολουθηση καθε μηνα απο γυναικολο,εγω βεβαια δεν πηγενα και κακως τελικα γιατι θα ειχε δει πιο νωρις οτι ειχα θεμα με το ενδομητριο!!

Εγώ τον Νοέμβριο το πήρα και με παρακολουθούσε αλλά είπε η περιοδος να αργήσει και δεν είδαμε τίποτα. Εμένα το ενδομήτριο μου είπε είναι μια χαρά αλλά κάνω πολύ βαριές περιόδους που μπορεί να κρατάνε 9 ημέρες με πολύ ροή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!

ειναι να μην μου ερθει σε 4 μερες.

εχω πρηξιμο στο στηθος αλλα δεν ποναει καθολου και κραμπες χαμηλα και ειμαι συνεχεια υγρη !

ειναι συμπτωμα εγκυκοσυνης?

ειδικα που παντα το στηθος μ πονουσρ παρα πολυ ενω τωρα εχει πρηστει μονο και απο πονο τιποτα..

 

τα φωτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...