Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη η πρώιμη περίοδος;;


Ηλέκτρα

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ηλέκτρα είπε:

Είπα να πάω αύριο..αλλά επειδή έχω και την μικρή μου άρρωστη και έχω ραντεβού με τον παιδίατρο το πρωί..αν δεν καταφέρω θα πάω Παρασκευή πουρνο πουρνο....αχαχαχαχαχαχαχαχα απλα ήταν τοσο αχνο που λες μπας ....και είμαι ...μπας και δεν ειμαι

Αν ηταν αχνο εισαι εγκυος. Αν δεν ηταν μαλλον ηθελες να το δεις αχνο. Μου κανει εντυπωση πως με αχνο τεστ δεν εχεις παει ηδη για χοριακη. (αν αχνισε μετα απο μια ωρα δεν πιανεται). πως γινεται να μην εισαι σιγουρη.? Την βλεπεις η δεν τη βλεπεις τη 2η γραμμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Lila..! είπε:

Αν ηταν αχνο εισαι εγκυος. Αν δεν ηταν μαλλον ηθελες να το δεις αχνο. Μου κανει εντυπωση πως με αχνο τεστ δεν εχεις παει ηδη για χοριακη. (αν αχνισε μετα απο μια ωρα δεν πιανεται). πως γινεται να μην εισαι σιγουρη.? Την βλεπεις η δεν τη βλεπεις τη 2η γραμμη?

Κι εγώ απορουσα αν την βλέπω η δεν την βλέπω και αυτό ήταν γιατί ήταν παρα πολυ αχνό και φοβόμουν μην κανουν γραμμές τα ματια μου απο την επιθυμία. Και μετα απο ωρα που το κοίταξα παλι είχε χαθεί. Ε ήμουν έγκυος τελικα απλα το χα κανει νωρίς. Αρα Μπορει να γίνει το να μπερδευτεις και να απορεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ηλέκτρα είπε:

Είπα να πάω αύριο..αλλά επειδή έχω και την μικρή μου άρρωστη και έχω ραντεβού με τον παιδίατρο το πρωί..αν δεν καταφέρω θα πάω Παρασκευή πουρνο πουρνο....αχαχαχαχαχαχαχαχα απλα ήταν τοσο αχνο που λες μπας ....και είμαι ...μπας και δεν ειμαι

Στείλε μας για νεότερα όταν ξέρεις!

Εύχομαι μια τερααααααάστια χοριακή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lila..! είπε:

Αν ηταν αχνο εισαι εγκυος. Αν δεν ηταν μαλλον ηθελες να το δεις αχνο. Μου κανει εντυπωση πως με αχνο τεστ δεν εχεις παει ηδη για χοριακη. (αν αχνισε μετα απο μια ωρα δεν πιανεται). πως γινεται να μην εισαι σιγουρη.? Την βλεπεις η δεν τη βλεπεις τη 2η γραμμη?

Ήταν η κάθετη γραμμή πολύ πολύ άχνη .. φαινόταν στο φως ,επειδή είχα ξανακάνει πριν τέσσερις μέρες(που ήταν έξι μέρες πριν την περίοδο,πήρα ενα καθαρο αρνητικό..τώρα δεν ήταν έτσι)... Απλά επειδή ήταν τόσο άχνη λέω μήπως δεν είναι κάτι. Για χοριακη δεν πήγα επειδή η μικρη μου είναι άρρωστη και αυριο το πρωί έχουμε παιδίατρο..οπότε μάλλον Παρασκευή η χοριακη..αν τελικά είμαι έγκυος και δεν αδιαθετησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

Στείλε μας για νεότερα όταν ξέρεις!

Εύχομαι μια τερααααααάστια χοριακή ?

Εννοείται πως θα σας ενημερωσω με τα  πρώτα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα... σημερα εκανα την χοριακη μου...και ναι ειμαι εγκυος..αν και την τεταρτη θα ξανακανω χοριακη να δουμε αν διπλασιαζεται..και προχωραμε κανονικα.. τα αχνα τεστ ηταν λογω της χαμηλης ορμονης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ηλέκτρα είπε:

καλησπερα και απο μενα... σημερα εκανα την χοριακη μου...και ναι ειμαι εγκυος..αν και την τεταρτη θα ξανακανω χοριακη να δουμε αν διπλασιαζεται..και προχωραμε κανονικα.. τα αχνα τεστ ηταν λογω της χαμηλης ορμονης...

τι ωραία νέα! !!!!!!μπράβο! !!!με το καλό! !!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ηλέκτρα είπε:

καλησπερα και απο μενα... σημερα εκανα την χοριακη μου...και ναι ειμαι εγκυος..αν και την τεταρτη θα ξανακανω χοριακη να δουμε αν διπλασιαζεται..και προχωραμε κανονικα.. τα αχνα τεστ ηταν λογω της χαμηλης ορμονης...

Τι υπέροχα νεα!!Όμορφα μπηκε το 2018!Ποια κοπέλα μας εκανε ποδαρικό;Συγχαρητήρια κοπέλα μου.Να πανε ολα κατ ευχήν!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ηλέκτρα είπε:

Σας ευχαριστώ όλες ..ευχομαι σύντομα και στις κοιλίτσες σας...το σπορακι σας.....

Αμήν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ηλέκτρα μπράβο!!! Εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και όλα να είναι καλά!!!

Έχω πεθάνει κι εγώ από την αγωνία μου να περάσουν οι μέρες, περιμένω περίοδο στις 17/01...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Kukki!Να ακολουθησεις εσυ να παιρνουμε κι εμεις σειρα!Εγω στις 17 κανω υπερηχο για  να δουμε την εξελιξη των ωαριων!Μακαρι να ειναι και για τις δυο μια τυχερη και χαρουμενη ημερομηνια!!Οπως τα επιθυμεις ολα να σου πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kukki είπε:

@Ηλέκτρα μπράβο!!! Εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και όλα να είναι καλά!!!

Έχω πεθάνει κι εγώ από την αγωνία μου να περάσουν οι μέρες, περιμένω περίοδο στις 17/01...

Ελαααααααααα 4 μερουλες έμειναν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Αντε Kukki!Να ακολουθησεις εσυ να παιρνουμε κι εμεις σειρα!Εγω στις 17 κανω υπερηχο για  να δουμε την εξελιξη των ωαριων!Μακαρι να ειναι και για τις δυο μια τυχερη και χαρουμενη ημερομηνια!!Οπως τα επιθυμεις ολα να σου πανε!

Τυχερή να είναι η ημερομηνία κορίτσια μου μέσα απο την καρδία μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Erka είπε:

Τυχερή να είναι η ημερομηνία κορίτσια μου μέσα απο την καρδία μου. 

Καλημερα Erka!Σ ευχαριστω πολυ!!!!!!Εχω πλακωθει στις βιταμινες ,σε inofert ,filisin και σε χυμους!Μετραω καθε μερα ωορηξια και δεν εχει ακομα δειξει.Τωρα και 3 μερες μετραω και θερμοκρασια τρομαρα μου.Αλλα αντι να ανεβαινει ,κατεβαινει...Μακαρι να πανε ολα καλα και να δειξει ωορηξια στις 17....Το περιμενω πως και πως.Τρια ωαριακια με περιμενουν!!!χαχαχαχ.

Εσυ πως τα πας;;;Ολα καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Καλημερα Erka!Σ ευχαριστω πολυ!!!!!!Εχω πλακωθει στις βιταμινες ,σε inofert ,filisin και σε χυμους!Μετραω καθε μερα ωορηξια και δεν εχει ακομα δειξει.Τωρα και 3 μερες μετραω και θερμοκρασια τρομαρα μου.Αλλα αντι να ανεβαινει ,κατεβαινει...Μακαρι να πανε ολα καλα και να δειξει ωορηξια στις 17....Το περιμενω πως και πως.Τρια ωαριακια με περιμενουν!!!χαχαχαχ.

Εσυ πως τα πας;;;Ολα καλα;;;

Την ωορηξια με τεστακια την κοιτας? Ασε το θερμόμετρο καλε κ ξεαγχωσου προκαλείς ορμονικές διαταραχές το αγχος κ δεν το θέλουμε αυτό. Εγώ Καλα ευτυχώς δεν έχω Βγαλει καμία απόχρωση του αίματος κόκκινο-ροζ-καφε απο χθες. Αύριο θα παω γιατρο αλλα δεν ξέρω αν θα μου κανει υπέρηχο..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Την ωορηξια με τεστακια την κοιτας? Ασε το θερμόμετρο καλε κ ξεαγχωσου προκαλείς ορμονικές διαταραχές το αγχος κ δεν το θέλουμε αυτό. Εγώ Καλα ευτυχώς δεν έχω Βγαλει καμία απόχρωση του αίματος κόκκινο-ροζ-καφε απο χθες. Αύριο θα παω γιατρο αλλα δεν ξέρω αν θα μου κανει υπέρηχο..... 

Ναι με τεστακια...Οκ θα πρεπει να στρεψω το μυαλο μου καπου αλλου.Βγαινω να παω για κουρεμα και βαψιμο.Παω να γινω ομορφη τωρα!χαχχαχαχα~Καλη δυναμη και να εχεις απο εδω και εμπρος μια ηρεμη και υπεροχη εγκυμοσυνη!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Ναι με τεστακια...Οκ θα πρεπει να στρεψω το μυαλο μου καπου αλλου.Βγαινω να παω για κουρεμα και βαψιμο.Παω να γινω ομορφη τωρα!χαχχαχαχα~Καλη δυναμη και να εχεις απο εδω και εμπρος μια ηρεμη και υπεροχη εγκυμοσυνη!:x

Ευχαριστώ κοριτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Αντε Kukki!Να ακολουθησεις εσυ να παιρνουμε κι εμεις σειρα!Εγω στις 17 κανω υπερηχο για  να δουμε την εξελιξη των ωαριων!Μακαρι να ειναι και για τις δυο μια τυχερη και χαρουμενη ημερομηνια!!Οπως τα επιθυμεις ολα να σου πανε!

Εύχομαο να είναι η τυχερή μας μέρα στις 17!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Χαίρεται κι από μένα! Τελικά η ακατανόμαστη, έκανε την εμφάνισή της σήμερα πρωί-πρωί... Από τον επόμενο μήνα ξανά!

Μην απελπίζεσαι, ο επόμενος μήνας σου εύχομαι να είναι ο τυχερός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kukki είπε:

Χαίρεται κι από μένα! Τελικά η ακατανόμαστη, έκανε την εμφάνισή της σήμερα πρωί-πρωί... Από τον επόμενο μήνα ξανά!

Απο το επόμενο μηνα νεες ελπίδες!Να ειναι καρποφορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...