Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειμαι εγκυος?


μαρουδιτσα

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!!! Θελω να μου λυθει μια απορια πριν κανω το οτιδηποτε. Η τελευταια μου περιοδος ηρθε στις 28 Νοεμβριου αλλα οι γονιμες μερες μου ηταν 9-12 Δεκεμβριου και η επαφη με τον συντροφο μου εγινε στις 19 υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κοίτα θαύματα συμβαίνουν, αλλά γενικά αν είχες όντως ωορρηξία 9-12 Δεκ είναι ακατόρθωτο να συνέλαβες στις 19, καθώς το ωάριο ζει 12-24 ώρες μόνο. Εκτός βέβαια αν για κάποιο λόγο δεν είχες ωορρηξία τότε που υπολογίζεις αλλά αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι αρκετά απίθανο κορίτσι, αν προσπαθείτε για παιδάκι καλό θα ήταν να αυξήσετε προσπάθειες τις μέρες που είναι γόνιμες μέχρι την μέρα της ωορρηξίας και μια μέρα μετά καθώς πιο μετά είναι απίθανο να γίνει σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά όταν έχεις ελεύθερες επαφές όλα είναι πιθανά!  Πάντως για πιο σίγουρα αποτελεσματα καλό είναι να προσπαθήσετε περισσότερο! !!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...