Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΙΟΘΕΣΙΑ


GINA1987

Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα εαν ξέρει κάποιος άτομα είτε για ιδιωτική υιοθεσία είτε για παρένθετη μητέρα, έχουμε κάνει αιτήσεις για το Μητέρα αλλά αργούν πολύ δυστυχώς και όταν επικοινωνώ μαζί τους μου  λένε ότι στα 100 άτομα είναι διαθέσιμα 2 παιδάκια οπότε καταλαβαίνετε,όποια μπορεί να με βοηθήσει θα της είμαι ευγνώμων,

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 14/12/2017 at 4:49 ΜΜ, ο/η GINA1987 είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα εαν ξέρει κάποιος άτομα είτε για ιδιωτική υιοθεσία είτε για παρένθετη μητέρα, έχουμε κάνει αιτήσεις για το Μητέρα αλλά αργούν πολύ δυστυχώς και όταν επικοινωνώ μαζί τους μου  λένε ότι στα 100 άτομα είναι διαθέσιμα 2 παιδάκια οπότε καταλαβαίνετε,όποια μπορεί να με βοηθήσει θα της είμαι ευγνώμων,

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και σας φιλώ!!!

@GINA1987 δυστυχώς δεν έχω ιδέα, δε ξέρω να σε βοηθήσω, αλλά με συγκίνησε πολύ το μήνυμά σου, με συγκινούν τέτοιοι άνθρωποι και τέτοιες ενέργειες. Εύχομαι ολόψυχα να βρείτε κάποια άκρη και σύντομα να κρατάτε το παιδάκι σας στην αγκαλιά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να μην ξέρω να σε βοηθήσω αλλά θέλω να σου πω ένα τεράστιο μα τεράστιο μπράβο κοπέλα μου....!! Και σου εύχομαι σύντομα να έρθει στην αγγελία σας...!!! Πάντως μπορείς να κάνεις και την αίτηση να το πω και σε άλλα όπως Θεσσαλονίκη ακόμη και στο εξωτερικό.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...