Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Εχθές 6+3. Όταν πηγα 5+4 μου έδειξε ένα μαύρο πραγμα τόσο μικρό ηταν ο σακος. Καλε μην αγχωνεσαι. Εγώ όταν πηγα Φαντασου ειχα ήδη αιμα. Εσυ που όλα ειναι Κομπλε? Μα δεν σου είπε κατι ανησυτικο η κανω λαθος? 

οχι οχι.. μου ειπε απλα οτι ειναι νωρις  ακομα και οτι δεν ειναι ολες οι εγκυμοσηνες ιδιες.. μου εδωσε χοριακη για αυριο και την πεμπτη και βλεπουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Voulitsa94 κοριτσι μου κ εμενα μεχρι σχεδον 6 εβδομάδων δεν ειχε δει τιποτα! Μην αγχωνεσαι!!!

Καλη τελειομηνη εγκυμοσύνη να εχεις !!!! 

Ευχαριστω πολυ για το θαρρος που μου δινεται.. Μακαρι να ειναι ολα καλα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Είναι το πιο ακίνδυνο μικρόβιο που υπαρχει. Στα 19 μου το ειχα κολλήσει η γυναικολόγος τοτε μου είχε πει πως στις 3000 γυναίκες το έχουν οι 2999 και πώς είναι τόσο ακίνδυνο που ούτε στις έγκυες δεν δίνουν αντιβιωση. Αυτα μου χε πει Τοτε. Μην ανησυχείτε και συγχαρητήρια για το ζωηρό μωρακι σας. 

Εκανα την χαζομάρα κ κοίταξα λιγο στο Ίντερνετ για αυτό κ αυτο ηταν ..πάγωσα! 

Καπως μου εδωσες κουράγιο τωρα!

Ευχαριστούμε πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Voulitsa94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Πήρα την πρώτη μου χοριακή σήμερα.. 965,5... τελευταία περίοδος 15/12...

Μπραβο κοπέλα μου συγχαρητήρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Voulitsa94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Πήρα την πρώτη μου χοριακή σήμερα.. 965,5... τελευταία περίοδος 15/12...

Μια υπεροχη εγκυμοσυνη κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Voulitsa94 είπε:

Εσύ τι τιμές έχεις? :)

Εγω 2 μέρες πριν την καθυστέρηση 49, 81 την πρώτη μέρα καθυστέρησης 96, 25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Voulitsa94 είπε:

@Erka, @Athena D. δηλαδή λέτε ότι είμαι σε καλό στάδιο??? :)

Μια χαρα εισαι!Ολα θα προχωρησουν περιφημα!!Να εισαι ηρεμη κ χαλαρη!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μια χαρα εισαι!Ολα θα προχωρησουν περιφημα!!Να εισαι ηρεμη κ χαλαρη!☺

ευχαριστω πολυ :):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγες μερες ελειψα και μαζευτηκαμε πολλες εγκυουλες!μολις σας διαβασα! ολες λιγο πολυ εχετε τους προβληματισμους σας και λογικο ειναι, η εγκυμοσυνη περα απο ομορφη περιοδος ειναι και ιδιαιτερα στρεσογονα. τα δικα μου νεα λοιπον, την πεμπτη ακουσαμε καρδουλα!! βαση περιόδου ημουν 6+5 αλλά βάση σύλληψης 6+1! χθες εκανα τον προγεννητικο ελεγχο και την πεμπτη περιμένω τα αποτελεσματα. εδω και μια εβδομαδα εχω ξεκινησει διατροφη σε διαιτολογο μπας και χασω τα κιλα των εορτων (3 παρακαλω πολυ) για να μη τα κουβαλαω στην εγκυμοσυνη αλλα ειμαι τοοοοοοσοο πολυ πρησμενη σε κοιλια και στηθος που δεν εχασα ουτε γραμμαριο.θα συνεχισω τη διατροφη για οσο αντεξω για να μην παρω πολυ βαρος. στην κορη μου εκανα διατροφη μεχρι το τελος. κατα τα αλλα δε νιωθω κατι ιδιαιτερο δεν προλαβαινω κιολας δλδ με τη μικρη να με τρεχει. επομενο ραντεβου την 1/2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η olga86 είπε:

λιγες μερες ελειψα και μαζευτηκαμε πολλες εγκυουλες!μολις σας διαβασα! ολες λιγο πολυ εχετε τους προβληματισμους σας και λογικο ειναι, η εγκυμοσυνη περα απο ομορφη περιοδος ειναι και ιδιαιτερα στρεσογονα. τα δικα μου νεα λοιπον, την πεμπτη ακουσαμε καρδουλα!! βαση περιόδου ημουν 6+5 αλλά βάση σύλληψης 6+1! χθες εκανα τον προγεννητικο ελεγχο και την πεμπτη περιμένω τα αποτελεσματα. εδω και μια εβδομαδα εχω ξεκινησει διατροφη σε διαιτολογο μπας και χασω τα κιλα των εορτων (3 παρακαλω πολυ) για να μη τα κουβαλαω στην εγκυμοσυνη αλλα ειμαι τοοοοοοσοο πολυ πρησμενη σε κοιλια και στηθος που δεν εχασα ουτε γραμμαριο.θα συνεχισω τη διατροφη για οσο αντεξω για να μην παρω πολυ βαρος. στην κορη μου εκανα διατροφη μεχρι το τελος. κατα τα αλλα δε νιωθω κατι ιδιαιτερο δεν προλαβαινω κιολας δλδ με τη μικρη να με τρεχει. επομενο ραντεβου την 1/2!

Καλησπέρα κορίτσι μου μ. Όλα καλα λοιπόν. Κι εγώ θέλω να κανώ διατροφή αλλα πρώτα θέλω να τελ το θεματακι μου με το αιμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η olga86 είπε:

Όλα καλά θα πάνε! Να ξεκουράζεται! Παίρνεις ουτροτζεσταν? Βασκορ?

Ουτροτζεσταν. Σημερα μια καφέ μια κόκκινο. Φφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Να μπω και εγώ στην παρέα σας αν και λίγο νωρίς Τετάρτη πήρα την πρώτη μου χοριακη θετική αύριο έχω επαναληπτική για να δούμε την εξέλιξη. Κορίτσια μου σας εύχομαι όλες μια υπεροχή εγκυμοσύνη ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!Να μπω και εγώ στην παρέα σας αν και λίγο νωρίς Τετάρτη πήρα την πρώτη μου χοριακη θετική αύριο έχω επαναληπτική για να δούμε την εξέλιξη. Κορίτσια μου σας εύχομαι όλες μια υπεροχή εγκυμοσύνη ❤❤❤❤

Καλησπέρα κοριτσι μου καλώς όρισες. Να 'σαι καλα. Ολα μια χαρά θα είναι σου εύχομαι τα καλύτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!Να μπω και εγώ στην παρέα σας αν και λίγο νωρίς Τετάρτη πήρα την πρώτη μου χοριακη θετική αύριο έχω επαναληπτική για να δούμε την εξέλιξη. Κορίτσια μου σας εύχομαι όλες μια υπεροχή εγκυμοσύνη ❤❤❤❤

Καλως ήρθες @Sunshine 88 ! Μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ σε εσενα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Erka κοριτσι μου καλησπέρα! Τι κανεις; Πως εισαι σημερα;

Καλησπέρα. Σημερα ειχα περισσότερο αίμα αφού ενεργηθηκα. Κατα τα αλλα καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...