Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Το πιο δύσκολο κομμάτι νομίζω ότι είναι τώρα η αναμονή Εγώ πρώτα ο θεος Δευτέρα θα πάω οι πόνοι και τα καφε συνεχίζονται 😣😣. Καλή επυτυχια αύριο περιμένω νέα 😍😍
    • @NikhNikh καλησπέρα. Είχα το ίδιο θέμα και πριν μερικούς μήνες πέρα από το σίδηρο (λόγω σιδηροπενικης αναιμίας) και χωρίς να έχω κάποιο πολυποδαδα κλπ ο γιατρός μου έδωσε κάτι χάπια που λέγονται mitrotan.Αυτά από ότι μου είπε τα παίρνουν οι λεχονες για να μην έχουν πολύ αίμα η μετά από αμβλώσεις για τον ίδιο λόγο.Τα πείρα για 2 μήνες δεύτερη και τρίτη μέρα που συνήθως είχα πολύ ροή και από τότε όλα οκ!
    • Που είναι αυτό το κουμπάκι που λεει και η φίλη μας η @Athena D. να το πατήσουμε και όλες μας αυτόματα να εχουμε το μωρακι μας αγκαλιά.... ουφ!....
    • Έννοεις το γενεσις με τον παντο;είχα πάρει εκεί και μου είχε πει πολύ ακριβα σε σχέση με τα υπόλοιπα.εγω σχετικά ευχαριστημένη τώρα στα λόγια όλοι καλοί είναι στη πράξη να δω.
    • @Athena D. πρόκληση ωορρηξίας με ένεση εννοείς η διέγερση να γίνει με παρακολούθηση και μετα να κανεις pregnyl ή ovitrelle? @Μπεμπελουκα κι εγω ξερω πως δεν εχει σημασία αν είναι κρυοσυντηρημενα τα ωάρια, ίσα ίσα που  είναι καλύτερα ετσι γιατί δε μπαίνει στη διαδικασία η γυναίκα να ξαναπερναει όλο αυτό το κομματι των ενεσεων ξανα και ξανα.
  • Νέες συζητήσεις