Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Εγω αυτα ειχα κ ήμουν εγκυος...  Πλεομ κραταω τν μπεμπουλα μ..! Παρολα αυτα προσφατα ειχα 15 μερες περιοδος κ ένιωθα οτι ακριβως κ τν προηγούμενη φορα π ημουν εγκυος κ ειχα φρικαρει...! Ευτυχως αδιαθετησα.. Η μπεμπα μ ειναι μολις 5 μηνων σμρ..! Ευχομαι ν παρεις αποτελεσμα π επιθυμεις...τεστ εκανα 4 μερες πριν αδιαθετησω κ βγηκε αρνητικο.. Κ ξαναεκανα μ 4 μερες καθυστερηση κ βγηεκ θετικο στο δευτερόλεπτο.. 
    • Καταλαβα... Οχι όχι δεν πονάει τόσο πολύ μια ενόχληση έχει κ περισσότερο όταν προχωράει... Κ μένα λογικό μου φαίνεται αυτό που λες.. Χειρουργείο είναι. Απλά έχει αγχωθεί κ αγχώνομαι και εγώ.. Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου.. 😘😘
    • Φυσιολογικο ειναι.... αν ειχε φλεγμονη πιστεψε με θα το καταλαβαινες .... δεν θα αντεχε ..... θα πονουσε πολυ ενοχληση κ γενικα πονακια θα εχει αναλογα κ με το ποσο εχει σκαλισει ο γιατρος μεσα
    • Κορίτσια μου καλησπέρα... Τι κάνετε;;; θέλω την γνώμη σας... Ο καλός μου πονάει ακόμη στους όρχεις κ ιδιαίτερα σε αυτόν που έκανε την κιρσοκήλη... Βέβαια όταν λέμε πόνο, υποφερτό  κάτι σαν ενόχληση ας πούμε... Αν είχε επιδιδυμιτιδα λογικά δεν θα έπρεπε να πονάει πολύ...;;;; 😓😓
  • Νέες συζητήσεις