Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Ναι ρεγαμώτη συμπτωση θα ειναι μαλλον, αλλα ξερεις πως επηρεάζεσαι. Περισσοτερο το στρες πιστευω. Γιατι εμενα γενικα ο κυκλος εγινε πολυ ευαισθητος μετα την παλινδρομη. Εκει που ηταν στρωμενος παλι, αυτο το μηνα που τυχαια ξεκινησα και τα ινοφερτ για καλο, βλεπω παλι πως μετατιθεται ολο το θεμα ωορρηξια και περιοδος. Αλλες φασεις ειχα πχ θετικο τεστ σημερα αντε αυριο ενω τωρα ακομα ειναι αχνο. Περισσοτερο πιστευω το βρωμοαγχος μας διελυσε μετα το συμβαν. Βεβαια μολις τα τελειωσω τα ινοφερτ θα τα σταματησω, θα αφησω να περασει κανα 5ημερο και αν ειναι θα ξεκινησω τις πρεγκνακεαρ ή τιποτα. Δε νομιζω να τα συνεχισω καν γιατι τωρα μπηκε η κακια μυγα μεσα μου. Θα δουμε απο τον αλλο μηνα. Θα το ακυρωσεις δλδ σημερα? Πηγαινε μωρε, να δεις τι θα σου πει, και κανεις την προσπαθεια μετα τις γιορτες που λες, και εως τοτε μονη σου. Ε, σε κανα διμηνο λεω να το δω και εγω πλακα πλακα οχι για αλλο λογο, αλλα γιατι με τον ενα μηνα καλα και ενα μηνα περιεργα με τον κυκλο δεν εχω πια και την σταθερα που ειχα παλαιοτερα, νιωθω ανασφαλεια. Δεν εχω χασει περιοδο μεν, αλλα κανει νερα εδω και λιγους μηνες και εκει που στρωνει μετα ξεστρωνει.
    • Ευχαριστούμε ! Μακάρι να μην είναι τίποτα !όλα να πάνε καλά!
    • Προς το παρόν δεν έχουμε κάνει καμία κουβέντα για νέα προσπάθεια μην σου πω οτι θα αγοράσουμε και προφυλακτικά...ειδικά εγώ θέλω πρώτα να αισθανθώ ασφαλής και να κάνω εξετάσεις και ύστερα να πω ότι ξεκινάμε πάλι...Αλλά δεν ξέρω που πρέπει να απευθυνθώ δεν είχα κατασταλάξει και με Ενδοκρινολογο και δεν ξέρω αν πρέπει να ψάχνω και αλλού 
    • @Πιου-πιου @nikona Ευχαριστώ κορίτσια για τα μηνύματα σας. Μετά από τις εξετάσεις αίματος που είδε η γιατρός μου είπε να μην αγοράσω τα φάρμακα για την διέγερση και να συνεχίσω με τις εισπνοές για την καταστολή. Θα με ξαναδεί την Δευτέρα. Δεν ξέρω ακριβώς τι είδους κύστη είναι αυτή @Πιου-πιου Επειδή όμως έχω ήδη μια ενδομητριωσικη κύστη φοβάμαι μην βγήκε και δεύτερη. Εάν είναι κυστικο από προηγούμενη ωορρηξία δεν θα πρέπει να φύγει σύντομα? Ίσως πάντως να τσέκαρε στις εξετάσεις αίματος αυτή την Ε2 που λες.. Τι δείχνει ακριβώς αυτή?Εχω μια μικρή ενόχληση πάντως σαν τσίμπημα από εκείνη την ωοθήκη. @Zeta. @bebe2 Καλή επιτυχία σε εσάς κορίτσια !!!
  • Νέες συζητήσεις