Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΘΕΡΑ


Recommended Posts

@Mama2015 τωρα πια αυτο κανω..απο τν Οκτωβριο μενω στην μαμα μ...  θ γεννησω κ θ συνεχισω ν μενω εδω.... αντε ν δω μετα πως θ ξαναμπω στην εκει κθημερινοτητα εχοντας κ ενα παιδι... αφου στο σοι τς ελεγε μν τν παιρνετε τηλεφωνο τν ενοχλειτε..!!!!!    κ τς ελεγε πως θ χασω τ παιδι κ πως ποναω και και και.... τ εμαθα εκ τν υστερων απο μια ανιψια τς π πηρε τ θαρρος ν μ παρει γτ ειχε ανησυχησει πολυ η κοπελα....

οκ ειναι 70 χρονων  εγω 22...αλλα δν αλλαζει πως εχουμε στην μεση τν ιδιο αντρα...  κ αν πολλες φορες κανω υπομονη ειναι γ αυτον κ μονο..!!  τν ευχαριστω π τν εφτασε μεχρι εδω,αλλα πλεον ο γιος τς θ κανει οικογενεια...κ καλως η΄κακως πρεπει ν αλλαξουν πολλα..!! 

ευτυχως πιστευω πως μ τν μικρη δν θ εχω θεμα στο ν τν κραταει αν κ καπου καπου πεταει σποντες τ τυπου πω ςυπολογιζω πιο πολυ τν μαμα μ,κ πως δν ειναι σωστο ν σαραντησω στη μαμα μ..αλλα επαιξε κ εχασε,γτ εγω θ σκεφτω εμενα κ τ μωρο..κ ο αντρας μ θ κανει τ ιδιο.!!

τ εχει φτασει σ τετοιο επιπεδο η πεθερα μ π ειχε κανονισει πισω απο τν πλατη μας αρραβωνες..γ ν φερει προ τετελεσμενου γεγονοτος τν δικια μ οικογενεια...κτ τ οποιο χαλασε γτ απο τ τσιτωμα π μ προκαλεσε,ετυχε απλως δν ξερω,παντως εγω εφυγα αθηνα γ 5 μερες γ ν ειμαι στους γιατρους .....μ αιμα κ τετοια..κ ημουν μολις στον 6ο μηνα.... σκεψου μεχρι κ τ παραδοσιακα γλυκα π φτιαχνουν στα μερη τς ειχε φτιαξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειχα διαβασει ποτε αυτο το αρθρο!!! Πωωωωωωωωωω δεν υπαρχουν αυτα που διαβαζω!! Νομιζα οτι γινοντας μονο στις παλιες εποχες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχ.....κ ομως συμβαινουν ακομη..κ γνωριζω κ αλλες κοπελες π ζουν ακομη πιο χειροτερα πραγματα..χαχαχ

ας ελπισουμε πως δν θ γινουμε κ εμεις ετσι..γτ κτ ηξεραν αυτοι π ελεγαν εκει π εισαι ημουν κ εδω π ειμαι θ ερθεις..χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...