Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2018


Recommended Posts

@Mama2015 είμαι 7+4 μικρούλι ακόμα...

@kat-cat μην αγχώνεσαι νομίζω τέτοιο έχουμε όλες (υγρα) 

Αίμα κτλ είναι επικίνδυνα  .. Η υγρά π μυρίζουν μπορεί να είναι μύκητες.  

Καλά να περάσεις στις διακοπές...

Εγώ θέλω να έρθω Ελλάδα έχω βάπτιση .. Αλλά θα ειμαι τότε σχεδόν να μπω στ μήνα μ.. 34  . 

Έχει πετάξει κάποια σε αυτές τις εβδομάδες;..;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα κοριτσια και απο μένα.. μόλις έκανα εγγραφή και επειδή ακόμα δε το εχω ανακοινώσει σε κανέναν (εκτός φυσικα συζύγους και γονιών) είστε η ελπίδα μου να μοιραστώ χαρά και αγωνία.. είμαι 10w5d με ΠΗΤ 6/10.. άρα ίσως και στο δικό σας γκρουπάκι του Σεπτεμβρίου... αλλά ακόμα νιώθω ότι έχω δρόμο για να περάσει το επικίνδυνο 1 τρίμηνο και αγχώνομαι.. 29/3 έχω αυχενική και είναι ένα ακόμα αγχος.. Νομίζω μετα την αυχενική θα χαλαρώσω..  υπέρηχο κάναμε την πέμπτη που πέρασε και ήταν όλα πολύ καλα. Αλλά επειδή δεν έχω καθόλου συμπτώματα δεν ξέρω και τι γίνεται με το μωράκι μου.. Για να σας πω ένα σύντομο ιστορικό είμαι 32μισό με μία εξωμήτρια κύηση πριν ένα χρόνο και με μία και μοναδική σάλπιγγα. παρόλα αυτά δόξα το Θεό η σύλληψη ήρθε μέσα σε 6-7 μήνες.Απλά τα άγχη τελικά δε σταματάνε ποτέ. Να σας ευχηθώ όλες να πάνε τα πράγματα καλά μέχρι την τελευταία μέρα αυτού του υπέροχου ταξιδιού, της κύησης και να έχουμε στην αγκαλίτσα μας σε λίγους μήνες τα αγοράκια μας ή κοριστάκια μας. Ελπίζω να τα λέμε συχνά..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @Irini1985! Ειμαστε κ συνομήλικες !

ποσο ευχαριστο που παρ’ολες τις δυσκολίες κατάφερες να μεινεις έγκυος τοσο σύντομα! Συγχαρητήρια καταρχάς κ να παίρνεις κουράγιο απο το ποσο δυνατή εισαι! Εισαι σχεδον 11η εβδομαδα άρα κοντευεις να το περασεις το δύσκολο πρωτο 3μηνο που εφόσον κυλάει ομαλά μεχρι τωρα κ εσυ προσεχεις οσο μπορεις κ τρέφεσαι όπως πρεπει μην σε αγχώνει πολυ ολα θα πανε καλα!!!η αυχενική ειναι μια οντως πολυ αγχωτική εξέταση κ οντως μετα απο αυτήν θα εχεις χαλαρωσει. Οσο για τα συμπτώματα να χαίρεσαι που ενώ ειναι ολα καλα ακομα δεν εχεις τπτ κ μπορει κ να μην εχεις κ κανενα..κ στο λεει μια κοπέλα που ειναι 52 κιλα με το ζόρι,με αιματοκρίτη στα πατώματα κ μηνα με το μηνα πέφτει συνεχώς γιατι ειμαι σχεδον 16η εβδομαδα κ ακομα κανω εμετό κ δεν μπορω να φαω τιποτα...όποτε απο αυτη την αποψη πίστεψε με εισαι τυχερή!

σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα γερό μωρο στην αγκαλια σου τον Οκτώβρη! Εδω γυρω ειμαστε σε διαφορα τοπικ συζητάμε,θα μας βρίσκεις για οτι θες! Καλως ήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η NicolVall είπε:

Καλησπέρα @Irini1985! Ειμαστε κ συνομήλικες !

ποσο ευχαριστο που παρ’ολες τις δυσκολίες κατάφερες να μεινεις έγκυος τοσο σύντομα! Συγχαρητήρια καταρχάς κ να παίρνεις κουράγιο απο το ποσο δυνατή εισαι! Εισαι σχεδον 11η εβδομαδα άρα κοντευεις να το περασεις το δύσκολο πρωτο 3μηνο που εφόσον κυλάει ομαλά μεχρι τωρα κ εσυ προσεχεις οσο μπορεις κ τρέφεσαι όπως πρεπει μην σε αγχώνει πολυ ολα θα πανε καλα!!!η αυχενική ειναι μια οντως πολυ αγχωτική εξέταση κ οντως μετα απο αυτήν θα εχεις χαλαρωσει. Οσο για τα συμπτώματα να χαίρεσαι που ενώ ειναι ολα καλα ακομα δεν εχεις τπτ κ μπορει κ να μην εχεις κ κανενα..κ στο λεει μια κοπέλα που ειναι 52 κιλα με το ζόρι,με αιματοκρίτη στα πατώματα κ μηνα με το μηνα πέφτει συνεχώς γιατι ειμαι σχεδον 16η εβδομαδα κ ακομα κανω εμετό κ δεν μπορω να φαω τιποτα...όποτε απο αυτη την αποψη πίστεψε με εισαι τυχερή!

σου εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα γερό μωρο στην αγκαλια σου τον Οκτώβρη! Εδω γυρω ειμαστε σε διαφορα τοπικ συζητάμε,θα μας βρίσκεις για οτι θες! Καλως ήρθες!

Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ για τα θαρρος που μου δίνεις.. ευχομαι να εχεις και συ μια εγκυμοσύνη ήρεμη και τελειόμηνη και ενα γερό μπεμπάκι στην αγκαλιά σου.. Δυστυχώς το άγχος συνήθως απο το ιστορικό ξεκινάει.. Όταν καείς απο το χυλό φυσάς και το γιαούρτι. γιαυτο αγχώνομαι τόσο, σκέφτομαι αν κάτι δεν πάει καλά αν θα τα ξανα καταφέρω να μείνω έγκυος και άλλα τέτοια ωραία.. αλλά έχω πίστη ότι όλα θα πάνε καλά.. 2 βδομάδες ακόμα είναι. θα περάσουν. Εσυ κάθε πότε το βλέπεις το μωράκι σου? κοριτσάκι ή αγοράκι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irini1985 κ πολύ καλά κάνεις κ έχεις πιστη κ να κάνεις θετικές σκέψεις, σίγουρα το παρελθόν κ η ατυχία που είχες σε έχουν κλονίσει αλλα τώρα δεν έχεις κάτι να σε αγχώνει όλα πάνε καλά!

Περιμένω αγοράκι το είδαμε στην αυχενική σχεδον καθαρά κ επιβεβαιώθηκε κ σε 2 υπερήχους μετά. Μακαρι κ εσύ μαζί με τα υπόλοιπα ευχάριστα που θα σου πουν στην αυχενική να μάθεις κ φύλο, είναι κ αυτό απίστευτο συναίσθημα!

ααααχ το βλεπω κάθε μήνα (το λιγότερο στις 20-25 μέρες) ανάλογα γιατί η δουλεια του αντρα μου εχει περίεργα ωράρια κ το κανονίζουμε να μπορει εννοειται κ εκείνος. Εγώ βεβαια αν γινόταν θα πήγαινα κάθε μέρα να το βλέπω!!! Χαχα

εσυ πας 29/03 ξανα για την αυχενική κατευθείαν να υποθέσω Ε;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irini1985 καλώς ήρθες κ με το καλό να πάνε όλα! Εγώ έχω ΠΗΤ 7/10!  έχω την άλλη βδομάδα άλλον έναν υπέρηχο κ θα μου πει τότε για την αυχενική. Τα συμπτώματα μην σε αγχώνουν γιατί κ γω δεν έχω καθόλου εμετούς ή αναγούλες. @NicolVall το ίδιο κ γω κάθε μέρα να το βλέπω, ο γιατρός λέει θα μου  δώσει τον υπέρηχο σπίτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας κανω μια ερωτηση; Εμενα η γιατρος με βλεπει καθε 2 βδομαδες λογω υψηλου κινδυνου.Βλεπω οτι οι περισσοτερες κανουν την αυχενικη γυρω στην 12η εβδομαδα εμενα μου την εχει κλεισει για τελος 13ης. Εχει καποια σημασια; Οχι δεν εχω αγχωθει ΚΑΙ με αυτο, απλα ρωταω ετσι πληροφοριακα.
Α! Επισης εχει καμια μιλησει για περιδεση; Εμενα μου ειπε οτι θα αρχισει να μου κοιταει τον τραχηλο μετα την αυχενικη καθε 2 βδομαδες περιπου και οταν κρινει θα μου την κανει. Γνωμες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε απο 11η έως 14η γίνεται η αυχενική κοπέλα μου όποτε τελος 13ης ειναι μια χαρα. Ισως για να ειναι σχηματισμένα καλυτερα αυτα όλα που βλέπουν ισως κ απλα να έτυχε. Δεν νομιζω πως πρεπει να σε αγχώσει αυτο! Για περίδεση δεν ξερω καθόλου να σε βοηθήσω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η NicolVall είπε:

@Μπλε απο 11η έως 14η γίνεται η αυχενική κοπέλα μου όποτε τελος 13ης ειναι μια χαρα. Ισως για να ειναι σχηματισμένα καλυτερα αυτα όλα που βλέπουν ισως κ απλα να έτυχε. Δεν νομιζω πως πρεπει να σε αγχώσει αυτο! Για περίδεση δεν ξερω καθόλου να σε βοηθήσω :roll:

Οχι εντάξει δεν αγχώνομαι και για αυτο χαχαχαχα απλα απορία. Εσυ ειδες οτι ειναι αγοράκι στην Αυχενική ε;; αχ μακάρι να δουμε και εμείς κατι! Αν και είναι χαζο γιατί ο,τι και να ειναι θα χαρούμε αλλα παλι θελω να μάθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε ναι ναι στην αυχενική το είδαμε! Έτυχε βεβαια, γιατί μπορεί κ να μην βοηθούσε η θέση του μωρού! Μακαρι να το δειτε μετα αλλαζει λιγο ξερεις παίρνει μορφή λες ειναι κοριτσάκι ή αγοράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Μπλε ναι ναι στην αυχενική το είδαμε! Έτυχε βεβαια, γιατί μπορεί κ να μην βοηθούσε η θέση του μωρού! Μακαρι να το δειτε μετα αλλαζει λιγο ξερεις παίρνει μορφή λες ειναι κοριτσάκι ή αγοράκι! 

Ναιαιαιαι. Εεε μακάρι το δικο μου ειναι και ανωμαλο και συνήθως ειναι μπρούμυτα στον υπέρηχο χαχαχαχα αλλα ανταποκρίνεται στα σκουντηματα δλδ την τελευταία φορα το κουνησαμε και γυρισε οποτε εχω ελπίδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall εχεις φουσκώσει εσυ καθόλου ή ακομα;;; Επίσης το εχεις νοιώσει καθόλου; καποιες κοπελες το νοιώθουν να κουνιέται και λιγο πριν την 20η βδομαδα εχω διαβασει. Πες τα μου ολααααα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε γενικα ημουν κ είμαι πολυ αδύνατη, επίσης ταλαιπωρήθηκα πολυ με εμετούς όποτε 16η εβδομαδα κ ιιισα που εχω πετάξει κοιλιτσα. Ισα ισα να μην μου κάνουν τα παντελονια δλδ να κλείσουν, απο μπλούζες ειμαστε καλα ακομα!

μπαααα τίποτε ακόμα..κανενα σημαδι! Μονο στον υπέρηχο οτι βλεπω προς το παρόν ασε πως ανυπομονώ δεν λέγεται να τον νιώσω !

Ποτε πας για την αυχενική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Μπλε γενικα ημουν κ είμαι πολυ αδύνατη, επίσης ταλαιπωρήθηκα πολυ με εμετούς όποτε 16η εβδομαδα κ ιιισα που εχω πετάξει κοιλιτσα. Ισα ισα να μην μου κάνουν τα παντελονια δλδ να κλείσουν, απο μπλούζες ειμαστε καλα ακομα!

μπαααα τίποτε ακόμα..κανενα σημαδι! Μονο στον υπέρηχο οτι βλεπω προς το παρόν ασε πως ανυπομονώ δεν λέγεται να τον νιώσω !

Ποτε πας για την αυχενική;

Περίεργο ομως ρε παιδι μου γτ λενε οταν εισαι αδύνατη φαινεται πιο γρηγορα η κοιλίτσα αλλα και εγω με τοσο εμετο δεν νομιζω να δω κοιλιτσα σύντομα. Και μου την σπαειειειει θελω κοιλίτσα να πιανωωωωω. Εχω κ οπίσθια μητρα οποτε φεξε μου.... 

Αχ αντε σου εύχομαι να τον νοιωσεις σύντομα!!

28/3 εχω την Αυχενική εγώ. Περιπου 10 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2018 at 1:59 ΜΜ, ο/η Μπλε είπε:

28/3 εχω την Αυχενική εγώ. Περιπου 10 μέρες!

μαζι έχουμε αυχενική.. κ γω την επόμενη μέρα... άντε μια βδομάδα έμεινε... να πάνε όλα καλα... εγω πιο πολύ αγχώνομαι να είναι εκέι το μωράκι μου.. να χτυπάει η καρδούλα του.. έχω 2 βδομαδες να το δω.. πρέπει να έχουμε κ στο σπίτι υπέρηχο να το βλέπουμε κάθε μέρα.. χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irini1985 είπε:

μαζι έχουμε αυχενική.. κ γω την επόμενη μέρα... άντε μια βδομάδα έμεινε... να πάνε όλα καλα... εγω πιο πολύ αγχώνομαι να είναι εκέι το μωράκι μου.. να χτυπάει η καρδούλα του.. έχω 2 βδομαδες να το δω.. πρέπει να έχουμε κ στο σπίτι υπέρηχο να το βλέπουμε κάθε μέρα.. χαχαχ

Εκει θα ειναι καλε που να εχει παει; χαχαχαχα ναι οκ τα αάγχη χιλιάδες, δεν τελειώνουν. Αυτο που λες συζητούσα με την γυναικολόγο και μου λεει εγω στις εγκυμοσυνες μου πηγαινα νωρίτερα στο νοσοκομείο και εμπαινα μονη μου το εβλεπα του ελεγα Καλημέρα και συνέχιζα... αχαχα τυχερή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα.. αδικία.. κ γω θέλω.. αχ τι καλά να μπορούσαμε να το κάνουμε κ μεις.. κ μένα είναι κ σε αλλη πόλη.. κάθε 3 βδομάδες με βλέπει προς το παρόν.. αλλά με αγχώνει που δεν έχω συμπτώματα.. κοίτα να παρακαλάμε να έχουμε αναγούλες.. χαχα.. 1 βδομάδα είναι.. θα περάσει.. μόλις δω την καρδούλα του θα είμαι πανευτυχής.. άσε που ανυπομονώ να το πώ σε φίλους.. κ κρατιέμαι μεχρι την αυχενική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irini1985 είπε:

χαχαχα.. αδικία.. κ γω θέλω.. αχ τι καλά να μπορούσαμε να το κάνουμε κ μεις.. κ μένα είναι κ σε αλλη πόλη.. κάθε 3 βδομάδες με βλέπει προς το παρόν.. αλλά με αγχώνει που δεν έχω συμπτώματα.. κοίτα να παρακαλάμε να έχουμε αναγούλες.. χαχα.. 1 βδομάδα είναι.. θα περάσει.. μόλις δω την καρδούλα του θα είμαι πανευτυχής.. άσε που ανυπομονώ να το πώ σε φίλους.. κ κρατιέμαι μεχρι την αυχενική.. 

Οχι οχι δεν ξερεις τι ευλογία ειναι να μην εχεις τπτ! Εγώ 12η βδομάδα και ακομα ανακατευομαι και ακομα κανω εμετούς! Απλα λιγότερο συχνά απο πριν....Δεν αντέχεται. Σας ζηλεύω εσας που είστε μια χαρά. Μην ανησυχείς μια χαρά θα ειναι το σπορι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα!
Θέλω να ρωτήσω πως πάτε με την ανεπιθύμητη τριχοφυΐα. Είχα 3 τρίχες στο σαγόνι μου οι οποίες φυτρώνουν μαύρες και σκληρές, ποτέ δεν τις έβγαλα αλλά τις έκοβα κοντά στο δέρμα με το ψαλιδάκι. Τώρα έχουν ξεσαλώσει. Τις κόβω 2 φορές την εβδομάδα γιατί μεγαλώνουν με ραγδαίους ρυθμούς! Έχει καμία παρόμοιο "πρόβλημα"; Και αν ναι τι κάνετε για να το αντιμετωπίσετε; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Θέλω να ρωτήσω πως πάτε με την ανεπιθύμητη τριχοφυΐα. Είχα 3 τρίχες στο σαγόνι μου οι οποίες φυτρώνουν μαύρες και σκληρές, ποτέ δεν τις έβγαλα αλλά τις έκοβα κοντά στο δέρμα με το ψαλιδάκι. Τώρα έχουν ξεσαλώσει. Τις κόβω 2 φορές την εβδομάδα γιατί μεγαλώνουν με ραγδαίους ρυθμούς! Έχει καμία παρόμοιο "πρόβλημα"; Και αν ναι τι κάνετε για να το αντιμετωπίσετε; 
 

Καλησπέρα και εγώ ου νόμιζα ότι ήμουν η μόνη παντού η τρίχες μεγαλώνουν με τρελούς ρυθμούς αλλά νόμιζα λόγο τον ουτρογεσταν που παίρνω ??.Υπομμονη μετά απ την γέννα θα πέσουν όλα ??.

Κορίτσια όσες κάνατε αυχενικη θυμάστε τι τράχηλο έχετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα και εγώ ου νόμιζα ότι ήμουν η μόνη παντού η τρίχες μεγαλώνουν με τρελούς ρυθμούς αλλά νόμιζα λόγο τον ουτρογεσταν που παίρνω ??.Υπομμονη μετά απ την γέννα θα πέσουν όλα ??.

Κορίτσια όσες κάνατε αυχενικη θυμάστε τι τράχηλο έχετε??

Και εγω εχω τρελαθεί με τις τρίχες!

Εγω κοπέλα μου εκανα προχθές. 31 μου τον μέτρησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Και εγω εχω τρελαθεί με τις τρίχες!

Εγω κοπέλα μου εκανα προχθές. 31 μου τον μέτρησε.

Μπράβο όλα καλά τα βρήκε εμένα 38 και είχα ανησυχήσει μαζί με χαμηλό πλακούντα αλλά ο γιατρός μου είπε θα αυξηθεί και θα ανέβει ο πλακούντας. 

Σας είπαν και φύλοτου μωρου γιατί φέτος βλέπω μόνο αγορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Μπράβο όλα καλά τα βρήκε εμένα 38 και είχα ανησυχήσει μαζί με χαμηλό πλακούντα αλλά ο γιατρός μου είπε θα αυξηθεί και θα ανέβει ο πλακούντας. 

Σας είπαν και φύλοτου μωρου γιατί φέτος βλέπω μόνο αγορια

Καλα εμενα με αγχωσε γιατι στην αρχη τον μετρησε 28 που ειναι οριο. Τον ξανα μετρησε ομως και μου λεει α εντάξει τον αδικησα, τι να πω. Ελπιζω να παει καλα γιατι δεν την θελω καθολου την  περιδεση .

Μου ειπε μαλλον αγορακι και εμένα! Και ημουν σίγουρη οτι ειναι κορίτσι. Αλλα θα δούμε αχαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα και εγώ ου νόμιζα ότι ήμουν η μόνη παντού η τρίχες μεγαλώνουν με τρελούς ρυθμούς αλλά νόμιζα λόγο τον ουτρογεσταν που παίρνω ??.Υπομμονη μετά απ την γέννα θα πέσουν όλα ??.

Κορίτσια όσες κάνατε αυχενικη θυμάστε τι τράχηλο έχετε??

ΑΑΑ και εγώ παίρνω προγεστερόνη, και χάπι και κολπικά. Και φουντώνω! Την Μ. Τετάρτη πάω για αυχενική, αχ και βαχ οσο πλησιαζουν οι μέρες τρέμω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2018 at 5:23 ΜΜ, ο/η Μπλε είπε:

Καλα εμενα με αγχωσε γιατι στην αρχη τον μετρησε 28 που ειναι οριο. Τον ξανα μετρησε ομως και μου λεει α εντάξει τον αδικησα, τι να πω. Ελπιζω να παει καλα γιατι δεν την θελω καθολου την  περιδεση .

Μου ειπε μαλλον αγορακι και εμένα! Και ημουν σίγουρη οτι ειναι κορίτσι. Αλλα θα δούμε αχαχα. 

Χαχαχα όσους ξέρω φέτος αγόρι σαν επιδημία ένα πράγμα ο γιατρός μου είναι κατά της περιδεσης  μου είπε ξεκουράσει Όχι βάρη να μην σκύψω απότομα τα ουτρογεσταν μου τα έκοψε ευτυχώς αλλά ξεκίνησα σίδηρο και ασβέστιο και το σίδηρο μου ανοίγει μαύρη τρύπα στο στομάχι και όλο πεινάω ??.Τελικά θα πας στο γιατρό μου στο ελενα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...