Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2018


Recommended Posts

Κορίτσια μ... μου φαίνεται πρέπει να φτιαξουμε πινακακι σύμφωνα με την πιθανή ημερομηνία τοκετού θα χαθουμε στο τέλος.... Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NicolVall είπε:

Καλημέρα καλημέρα! Σας παρακολουθώ καιρό με συμβουλεύετε καιρό μου δίνατε κουράγιο καιρό μεχρι που ΝΑΙΙΙΙΙ τα κατάφερα κ εγω!!! 

ΠΗΤ 01/09/2018. 

Καλως σας βρήκα! ❤️

Καλώς όρισες κορίτσι!!! Εύχομαι ολόψυχα μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη κι όλα να πάνε καλά!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις επέστρεψα από την γιατρό μου... πήγα έκτακτα λόγο πόνου...

Έχω ρίξει το κλάμα... Συναισθήματα χαρά από την μια κι λύπη από την άλλη...

Είδαμε τον σάκο με φυσιολογική ανάπτυξη για 5 εβδομάδες. Όμως μου βρήκε κι μια κύστη 5εκ. στην μια ωοθικη. Ταραχτηκα γιατί ειδα την αντίδραση της γιατρού. Μου είπε πως αυτό δεν έπρεπε να το δούμε κι ότι είναι λυπηρό... Η ειρωνεία είναι ότι έχω κάνει χειρουργείο αφαίρεσης κύστης 8εκ. 2 Νοεμβρίου!!!

Πώς είναι δυνατόν να μην είχαν ότι είχα κι στην άλλη ωοθικη?!!

Τώρα έχω φόβους για την εξέλιξη της εγκυμοσύνης μου... Είμαι χάλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Erka είπε:

Κορίτσια μ... μου φαίνεται πρέπει να φτιαξουμε πινακακι σύμφωνα με την πιθανή ημερομηνία τοκετού θα χαθουμε στο τέλος.... Χαχαχα 

Να πανε ολα καλα κ δεν πειραζειιιι ας έρθουν οταν νομίζουν τα μπεμπακια! Να μας στείλεις να μας πεις την Κυριακή, ναι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Να πανε ολα καλα κ δεν πειραζειιιι ας έρθουν οταν νομίζουν τα μπεμπακια! Να μας στείλεις να μας πεις την Κυριακή, ναι; 

Ναι εννοείται. Όλα καλα θα ναι... είμαι αισιοδοξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι σας θέλω όλες αισιόδοξες!

Καλώς ήρθατε οι νέες κοπέλες!

@Voulitsa94 ανυπομονώ να ακούσω τα ευχάριστα!! έχεις κάνα νέο;

@Anria είσαι πολύ τυχερή που μπορείς και τρως! Να εύχεσαι να συνεχιστεί έτσι η εγκυμοσύνη σου. Εγώ από το τέλος της 5ης βδομάδας κι ακόμα και τώρα που κοντεύω στην 9η δε μπορώ να πλησιάσω κρέας, δυσκολεύομαι με πολλά φαγητά και έχω συνέχεια αναγούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Έτσι σας θέλω όλες αισιόδοξες!

Καλώς ήρθατε οι νέες κοπέλες!

@Voulitsa94 ανυπομονώ να ακούσω τα ευχάριστα!! έχεις κάνα νέο;

@Anria είσαι πολύ τυχερή που μπορείς και τρως! Να εύχεσαι να συνεχιστεί έτσι η εγκυμοσύνη σου. Εγώ από το τέλος της 5ης βδομάδας κι ακόμα και τώρα που κοντεύω στην 9η δε μπορώ να πλησιάσω κρέας, δυσκολεύομαι με πολλά φαγητά και έχω συνέχεια αναγούλες...

@babybaby έχω ακριβως το ίδιο με εσένα...ξυπνάω κ κοιμάμαι με αναγούλες..μου μυρίζουν όλα κ αν κάτι δεν μου μυρίσει ωραία είμαι ένα βήμα πριν τον εμετό. Για κρέας δεν το συζητώ..μόνο μακαρόνια με κιμά εχω καταφέρει κ αυτό μια κουταλιά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν θα αλλαξει κατι αργότερα αλλα κορίτσια μπορώ να φαω τα παντα. Γενικα μονο το αιματακι με ταλαιπωρεί και τίποτα αλλο Μακαρι να παει έτσι χωρίς αιματακι. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και εγω στην πρώτη είχα κάποιες αναγούλες αλλα μόλις πέρασα τον 3ο μηνα κόπηκαν μαχαίρι. Τωρα υποφέρω ποιο πολυ ξυπνάω και κοιμάμαι με αναγούλες και πραγματικά ελπίζω να φύγουν παλι στο τέλος του 3ου μηνα... ο άντρας μου ελπίζει οτι ειναι γιος επειδή ειναι διαφορετικά τα συμπτώματα!! Καλε πήγαμε για υπέρηχο και οι παλμοί ηταν ποιο μικροί απο της Καλλιόπης και λεει ε ναι αφού ειναι αγόρι..αααχ Θεέ μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mama2015 είπε:

Κοριτσια και εγω στην πρώτη είχα κάποιες αναγούλες αλλα μόλις πέρασα τον 3ο μηνα κόπηκαν μαχαίρι. Τωρα υποφέρω ποιο πολυ ξυπνάω και κοιμάμαι με αναγούλες και πραγματικά ελπίζω να φύγουν παλι στο τέλος του 3ου μηνα... ο άντρας μου ελπίζει οτι ειναι γιος επειδή ειναι διαφορετικά τα συμπτώματα!! Καλε πήγαμε για υπέρηχο και οι παλμοί ηταν ποιο μικροί απο της Καλλιόπης και λεει ε ναι αφού ειναι αγόρι..αααχ Θεέ μου!! 

Καλημέρα!!! Κοίτα έτσι λένε για τους παλμούς..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Anria είπε:

Μόλις επέστρεψα από την γιατρό μου... πήγα έκτακτα λόγο πόνου...

Έχω ρίξει το κλάμα... Συναισθήματα χαρά από την μια κι λύπη από την άλλη...

Είδαμε τον σάκο με φυσιολογική ανάπτυξη για 5 εβδομάδες. Όμως μου βρήκε κι μια κύστη 5εκ. στην μια ωοθικη. Ταραχτηκα γιατί ειδα την αντίδραση της γιατρού. Μου είπε πως αυτό δεν έπρεπε να το δούμε κι ότι είναι λυπηρό... Η ειρωνεία είναι ότι έχω κάνει χειρουργείο αφαίρεσης κύστης 8εκ. 2 Νοεμβρίου!!!

Πώς είναι δυνατόν να μην είχαν ότι είχα κι στην άλλη ωοθικη?!!

Τώρα έχω φόβους για την εξέλιξη της εγκυμοσύνης μου... Είμαι χάλια!

Κορίτσι μου καλημέρα. Τι σου είπε για την εξέλιξη της εγκυμοσύνης σου? Πως προχωρατε απο δω κ περα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Δεν μπορούσα να μπω κι να γράψω λόγο των περιορισμών για τα νέα μέλη...

Μετά το χθεσινό σοκ ηρέμησα λίγο σήμερα... Δεν θ αλλάξει κάτι προς το καλύτερο εάν στεναχωριέμαι κι κλαίω.  Θέλω να ελπίζω κι να πιστεύω για το καλύτερο. Θα πάω ξανά στις 25 του μήνα. Τότε θα μου πει περισσότερα. Αυτά τα δικά μου.

Εσείς πως εισαστε????  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συζητάτε για αναγούλες κορίτσια. Εγώ μόνο τις 3 τελευταίες ημέρες μπορώ να πω ότι μου κόπηκε η όρεξη. Πήγε supermarket πριν 3 ημέρες κι κάτι έψηναν στο τμήμα όπου είναι τα κρέατα. Έφυγα έντρομη από εκεί τρέχοντας! Ανακατευτικα κι σκοτείνιασαν τα μάτια μου. Γενικά με το κρέας δεν τα πάω καλά. Τρώω Πολλά μα πάρα πολλά φρούτα!!! Κυρίως εξωτικά.  Κι δεν ξέρω γιατί τελευταία μπορώ να τρώω κι κάθε ημέρα ψάρια!!! Ό καλός μου γελάει! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anria είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Δεν μπορούσα να μπω κι να γράψω λόγο των περιορισμών για τα νέα μέλη...

Μετά το χθεσινό σοκ ηρέμησα λίγο σήμερα... Δεν θ αλλάξει κάτι προς το καλύτερο εάν στεναχωριέμαι κι κλαίω.  Θέλω να ελπίζω κι να πιστεύω για το καλύτερο. Θα πάω ξανά στις 25 του μήνα. Τότε θα μου πει περισσότερα. Αυτά τα δικά μου.

Εσείς πως εισαστε????  

Σου είπε πώς επηρεάζει η κύστη την εγκυμοσύνη σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anria είπε:

Συζητάτε για αναγούλες κορίτσια. Εγώ μόνο τις 3 τελευταίες ημέρες μπορώ να πω ότι μου κόπηκε η όρεξη. Πήγε supermarket πριν 3 ημέρες κι κάτι έψηναν στο τμήμα όπου είναι τα κρέατα. Έφυγα έντρομη από εκεί τρέχοντας! Ανακατευτικα κι σκοτείνιασαν τα μάτια μου. Γενικά με το κρέας δεν τα πάω καλά. Τρώω Πολλά μα πάρα πολλά φρούτα!!! Κυρίως εξωτικά.  Κι δεν ξέρω γιατί τελευταία μπορώ να τρώω κι κάθε ημέρα ψάρια!!! Ό καλός μου γελάει! :)

Εγώ καμία αλλαγή δυστυχώς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Anria είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Δεν μπορούσα να μπω κι να γράψω λόγο των περιορισμών για τα νέα μέλη...

Μετά το χθεσινό σοκ ηρέμησα λίγο σήμερα... Δεν θ αλλάξει κάτι προς το καλύτερο εάν στεναχωριέμαι κι κλαίω.  Θέλω να ελπίζω κι να πιστεύω για το καλύτερο. Θα πάω ξανά στις 25 του μήνα. Τότε θα μου πει περισσότερα. Αυτά τα δικά μου.

Εσείς πως εισαστε????  

Να εχεις θετικές σκέψεις κ να μην στεναχωριέσαι γιατί το μπεμπακι αξιζει μόνο να εισαι αισιόδοξη!!! Ολα να πανε καλα κ στις 25 να ακούσεις πολυ καλά νέα κ να τα φερεις κ σε εμας!!!

όσο για τις αναγούλες, οτι μου μυρίσει εμένα σίγουρα δεν το τρωω γι’αυτο τρωω σχεδον τα παντα κρύα που μειώνεται κατα πολυ η μυρωδιά τους.... καλο ειναι που τρως πολλα φρούτα κ ψάρια. Κ εμενα ο γιατρός μου επειδη δεν μπορω να πλησιάσω κρέας μου ειπε να τρωω ψάρια κ κυριως μικρά ψάρια...μαρίδα γαύρο κτλ οτι τρώγεται με κόκκαλο που λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Εγώ καμία αλλαγή δυστυχώς... 

Υπομονη κοριτσι μου. Σε 2 μερες θα ξερεις..κ εσυ αισιόδοξη ειπαμε εισαι, μην πέφτεις.

Εγω μόλις γύρισα από εξέταση καλλιέργειας κολπικού υγρού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NicolVall είπε:

Υπομονη κοριτσι μου. Σε 2 μερες θα ξερεις..κ εσυ αισιόδοξη ειπαμε εισαι, μην πέφτεις.

Εγω μόλις γύρισα από εξέταση καλλιέργειας κολπικού υγρού

Ευτυχώς ήθελα να πω χεχε δεν έχουν αλλαξει οι διατροφικες μου συνηθειες. Ναι σε δυο μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Erka είπε:

Ευτυχώς ήθελα να πω χεχε δεν έχουν αλλαξει οι διατροφικες μου συνηθειες. Ναι σε δυο μέρες. 

Αααα ενταξει, Χαχα 

νομιζα αναφερόσουν στο αιματακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Anria είπε:

Συζητάτε για αναγούλες κορίτσια. Εγώ μόνο τις 3 τελευταίες ημέρες μπορώ να πω ότι μου κόπηκε η όρεξη. Πήγε supermarket πριν 3 ημέρες κι κάτι έψηναν στο τμήμα όπου είναι τα κρέατα. Έφυγα έντρομη από εκεί τρέχοντας! Ανακατευτικα κι σκοτείνιασαν τα μάτια μου. Γενικά με το κρέας δεν τα πάω καλά. Τρώω Πολλά μα πάρα πολλά φρούτα!!! Κυρίως εξωτικά.  Κι δεν ξέρω γιατί τελευταία μπορώ να τρώω κι κάθε ημέρα ψάρια!!! Ό καλός μου γελάει! :)

Να τρως ψάρια αλλά νομίζω κάθε μέρα δεν κάνει. Γενικά θέλει προσοχή γιατί κάποια ψάρια πρέπει να αποφεύγονται και τα υπόλοιπα να καταναλώνονται με κάποιο μέτρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ειχα αρκετό αιματακι χθες. Όμως Πηγα στον γιατρό. Λοιποοοοον....... το Μωρακι μου είναι καλα κ η καρδουλα του χτυπαει, το αιματακι οφείλεται στο οτι δεν έχει κολλήσει Καλα ο πλακούντας. Οποτε ξαπλα αυστηρα. Θα παω παλι την αλλη Τρίτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...