Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΡΟΖ ΥΓΡΑ 20η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ


lamofatsa

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. . . ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ... 20η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΡΟΖ ΥΓΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ. ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ 8η 9η 11η 12η (αναφερω αυτες που νομιζω πως ηταν πιο γονιμες)..ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Μ ΕΙΝΑΙ 37 ΒΑΘΜΟΥΣ. ΤΑ ΡΟΖ ΥΓΡΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΜΗΝΥΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??? ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η lamofatsa είπε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. . . ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ... 20η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΡΟΖ ΥΓΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΑΝ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ. ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ 8η 9η 11η 12η (αναφερω αυτες που νομιζω πως ηταν πιο γονιμες)..ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Μ ΕΙΝΑΙ 37 ΒΑΘΜΟΥΣ. ΤΑ ΡΟΖ ΥΓΡΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΜΗΝΥΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??? ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Κοριτσι πολυ πιθανο να ειναι αιματακι εμφυτευσης αυτο, που περιγραφεις! Ευχομαι να μας ανακοινωσεις ευχαριστα μεσα στις γιορτες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω μακαρι να ειναι αυτο... γτ κ τον προηγουμενο μηνα ειχα ροζ τα οποια ειχαν σταματησει γ 1 μερα κ επειτα την επομενη ηρθε κανονικα η περιοδος. Αλλα αυτο συνεβει ισως γτ ηταν ο πρωτος κυκλος αφου σταματησα την αντισυλληψη. . . Μακαρι ν μην ειναι παλι αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα αυτο μου εχει συμβεί 2-3 φορες πριν την περιοδο αλλα οχι τοσο νωρις κ παντα με ελαχιστες μερες διαφορα ερχοταν περιοδος πχ 27η μερα μπορει να ειχα λιγο αιμα αλλα 2 μερες μετα το πολυ είχα περιοδο κανονικά. Πιστευω πως στην 20η μερα ενός κυκλου 28-29 ημερων ειναι πολυ νωρις για περιοδο κ ειναι πιο πιθανο να ειναι εμφύτευση. Αλλα ανάλογα τον κυκλο σου παντα. Δεν ξερω αν παιζει να ειναι καποια ανωμαλια επειδή σταματησες την αντισύλληψη αλλα πιστεύω οτι έχεις καλες πιθανότητες εγκυμοσύνης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...